24 máj 18, 19:32:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779483 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8415 Dátum: 14 ápr 04, 13:51:57 »

Natsu's Gate closed!-Ezen Besírtam, amint megláttam ikszdé
Ravasz,annyi szent.

A végén elég sok lélek szabadult fel.Lucy pedig ismét mehet átöltözni.Komolyan ha nem lenne a Celestail World,a gatyája is rámenne a cserékre.Persze ha az is megmaradna ezek után smirksweat

E. Minerva is előjött végre a vackából.
Mivel Erza nem veszíthet,de most Minervától is eléggé megalázó lenne ha démon erővel is kikap.
Végeredmény legyen döntetlen,és mi nyerjünk rajtuk Nevet /ezen
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8416 Dátum: 14 ápr 04, 14:40:51 »

Elég érdekes fejezet volt. Ebbe legalább volt valami poén, ami nem másban mutatkozott meg hogy ''Natsu, Gate Closed! ''...köszönjük Mashima.
Hades amaterasu 28. képlete ( remélem nem hibás ) nem volt nagy durranás. Annak tűnt, de nem sok jött át belőle. Igaz Natsu-ék kidőltek, de többet vártam. Lehet az elszívott lélek miatt nem tudta 100%-on tolni a támadást.

Jön END mester. Na akkor kössük fel a gatyát, mert felnőtt Natsut láthatunk, akkor... Ez persze csak az én véleményem.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8417 Dátum: 14 ápr 04, 14:42:37 »

Mondjuk arra én is kíváncsi volnék, hogy a démonoknak ugye átkaik vannak. Na most, hogy lehet olyan lényeket létrehozni mágiával akik nem mágiát használna? Nem semmi azt mondom. Zeref méltán érdemelte ki a Leghatalmasabb Sötét Mágus címet.

Nem vagyok benne biztos, de szerintem valami hasonló logika lehet a dologban:  Mosolyog

EMP = ARC
Zseblámpa = Mágia
Petrólemumlámpa = Átok


Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8418 Dátum: 14 ápr 04, 15:03:08 »

Hades hálából adott egy tippet a taknyosoknak. Vigyázat! Jön a Lumen Histoire! Nevet

Azt hiszem ezzel meg is dőlt a Natsu=E.N.D teória.

Nem biztos hogy jön de az tuti hogy meglett említve. Nevet Bár eléggé esélyes hogy végre láthatjuk mi az.

Egyébként nem értem hogy miből gondolod hogy megdőlt hogy Natsu E.N.D. Lehet elsiklottam valami felett?

Egyébként a rész jó volt és a színes borító Erzával és Gray-jel nagyon faja lett. Frani-bát csúnyán bealázta Lucy. Nevet
A cím alapján egyébként vártam hogy komolyabb dolgot fog nyomni és előhoz egy új mágiát Pluto néven.
Hades megjelenése meglepetés volt és nem is rossz meglepi.  Kúl
Remélem Minerva mutat valamit még ha ki is fog kapni ami számomra tuti. Nyelvesít
Kyouka vajon hova mehet? Lehet egy újabb megoldás is van END feltámasztására vagy minek is nevezzem.
Egyébként nem értem az óra elvileg még ketyeg nem? Vagy a robbanás eltörölte vajon azt is?
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #8419 Dátum: 14 ápr 04, 17:48:39 »

Shiro: köszi a választ Nevet

Kuro25: Az óra már nem ketyeg. Az előző részben Charle elmondta, hogy az Arc a kontinens Eternano-ját nyelte el. Ezt az erőt átkonvertálta valami mássá és emiatt az Arc elpusztította önmagát.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/378/8 <----- Itt magyarázza el. Mosolyog
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #8420 Dátum: 14 ápr 04, 19:07:41 »

