24 máj 18, 19:31:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779479 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7680 Dátum: 14 jan 01, 16:09:11 »


Pont ezért nem értem, hogy Cobra miért ölte meg Braint. Segíthetett volna Gérard ellen harcolni és bármikor végezhetett volna vele a harc után.
...

Brain kiütése előbb volt, mint Gárard és Meldy feltűnése.

Igen, de Cobrának hallania kellett volna őket.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7681 Dátum: 14 jan 01, 23:17:54 »

Eszembe ötlött egy lehetséges verzió E.N.D.-vel és Zereffel kapcsolatban. Igen valószínűnek tartom, hogy egy személyről beszélünk. Zeref a nagy fekete mágus született kb 420 évvel ezelőtt és valahogyan démonná vált/alakította magát így ő lett E.N.D. és küzdött meg Igneel-el. Élete vége felé lepecsételte saját magát egy könyvbe, ahonnan később a céhe a Tartaros megidézte, így értelmet nyer az a kijelentése, hogy "Számos évszázadban éltem, láttam különböző korok felemelkedését és bukását." Ezáltal örök életre tett szert és bizonyos időközönként megidézik és a leszámolása Natsuval az Igneel-el folytatott küzdelem második köre.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7682 Dátum: 14 jan 02, 01:33:19 »

Elméleteket tudunk gyártani jobbnál jobbakat, de sajnos amíg a mangaka el nem árulja, hogy mi a helyzet valójában addig felesleges ezen rágódni. Én speciel arra gondoltam, hogy az E.N.D. a rendes nevének rövidítése és akkor a D lehet akár Dragneel is...
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7683 Dátum: 14 jan 02, 08:50:04 »

Az N meg Natsu...? Poén lenne. Nevet És az E? Eternal (örök, örökkévaló)?

Vagy "En Natsu Dragneel".
Az "en" is tüzet, lángot jelent.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 02, 09:00:17 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7684 Dátum: 14 jan 02, 12:23:11 »

Azért az szép lenne, ha Natsu lenne a főgóré akit mindenféleképpen le kellene verni. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7685 Dátum: 14 jan 02, 12:38:40 »

Rá kell tenni egy járműre és már le is van győzve. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7686 Dátum: 14 jan 02, 12:53:01 »

Ja, ez igaz de nekem van egy olyan érzésem, hogy ez a járműiszony csak átmeneti dolog a slayereknél. Amikor elérnek egy szintet akkor mindegyik elkapja, majd később egy újabb szint elérésekor ez majd megszűnik. Nem csodálkoznék rajta ha attól a pillanatól még repülni is tudnának. Szerintem ez a sárkányok repülési képességéhez köthető dolognak a következménye.
Naplózva
Szilardo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3



« Válasz #7687 Dátum: 14 jan 02, 12:56:55 »

Ez akár egy lehetséges dolog is lehetne, bár egy kicsit meredek Nevet.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7688 Dátum: 14 jan 02, 13:13:41 »

Miért lenne meredek? A mangában is többször elhangzott, hogy minél többször használják a mágiájukat akkor annál inkább hasonlatosak lesznek a sárkányokhoz. Ez többször is látható volt a mangában illetve az animében. Ehhez az átalakuláshoz hozzátartozik a repülési képesség is. 
Naplózva
Szilardo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3



« Válasz #7689 Dátum: 14 jan 02, 13:17:44 »

Ez igaz Mosolyog. És szárnyakat növesztenének mint a Dragon Crisis-ben, vagy csak úgy simán repülnének Nevet?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 02, 13:21:54 írta Szilardo » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7690 Dátum: 14 jan 02, 14:27:50 »

ez a jármű iszony akkor lenne igaz ha minden esetben így lenne.
Poénnak jó bár amikor már mindenkinek iszonya lett aki sárkányölő az kicsit unalmas volt.
Bár szerintem ez is fejben dől el mert Natsu a nagy eszével ha nem jut eszébe, hogy járműn van akkor semmi baja ikszdé
Mint Luffy amikor fél órával később jut eszébe, hogy hideg van és fázik ikszdé

Egyébként Natsu így is aprít és Raienryuu Módban még nem volt, vagy igen? én nem emlékszem és azért az egy nagyon nagy erőnövekedés.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7691 Dátum: 14 jan 02, 15:05:18 »

Én azért reménykedem benne, hogy nem véletlen van/volt (majdnem) minden sárkányölő mellett egy exceed, vagy egy Cyberios. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7692 Dátum: 14 jan 02, 16:03:01 »

Én is erre gondoltam. Ha tudnának repülni, akkor az exceedek feleslegesek lennének. Jó, ők így is társuknak tekintenék őket, de jelenleg legalább csinálnak is vmit, szállítják őket, az meg így tiszta felesleges lenne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7693 Dátum: 14 jan 02, 16:09:11 »

Viszont a választ már tudjuk, hogy miért van mellettük az exeed. Na meg nincs is minden slayer mellet. Lásd Laxus és Cobra személyét.

Nem tudom mit értesz raenryuu mód alatt? A raenryuu önmaga jelenti a sárkányt. Én pedig olyan valódi sárkányt még nem láttam amely ne tudna repülni ebben a történetben. Éppen ettől kell félniük Natsuéknak, hogy a sok slayer mágia miatt azzá válhatnak. Ezt eddig egyedül az eddigi ismereteink alapján Achnologia érte el és úgy néz ki, hogy nem is tud visszaváltozni. Persze lehet, hogy azzá változtatták. Én pont azt gondolom, hogy mérkőzhessenek sárkányokkal ahhoz ezt a szintet el kell érniük, szóval repülniük is tudniuk kell.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 02, 16:11:03 írta rini67 » Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #7694 Dátum: 14 jan 02, 16:18:57 »


"Nem tudom mit értesz raienryuu mód alatt"

az az amikor a tüzét és laxus villámait is használja.


Szerintem nem fog tudni repülni "magától", max szél mágiával (mint erigor), gravitáió módosítással, vagy telekinézisel tudna Nevet     egész más hogy néha kicsit pikkelyes lesz meg egész más ha növesztene szárnyakat Nevet
Mondjuk talán ha mind a két talpából egy erős lángot lőne folyamatosan akkor lehet hogy tudna úgy repülni mint egy rakéta :S Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!