24 máj 18, 14:44:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 557 558 [559] 560 561 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779294 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8370 Dátum: 14 márc 28, 16:21:04 »

El is felejtettem,hogy ma 2 adag lessz. Nevet Hát erre nemgondotlam,hogy Doranbalt fogja megmenteni Wendy-t de azért jó,hogy ott volt. smirksweat Valyon Ezel-el milett nemhiszem,hogy túláélte a robbanást. A feltámasztást nem az a démon kisscsaj végzi,aki feltámasztotta Jackal-t s a többieket. Lehet,hogy maguktól nemtudnak a démonok feltámadni,csak ha a kisscsak besegit nekik. smirksweat A kövi fejezet érdekesnek igérkezik,remélem láthatunk majd egy jó kis harcot. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 17:17:22 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8371 Dátum: 14 márc 28, 16:29:57 »

Charle tett egy javaslatot Wendynek, hogy élhetnének mágia nélkül is de Wendy mondta, hogy a többiek épp harc közben vannak. Szerintem ezt a részt értette félre Kuro.

Gérardék elvileg most leamortizálták egymást. Szóval szerintem egy jó darabig nem látjuk őket.

Tényleg Lisanna is harcba keveredett. Biztos nem lesz nagy pusztítás de talán érdekes lesz.

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8372 Dátum: 14 márc 28, 18:49:25 »

Mashima egyébként tényleg nem semmi. Dupla fejezet után jövőhéten újabb hosszú fejezet és színes oldal. Tényleg le a kalappal előtte. Főleg hogy se a story se a rajz rovására nem megy a dolog.
Valóban.^^
És nem ez az első alkalom,elég szépen elkényezteti a rajongókat Nevet
Mindig van egy pár olyan oldal a heti fejezet(ek)ben,ahol percekig csak nézem a háttér kidolgozottságát,annyira lebilincselő ez a precizitás.
Fejezetről:
Most komolyan,az FT tagjai közül meghalt már valaki? Nevet
Még a mellékszereplők is túlélik,így szerintem ez nem volt kérdéses.De ennek ellenére is teljes mértékben lehetett élvezni.
Van egy dolog ami ennek az arc-nak talán a 2. legérdekesebb mozzanata,ez pedig Gray és Silver kapcsolata,jó lenne ha már egy kicsit erre is fókuszálna Mashima Pattog
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 18:51:37 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8373 Dátum: 14 márc 28, 21:09:34 »

Eszméletlen jó fejezet(ek) voltak! Nevet Elég meglepő volt, hogy Charla tudja használni a jövendölését ilyen szinten, és Wendy ereje... Remélem jövőhéten jön az állak potyogása a démonok részéről, no és Hades királya, végre feltűnik E.N.D. Nevet

...Most komolyan,az FT tagjai közül meghalt már valaki? Nevet
Még a mellékszereplők is túlélik,így szerintem ez nem volt kérdéses...

Fairy Tail részéről eddig, Rob aki biztosan meghalt, mellékszereplőkből pedig lehet hozni párat pl: Shimon, Hades, Zancrow és még biztos van több is, de jelenleg ennyi jut eszembe ^^.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8374 Dátum: 14 márc 28, 21:21:37 »

Most komolyan,az FT tagjai közül meghalt már valaki? Nevet

Ja, Mavis és Rob. Edolasi Lisana is FT tag ha úgy vesszük szóval ő is.
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8375 Dátum: 14 márc 28, 22:07:59 »

Mashima jó arc, hogy ilyen formában ad ki fejezeteket. Mosolyog

A 377. fejezet jó volt, végre először Wendy is megmutatta, hogy mire is képes igazából.  Pirul

A 378. fejezet már annyira nem volt jó szerintem. Valahogy egy percig sem tudtam aggódni Wendy-ért és Charle-ért. Szomorú

