24 máj 20, 07:23:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781277 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7980 Dátum: 14 feb 04, 08:37:29 »

Lehet,hogy a kövi fejezetben a lacrima felrobban,és jó sokan odavesznek. S aztán kiderűl,hogy csak Charle látta ezt az egészet előre,és igy még lessz idejük cselekedni.  Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7981 Dátum: 14 feb 04, 09:51:22 »

No, az tényleg nagy trollság lenne, ha a teljes következő fejezet "csak" Charle látomása lenne, és csak az az után következő fejezet elején derülne ki. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7982 Dátum: 14 feb 04, 18:16:00 »


Így, hogy az OS összeállt a CS-vel azért így már ütősebbek. Ha edzenek akkor nem lesznek ők olyan rosszak.
Igazából ha Natsu azt meghallja vagy látja h Mirával meg Erzával mi van, sztem már attól be fog pörögni. (gondolom az előbb be fog következni)
Remélem hogy Mavist még látjuk.
Én is valószínűnek tartom hogy Kana akadályozza meg Elfmant.
Ha felrobban a lacrima akkor már elég nagy bajban lennének az FT-sek, hisz a bivalyabb szereplők alapból sérültek vagy harcképtelenek,+ba még jönne a robbanás és sokan megsérülnének esélyük se lenne úgy a Tartarossal szemben.
Remélem a többi céh jön majd segíteni az FT-nek:)
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7983 Dátum: 14 feb 04, 20:03:40 »

többi kontinens kérdésre szerintem az lesz a válasz, hogy híre megy annak, hogy itt elveszett a mágia és el is indulnak ellenséges kontinensről emberek de ez már akkorra lesz mire az ezen kontinensen lévők legyőzték a démonokat és visszaállították a mágiát és ezzel az arc végén felvezetve a következőt ami egy "kontinensek közti csata" lesz Nevet ezt persze sokkal részletesebben csak most a gondolataimat nagyon összefoglaltam Nevet nekem ez egy jó megoldás lenne.
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7984 Dátum: 14 feb 04, 20:47:43 »

Így cirka 370 rész után elég bátor húzás lenne, ha csak úgy képbe jönne a többi kontinens. Egyszerűen nem lenne logikus. Amúgy is írták azt hiszem a fórumon, hogy a többi országot nem fogja Hiro szerepeltetni.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7985 Dátum: 14 feb 04, 21:45:18 »

Natsu asszem egy darabig nem fog tudni bepörögni, mert egyenlőre blokkolva van a mágikus ereje.
Kontinenscsata?  Gondolkozik Sokadik nagy ninja háború?
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7986 Dátum: 14 feb 04, 22:17:11 »

Nyilván én sem egy háborúra gondoltam Nevet
Csak én örülnék, ha világ többi részéről és az ott élő emberekről/mágusokról megtudnánk valamit pl. köztudott, hogy Gildarts sokat van úton és esetleg egy kisebb csapattal lépne színre a Tartaros ellen. Vagy valami hasonló módon lehetne bevonni egy másik földrész lakosait.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7987 Dátum: 14 feb 05, 19:28:32 »

Legyen összejövetel céhek közt ,együtt harcolós *-* Az nagyon jó Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7988 Dátum: 14 feb 05, 19:38:58 »

Kíváncsi vagyok, hogy Silver páncélján van az "Absolute Zero" szövegnek van e valami kapcsolata a mágiájával/átkával. Csak mert a mostani Bleach mangában szépen ki lett fejtve az abszolút 0 fok. Vagy ez csak menőzés Silver részéről? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7989 Dátum: 14 feb 05, 20:07:44 »

Menőzés Nevet
Jégmágusból a leghidegebb a legjobb ikszdé
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7990 Dátum: 14 feb 06, 16:48:59 »

Legyen összejövetel céhek közt ,együtt harcolós *-* Az nagyon jó Nevet

Nem tudom, hogy én vagyok-e az egyetlen, de én határozottan nem szeretném, hogy több céh együtt harcoljon. Egyrészt mert engem nem nagyon érdekel (lehet, hogy ez az én hibám) a többi céh, másrészt, meg a többi céh közelébe sincs a FT-nek. Még úgy se, hogy Gildartz kóborol valahol. Sőt, a többi céhból egyedül Jura, Obra, Leon meg talán a sárkányölő duó aki számítana.
Persze ha Mashima úgy fogja vezetni a sztorit, hogy szükséges legyen behozni másokat is, akkor én nem bánom. De jó lenne, ha a többiek is fejlődnének.

szerk.: Persze úgy, hogy a FT maradjon a legerősebb Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 06, 16:49:58 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7991 Dátum: 14 feb 06, 19:55:16 »

Én szeretem ha összejönnek a céhek , mindog viccesek Nevet Feldobnak 1-1 arcot sztem . Nevet Milyen lett volna ,ha az OSnél nincsenek céhek? Wendy se lenne Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7992 Dátum: 14 feb 06, 21:56:46 »

Nyilván az OS ellen jó volt. Eredeti volt, a harcok jól lettek megoldva, szükség volt a többiekre. De most a Tartaros az ellenség, nem az OS. Más szint, elég keményen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7993 Dátum: 14 feb 06, 22:39:20 »

Nyilván az OS ellen jó volt. Eredeti volt, a harcok jól lettek megoldva, szükség volt a többiekre. De most a Tartaros az ellenség, nem az OS. Más szint, elég keményen.
Igen pont ezért kéne a többiek segítsége. A céh nagyágyúinak jelentős része harcképtelen. Laxus és az kis bandája örülhet, ha túléli, Erza hasonló cipőben jár, Natsu fogságban, Mira meg nagy eséllyel gonosz lesz (ki tudja meddig, már ha tényleg az lesz). De ha az arc tényleg aktiválódik, akkor édesmindegy lesz már, hogy ki-milyen erős mágus.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7994 Dátum: 14 feb 07, 10:57:08 »

Hoho itt a rész Nevet
http://www.mangareader.net/fairy-tail/370
Izgalom a tetőponton. ..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!