Sajnos nekem ez a harc annyira nem jött be. A fejezet egyetlen ígéretes pontja a vége volt nekem. Hades mester sokat dobott azzal a kb. két mondatával, csak félek hogy most láthattuk őt utoljára. Amikor az egyik legjobb főellenség volt az eddigi harcok során, ő az akinek ugye erőteljes kapcsolata volt a céhhel.(Természetesen a másik ilyen "ellenség" Gerard, és Gajeel volt.) Lassan ki fog derülni hogy mi a Lumen Historie. Mosolyog
E.N.D. mesterre már nagyon kíváncsi vagyok, biztos vagyok benne hogy ő és Silver lesz az aki valamennyire is érdekelni fog a démonok közül. Kyouka  karaktere sem jön be igazából.
Neo Minerva... Hát ha újra Erzával fog harcolni, akkor a harc végén nagy felháborodások lesznek. Nevet
Az előző fejezetekben nagyon tetszett Wendy dragon force ereje, tudtam hogy nem fog meghalni, mivel főszereplő (és most lehet mondani hogy ez hülye indok, de nem az). Masima megcsinálhatta volna azt azonban hogy pár részen keresztül, vagy akár az ív végéig nem tudunk semmit róla, úgy talán jobb lett volna a hatása, ennek az "önfeláldozásnak".

Most hogy ennyire lehordtam a mangát, gondoltam hozok egy jó hírt is. Nevet
Mashima-sensei spin-off mangát fog csinálni, ami Mavisról fog szólni: https://twitter.com/hiro_mashima/status/450289488074264577
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8421 Dátum: 14 ápr 04, 19:24:34 »

...
Az előző fejezetekben nagyon tetszett Wendy dragon force ereje, tudtam hogy nem fog meghalni, mivel főszereplő (és most lehet mondani hogy ez hülye indok, de nem az). ....

Az "indok" nem hülyeség, csak az, hogy sokan nem tudnak jobb indokot írni, csak ezt szajkózni. Akinek nem inge... annak a gatyája. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8422 Dátum: 14 ápr 04, 20:56:40 »

Ez egy nagyon jó részre sikeredett. A múltkori Wendy harc is nagyon jó volt, de Doranbalt közbelépése nekem nagyon nem jött be. Én itt valami grandiózusabb dologra számítottam, az nyilván nem volt reális, és nem is örültem volna, ha most csak úgy kiírják őket. Egyetlen dologra tudtam gondolni, hogy az arcot csak így elpusztítják, az az, hogy nem ez volt a csattanó. Belegondolva, az egész arc END-re, meg Zerefre van kihegyezve, szóval kellet volna ennyire meglepjen. Jobb is ez így, a Tartaroshoz valami sokkal komolyabb, eredetibb célt tudtam volna azonosítani, mint egy újabb bombát. Ez csak egy eszköz volt Zeref visszahozására, nem jött be, most jön a B terv.
A csata nagyon jó volt, logikus. Azt eddig is tudtuk, hogy Franmalth nem egy Einstein, szóval Lucy megoldása sem volt rossz. Olyan tipikus Fairy Tailes volt.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/379/21 A bal alsó sarokban, Natsu arca. Nagyon bírom. Nevet
http://www.mangareader.net/fairy-tail/379/25 Happy meg Lucy kicsit sem csinált be  smirksweat
 Rész egyértelmű csúcspontja Hades megjelenés volt. Maga a karakter nagyon badass, jól eltalált, már csak simán meg a megjelenésének megvolt a hatása. Hát még annak amit mondott! Nagyon komoly, nagyon felcsigázott vele. Kíváncsian várom mi lesz. Azonkívül persze, hogy Erza nyerni fog Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #8423 Dátum: 14 ápr 04, 21:52:50 »

