24 máj 20, 07:17:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781271 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #8505 Dátum: 14 ápr 28, 21:03:18 »

Most, hogy lerobbant Kyouka maszkja, kíváncsi vagyok, hogy csak paranoiás vagyok-e és csak én látom a hasonlóságot (egyedül a kebel- és csípőméret nem stimmel), főleg ezután a mondat után:
"death and resurrection" http://www.mangareader.net/fairy-tail/382/20
http://kepfeltoltes.hu/140428/Kyouka_Full_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_.png
és
http://kepfeltoltes.hu/140428/509px-Mavis_Full_Body_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 21:03:49 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8506 Dátum: 14 ápr 28, 21:04:00 »

Kana mikor volt badass? Mikor felsült Bluenote ellen vagy amikor KÖLCSÖN mágiával menőzöt részegen az arénában?
Bocsi, csak Kanával van bajom nem a mondandóddal. Hümm-hümm Wendy elég menő volt, hogy egy friss dolgot említsek.

Ja igen Wendy-t totál el is felejtettem pedig elég friss dolog még. Nevet
Egyébként értem én hogy Kanát nem csíped elvégre nem is kapott kb szinte semmi szerepet. Meg azért ne az alapján ítélj hogy nem nyomta le Bluenote-ot. Egy Gildartz szintű ellenfelet egyik FT tag se nyomta volna le (szerintem még Makarov sem) csak Gildartz. Persze hogy semmi esélye nem volt, ráadásul akkor még fel sem fogta mi az a Fairy Glitter. Viszont a Mágia Játékokon már eléggé ott volt a szeren és Mavis is elmondta hogy Kana is nagyon erős főleg mert Gildartz lánya de ugye őt ez nem érdekli mert alapból az apja miatt akart mágus lenni. Szóval félig egyet értek veled meg nem is. Ha komolyan venné a dolgokat akkor tuti hogy bőven S osztályú mágus lehetne ő is. És van egy olyan sejtésem hogy vagy ő vagy Erza lesz majd a végén a Céh mester. Mivel én úgy gondolom hogy túl sok volt már a pasikból ideje megint egy női vezérnek lennie. Nevet

Bárkit le tudna nyomni a Ft-ből? Na ezt szerintem gondold át még egyszer.
Figyelj, én szeretem a Ft-t, és azt hiszem, van is némi fogalmam róla. Alapjáraton azt a kommentet viccnek szántam. De amit írsz az is túlzás. Látszik, hogy míg te nagyon szereted Lucy karakterét, én annyira nem, persze nincs vele semmi bajom. Az is igaz, hogy shonen mangában, inkább a férfi karaktereket preferálom. De attól még természetesen lehet női, harcos karakter is badass. De véleményem szerint (! tehát ez szubjektív), Lucy nem az.
Persze ő az egyik főszereplő, aki körül, mint említetted is, (és tisztában is vagyok vele) sok rejtély van. És valóban nem is gyenge. De azért nem szabad elfelejteni, hogy bármelyik csillagszellemét 1v1-ben egy Natsu kaliberű ember lenyomná. Nem is beszélve az olyan állatokról, akik Natsut a kisujjukkal lenyomnák. Persze lehet, hogy most a szó soros értelmében nincs igazam, de a lényeg, hogy én nem tartom olyan erősnek. Sőt, nem is olyan erős, mint sokan mások. És (még egyszer kihangsúlyozom, hogy véleményem szerint) én úgy látom, hogy ahogy eddig Lucy szerepe a mangában soha nem az erején, harcain múlott, sokkal inkább az érzelmein, döntésein, úgy ez most sem fog megváltozni.
Ui. De attól, hogy nem egyezik a véleményünk, nem kéne nekem ugrani. Én tiszteletben tartom a te véleményedet, még ha nem is értek vele sok mindenben egyet.
Szerk. Mondjuk már nem először vitázok valakivel Lucy karakterét illetően. Lehet, hogy én állok rosszul hozzá a karakterhez. Nem tudom. Én mindig is úgy tekintettem rá, mint Natsu társára, aki nem az erejével, hanem a szívével, akaratával, megérzéseivel, eszével segíti a csapatot. Szerintem erre jó példa a legutóbbi, mágia játékos arc, az elsötétülés kapu bezárása körüli mizéria. Ha ott nincs Lucy, akkor kb. vége a mangának. De ott sem az ereje, hanem a döntése, megérzése kellett. Az ellenségeket viszont nagy százalékban nem az ő feladata kiütni. Mások ezt hogy látják?

