24 máj 18, 13:39:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 550 551 [552] 553 554 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779243 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8265 Dátum: 14 márc 07, 21:19:11 »

Az alakjából ítélve szerintem Hades lelke lesz a fickónál (teljesen olyan alakja van, mint amikor Hades szabadjára engedte a démi szemét vagy mit). Mosolyog
http://www.mangareader.net/fairy-tail/374/22
Tessék összehasonlítani ezzel:
http://media.animevice.com/uploads/1/18405/524630-hades_deepest_realm.png

Az igazsághoz még az is hozzátartozik, hogy nála erősebb ellenféllel még nem volt dolguk. És ez az akármi (nem jegyzem meg a nevét, mert jelentéktelen) simán elnyelhette, mivel Zeref, mint láttuk, elintézte.

Nem értem, hogy miért lepődnek meg azon Lucy-ék, hogy Ki-Su ott termett előttük. Én azon lepődök meg inkább, hogy a mágusoknál nem alap mágia a teleportálás. Nyelvesít Minden esetben elég jól jön.

Ki-Su elejtett egy "Silver's"-t, de ez még bármi lehet.

Összességében elment a fejezet: Natsu "váratlanul" belépett, volt benne érdekesség, unalom is, és végül egy váratlan fordulat a végén, amiről mindenki gyárthatja a véleményeket. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 21:25:42 írta olcha94 » Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #8266 Dátum: 14 márc 08, 10:38:31 »

Nekem inkább Atlas Flame jutott róla eszembe Nevet http://i1.ytimg.com/vi/jKfopdvwHqk/hqdefault.jpg
Ő azért jóval erősebb mint Hades volt. Gray szinte 100% hogy veszíteni fog, legalábbis szerintem. Vagy megérkezik Silver és átveszi a harcot, amiből inkább egy hosszú beszélgetés lesz amiből kiderül honnan is ismeri Grayt. Mondjuk ezt szerintem most jó pár fejezetig még nem fogjuk megtudni.Nevet
Naplózva

oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #8267 Dátum: 14 márc 08, 10:47:04 »

Ne viccelj már hogy egy mezei sárkány erősebb lenne Hadesnél Nevet

Nekem inkább Atlas Flame jutott róla eszembe Nevet http://i1.ytimg.com/vi/jKfopdvwHqk/hqdefault.jpg
Ő azért jóval erősebb mint Hades volt. Gray szinte 100% hogy veszíteni fog, legalábbis szerintem. Vagy megérkezik Silver és átveszi a harcot, amiből inkább egy hosszú beszélgetés lesz amiből kiderül honnan is ismeri Grayt. Mondjuk ezt szerintem most jó pár fejezetig még nem fogjuk megtudni.Nevet
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8268 Dátum: 14 márc 08, 11:10:32 »

Ne viccelj már hogy egy mezei sárkány erősebb lenne Hadesnél Nevet

Nekem inkább Atlas Flame jutott róla eszembe Nevet http://i1.ytimg.com/vi/jKfopdvwHqk/hqdefault.jpg
Ő azért jóval erősebb mint Hades volt. Gray szinte 100% hogy veszíteni fog, legalábbis szerintem. Vagy megérkezik Silver és átveszi a harcot, amiből inkább egy hosszú beszélgetés lesz amiből kiderül honnan is ismeri Grayt. Mondjuk ezt szerintem most jó pár fejezetig még nem fogjuk megtudni.Nevet
hát nyugodj meg hogy "egy mezei sárkány" erősebb Hadesnál. kicsit tanulmányozd a mangát és akkor majd rájössz
Naplózva
relia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3



« Válasz #8269 Dátum: 14 márc 08, 11:51:30 »

Személy szerint én is inkább Hadesra tippelnék. Amúgy is csak úgy tudták legyőzni, hogy öten hatan, mert Laxus is ott volt, beleadták minden erejüket, és még így is csak úgy sikerült, hogy Happyék megtalálták a szívét. És ha jól emlékszem, nem volt utalás arra, hogy melyik démon mikor született. Ennyi erővel az is lehetséges, hogy egyszemű, már élt a Tenrou-s események idején, és elnyelte Hades lelkét, mikor Zeref végzett vele.

