24 máj 18, 19:31:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 529 530 [531] 532 533 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779480 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7950 Dátum: 14 feb 02, 09:32:30 »

na akkor jobban leírom a gondolataim:
1. meglepett hogy Gerrard és az Oracion összeáll.
2. Seam mondataiból következett Seam halála
3. Cana közbelép Elfman ellen - ezt én gondoltam ki. Nem tudom hogy először én gondoltam e ki.
4. rezeg a "Silver - mint jövő Grey" - elmélet. legalábbis nálam.
5. Lisanna jó nő. Bár ez nem ide tartozik. Mosolyog  Kúl

Remélem ez érthetőbb Szomorú
 Technikai KO



Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7951 Dátum: 14 feb 02, 09:41:16 »

A canásat már leírtam korábban, de ez most lényegtelen.
Az ex-elnök csak megadta az ürügyet, hogy miért öljék meg.
Időközben gondolom démon lesz minervából és mirából , de Mira, mikor a céh ellen küldik , a testvéri szeretet által megváltozik, és új erejével leveri a gonoszt Nevet
Naplózva

Bambusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9



« Válasz #7952 Dátum: 14 feb 02, 12:12:19 »

Gondoltatok már arra, hogy Silver esetleg egy kém aki azért csatlakozott a Tartarosba mert tudta mi a tervük és meg akarja állítani?Esetleg azért mert mondjuk Ur férje volt...és a feleségét egy démon ölte meg...(Igen, de ő is démon viszont hogy legyőzd az ellen feled részben olyanná kell válnod) akkor meg lenne a megoldás miért utálja Grayt...Vagy ez már nagyon a bele magyarázom a magyarázatot követő magyarázatba?
Naplózva

F**k camouflage!We're rolling in style
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7953 Dátum: 14 feb 02, 15:56:49 »

Ez az elmélet csak abban hibádzik, hogy egyszer már én is felvetettem, mi lenne, ha Urhoz lenne köze, csak ott van rá a konrta is. Akkor szag alapján miért hasonlít Grayre?
A másik, Cana valószínűleg gyanakszik, valószínűleg Elfman viselkedése miatt, de hogy közbe is lép-e? Szerintem előbb fogja megmenteni Makarov a seggüket, mint ő.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7954 Dátum: 14 feb 02, 16:49:04 »

Ráadásul ha megnézed azokra akik Gerivel voltak mint Meldy vagy Hoteye nem kaptak belőle semmit, tehát irányítható a képesség hogy kire hasson és mennyire. Szóval igen csak durva mágia és nem gyenge ahogy azt te állítod. Mosolyog
Ezt  inkább elkönyvelem annak, hogy a varázs támadások csak azokat öli meg, akiket Simonnak hívnak. Áhh inkább bele se megyek, hogy egy ilyen földrepesztő támadás, ami akkora, mint egy kisebb város és  5 méter mély krátert hagy a földben, még csak ki se üti az ellent.  >.<#



Ezt én is marhaságnak találom, mármint hogy irányítható, mert akkor a Fairy Law teljesen elveszíti a jelentőségét, amikor az az "ultimate" mágia, mivel csak arra hat, akire a "caster" akarja, hogy hasson. Btw. Gerardot már meglőtték, aztán nem halt meg, de amikor Simon kiugrott Erza elé, akkor az egy kisebb kaliberű csapástól is behalt. Tényleg nem lehet követni ezt az egészet.
Naplózva
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #7955 Dátum: 14 feb 02, 18:00:32 »

Amúgy egy mellékes kérdés: Nem kellett volna Gerard mágiájának lepattannia Midnight-ról? Az oké hogy milyen erős meg nagyszám technika, de kétlem, hogy élőlényekből állna. Ez azért mégsem egy Eatherion, hogy még a teret is megsemmisítse. A reflektornak elvileg ki kellet volna védeni.  Vagy lemaradtam valamiről?

Az ex-tanácsosról nincs mit mondani.
Túl Naiv volt az élethez.

Ami pedig a gömböt illeti: szerintem, ha összetörnék, akkor csak felrobbanna. Ha jól értettem, akkor csak egy larchima ami túl van töltve(elég rendesen).  A megoldás talán az lehetne ha Doranbalt befutna egy kis segítségért és megmentené a társaságot azzal, hogy el teleportálja a gömböt. Vagy esetleg a FACE aktiválódna, és az húzná ki őket a csávából.

Egyébként nem úgy volt hogy a mágusoknak az életerejük és a varázserejük az összekapcsolódik?  Akkor elvileg ha bekapcsol a FACE akkor nem kellene mindegyiknek kínok között vergődve összeesni?
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7956 Dátum: 14 feb 02, 18:50:47 »

Nem viselné mindenki jól az biztos:D
Legutóbb az ugrott be vicces jelenetként, hogy gajeel és natsu megeszik az arcot ikszdé
Naplózva

makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7957 Dátum: 14 feb 02, 19:25:12 »

Vajon Gerard-ék elmennek majd a FT-hoz? Nagyon meg lesznek lepődve az OS végett:D Viszont ha Gerard-ék elmennek FT-hez akkor tuti elmondják majd neki h Erza a démonoknál van és akk esetleg mennek és megmentik?
Arra tudok gondolni h CS megy és segít megmenteni Natsuékat. Nem lenne rossz dolog.
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7958 Dátum: 14 feb 02, 19:44:00 »

Nem hinném, hogy a CS oda menne, hisz semmi okuk nincs rá. Talán Wendyhez, hogy helyrehozzák Gérard látását, (már, ha csak nem 1 percre vakította meg magát)

Ha Kana megállítja Elfmant kíváncsi vagyok, hogy mit fog a fejéhez vágni. Hisz ő is elárulta a társait. Nevet
Jó lenne ha Mavis is befutna és ő intézné el a Lachrimát vagy ő fülelné le Elfmant.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7959 Dátum: 14 feb 02, 20:24:25 »

Vajon Gerard-ék elmennek majd a FT-hoz? Nagyon meg lesznek lepődve az OS végett:D Viszont ha Gerard-ék elmennek FT-hez akkor tuti elmondják majd neki h Erza a démonoknál van és akk esetleg mennek és megmentik?
Arra tudok gondolni h CS megy és segít megmenteni Natsuékat. Nem lenne rossz dolog.

