24 máj 18, 19:33:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 573 574 [575] 576 577 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779484 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8610 Dátum: 14 máj 16, 13:26:58 »

Köszi a képet! Mosolyog
A Spirit King tényleg lenne annyira erős,hogy ha nem is legyőzni,de legalább huzamos ideig feltartani a Hades királyát?? Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8611 Dátum: 14 máj 16, 14:10:25 »

Őszintén ez a fejezet Wtf!
Nem tudom mit szed Mashima Sensei de nagyon ott van a szeren.
Érzelmek terén elég erős volt ez a rész.Leyla hasonlat is megvolt.
Szegény Virgot és Loke-t egy csapással levitték.
Aquarius viszont elég kitartó volt.
Nagy kár hogy el kelett törni a kulcsát.Remélem ezt még valahogy megoldják.
Igaz hogy látszatilag utálta Lucy-t de sztem idő alatt meg is kedvelete.
Épp a szoros kapcsolat mutataja hogy megtudta idézni vele A Spritit KInget. Hümm-hümm
Mit ne mondja elég ütáős belépője lett.A 2 király találkozása.
Megvan valakinek színesben?

Köszönöm Jackal hogy elintézted azt az idegsítő libát.(aki forgott)
Kyouka pedig még él. bow
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8612 Dátum: 14 máj 16, 14:33:30 »

Tilon remélem vicceltél amikor azt írtad: Aquairus végre megszabadult Lucytől!
Persze lehet feleslegesen tépem a szám mert ezt te is tudod és csak szarkazmus volt ami neten aligha jön át. Nevet
Hülye szarkazmus, nem működik online!  Pojén

Szerintem a bajszost fogja a sötét kiráky felhasználni, hogy felébressze E.N.D-et.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8613 Dátum: 14 máj 16, 14:48:32 »

Ami inkább meglepő az az MS verzió utolsó oldalán az hogy a Spirit King Hadest Dark King-nek hívja. És ha jól értem a leírást oldalt akkor Hades is egy csillag szellem vagy a sötét csillagok királya? Pluto a neve ha jól értem és maga az Isten? Hmm elég érdekes az tuti. Nevet
http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/2377/32.png


Ami azt illeti Pluto az egyik görög isten, Hades, az alvilág istenének latin megfelelője. Szóval ez szerintem csak utalás a Hades királya címre, de lehet, hogy tévedek. Azért csúnya lenne, ha kiderülne, hogy Mard Geer, a Spirit king, meg akkor már gondolom END és Zeref is istenek lennének.  smirksweat De ha mégis akkor Zeref tuti, hogy Thanatos lesz  ikszdé A Spirit king meg talán Kronosz, az időutazós részekből ítélve..
Na jó viccet félre téve: Igazából én számítottam rá, hogy Lucy valamikor majd meg tudja idézni a királyt csak nem így és nem most. Azt hittem,. hogy ha mind a 12 kulcsot összegyűjti, akkor lesz képes megidézni a bajszost. De így is jó. Ami meg a kulcsokat illeti: Szerintem azokat is készítette valaki és ha ő még él, akkor semmi akadálya, hogy újra elkészítse Aquarius kulcsát.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8614 Dátum: 14 máj 16, 14:57:22 »

Elolvasva a részt tényleg jól sikerült. Mondjuk azt előre lehetett tudni, hogy Lucy előbb vagy utóbb megidézi a Spirit Kinget. Csak az idő, a helyszín és a hogyan volt kérdéses. Nos erre meg is kaptuk a választ. Attól nem félek, hogy Hades King erősebb lenne mint a Spirit King. Ők a tipikus egyforma kategória mint ahogy szerintem E.N.D és és Ignel is azonos kategória lehet. Az egyik úgy néz ki, hogy harcos karakterként míg a másik mágusként teszi oda magát. Számomra azért még most is meglepő, hogy amúgy a Csillaglelket mennyire gyengén muzsikálnak.

Egyébként amúgy a következményekre hívnám fele a figyelmet azzal, hogy a Spirit King földre vitte a Purgatoriumot. Ezzel helyhez kötötte őket egyenlőre és így nemigazán lehet sok esélyük ha befut a többi mágus céh segítsége is. Az még kérdéses, hogy ezzel a Fairy Tail tagok ki is szabadultak? Ha igen akkor még a fény beindítása is komoly problémát okozhat nekik, bár erre csak az utolsó pillanatban számítanék.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8615 Dátum: 14 máj 16, 15:34:12 »

Hülye szarkazmus, nem működik online!  Pojén

Szerintem a bajszost fogja a sötét kiráky felhasználni, hogy felébressze E.N.D-et.

Na hát mondom én. Nevet Egyébként az ötlet nem rossz.

Ami azt illeti Pluto az egyik görög isten, Hades, az alvilág istenének latin megfelelője. Szóval ez szerintem csak utalás a Hades királya címre, de lehet, hogy tévedek. Azért csúnya lenne, ha kiderülne, hogy Mard Geer, a Spirit king, meg akkor már gondolom END és Zeref is istenek lennének.  smirksweat De ha mégis akkor Zeref tuti, hogy Thanatos lesz  ikszdé A Spirit king meg talán Kronosz, az időutazós részekből ítélve..

