24 máj 18, 19:30:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779479 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8790 Dátum: 14 jún 10, 18:37:33 »

Szerintem ha csupán a mágiájuk miatt lenne hasonló szaguk (mellesleg Silver nem is mágiát használ), akkor nem lepődtek volna meg ezen annyira, hiszen elég feltűnő, hogy mindketten jeget használnak. Egyre valószínűbbnek tartom, hogy rokoni kapcsolat, a címből ítélve apa-fia kapcsolat van köztük. Bár ez tuti, hogy majd csak jó soká, a többi harc után derül ki. A végére tartja a csattanót.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8791 Dátum: 14 jún 11, 10:05:06 »

Illetve érdekes módon Lion szagáról sem jegyezték meg soha (legalábbis én semmi ilyenre nem emlékszem), hogy hasonlítana Gray szagára, pedig sokáig együtt éltek, ő még többet is élt Urral, és szintén megegyezik az általuk használt mágia is.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8792 Dátum: 14 jún 11, 19:56:48 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/2
Ez a köpönyeg erre emlékeztet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/077/15
Páran elégedetlenkedtek, hogy nem a címről szól a fejezet. Megint páran nagyon helyesen beírták, hogy az nem egyetlen fejezet, hanem az elkövetkezendő 5-10-15 fejezet közös címe. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/4
Már megint a mézesmadzag Mashima-senseitől...  smirksweat Csak ezúttal Gray tesz egy utalást arra, hogy ismeri Silvert, vagy legalábbis sejti, hogy ki lehet.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/16
Wendy esélyes egy új frizurára. Kivéve, ha Cancer vissza nem növeszti a haját, mint Flare esetében. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/19
Szerintem minden "Arc" más arcot vág. Ez a 2000 arcú "Arc". ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/20
És... több helyen is utána néztem és a 2000 a helyes. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8793 Dátum: 14 jún 13, 07:17:16 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/388

És íme az új fejezet  Kúl
Wendy egyre szimpatikusabb !
Erza vs Minerva háát érdekes lett,még párszor át kell olvasnom hogy feldolgozzam ezt az adok kapok-at Nevet De a fejezet vége az kárpótol ! Szőke és fekete belépője badass lett! A másik kettő meg szerintem...egyik valószínű Gerard a másik meg passz....
Jó fejezet, a végén kicsit libabőrös is lettem. Szerintem király lett a 2 belépő  Kúl


« Utoljára szerkesztve: 14 jún 13, 07:26:42 írta tyber22 » Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #8794 Dátum: 14 jún 13, 07:47:13 »

Szerintem csak fel lett cserélve az utolsó két oldal, és azok ugyanúgy az ikersárkányok Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8795 Dátum: 14 jún 13, 07:50:40 »

Oké, egy klisé paródiája, tehát poén, tehát nevetünk
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/388/6

De aztán végül jól lett megoldva.  igaz egy másik klisével...  Nevet


Fodrászat és a személyiség.
Mintha Mira személyiségváltozásának ez ellentétje kezdene kibontakozni.  Mosolyog
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/388/2
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/388/3




Az utolsó két oldalt meg  felcserélték, szóval az a Gerard az Vadóc




Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8796 Dátum: 14 jún 13, 10:03:12 »

Wendy és az Ikersárkányok sem feledtetik a borzalmat, amit ez a fejezet okozott a számomra. Gyakorlatilag az egyetlen, épkézláb, gonosz női karaktert is meg kellett téríteni egy mérhetetlenül szánalmas, hasra csapás szerű módon. Egyszerűen torkig vagyok már Erza prédikációival. Nem elég az, hogy nem lehet egyszerűen legyőzni, még rátesz egy lapáttal és tovább húzza az olvasó agyát az idióta kijelentéseivel. "Az öklöm, ami megütött téged sír. Azért sír, mert egy értelmetlen harcban vesz részt". Kiüt
Elég könnyelműen lett értelmetlennek elkönyvelve a harc, amikor a Nap falu óta Minerva/Neo Minerva csak erre várt. Természetesen, Erza tiszteletes tette a dolgát. Minerva háttértörténete is nagyon gyenge. Értem én, hogy sajnálni kellene azért, mert Jiemma vele is eljátszotta azt, amit Yukino-val és úgy nevelte, hogy csak az erősek számítanak, de ha csak "ennyiért" lett olyan, amilyen most, akkor nem tudom sajnálni. Gyenge fejezet volt, közel a Gloria szinthez. -___-

