24 máj 19, 08:47:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 549 550 [551] 552 553 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780192 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #8250 Dátum: 14 márc 07, 14:58:32 »

Szerintem az utolsó oldalon az Lullaby lelke lesz. Mindenesetre olyas valaminek kell lenni, akit Happy, Lucy és Natsu is ismer.
Szerintem nem Lullbay lesz. Habár a fa alak eléggé arról árulkodik...
Az arckifejezésükből azt tudnám leszűrni, hogy vagy jóba vannak azzal akivé változni fog, vagy nagyon félnek tőle. Az alakjáról először Warrod jutott eszembe, de neki nem ilyen terebélyes a feje és ha jól emlékszem szakálla sincs.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8251 Dátum: 14 márc 07, 15:46:17 »

Én csak azt nem értem mi francnak emlegeti itt pár ember Gildartz-ot meg Luxus-t. Egyiket sem kaphatta el, főleg mivel Gildartz-hoz képest ez a félnótás démon semmi, másrészt Luxus meg a kártyában van. Itt tuti valami régebbi ellenség van a dologban. Nem kell ennyire túlgondolni a dolgokat, max 3 ellenfél lehetséges. Lullaby, Hades vagy Atlas Flame talán. Más olyan ellenfél nincs akitől ennyire megijednének vagy megrettenne még Natsu is.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8252 Dátum: 14 márc 07, 16:00:18 »

Athlas Flame szerintem nem valószínű, mivel őt a tűz sárkányölő Natsu le tudná győzni. A mágiajátékoknál nem fejezték be a harcukat, de szerintem Natsu győzött volna. Lullaby amíg nem kezd el dalolni addig különösebben nem veszélyes. Maradt Hades vagy Deliora. Ugye mindkettő halott, de attól még lehetséges, hogy megszerezte valamelyiknek a lelkét
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8253 Dátum: 14 márc 07, 16:01:31 »

Én csak azt nem értem mi francnak emlegeti itt pár ember Gildartz-ot meg Luxus-t. Egyiket sem kaphatta el, főleg mivel Gildartz-hoz képest ez a félnótás démon semmi, másrészt Luxus meg a kártyában van. Itt tuti valami régebbi ellenség van a dologban. Nem kell ennyire túlgondolni a dolgokat, max 3 ellenfél lehetséges. Lullaby, Hades vagy Atlas Flame talán. Más olyan ellenfél nincs akitől ennyire megijednének vagy megrettenne még Natsu is.

Én nem azt irtam,hogy most tuti Gildart-z lessz ott,hanem volt egy olyan érzésem mintha ő lenne.. Egyébként ha jól emlékszem irtam,hogy tuti nem Gildartz lessz az. Laxus meg nem a kártyában van.
Itt mutatja jól,hogy nem kártyában vannak Laxus-ék.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/372/17 középső sor jobról a harmadik kocka.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8254 Dátum: 14 márc 07, 16:48:40 »

Nagyon élveztem a fejezetet. Kúl

Natsunak sikerült ruhát csórnia az egyik őrtől, vagy megint Virgo adott neki Lucyvel összeillő darabokat? Nevet

Franmalth átka nagyon veszélyes. Tudtam én, hogy a vicces külső mögött egy veszélyes démon lakozik. Mosolyog
Már csak az érdekelne, hogy a Páncélhéj nevet mire kaphatta. Kemény védelemmel bírna? Natsu támadásait elég jól bírja.

A Ki-Su vs. Gray elég érdekesnek ígérkezik. Sokat várok a gonosz csontváz királytól. ikszdé
Gray pedig Silver fia/apja/anyja/unokatesójának az anyósának a fogorvosának az örökbefogadott fia, aki elköltözött.
Kíváncsi vagyok már melyik lesz. Hümm-hümm

A rejtélyes lélek szerintem Hades lelke lesz.

Lullabyt annak idején viszonylag könnyen szétkapta Natsu, Gray és Erza. A kezdeti ijedség ellenére nem paráztak tőle.A muzsikálásán kívül nem lenne probléma vele.

Hades esetében már rendesen remegtek.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/246/19

Atlas Flamet rövid időn belül harmadszorra elővenni? Kizárt.

Gildarts(a fórum Istenét is el lehet kapni) esetében pedig durvább reakciót várnék Natsutól és Happytől.
Happy nem tűnik annyira megdöbbentnek, amikor megjegyzi, hogy miért van Franmalthnál az "ő" lelke.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 16:51:02 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8255 Dátum: 14 márc 07, 17:01:37 »

Linekelte ezt már valaki? Egy kis fanservice Mashimától: http://readms.com/r/fairy_tail/Special/2284/1Nevet
Naplózva
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #8256 Dátum: 14 márc 07, 17:16:21 »

Nagyon aranyos volt ez a special fejezet! :-)
Naplózva
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #8257 Dátum: 14 márc 07, 19:38:17 »