Szerintem ez nem akkor hülyeség elvégre voltak Istenölők sőt még vannak is. Zancrow elvileg halott de még ott van Sheria is meg ki tudja még kik. Tehát akkor Isteneknek is kell létezniük. A kulcsokat szerintem Sprit King idézte meg régen legalábbis szerintem ennek lenne csak értelme és nem annak ah valami random ember csinálná őket. Nevet

Számomra azért még most is meglepő, hogy amúgy a Csillaglelket mennyire gyengén muzsikálnak.

Egyébként amúgy a következményekre hívnám fele a figyelmet azzal, hogy a Spirit King földre vitte a Purgatoriumot. Ezzel helyhez kötötte őket egyenlőre és így nemigazán lehet sok esélyük ha befut a többi mágus céh segítsége is. Az még kérdéses, hogy ezzel a Fairy Tail tagok ki is szabadultak? Ha igen akkor még a fény beindítása is komoly problémát okozhat nekik, bár erre csak az utolsó pillanatban számítanék.

Azért ez nem így van. A Csillag Lelkek olyan erősek mint a gazdájuk, ergo mivel Lucy elég lestrapált volt ők sem muzsikálhattak annyira főleg hogy Lucy hármat is megidézett egyszerre és most a királyt is előhozta tehát a kérdés az hogy ez is az ő erejéből vesz le majd vagy sem.

Ami a további harcokat illeti érdekes lesz mert kétlem hogy eztán a levegőben folytatnák viszont elnézve a pusztítást amit a King csinált a kockán nem tudom mi marad a földből. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8616 Dátum: 14 máj 16, 15:47:48 »

Hol van az említve, hogy a csillagszellemek olyan erősek, mint a gazdájuk? Tudnád linkelni?
De akár igaz a fenti állítás, akár nem, 1v1-ben nem olyan erősek. Capricorn persze nem gyenge, de csak a mágiája miatt. Lokit is kiütötték, Aquarius is csak egy ideig tudta tartani Jackalt (igaz, hogy sebesült volt).
Persze a King nem semmi Nevet nem semmi az öreg, lazán szétszedte a kockát, még Zero is csak nézett. Tényleg, ha Hades királya és az öreg kb. egy szint, tegyük fel, hogy Igneel és END is egy szint (ami nem kis szint, hiszen gondolom Igneel a legerősebb sárkány Acnológián kívül), akkor Zerot ti hova tennétek? Gildartz szintje lehet?
Persze ez még csak találgatás. Majd meglátjuk mi lesz a következő részben. A mostani előtt is azt hittem, hogy Aquarius aprítani fog, erre majdnem kiütötték egy csapásból. Lehet, hogy az öreg csak egy ideig tudja majd feltartani Geert, amíg a többiek elszöknek.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 15:50:13 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8617 Dátum: 14 máj 16, 16:08:00 »

Arra én is emlékszem,hogy Lucy egyszer említette,hogy minél erősebb lesz ő, annál erősebbek a csillagszellemei is.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8618 Dátum: 14 máj 16, 17:45:35 »

Ez így van. Lucy maga mondta ezt. Viszont én így is kissé gyengének érzem őket ennek ellenére. Főleg egy Loki szintű csillagszellem esetében. Viszont ahogy látható ez nincs hatással a királyra. Brutális volt a belépője.
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8619 Dátum: 14 máj 16, 19:17:27 »

Hosszas gondolkodás és mérlegelés után, erre a fejezetre csak ennyit tudok mondani: o.O OMG!
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8620 Dátum: 14 máj 16, 19:19:11 »

Engem az érdekelt nagyon hogy a király megidézése mennyi mágikus energiát használ el...igaz Aquarius visszament,de végül is a király az még szerintem Lokinál is 100szor erősebb.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8621 Dátum: 14 máj 16, 19:35:39 »

Szerintem nem került mágikus erőbe. Hisz nem maradt elég ereje, hogy még 1-et megidézzen nem, hogy a leghatalmasabbat. Szerintem pont azért kellet feláldozni egy kulcsot. Az többet ér mint Lucy összes varázsereje.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8622 Dátum: 14 máj 16, 19:58:17 »

Ha jól értelmeztem akkor pedig abba került de nem feltétlenül kapunyitás céljából. Még mondta vagy gondolta is, hogy ha képes 3 kaput nyitva tartani egyszerre, akkor akár a királyt is képes lehet megidézni. Ez pedig arra utalhat, hogy annyi erővel kell minimum rendelkezni, hogy képes lehet egy kulcs feláldozásával megidézni őt. Persze a kapcsolat is fontos. Szóval a király megidézésének ez is egy feltétele lehet, hogy elég erővel bírnia kell egy kulcs elpusztításához. Az más kérdés, hogy honnét volt még Lucynak ennyi ereje.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 20:45:27 írta rini67 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8623 Dátum: 14 máj 16, 20:44:55 »

Hát azért ez a rész nem volt semmi!  bow bow bow
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8624 Dátum: 14 máj 16, 22:04:53 »

Azért jólesett hogy csak a kapcsolat szakadt meg közöttük és nem került egyikük halálába sem. Pirul
Jó lenne ha később visszakapná valahogy a kulcsot.


Az igaz hogy Lucy által idézett szellemek is (szimplán) erősödnek ha ő fejlődik,vagy az pontosabb lenne hogy többet tudnak megmutatni/felébreszteniaz erejükből?
A gazdaváltások miatt gondoltam.példáúl minden "tulaj" szabd nekik egy bizonyos határt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 573 574 [575] 576 577 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!