Oké ez nem ebbe a topicba való téma de továbbra is úgy gondolom hogy Lucy bárkit le tudna nyomni a céhben az Urano Metriával. 1 vs 1-ben alap hogy nem hisz nincs olyan erős csillag lelke aki felveheti egy S osztályúval a versenyt. Még Loke vagy Capricorn sem. De mint azt tudjuk nincs olyan szabály hogy 1 vs 1 mivel Lucy képes akár több szellemet is idézni. Nevet Egyébként nem vitázok én veled csak szerintem rosszul látod a dolgokat vele kapcsolatban mert élből nem csíped a karakterét és ilyenkor az ember hajlamos túlzásokba esni. egyébként nekem nem ő a kedvencem a mangából a lányok közül de a Top 3-ban benne van. Nevet

Kanánál biztosan van egy érdemleges pont.Az pedig a céh megmentése a robbantástól és kártyaként felvitték a "kockára".

Ui:Kuro először meg sem ismertelek az új képed miatt.Egész jó.

Kösz hogy említetted, ezt el is felejtettem, szóval ja Kana a nap hőse ha úgy vesszük, úgy hogy tessék nem leírni őt is. Nevet

Ha tetszik a képem Ichigo akkor itt a full kép. Area D Manga 6. kötetének a borítójáról szedtem, jó kis Shounen fight manga de a komolyabb változatból nem egy Bleach vagy Naruto szintűre kell gondolni. Nevet

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20131215115139/aread/images/f/fb/Volume_6.png

Most, hogy lerobbant Kyouka maszkja, kíváncsi vagyok, hogy csak paranoiás vagyok-e és csak én látom a hasonlóságot (egyedül a kebel- és csípőméret nem stimmel), főleg ezután a mondat után:
"death and resurrection" http://www.mangareader.net/fairy-tail/382/20
http://kepfeltoltes.hu/140428/Kyouka_Full_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_.png
és
http://kepfeltoltes.hu/140428/509px-Mavis_Full_Body_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tyűha te már nagyon túl komplikálod a dolgokat. Nevet
Egy biztos Mavisnek semmi köze Kyoukához nyugi. A death and ressurection pedig csak a felsorolás része amikor mondja hogy milyen felesleges minden hiszen az embereknek semmi esélyük, azt nem Kyoukára érti úgy alapjáraton hanem mindenkire.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 21:17:43 írta Kuro25 » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8507 Dátum: 14 ápr 28, 22:54:12 »

A Hófehérke és a hét törpe borító az egyik kedvenc borítóm lesz Mashimától. Iszonyatosan bejön. Kúl

Mard Geere E/3-ban beszél magáról? Juviával jól elbeszélgethetne. smirksweat

A Neo Minerva vs. Erza félbeszakadt Minerva legnagyobb bánatára, de Erza veretlenségének legnagyobb örömére.

Korábban többször panaszkodtam, hogy Natsu és Erza van állandóan reflektorfényben. Nos, Mashima fokozatosan eleget tett kívánságomnak és előtérbe kerültek a többiek is. Először Gray kapott szerepet a Nap faluban, majd Wendy következett az Arc leállításával és most végre Lucyn van a sor. Mióta vártam erre. Ha vannak olyanok, akik kételkedtek benne, akkor most majd lehet ámulni és bámulni. Nevet

Szörfölő Lucy? Ez a helyes címe a következő fejezetnek? Hmm?

