24 máj 19, 08:48:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780192 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7605 Dátum: 13 dec 21, 19:19:24 »

Persze, pont a gagyás Natsunak jut eszébe, komolyan ott van másik 50 szereplő, erre persze csak azért is Natsut szerepeltessük és persze hogy ő van legközelebb is és egy perc alatt odaér. Lehetett most volna Mirát is szerepeltetni kicsit, de nem, altassuk el és hagyjuk hogy natsu őt is megmentse, mert őt éppen még nem mentette meg egyszer sem. Ez volt a narutoban is, ugyan ez, behozták a háborút, meg a sok jó régi karaktert, aztán a félet a Naruto intézte el, a többiek meg csak álltak és csodálták. Nagyon remélem, hogy itt nem ez lesz. Elfmanos rész lett volna izgalmas, erre 2 oldal össz-vissz...
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7606 Dátum: 13 dec 21, 19:43:50 »

mit vársz, Natsu a főszereplő Hmm? Nekem ezzel semmi bajom.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7607 Dátum: 13 dec 21, 20:29:08 »

Hmmm...Érdekes,nagyon-érdekes Nevet
Én remélem,hogy Elfman nem hal meg mert nagyon szeretem a karakterét...
Az is Furcsa most,hogy Crime Sorcies+ Oracion Seis + Fairy Tail...?
És Makarov is korábbi tanácsos,nemde?
Rá i vigyáz? Kana? Igen,erős,de annyira nem Nyelvesít + ottvan a 4 sebeült a Ranjishuu is :/ Azt is megnézném...Most Elfman - Lissana érdekel a legjobban ^^ Nem tudom,mi okuk lenne kiírni Elfmant.Azt is remélem,hogy Urtear visszatér még.Őt is nagyon szeretem :3
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7608 Dátum: 13 dec 21, 22:37:26 »

Makarov nem volt tanácsos, csak a 10 szent mágus volt tagja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7609 Dátum: 13 dec 22, 00:16:14 »

Azért maradjunk annyiban, hogy Natsu nem hülye. Ő inkább ilyen laza, majd csak lesz valahogyan nézetet vall. Tehát nem előre gondolkodik hanem fejjel előre típus. Viszont például harc közben is vág az esze mint a beretva. Ilyen szempontból hasonlít N-re. Viszont a befutott adatok összeállítása szerint szinte nekem is ez ugrott az eszembe, hogy valamelyik volt tanácstag hunyó lehet, hiszen semelyik tanácstag nem tud semmit és mégis komoly információkkal rendelkezik a Tartaros. Így pedig egyből a volt főnökre irányul a figyelem, hiszen ő tudhatja még így is a legtöbbet.
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7610 Dátum: 13 dec 22, 00:24:43 »

Azért maradjunk annyiban, hogy Natsu nem hülye.

De. Natsu az egész sorozatban ostoba volt. Arra nem volt képes, hogy megkérdezze Freed-et, hogy mi a fenéért nem tudott kijönni a Jutsu Shiki-ből, még ha ő nem is tudta volna rá a választ. Mindig csak a harcon jár az esze, a világ dolgairól fogalma sincsen. Olvasni is Erza tanította meg. Még ha valamilyen logikája lenne, akkor mondanám, hogy oké. De nincs neki, és soha nem is volt.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #7611 Dátum: 13 dec 22, 01:25:56 »

Ha mindig ennyire belemásztok a manga lelkivilágába, akkor nem sűrűn fogjátok élvezni.
Akkor van esze Natsunak, amikor Mashima megírja neki.
Én nekem eszembe se jutott, hogy miért pont neki jutott ez eszébe és nem valaki másnak, csak élveztem, hogy végre egy csomó minden történik.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7612 Dátum: 13 dec 22, 04:10:38 »

De. Natsu az egész sorozatban ostoba volt. Arra nem volt képes, hogy megkérdezze Freed-et, hogy mi a fenéért nem tudott kijönni a Jutsu Shiki-ből, még ha ő nem is tudta volna rá a választ. Mindig csak a harcon jár az esze, a világ dolgairól fogalma sincsen. Olvasni is Erza tanította meg. Még ha valamilyen logikája lenne, akkor mondanám, hogy oké. De nincs neki, és soha nem is volt.