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 13, 10:04:45 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8797 Dátum: 14 jún 13, 10:19:46 »

Teljesen árlagos rész volt. De az haralmas pluszpont, hogy Minerva harcát nem húzták tovább, végre vége az Erzaval való huzavonának. Ez nagy meglepetés vot. Kellemesen csalódtam Mashimában, nem játszotta el a klisét, és ha belegondlunk, ilyen váratlan fordulatokkal televan, ez az arc.
A végén a belépő nem nagyon hozott lázba. Ha Natsu simán leverte őket, akkor szerintem max. feltartásnak, vagy időhúzásnak lesznek jók. Habár ki tudja, lehet, hogy erősebbek lettek. És ne feledjük, valaminek történnie kell, nem biztos, hogy most, de valamikor, amibe Frosch belehalt. Gondolom, hogy nem egy átlagos esemény végzett vele.
Amúgy most tudjuk majd megfigyelni, hogy a celestial king milyen erős is egyáltalán.
De engem sokkal inkább érdekelnek Natsuék, Grayék, Gerardék, meg Gildartz, ja meg a lumen.
Amúgy hihetetlen ez a szál. Szinte mindenki kapott valamilyen szerepet, Erza, Mira, Luxus, Friedék, Elfman, Lucy, Gray meg fog, Natsu, Happy, Charle, Wendy, Juvia fog, Gazille fog, Makarov fog, Gerard, OS, és persze egy csomó démon. Not bad.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8798 Dátum: 14 jún 13, 10:39:08 »

tetszett az ikersárkányok belépője de mivel sting lett a céhvezér úgy érzem az egész céhet hozta Mosolyog
dehogy nem lesz túl nagy szerepük egy kis idő húzáson kívül az biztos Mosolyog
lehet most feltűnik a többi céh is?  Gondolkozik
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8799 Dátum: 14 jún 13, 11:04:53 »

A fejezet kiszámítható volt, és rendkívül gagyi. Wendy levágta a haját. Kit érdekel? Minerva megtérül. Kit érdekel? Miért térül meg?? Miért nem lehet egyszer valami fordulatot berakni? Sting és Rogue megjelent. Nem hoz lázba. Mindig jön valaki, aki a megmentő. Szuper. Egyszer az életben megölhettek volna valakit, ráadásul pont Minervát, és szerintem az sokkal korrektebb lett volna a karakteréhez, mint ez. "Hozzánk tartozol, megmentünk!". -_-  A mangaka mindig akar valami nagyot, valami rendkívülit, de aztán az utolsó pillanatokban meggondolja magát, és egy lapos, klisés semmi lesz belőle.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/388/14 ezen a képen felröhögtem.
"Bocsánat hölgyek, lenne egy kis időtök a mi urunkra és megváltónkra, Jézus Krisztusra?"
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8800 Dátum: 14 jún 13, 11:19:17 »

Bastain, olcha94:

Nem értem, mi a bajotok...? Mit vártatok? Hogy Erza felkoncolja Minervát? Vagy Minerva kibelezi Erzát? Van egy olyan érzésem, hogy sokan nem ezt a mangát olvasták eddig. Ha nem tűnt volna fel, a FT-ben senki sem eredendően gonosz, nem születik annak, hanem a körülményei, előélete teszik azzá. Ha azokon felülkerekedik (főleg fejben), akkor lehet esélye továbblépni.
És mi a gond azzal, hogy Erza nem kedveli a felesleges harcot? Nem lehet mindenki harcmániás.
Wendy-nél voltak korábban olyan hsz-ek, hogy folyton siránkozik, harcban nem igazán hasznos. Most, hogy eltökélte magát, most meg az a baj...? Nem kell félni, nem lesz belőle egy csapásra egy Erza-DémonMirajane-Kagura keverék.