Chakra: Igazából lehet azt mondani, hogy lehetett sejteni, hogy Doranbolt feltűnik, sok ember arra gondolt. Elég sok shounen anime/manga tipikus ismertető jegye hogy a főszereplőknek egy haja szála se görbül. Ez szerintem magára a műfajra vehető, mint alapelem. Ritkaság olyan anime, ami shounen és meghal benne a főszereplő (még a pozitív mellékszereplők halála is ritka). Én láttam már rengeteg shounen animét így jutok erre a következtetésre. A Fairy Tail, a Naruto, a Bleach, és One Piece (bár mindet szeretem, mert már régóta követem őket, és nagyon nagy köszönet a munkáért) nem híresek arról hogy főszereplő nagyon meghalna, és nem is állna nekik jól. A mellékszereplőkből néhány azonban nyugodtan meghalhatna szerintem, valamilyen nagy csata után.

Ui.: Elnézést az offért.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8424 Dátum: 14 ápr 04, 22:09:46 »

Egyébként nem értem hogy miből gondolod hogy megdőlt hogy Natsu E.N.D. Lehet elsiklottam valami felett?
Ebből gondolom: Alsó bubi
http://www.mangareader.net/fairy-tail/379/9
Ha azért megy hogy felkeltse E.N.D-t akkor tudja hogy hol van szóval biztos nem Natsuhoz igyekszik.
Van egy olyan érzésem, hogy E.N.D meg fogja ölni Kyoukát.Egyrészt büntetéskép mert elbukta a tervet másrészt mert felkeltette. Meg jó lenne erődemonstrációnak is, ha egy csapásból megölné.

Más animékben, mikor 2 szereplő harmadszor ütközik meg egymással és előtte kettőt az egyik nyert, akkor a harmadikat tutira a másik nyeri meg. De ez alapján Neo Minervának van esélye. Bár eddig csak a jóktól láttam olyat, hogy csak harmadikra győzik le az adott Bosst. És még mindig Erzáról beszélünk, aki 379 fejezet óta veretlen xD Nem is tudom, hogy melyiket akarom jobban. Hogy végre legyőzze valaki vagy hogy veretlen maradjon egész a végéig. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8425 Dátum: 14 ápr 04, 22:15:14 »

Én is azt gondolom, hogy Erza elveszíti a mostani meccsét Minerva ellen de nem végleg. Talán itt jön be a Lumen Historie ereje amely megint megfordítja majd a csata állását. Így lesz a végén megint Erza a győztes, holott már alapvetően veszített volna.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8426 Dátum: 14 ápr 04, 22:37:12 »

Tilon: Én is egyből arra gondoltam, hogy END ki fogja nyírni Kyoukát  smirksweat Bár nem tudom, hogy ennek mennyi jelentősége van, mert ugye egy démont bármikor fel lehet támasztani a jelek szerint. Én arra gondoltam, hogy a démonnak a lelkét kell elpusztítani ahhoz, hogy végleg kipurcanjon, de majd kiderül. Viszont nagyon remélem, hogy a következő fejezetben már láthatjuk végre END-t.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8427 Dátum: 14 ápr 05, 12:06:25 »

Amikor Franmalth el akarta szívni Natsuék lelkét és mindenki elkezdett akaratoskodni, attól féltem, hogy így meg tudják majd tartani az életüket, valamint a Paca ereje semmivé válik. Örülök, hogy nem lett igazam, és okosabb megoldással győzték le. Mosolyog
Naplózva
MasterZero
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5



« Válasz #8428 Dátum: 14 ápr 05, 16:46:22 »

Tilon ha nagyon szőrözni akarunk, akkor Erza már egyszer kikapott és csak Wendynek köszönhetően élte túl. Cyberios harapása...
Nagyon bejött a fejezet, Lucy használta végre a fejét. Hades előbukkanására nem számítottam és lehetséges, hogy nemsokára "fény" derül a Lumen H. titkára is.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8429 Dátum: 14 ápr 05, 17:26:35 »

Nem úgy megy az! Nevet Erza 1 vs 1-ben nem vesztett csatát. Mikor az OS ellen ment akkor 1vs3 volt. Cobra,Hoteye és Racer.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!