De, szerintem pont, hogy rossz dolog lenne. Teljesen ki vannak ütve, úgy néz ki, hogy Jellal vak, nehogy nekem így elinduljanak háborúzni a Tartaros ellen. Olyan meg végképp ne legyen, hogy csak beugranak Wendyhez, aki gyorsan meggyógyítja őket aztán indulás. Maradjon csak meg nekik Zeref, mint célpont.
Én jobban örülnék neki, ha innentől nem látnánk őket ebben a sztoriban, hanem elmennének gyúrni és felkészülnének Zerefre.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7960 Dátum: 14 feb 02, 20:39:09 »

Arra, hogy Gerard miért nem halt bele Zero támadásába van egy elméletem, ami az utóbbi fejezetbel elég egyértelműen alátámasztódik. Brain/Zero-t már Cobra rég kinyírta amit most láttunk az csak egy illúzió volt amit Midnight hozott létre, de mivel Gerard már ismerte ezt a mágiát így átlátott rajta, megvakította magát aztán, Grand Chariot, Sema és volt O.S. nincs O.S.  Hümm-hümm Arra, hogy az arc-al meg a bombával mit kezdenek kíváncsi vagyok.

Tudom, ez a bajom. >.<# Ha sokat szerepelnek az egyrészt jó, mert szeressük az OS-t, viszont, akkor Zeref elintézi őket ami rossz. Ha meg nem szerepelnek, az rossz, mert akkor hiányoznak, viszont életben maradnak. Nevet Talán megkockáztatom, hogy szerepeljenek sokat és hátha nem halnak meg. xD

Eszembe jutott, hogy mi van a pincében... A Titánok titka! Vagy várjunk csak... az egy másik a pincében van. Nevet
Ez jó volt  Nevet Várom már a második évadot.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Bambusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9



« Válasz #7961 Dátum: 14 feb 02, 20:59:14 »

Gerárd egyértelműen megvakította magát ez nem kétséges Mosolyog (Igen tudom "DE ott nyitva van a szeme") Valószínűleg elrettentésből mutatta meg a vak szemét és lehet látni, hogy Midnight (nemtom ,hogy írják) szeme rendesen fehér amilyen szokott lenni Gerárdé meg szürke...be van vonalazva és semmi fehér nincs benne...(szürke szem általában a vakság jele) Szóval valószínűleg tényleg vak lett.

(Bocs ha ezt már elmagyarázta valaki...csak láttam sokan picit értetlenkednek) bye bye
Naplózva

F**k camouflage!We're rolling in style
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7962 Dátum: 14 feb 02, 21:00:24 »

Szerintem arra gondolt amikor Natsu vs Zero fight közben Jellal védte meg Natsut.
http://www.youtube.com/watch?v=kJ-cyq-tKKY&feature=player_detailpage#t=355
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7963 Dátum: 14 feb 02, 23:47:02 »

Ezt én is marhaságnak találom, mármint hogy irányítható, mert akkor a Fairy Law teljesen elveszíti a jelentőségét, amikor az az "ultimate" mágia, mivel csak arra hat, akire a "caster" akarja, hogy hasson. Btw. Gerardot már meglőtték, aztán nem halt meg, de amikor Simon kiugrott Erza elé, akkor az egy kisebb kaliberű csapástól is behalt. Tényleg nem lehet követni ezt az egészet.

A Fairy Law azt pusztítja el akit a használója ellenségének tekint a szíve mélyén, nem lehet csak úgy irányítani... Az Altearis meg nem éppen "kisebb kaliberű" varázslat, Shimon egy sötétség* mágia használó volt és az élete árán nyelte el. Gerárdot meg nem lőtte meg senki, sehol az Macbeth rémálma volt.

*Javítottam köszi, hogy szoltál Chakra ^^

Amúgy egy mellékes kérdés: Nem kellett volna Gerard mágiájának lepattannia Midnight-ról? Az oké hogy milyen erős meg nagyszám technika, de kétlem, hogy élőlényekből állna. Ez azért mégsem egy Eatherion, hogy még a teret is megsemmisítse. A reflektornak elvileg ki kellet volna védeni.  Vagy lemaradtam valamiről?

Eredetileg térmágiának nevezte el a Sensei, és ha megfigyeled még Macbeth is ledöbben és ő említi meg hogy "Igazi mennyei test mágia?!", és mivel térmágia valószínűleg a "mennyekből" leidézett egy meteort az pedig fizika tárgy semmi köze a mágiához szóval a lepattintás nem játszik. Szerintem leginkább Shakuma egyik varázslatára hasonlít, a lepecsételt mágia meteoreső ^^.

« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 16:23:52 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7964 Dátum: 14 feb 03, 00:24:56 »

Vess egy pillantást az utolsó hozzászólásra Gérard témájában, Death Force. Jó a meglátásod. ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 529 530 [531] 532 533 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!