Amúgy, egyszer Gray is meghalt, de aztán mégse. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 22:10:43 írta olcha94 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8376 Dátum: 14 márc 28, 22:27:53 »

Nem is baj ha sok a szabad ideje.Legalább jől ki is használhatja.
Nem tudom miért,de egy kis ideig még el is hittem hogy wendyék tényleg meghalnak.
Sok ehhez hasonlót láttam már hogy a végén épphogy,de megússzák...Mégis,olyan meghatóan vezette fel hogy bedőltem. smirksweat

Wendy nem semmi a Dragonforce erejével.A mostani teljesítményével egy kicsit meg is alázta az eddigi Dragonslayerek erejét.Főleg ilyen fiatalon. Gondolkozik Kúl
Szegény "Óriásmajom-polip" tag mekkorát kapott,pedig még Slayer változatát is bevetette.
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8377 Dátum: 14 márc 29, 07:09:22 »

...Most komolyan,az FT tagjai közül meghalt már valaki? Nevet
Még a mellékszereplők is túlélik,így szerintem ez nem volt kérdéses...
Fairy Tail részéről eddig, Rob aki biztosan meghalt, mellékszereplőkből pedig lehet hozni párat pl: Shimon, Hades, Zancrow és még biztos van több is, de jelenleg ennyi jut eszembe ^^.
Amikor az FT tagjait említettem,akkor Natsu korabeli tagokra gondoltam.De a mellékszereplőket illetően viszont szépen besültem Nevet,Shimonék ki is mentek a fejemből smirksweat
Naplózva

Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #8378 Dátum: 14 márc 29, 11:47:47 »

"Hát akkor olvassuk is el a heti adagot. Hú ez jó volt hátha van még egy :|  *Frissít* Juhú van még egy rész *-* "

Összegezve nekem bejött a két fejezet. Wendy a saját erejéből győzött, nem kellett neki segítség. Mondjuk vártam hogy Gildarts felbukkan és "véletlenül" elpusztítja az ARC-ot. Nevet

De amikor a macsek mondta, hogy meg fognak halni a robbanásban már el is mosolyodtam. Tudtam, hogy Doranbalt ott figyel valahol és ki fogja őket menteni. Ki más?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8379 Dátum: 14 márc 29, 14:38:30 »

Lassacskán eljutunk odáig, hogy egy teljes színes fejezetet kapunk vagy egy kötetre való fejezet jön ki egy héten. Hiro egy Hero. Nevet

377. fejezet: Egyszerű, de nagyszerű volt. Wendy nagyon vagány volt a War God módban. Tetszett az a megoldás, hogy hiába lett az "Arc" elpusztítva, a számláló ugyanúgy haladt tovább. Ezel komám lehet, hogy mindenen át tud vágni, de ha az ellenfél nem ad neki lehetőséget erre, akkor a végeredmény vereség lesz.

378. fejezet: Ha Lisanna is kap egy harcnak nevezhető valamit, miközben Lucy csak ül, akkor szomorú leszek. Szeretném már Lucytól, hogy egyszerre idézze meg Leot és Capricornt. Ennyi fejezettel a hátunk mögött, szerintem nem volt kérdés, hogy Wendyék megmenekülnek, de azért mindig ott motoszkál az ember fejében a gondolat, hogy "ne, most tényleg meghaltak?". Gyakorlatilag, ha nem hagytam ki senkit, akkor csak Rob, Ur, Simon és Ultear áldozata végződött halállal vagy negatív következménnyel. A hangsúly az áldozaton van.
A próbálkozók száma viszont elég tekintélyes és lehet itt is kimaradt pár név: Gray megpróbálta a Galuna szigeten elsütni az Iced Shellt plusz a Nagy Mágia Játékok alatt megvédte Juviát, Erza a Mennyország Tornyában fel akarta áldozni magát, Jura beleállt egy robbanásba, hogy megvédje az FT tagokat, Jellal aktiválta az Önmegsemmisítő Varázsigét és beleállt Zero támadásába, hogy védje Natsut, Meredy öngyilkosságot követett volna el Ultearért, Makarov bevállalta Acnologiát, Arcadios belenyargalt a lávába, Happy elterelte a robbanást, Charle először démoneledel lett volna, majd Wendyvel együtt ért volna véget a kalandjuk. Előbb-utóbb valakinek nem lesz már menekvés.
Szerencse, hogy Doranbolt loli-detektora bejelzett. smirksweat

