24 máj 20, 07:16:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781271 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7545 Dátum: 13 dec 09, 18:08:35 »

Hát az jó kérdés,hogy Zereffel milenne ha eltünne minden mágia a kontinensről.
Zeref-ről még nemtudunk olyan sokat,igy lehet neki is valami olyan képessége van,ami nem a mágiához kapcslódik,és igy nem fog eltünni.
De szerintem nem leszs esélyük a démonoknak,hogy használják a fegyvert,mert még elötte Natsu szétrombolja.  smirksweat
Bár ha már a démonoknál van a fegyver,akkor azért is lehet lessz egy kis csetepaté,hogy visszaszerezzék a fegyvert a démonoktól.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 09, 18:17:31 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #7546 Dátum: 13 dec 09, 18:14:55 »

Abban teljesen egyetértek, hogy a démonok nem fogják tudni használni a fegyvert. De ha meglepően bekövetkezne akkor is lenne rá mód hogy vissza töltődjön szerintem, mert a mágia él. Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7547 Dátum: 13 dec 09, 19:07:26 »

Kyouka szerintem csak azokat tudja felerősíteni és a seregébe tenni akik alapból gonoszak.

Lisanna és Elfman páros nagy valószínűséggel veszíteni fog, viszont ez nem olyan nagy baj kell egy kis izgalom is. Ördögi

Erza+Mira? Hmm... Már vártam erre:D Talán Ki-Suval fognak összefutni. Minerva nem jöhet szóba, hátha már átalakult?(örülnék neki) Ördögi
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7548 Dátum: 13 dec 10, 19:30:50 »

Elfman és Lisanna páros mutathat bármilyen meglepetést kaphat bármilyen power-upot ha ők legyőznek egy tartaros tagot ott kb dobom a mangát. Ha ez megtörténne, hogy ők levernek egy Tartaros tagot akkor ennyi erővel Gildartz egy csettintéssel kinyirja az egész Tartarost..
rossz oldalról közelíted meg a dolgot, nem csak az számít, hogy kinek van nagyobb mágikus ereje, elég ha felér vele. Az ész is sokat számít, na meg persze az hogy ki hogyan reagál egy adott támadásra. Tudja-e hárítani? kivédeni vagy az adott helyzetet az előnyére fodítani. Elfmant már sokszor lenézték, szerintem érdekes karakter. Egy harc sem feltétlen ér véget vereséggel és nem hiszem hogy az eddigi tartaros tagokat is legyőzték volna, mert Tempest és Jackal is az önmegsemmisítést választotta, szerintem képesek ők többre, főleg mivel komolyabb sérülést nem láttam rajtuk.
Én pl. azt nem bírom, amikor a Natsu elintéz mindenkit és fejezetről fejeztre erősebb lesz 0 edzéssel (mert az kb Naruto színvonal). Sokkal jobban szeretném mostmár látni a többi karaktert is tündökölni, ha már a manga elején ilyen sok jó érdekes karaktert bemutattak.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7549 Dátum: 13 dec 10, 21:54:35 »

Szerintem ezt a Natsu mindenkit lerendez 0 edzéssel felejtsétek már el. Mellékéssen ez nem igaz Narutora sem. Sok részben lehetett látni , hogy edzenek ők is bőven csak a történet nem arra van kihegyezve, hogy ezt mutogassák, mivel akkor nem tartanánk még sehol. Szóval a lényeg, hogy edzenek ők is és a többiek is csak Mashima kevésbé mutogatja mert nem az a lényeg. Ahol meg lényeges lesz a történetben ott biztosan betesz egy olyan visszaemlékezős jelenetet ami megmagyarázza a dolgokat.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7550 Dátum: 13 dec 11, 19:36:46 »

... Nem lehet tudni, hogy egy átváltozás nem törné e meg az irányítást, hiszen egy másik lélek kerülne a helyébe az irányított léleknek. ...

Ez nem is rossz ötlet!
Értékelném, ha tényleg a Take Over lenne a nyitja a dolognak. Azt meg főleg, ha kiderülne, hogy Elfman valamelyik Take Overe Zeref egyik démona. ^^" Bár eddig csak a Szörny Lélek volt, ami elég démonszerű. A Párducember és a Gyíkember, ill. a csak a jobb karján használt Take Overek inkább ilyen "fantasy" világ szülöttjeinek tűnnek és nem démonoknak.

Ezen én is gondolkodtam hogy így mi lesz Zereffel ha eltörlik az összes mágiát --> talán ezután őt védenék és engedelmeskednének neki. ...

Bár Zerefet eddig mindig "fekete mágusként" emlegették, de olyan igazi "mágikus mágiát" ikszdé még nem láttunk tőle. A Halálfaló (Tenrou sziget) simán nézhető átoknak is. Sőt említette is Zeref, hogy mióta megtanulta értékelni az emberi életet, azóta az elátkozott(!) teste így reagál. Mondjuk az is igaz, hogy a Halálfaló nem tűnik egy tudatos dolognak, vagy legalábbis nem olyasminek, amit önszántából, célzottan, fegyverként használhatna.