Őszintén szólva nekem egy olyan is átfutott az agyamon egy fél percre, hogy Achnologia lesz az, csak kicsit kisebb, emberibb formában. Mondjuk neki meg se kottyanna egy ilyen kis mezei démon, nem hogy még el is nyelje a lelkét... meg aztán tőle még Natsu is parázna.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8270 Dátum: 14 márc 08, 11:59:55 »

Egyetértek, szerintem nagyon jó fejezet volt. Gray Silver kapcsolatot még valószínűleg fogják húzni egy ideig, de szerintem egyre inkább arra hajaz, hogy rokonok, valószínűleg az apja. De ki tudja.
Az utolsó oldalon szerintem biztos Hades lelke volt. Teljesen úgy néz ki. Ha Gildartz lenne ( ez nem is értem, hogy merülhetett fel) akkor Happy nem így reagálta volna le, se Natsu. Ha Hades lesz az, akkor jó nagy pácban vannak. Egyértelműen az eddigi legerősebb karakter( nyilván Zerefen és Acnológián kívül). Jó volt.
Ui. Egyáltalán nem biztos, hogy Hades gyengébb Atlas Flamenél. Mivel nem sárkányölő szinte biztos, hogy nem nagyon tudná megsebezni, de védekezni viszont tudna. Nem mondom hogy erősebb, sőt valószínűleg nem, de egyáltalán nem ilyen egyértelmű. Hades ereje mindenki fölött áll, ha nem találják meg a szívét, akkor Natsuéknak meszeltek volna.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8271 Dátum: 14 márc 08, 12:50:44 »

Szerintem biztos, hogy nem Hades lelke van nála. Honnan szerezte volna meg? Zeref ölte meg őt szóval, elvileg csak ő lenne képes "elfogni" a lelkét de ugye ő még nem találkozott a démonaival. Erre utal a második kocka http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/8

Az se biztos, hogy olyan lesz az alakja mivel az  átváltozása még folyamatban van. Akár még Jura is lehetne. Az se lenne rossz, ha Jura védte volna az egyik Tanácstagot de megölték volna.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8272 Dátum: 14 márc 08, 13:14:33 »

Tényleg most,hogy Tilon irta lehet valaki olyan lelke lessz,akit megöltek miközben védte az egyik tanácstagot. Bár nemtudom,hogy ki lehetne az mert ugye Lucy meg Happy reakciója elég kemény volt. Natsu-n nem nagyon látszott,de azért őt is meglepte a dolog. Hát már várom a kövi fejezetet és remélem,hogy ott megtudjuk majd,hogy kinek a lelke is lessz az. Vagy legalább a Gray-Silver kapcsolatban tudnánk meg valamit. Bér a kövi fejezet cime az,hogy:A Természetfeletti ezzel nemtudom,hogy mire is céloztak.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8273 Dátum: 14 márc 08, 15:56:27 »

A következő egy hónapban még jönni fog 3 special fejezet. Nevet
Március 20. Gray-Juvia fejezet.
Március 30 Erza fejezet
Április 5 Natsu-Lucy + egy rejtélyes karakter.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-03-08/crunchyroll-releases-4-new-fairy-tail-one-shot-manga

Csak annak nem örülök, hogy megint a szokásos párokat kapjuk. Ki ne nézne meg mondjuk egy Gajeel-Juvia  párost?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8274 Dátum: 14 márc 08, 17:25:10 »

A következő egy hónapban még jönni fog 3 special fejezet. Nevet
Március 20. Gray-Juvia fejezet.
Március 30 Erza fejezet
Április 5 Natsu-Lucy + egy rejtélyes karakter.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-03-08/crunchyroll-releases-4-new-fairy-tail-one-shot-manga

Csak annak nem örülök, hogy megint a szokásos párokat kapjuk. Ki ne nézne meg mondjuk egy Gajeel-Juvia  párost?