Egyébként kétlem, hogy jönne még egy fejezet ezen a héten. A beszerzők így is jóval hamarabb kilopják a fejezetet, mint a valós megjelenése. Múlt héten nem volt fejezet az Arany Hét miatt és a magazin is dupla kiadásként jelent meg legutoljára, így az Arany Hét kapóra jött és csak 1 hetet kellett kihagyni. A mostani fejezet valószínűleg a pénteki/jövő heti, így a következőre jövő péntekig kell várni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 22:54:54 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bambusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9



« Válasz #8508 Dátum: 14 ápr 29, 06:14:13 »

Teljesen semlegesen hozzá állva Lucy karakteréhez tény, hogy erős...,DE koránt sem lenne képes azzal a mágiával lenyomni mindenkit a céhben....Példaként csak pár ember hozok fel Gildartz...Erza...Natsu...Gazillee...Laxus...ők mind mind kibírnának szerintem egy közvetlen csapást... nem beszélve a mesterről. Leginkább Gildartzban vagyok a legbiztosabb...Blue Note-ot is egy ütésből repítette a semmibe...aki pedig nem kis pályás játékos volt...
Összegzésül Lucy erős és helye van a csapatban, de nem a legerősebb inkább csak support karakter mint sem tanker...ha értitek a célzást Mosolyog
Naplózva

F**k camouflage!We're rolling in style
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8509 Dátum: 14 ápr 29, 16:33:14 »

...Egyébként nem vitázok én veled csak szerintem rosszul látod a dolgokat vele kapcsolatban mert élből nem csíped a karakterét és ilyenkor az ember hajlamos túlzásokba esni.
...
Ebben lehet, hogy igazad van. Valóban, nem annyira szeretem a karakterét. Nincs vele semmi bajom, de el kell ismernem, nem nagyon rázna meg a halála. Számomra olyan semleges, úgymond langyos karakter.
Mindenesetre, azt az állítást, hogy ahogy eddig sem, úgy most sem az ereje miatt lesz a központban, azt tartom. De ha tévednék, akkor hidd el, el fogom ismerni Nevet

Szerk. Így magyarul elolvasva még jobb volt a rész. Viszont kihagytatok egy oldalt a magyar verzióból.
Marde Guille, mivel többes szám egyes személyben beszél magukról, ezért gondolom, ő is egy Zeref démonai közül. Szóval kilenc+egy, ebből már három kidőlt. De még mindig nem ismerjük egy talpon maradt démon képességét sem, kivéve Jackal, és Tempesta. Ja és még ott van Neo Minerva is. Valamiért úgy érzem, hogy az arc vége még nagyon messze van.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 29, 18:33:53 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8510 Dátum: 14 ápr 29, 18:43:52 »

Bár nem mutatták, de szerintem esélyes, hogy Lucy megint Horologiumnak köszönhetően menekült meg. smirksweat
Azt tudja valaki, hogy Mard Geer-t (utánanéztem és kiderült, hogy így kell pontosan írni) miért Démon Királynak hívják? Az ő "beceneve" Meio (sötét király, pont mint Rayleigh a One Piece-ből) és nem pedig Mao. Persze tudom, hogy az angol verzióban is Demon King-nek van írva és ezt fordítottátok le magyarra csak azt nem tudom, hogy eleve az angol szövegben, miért van rosszul fordítva.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 30, 02:07:55 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8511 Dátum: 14 ápr 30, 07:08:17 »

Jon97:

A kimaradt oldal még tegnap pótolva lett.

mohric:

Hol találtál hiteles forrást, hogy "Mard Geer"-nak kell írni?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8512 Dátum: 14 ápr 30, 08:00:48 »