Azért ne túlozz jó? Nevet
Natsu tényleg nem hülye csak szokásos shounen fight harcos főszereplő. Mindig harc közben lesz okosabb. Son Gokutól kezdve Yuyukén át Narutóig mindegyiknek csak akkor jött elő a sütnivalója ha harcolt. Ez most is így volt ezért jött rá duma közben hogy mi a pálya. Ha annyira hülye lenne mint ahogy állítod esélye nem lett volna a komolyabb ellenfelek ellen. Mivel a legtöbbet nem csak puszta erővel nyomta le azért. De lehet én olvasok rossz mangát. Egyébként se értem sose mi a frásznak keres valaki értelmet egy shounen mangában. Mikor a 98%-uk mind arról szól hogy van a főhős aki lenyom mindenkit és kapja sorra a power upokat és kész. Nevet

Serpens92-nek teljes mértékbe igaza van. Ha állandóan a logikát keressük sosem fogjuk élvezni a mangát. Ez shounen manga nem valóságon alapuló regény. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 22, 04:13:06 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7613 Dátum: 13 dec 22, 08:58:36 »

Olvasni is Erza tanította meg.
Miért téged nem kellet megtanítani írni, olvasni mert alapból tudtad az ilyen dolgokat? Nyelvesít Azt meg ne felejtsd el, hogy 3 nap alatt tanulta meg mindkettőt. Ami nem kis teljesítmény.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7614 Dátum: 13 dec 22, 11:35:56 »

Olvasni elsőnek Igneel tanitotta,Erza csak utána tanitotta Natsut. Natsu nem hülye,csak neki si hacközben jön meg az esze,mint a többi shounen hősnek.
Volt egy pár ellenfél,akit nem csak erővel győzött le,hanem gondolkodott harcközben,és kitalálta mi lenne hatásos ellene.
Szerintem Freed-et azért nem kérdezte meg,hogy miért nem tudott kijönni a varázslatából anno,mert Mashima szeretné majd elmagyarázza részletesen,s akkor fény fog derülni több titokra is Natsuval kapcsolatban.
Lehet,hogy Freed sem tudta volna megmondani,hogy miért nem tudott kijönni a varázsképletéből,hiszen Luxus is megkérdezte,hogy miért van ott még mindig Natsu.
Nem kellet egy észkombánynak lenni,hogy kitalálja valaki azt,hogy valaki segit a Tartarosnak,s ugye az a valaki épp Natsu volt.
Szerintem sem kell sok értelmet keresni egy mangában,mert ha mindig csak értelmet keresnénk,akkor elvesztené a varázsát a manga nem?  Nevet

Genre:Action Adventure Comedy Drama Ecchi Fantasy Shounen Supernatural
Itt ugye ottvan a Fantasty,meg a Supernatural is,na akkor még mit vártok?  Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7615 Dátum: 13 dec 26, 12:17:17 »

Én se gondolkodom az olyan dolgokon amiknek még nem tudom a válaszát, majd kiderül egyszer. Mosolyog Én örültem hogy végre Natsunak is jutott valami az eszébe.Nevet

Igazából Erza is elég értelmes. Hisz ő stratégiát dolgoz ki harc közben mi lenne hatásos az ellenfél ellen. pl.: 100 vs 1
Reménykedem hogy Natsu hamar kiszabadítja őket, vagy még Erza talizik Minervával előtte:D
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7616 Dátum: 13 dec 26, 19:51:55 »

De legalább végre megtudja az FT a Tartaros bázisának hollétét. Mikor Natsu utoljára elment egy ellenséges céh főbázisára megmentette Lucy-t. Most majd Erzát és Mirát fogja.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7617 Dátum: 13 dec 26, 20:13:36 »

Kijött egy Karácsonyi special. Ha jól látom ezek ilyen más alkotók által készített speciál FT stílusban. Az utolsó az elég gagyinak tűnik nagyon fan made stílusú. De azért nem volt ez olyan rossz. Remélem azért jön a héten még a rendes rész is. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/Special/2199/1
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7618 Dátum: 13 dec 26, 21:16:24 »

Ha jól látom ez egy crossover a The Seven Deadly Sins(Nanatsu no Taizai) nevű mangával. Csak el kellene olvasnom, hiszen még csak 59 fejezetnél jár.  Mosolyog

Nem akarom én hozni mindig a rossz híreket, de valószínűleg holnap nem lesz manga. A pozitívum, hogy jövő héten legalább biztos lesz mit olvasni, hiszen a Weekly Shonen Jumpos mangák( One Piece, Naruto, Bleach, Beelzebub, Nisekoi és társai) fognak akkor szünetelni. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7619 Dátum: 13 dec 27, 03:30:51 »

Kijött egy Karácsonyi special. Ha jól látom ezek ilyen más alkotók által készített speciál FT stílusban. Az utolsó az elég gagyinak tűnik nagyon fan made stílusú. De azért nem volt ez olyan rossz. Remélem azért jön a héten még a rendes rész is. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/Special/2199/1
egymás mangáját rajzolták meg.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!