Erről mondjuk eszembe jutott valami. Ugye fentebb írtam, hogy mióta megtanulta értékelni az emberi életet, azóta csinálja azt a Halálfaló. Talán ez tényleg egy átok. Hosszú életet biztosít neki, de ha időnként nem "eteti meg" a Halálfalót (nem gyilkolászik), akkor az saját magától kitör a testéből és áldozatokat szed. De aki ismeri az emberi élet értékét, az önszántából nem használ(na) egy ilyen mágiát/átkot. És talán lehet pont ezért akar Zeref Natsu kezétől meghalni, hogy véget vessen a Halálfalónak.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 19:38:06 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #7551 Dátum: 13 dec 12, 22:08:50 »

Most viszont - utolsó megjelenéséből ítélve - tojik a dologra magasról. Ki fog csinálni mindenkit  Ördögi
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7552 Dátum: 13 dec 13, 10:48:27 »

A Fairy Tail Wikia információi szerint a 363. fejezet dupla kiadásként jelent meg, ezért a héten vagy a következő héten biztosan nem jön ki új fejezet. Az oldalon, ahonnan a spoilereket szoktam belinkelni, már december 20-t írnak a 364. fejezet megjelenési időpontjának.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 13, 11:36:44 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7553 Dátum: 13 dec 13, 13:34:46 »

Szerintem viszont lesz manga. Tavaly is hasonlóan oldották meg csak eltolták a kiadás idejét egy picivel. Például nem ma hanem vasárnap vagy szerdán jön ki. Utána héten viszont nem lesz megjelenés nagy valószínűséggel. Majd Karácsony körül jön még egy kiadás és utána már csak Januárban. Szóval én még 2 megjelenésre számítok ebben az évben csak a megjelenési idők valószínűleg változnak. A többi manga is ehhez hasonlóan fog érkezni a csúsztatott időpontok miatt. Azoknál is még kettőre lehet számítani.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7554 Dátum: 13 dec 13, 16:46:58 »

Ezen a héten viszont tuti nem lesz manga. Mangastream fészbúk oldalán lévő hír:

Since people are asking for it despite us having mentioned this exactly a week ago: There's no FT this week. Neither is there HSDK, Ippo or anything else, the magazines they're in are on break.

And yes, Jump will be having two weeks off within the next 4 or 5 weeks, just as it does every year. Now act surprised everyone!

Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7555 Dátum: 13 dec 15, 16:48:52 »

Tudom, hogy nem ide tartozik, de ezt akkor is le kell írjam. Nevet
A Luxus arc óta piszkálja a csőröm, hogy Natsuék miért nem tudtak kimenni a képletből.
A kikötés a 80 felettiekre és a kőszobrokra vonatkozik. Olyan is eszembe jutott, hogy Achnologia talán Igneel első tanítványa.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/14 Az alsó képen olyan, mintha tűzmágiát használna.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/15 Itt az alsó képen, bár sokan írták már, elképzelhető hogy Natsu harcol Achnologiával. Lehet ő is egy akkoriban élt sárkányölő volt, aki a sárkánykirály ünnepén megvédte a várost Achnologiától, de belehalt. Itt jöhet a képbe Zeref.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/247/9 Zeref könyvéből akár kőtörmelékből is képes volt életet teremteni Hades.
Azt sem tartom kizártnak, hogy mint a sárkányok lelkei(pl Zirconis) Natsu lelke is ittmaradt és Zeref egy kőszoborba élesztette fel Natsut, a sok hetes sárkánykirály ünnepén, mert ugye láthattuk, hogy akkor telihold van meg minden. Igneel újból felnevelhette, vagy csak az emlékei kuszálódtak össze kitudja. Nevet Ez nem valószínű, de legalább magyarázat lenne a varázsképletre. Nem tartom azt se kizártnak, hogy Zeref csak úgy halhat meg ha Achnologia elpusztul ezért hozta vissza Natsut. Bár ez nem magyarázza, hogy Gazille miért nem tudott kimenni.
Na mindegy. Tudom, hogy az FT teli van logikai buktatókkal, de elképzelhető, hogy valami ilyesmi lesz. Mosolyog
Naplózva

"I believe i can fly"
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7556 Dátum: 13 dec 15, 16:53:24 »

@Rednote

Ahogy most a manga folyamatosan durvul és halad előre, valószínűleg nemsokára meg fogjuk tudni a választ. Mosolyog Erre azért is számíthatsz, mert ha jól emlékszem, akkor Hiro már csak pár arc-ot akar a FT-ből csinálni (itt a fórumon mintha ezt olvastam volna). Remélem is, hogy nem fogja elhúzni úgy, mint a One Piece-t. Arról meg azt olvastam, hogy még vagy 20 évig folytatni akarják. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7557 Dátum: 13 dec 15, 17:52:04 »

Már olyan rég óta nem kaptunk választ erre a kérdésre, hogy engem már nem is érdekel. A 108-ik fejezetben volt ez és most tartunk 363-nál. Szóval 255 fejezet óta(!) nem volt képes választ adni rá Mashima. A Narutoban is nagyon sokáig rejtély volt Tobi kiléte de ő legalább nem lett elfelejtve. Viszont itt amint megszűnt a pecsét már nem érdekelt senkit, hogy miért nem tudott kimenni a két sárkányölő. Még Natsu se vette a fáradtságot, hogy Freednél rákérdezzen, hogy ugyan miért nem tudod kimenni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7558 Dátum: 13 dec 15, 22:42:36 »

Szerintem se kapunk erre mar valaszt. Meg ha ugy lenne ahogy irtad vagy hasonlo akkor lettek volna jelek pl: emlek kepek, almok, emberek a multbol vagy valami de nem volt. Habar barmi megtortenhet. Engem inkabb a sarkanyok eltunesenek oka erdekel, a sarkany olok szulei, Mavis multja, Natsu-Zeref kapcsolata. Ezekbol meg lehetnek jo sztorik Nevet meg eleg gyerek cipoben jar, hiszen szinte alig tudunk valamit az igazan fontos dolgokrol Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 15, 22:43:48 írta Hakuu » Naplózva

Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #7559 Dátum: 13 dec 16, 21:11:58 »

Azért ne felejtsük, hogy Layla halálának dátuma megegyezik a sárkányok eltűnésével. Neki is lehet valami köze a dolgokhoz. Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!