Szerintem Wendy eléri az ARC-ot megküzd Ezel-lel veszít,már majdnem megöli ám ekkor megjelenik Gildartz,Ezel kiütve,ARC lezúzva.Persze csak az utolsó pillanatban.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8258 Dátum: 14 márc 07, 20:18:26 »

Hát, a különkiadásban Rogue "jó fogást" csinál! Nevet
Frosch meg az egyetlen exceed, akinek még Happy-t is sikerül alulmúlnia agysejt számban. Pedig ez egy nehéz feladat. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8259 Dátum: 14 márc 07, 20:29:25 »

De ha ő egy Exceed és nem béka, akkor miért nem repül és madártávlatból keresi a céhet?  ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8260 Dátum: 14 márc 07, 20:32:20 »

De szeretem a félbehagyott mondatokat, most várhatok X hetet, mert már nagyon böki a csőrömet, hogy Gray Silver kicsodája is. ikszdé Azért Lucy és Wendy milyen lazán lekoccoltak már, ezen röhögtem egyet. Mit nekik epic harc, tessék Gray, itt hagyjuk neked ezt a csókát és még el is ütünk. Nekem tetszett, vigyorogtam rajta, meg néztem is. Azért Aries fejét Taurus testén látni, hát megért egy misét. ikszdé De kinek a lelke? Lucy reakciója elég durva, bár ő azért mindig durvábban reagál, de ha Gildarts lenne, akkor Natsu nem ilyen fejet vágna, tuti kiakadás lenne.

A kis Speciál meg, azért jó tudni, hogy a Sabernek is kb. ugyanannyi esze van, mint a Fairy Tailnek. Én már csak azt nem értem, hogy Frosch hogy a fenébe lyukadt ki végül az FT céhénél, de emelem neki kalapom, lazán agyatlan szerencsétlen. De azok meg ott a bokorban. ikszdé Az elején Sting feje a ruhalevételről, na mondom, ez rosszul kezdődik, következő oldalon medence. Hát ezt bűn lett volna kihagyni.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8261 Dátum: 14 márc 07, 20:39:53 »

Tetszett ez a kis special. ikszdé
Jó volt látni,hogy a Sabertoot sem olyan komoly,mint mikor találkoztunk velük a nagy mágia játékokon. smirksweat
Rogue jól elkapta Yukino-t,szegény Frosch meg rossz cimre ment. smirksweat ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #8262 Dátum: 14 márc 07, 20:56:55 »

Jó fejezet volt!

Én 80%-ra mondom biztosan hogy Gildartz lesz az, Happy így mondja: " Why does he have... HIS soul"
Tehát egy férfiről vagy szó, Atlas Flame szerintem kizárható, Lullabynak meg szerintem nincs neme, sem férfi, sem nő, hanem egy furulya Nevet Hades-t sem tartom valószínűnek, hiszen Zeref megölte, így nehéz lenne elnyelni a lelkét, de ki tudja. Natsuék elvileg nem tudják, hogy meghalt, de mivel a Tartarossal van szövetségben, így nem lenne annyira meglepő, hogy itt van. Szerintem olyas valaki lesz, aki férfi, hatalmas ereje van és jól ismerik mindhárman, nekem csak Gildartz jut eszembe. A Franmalth fejéről az utolsó képen egyből a mérges Gildartz jutott eszembe. Tényleg nagyerejű varázsló, de nem bírom amikor valakit az egekig magasztalnak, a Tartaros démonjai közül egyenlőre még egyiket sem győzték le, Laxus és Natsu harcát is maximum döntetlenre mondanám.

Gildartz egyébként is megígérte, hogy hazatér, ha nyer a Fairy Tail, de én nem látom, hogy megérkezett volna.
EDIT: ja nem, azt mondta, hogy reméli mire hazatér a Fairy tail lesz az első számú céh megint

A speciál nagyon kedves történet volt, alig várom a többit.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 21:09:02 írta Depres » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8263 Dátum: 14 márc 07, 21:07:38 »

Tetszett ez a kis special. ikszdé
Jó volt látni,hogy a Sabertoot sem olyan komoly,mint mikor találkoztunk velük a nagy mágia játékokon. smirksweat
Rogue jól elkapta Yukino-t,szegény Frosch meg rossz cimre ment. smirksweat ikszdé

Special hol található?
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8264 Dátum: 14 márc 07, 21:16:53 »

Tetszett ez a kis special. ikszdé
Jó volt látni,hogy a Sabertoot sem olyan komoly,mint mikor találkoztunk velük a nagy mágia játékokon. smirksweat
Rogue jól elkapta Yukino-t,szegény Frosch meg rossz cimre ment. smirksweat ikszdé

Special hol található?


Hát az a cime,hogy:Fairy Tail Special-Welcome back Frosh,de én csak egyszerűen csak Special-nak nevezem. smirksweat
Mondjuk inkább egy különkiadás mint special,de na a cimében azért benne van a special.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 21:18:07 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 549 550 [551] 552 553 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!