Erza Special: Moulin Rouge lehetne akár Midnight anyja is. Sunny pedig egy visszatérő vendég az animében.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 14:40:21 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8380 Dátum: 14 márc 29, 15:35:27 »

Köszönöm.Ha nem említett az Erza speciált akkor nem is tudtam volna róla.
Erza megint elég nagy kárt okozott ahogy elvárható.
Legalább kárpótolta az ott lévőket a tudta nélkül is Nevet
Moulin Rougeről először azt hittem egy "kimázoltabb" arcú férfi Midnighthoz hasonló aztán kiderült hogy lány. bow
Későbbi rajzolásoknál már azarcán is jobban kivehető,előtte más segített ebben Nyelvesít
Minenestre a gyors keze sem volt haszontalan.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8381 Dátum: 14 márc 29, 15:39:04 »

Újabb Side Story. Ezúttal Asukával és Natsuval a főszerepben és persze Lucy és Happy is van. Ez simán elment volna egy normális fejezetnek is annyira jó volt. Megvolt benne minden ami kell. Poénok, Asuka hihetetlen cuki és persze egyben démoni is. Ahogy Lucy fogalmazott: "A gyerekek ijesztőek!" Nevet A végén az a kérés Lucy-tól és Natsutól hát Mashima tényleg eltudja hitetni hogy megtörténik valami... aztán meg ja.... Nevet Natsu megint hoppont maradt pedig ő benne lett volna. A banditáknál azt hittem előjön Asuka ereje vagy hasonló de Natsu besegített kicsit. Jó kis rész volt, tetszett ez a családias betekintés. kiszámítható guilty pleasure-nek mondanám.

http://readms.com/r/fairy_tail/Side%20Story/2315/1

Ja igen a színes kép az elején nagyon jó, tök jó kis família lenne Lucy, Happy és Natsu, persze saját gyerekkel. Ilyenkor engem is elkap a fangirl mód. Nevet

És ha minden igaz ez volt az utolsó Side Story egyelőre.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 15:40:49 írta Kuro25 » Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8382 Dátum: 14 márc 29, 22:26:34 »

Komolyan mondom, az Asuka-s bónusz rész az elmúlt hónapok egyik legjobb része lett. Mosolyog Nagy mosolyt csalt az arcomra.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8383 Dátum: 14 márc 29, 23:24:01 »

Rég volt olyan fejezet amin ennyit nevettem volna.Nem semmi a kis Asuka.
Natsuék is végre arra használták a képességeiket amire való ikszdé
A vége is hangulatos lett,családias.

Lucy kiakadását már nem is értem.Natsu ennél már komolyabb dolgot is művelt vele,mit egy csók Nyelvesít
Aquariustól viszont retteget egy ideig,ezek után.

Ui:A fiatal Bisca eléggé hasonlít Moulin Rougere. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 23:32:19 írta K ichigo » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8384 Dátum: 14 márc 30, 08:03:12 »

Voltak benne szép jelenetek. node a Vége ! Ilyet!
miért kellett ŐKET kimenteni Doranbalttal?
Szomorú
Teljességgel elrontották az egészet !!!!

Óriási felelőtlenségnek tartom.
Ez azt mondja az Olvasónak: - Senki nem halhat meg, még ha a bele kifele lóg se, meg ha a szeme a tenyerében van, akkor sem Szomorú  Technikai KO

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 557 558 [559] 560 561 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!