FT wiki:
http://fairytail.wikia.com/wiki/Mard_Geer
Mangareader (habár ezt nem mondhatjuk hivatalosnak):
http://www.mangareader.net/fairy-tail/382/7
Egyébként ez a Hepburn-féle átírás úgy írja le latin betűkkel a japán neveket,ahogyan Ők ejtik.Épp nemrég volt a bleachben egy hasonló.Míg meg nem tudtuk hivatalosan a karakter nevét,minden team úgy fordította hogy "Guremi".Amint be lett mutatva normálisan,hivatalos név stb.,kiderült hogy "Gremmy"-nek hívják.
Szintén hasonló az SnK-ból Rivaille-Levi.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 30, 08:04:04 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8513 Dátum: 14 ápr 30, 09:38:24 »

Úgy vélem, hogy a Marde Guille külalakra sokkalta stílusosabb, mint a Marde Geer. Még ha pár perc kutatás után az a jelentés is jött ki, hogy Trükkös  Szar Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 30, 09:38:59 írta Shiro » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8514 Dátum: 14 ápr 30, 11:17:21 »

A Wiki pont egy olyan dolog, hogy vagy úgy van, vagy nem. Nevet Ugye a Wiki sem hivatalos, rajongók szerkesztik.

Mondjuk a romanji ("Marudo Gīru") alapján a "Mard Geer" esélyesebb, de láttunk mi már karón varjút. kacsint

És így, hogy most sokat mondtam ki "magamban", egészen olyan lett a kiejtése, hogy "Mardekár". Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8515 Dátum: 14 ápr 30, 11:43:55 »

A magam részéről azt gondolom ezután a fejezet után, hogy Lucynak illő lesz leülnie és elgondolkodnia. Nem árt ha megkérdezi Cruxot, hogy mi a fene is történt valójában majd ezután terveznie. Mondjuk szerintem számára nem képtelenség kijutni onnét a csillaglelkei segítségével. Utazott már oda és ezáltal tudjuk, hogy csillaglélek ruciban megoldható a dolog. Ha pedig egyszer már beengedték, így nem zárható ki az sem, hogy még egyszer megteszik. Cruxtól pedig kaphat olyan információkat amelyekkel megoldhatja a problémát. A magam részéről pedig szerintem itt kapcsolódhat be Gildartz is a történetbe aki aktiválhatja a fényt.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 30, 11:49:02 írta rini67 » Naplózva
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8516 Dátum: 14 ápr 30, 21:13:57 »

Nem csak Lucy maradt ám csak ott, még ott van Wendy, Doranbalt meg Gildarts is. Szval ők lesznek a mentő csapat szerintem:D

Nemtudom de nekem annyira aranyos volt Minerva  ikszdé  Ahogy ott ült Erza mellett.

Ez a Marde Guillle érdekes karakter. Nem szereti az 1v1 harcot úgy tűnik:D  Érdekes átka van már ha ez az volt.
Kíváncsi vagyok hogy Kyouka hogy is néz ki maszk nélkül.
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8517 Dátum: 14 máj 01, 18:02:08 »

Egy másik Fórumon felmerült egy vita tárgya bár magam sem tudom hogyan. Nevet

Szerintetek Lucy vagy Natsu a főszereplő a Mangában? És miért? Remélem ez még nem túl OFF téma de nagyon érdekelne hogy csak én látom így pár emberrel vagy mások nagyon szűk látókörűek.

Egyébként szerintem egyértelműen Lucy.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 01, 18:02:40 írta Kuro25 » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8518 Dátum: 14 máj 01, 18:32:14 »

Egyértelmű,hogy Lucy.Elvégre a történet Őt követi nyomon.Persze vannak kitérők,de már a kezdetektől fogva a legtöbb dolog Lucy szemszögéből történt.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8519 Dátum: 14 máj 01, 18:46:45 »

Szerintem meg Natsu ö olyan mint Naruto vagy Ichigo hös karakter.  De igazából nincs is ilyen , mert benne van címben is hogy Fary Tail igy több főbb szereplő van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!