u.i.: Senki ne vegye magára, de néha nem értem az embereket, és muszáj hangot adnom ennek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8801 Dátum: 14 jún 13, 11:20:03 »

Nekem nagyon tetszett ez a fejezet  Nevet Nevet
Minerva nem megtért,eddig is ilyen volt...csak nem mutatta.  Mosolyog (egyébként miért akarják minden manga-nál,hogy az ellenség haljon meg? Hmm? )
Az utolsó képeken az ikersárkányok vannak.
És kifejezetten tetszett,hogy Wendy levágta a haját  Nevet Nevet bow
         Még múltkor valaki mondta,hogy szerinte Wendy-nek lesz egy kis hajstílus váltása...hát most igaza lett  Mosolyog
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #8802 Dátum: 14 jún 13, 11:53:15 »

Nekem a hajvágáson kívül totál bejött a fejezet.
Minervát meg totál megértem.Az apja vert.Megtiltotta hogy sírjon ÉS Le parancsolta a ruháit.Én azon csodálkozom,hogy nem lett belőle valami mészárszék szerűség.
Az ikersárkányok belépője az valami el fantastico volt. Nevet
Szívből remélem,hogy most végre valahára megint lesz egy harc amiben a fő gonoszt nem Natsu győzi le.....Bírom a csávót,de azért,na!Ha Gray legyőzshette Leont,Makarov pedig a Jouse-t akkor az ikersárkányok+még valaki aki nem Natsu legyőzhetnék ezt a king of hadest,Sőt tőlem benne lehet natsu is,de akkor minimum egy one piece féle Szalmakalaposok vs Oz harcot akarok látni.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8803 Dátum: 14 jún 13, 12:44:45 »

Bastain, olcha94:

Nem értem, mi a bajotok...? Mit vártatok? Hogy Erza felkoncolja Minervát? Vagy Minerva kibelezi Erzát? Van egy olyan érzésem, hogy sokan nem ezt a mangát olvasták eddig. Ha nem tűnt volna fel, a FT-ben senki sem eredendően gonosz, nem születik annak, hanem a körülményei, előélete teszik azzá. Ha azokon felülkerekedik (főleg fejben), akkor lehet esélye továbblépni.
És mi a gond azzal, hogy Erza nem kedveli a felesleges harcot? Nem lehet mindenki harcmániás.
Wendy-nél voltak korábban olyan hsz-ek, hogy folyton siránkozik, harcban nem igazán hasznos. Most, hogy eltökélte magát, most meg az a baj...? Nem kell félni, nem lesz belőle egy csapásra egy Erza-DémonMirajane-Kagura keverék.

u.i.: Senki ne vegye magára, de néha nem értem az embereket, és muszáj hangot adnom ennek.


Én tudom mi a baj Csakra:) Tul sok Tronok harca az embereknek vagy , ha már manga pl Attack on Titan ahol mindenki meghal .. Nem értik hogy ez nem az a műfaj és nem is lesz az ....Nem fogja jó szereplő  átszúrni a másikat.
Szerintem jó volt, nekem nincs bajom Erzával ö olyan nöi terminátor Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 13, 12:50:42 írta ULTRA » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8804 Dátum: 14 jún 13, 13:52:52 »

Az odáig oké, hogy senki nem öl meg senkit, azzal nincs is baj. A gond az, hogy a démonná alakított Minerva bosszúálló karaktere nagyon jó lett volna, ha Erza pár mondattal nem rakja rendbe. Az ikersárkányok viszont, jó, hogy jöttek. A mágia játékokon kicsit leszerepeltek, szóval most végre alakíthatnak. Viszont remélem, hogy csak ők jöttek a saber-ből és nem lesz megint egy rengeteg szereplős harc mint a sárkányos részeknél.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!