Én megnéznék egy Gajeel-Juvia párost,de még egy Juvia-Leon párost is. ikszdé
Erza-t meg megnézné Gerard-al párban. Natsu-Lucy párost kár lenne szétszakitani. smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #8275 Dátum: 14 márc 08, 22:51:41 »

a special borítóján az a 3 kis kép melyik mangákbol vannak?

http://readms.com/r/fairy_tail/Special/2284/1

Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #8276 Dátum: 14 márc 09, 11:06:51 »

már látom magam előtt a jelenetet:

Silver: Gray, én vagyok az apád. :DDDD
Naplózva
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8277 Dátum: 14 márc 09, 13:01:28 »

Na, akkor lássunk neki ennek a fejezetnek is. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/374/9   
Tetszett Gray belépője, végre nem a megszokott "Natsu save the world" -öt látjuk. (csak majd 4 oldallal később  smirksweat )


A nagy kérdés, kinek "öltözik be" Franmahlt? Nevet Nekem erről is van egy elméletem. (Na igen, miről nincs?  smirksweat Nevet)

Mi van akkor, ha az a rejtéjes erő, az Natsu? Mosolyog (Nyugodtan nézzetek hülyének Nevet) Tulajdonképpen csak Lucy volt holt-kómás állapotban amikor meglátta az E/3, hímnemet, Natsun és Happyn inkább zavartság látszott. És még lehetséges is, elvégre itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/366/12   Franmahlt elkezdte kiszívni Natsu erejét, de annyira, hogy Natsu már jócskán megérezte, hogy csökken az ereje. Nem tudta teljesen elnyelni, de egy részét igen. Natsu esetében már az is sok. Nevet És az is lehet, hogy képes az elcsent mágikus energiát felerősíteni. Úgy meg már elég kemény. Nevet

Bár, ha őszinte akarok lenni, nekem Gray és Kisu beszélgetése miatt tetszett legjobban ez a fejezet.
Bár látszólag semmit nem tudtunk meg abból a kis gondolatfoszlányból, amit elejtett Kisu, mégis elég sokat. Ha megfigyeltétek, Kisu felismerte Grayt, mint Silver egyik "hozzátartozója", így nyilván való, hogy korábban már látta. Ha egy fotón vagy egy "lacrimán" (nem tudom, hogy a démonoknak van e ilyen) keresztül is, de látta. Ahhoz, hogy tudja ki Gray, ismernie kell az arcát és a nevét, (na jó, ez erősen Death Note hatású lett Mosolyog... ), na meg a Silverrel való kapcsolatát is. Mondjuk, a nevét már Lucy és Wendy kikiabálták. Na most. Nekem viszont erősen van egy olyan érzésem, hogy Silver nem kezdte el a Grayről készített lesifotóit egy szép "családi" estén mutogatni a démonok között.

Az elmém egy olyan fantáziát szült, ami még egy kicsit egybe is vág a dolgokkal. Lássuk: Arra gondoltam, hogy  Deliora maga Gray. Igen, ezt erősen kétségbe vonná mindenki, aki olvasta a mangát, és egymás mellett látta a két említettet. Viszont, én arra gondoltam, hogy Deliora is Zeref könyvéből származó démonként, ismerte a Tartarost. Sőt, a "csapattársuk" volt. Egy nap elkezdett tombolni az egyik faluban, Silver pedig kiszedte Gray lelkét Deliorából, s gyermek testbe ültette. Azt nem tudom mi oka lehetett rá, talán Deliora túl sokat pusztított, és úgy látta jónak, ha megfékezi. Az viszont, hogy eltávolította Grayt, nem jár együtt a démon halálával. Így a tomboló lelketlen lény tovább gyilkolt. A gyermek kiszállt a démonból, s mit sem tudva hevert a földön eszméletlenül. Ekkor talált rá Ur. Innen nagyjából szerintem mindenkinek ismerős a sztori, Gray Urnál tanult, semmire sem emlékezett a "démoni korszakából", s azért élt, hogy legyőzze szülei gyilkosát, Deliorát. (Igazság szerint nem is voltak szülei, csak ő ebben a hitben volt, s lelke mélyén amikor meghallotta Deliora nevét, az agya automatikusan ezt a háttérsztorit generálta le: ,,Deliora ölte meg a szüleimet, bosszút kell állnom!") Egészen idáig, Gray a Tartaros cinkosa volt, s Silver megpróbálta "megmenteni" őt, azzal, hogy kiszedi a démonból, mert az ismereten okokból csak tombolt és tombolt, s Silvernek azért volt egy kis emberi oldala, na meg lelkiismerete, és ezt nem hagyhatta figyelmen kívül. Így próbált mindent megóvni. Grayt és az embereket is. Viszont Gray, később, mint tudjuk, a Tartaros ellen fordul. (A mostani fejezetek.) Ezért Silver árulónak gondolja Grayt. Így még az is érthető, hogy Silver miért mondta Gray nevét "mocskosnak", amikor Natsuval beszélgettek. Hiszen a saját "bajtársai" ellen fordult. Gray-nek azért olyan a szaga, mint Silvernek (és fordítva), mert Silver "teremtette". És azért használ ő is jégmágiát. Tehát úgyis mondhatjuk, hogy igen, Kisu mondatát befejezve: A FIA.    Persze csak ha ezt az elméletet elemezzük. Nem hinném, hogy vér szerinti kapcsolat van köztük.

De ez egy nagyon egyedi elmélet. Nevet Viszont ügyeltem arra, hogy minden kis darabka a helyén legyen. De ha ez még sem sikerült, akkor bocsi.  smirksweat   Várom a véleményeket. Nevet
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8278 Dátum: 14 márc 09, 13:52:04 »

@Aurelsia
Izé, ha Deliora maga Gray, és Gray maga Deliora, akkor Silver hogyan szedte ki Gray (Deliora) lelkét Deliorából (Gray-ből)? Nevet Akkor szerintem ugyanaz az entitás mind a kettő. Vagy tegyük fel, hogy Gray Deliora lélekben, és a teste hátramaradt. De akkor hogyan tombolt? Mi irányította? Egy lélek nélküli test csak egy burok. 

Jégmágiát meg azért használ, mert Ur megtanította, és nem azért, mert Silver teremtette. Nem kell ennyire túlbonyolítani, itt valami egyszerűbb megoldás lesz. Mosolyog A fia lesz, vagy valami hasonló, és azért haragszik rá, mert nem tudta megvédeni az anyját vagy valami ilyesmi. Vagy Gray születése baleset volt... :'D

A gondolatmeneted amúgy egész érdekes. Kifejezetten tetszik.

@oky
Az elég merész kijelentés, hogy "mezei sárkánynál Hades erősebb". Nincs olyan, hogy mezei sárkány. Nevet A Fairy Tail-ben minden sárkány hatalmas pusztító erő birtokában van, amit fel se lehet fogni épp ésszel (eddig egy sárkányt se öltek meg a storyban, kivéve Sting és Rogue "szülőgyilkosságát", de ők megkérték az ifjakat, hogy végezzenek velük, hogy büszkén halhassanak meg). Natsu is csak azért tudott eljátszani Atlas Flame-el, mert Tűz Sárkányölő Mágiát használ. Mosolyog

@Tilon
Mivel nem ismerjük a daganat képességeit, elég merész kijelenteni, hogy nem szerezhette meg Hades lelkét. A Tenrou-szigeti incidens óta 7 év telt el. Annyi idő alatt szerintem simán felkutathatta Hades testét ez az akármi, hogy lepecsételje. Valószínűleg ők is tudtak róla, hogy az öreg, hogy is mondjam... "nem volt hétköznapi". Nevet Arról meg simán szerezhettek hírt, hogy meghalt. Ugyan úgy, ahogy Hades megtudta, hogy Zeref a Tenrou-szigeten van. (Honnan a fenéből tudta meg? Nevet)

Visszatérve, azt még le akartam írni, hogy nem biztos, hogy élve kellett neki Hades, hogy megszerezze a lelkét. Úgy értem, annak idején Elfman is meg tudta szerezni Rustyrose karját, anélkül, hogy magába olvasztotta volna. Lehet, hogy a pattanásnak is elég az ellenfele testét lemásolnia.
Naplózva
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8279 Dátum: 14 márc 09, 14:18:37 »

A lélek szót csak azért használtam, mert nem tudtam értelmesebben kifejezni. Arra akartam célozni, hogy Gray be van zárva Deliorába, Silver meg kiszedi így két külön élőlényre tagolható: Gray és Deliora. Deliorának is van lelke, de ő csak pusztít. Tudom, elég rosszul fogalmaztam, mert nem lelketlen, csak egyszerűen kiszedték belőle a csöppnyi kis jóságot (Grayt) is.

Igen, azt, hogy Ur tanította tényleg elfelejtettem, de ha azt kivesszük, a story akkor is "értelmes." Nevet
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Oldalak: 1 ... 550 551 [552] 553 554 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!