24 máj 19, 07:29:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780127 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #7440 Dátum: 13 nov 29, 17:37:57 »

Elég jó fejezet volt. Nevet

Jackal végre úgy nézett ki mint egy démon. Nevet Natsunak nem volt új technikája és ne is várjatok tőle nagyon nagy különlegességet. Hiszen ő bunyózni tud, ami áll ütésekből meg rúgásokból + az üvöltés. Szerintem úgy lehetne színesíteni Natsu harcait ha kitanulna egy harcművészetet. Persze ez nem lesz így de azért jó lenne na. Nevet Luffy-val meg teljesen felesleges összehasonlítani. Őneki olyan különleges a képessége amit nagyon kreatívan lehet alakítani. (Másfelől meg ez másik manga. A Mugiwara csapat megenné reggelire a Fairy Tailt. ^^ Kivétel Laxus, Gildartz meg Makarov.) Nyelvesít
Happy feje csak szerintem volt inkább félelmetes mint vicces? ikszdé

Amúgy mióta olvasom a fórumot komolyan kevésbé élvezem a mangát. Persze ilyenkor jöhet a kérdés, hogy miért olvasom akkor. Azért mert kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. El is hiszem, hogy az utóbbi időben mindenkiben felbuzgott a kritikusi vér, de az durva, hogy úgy kell a fórumon a pozitív hangvételű kommenteket halászni.  Szomorú
Régen annyinak is örültünk, hogy volt mit olvasni, de az emberek egyre jobban keresik a realitást a mangákban. Ez innentől kezdve öngól mivel a mangák mindenek csak nem reálisak. Naná, hogy nem azok, de ha megnézzük pont ezért kéne szeretnünk őket. A Dragon Ballban is mindig az volt, hogy edzenek ennyit meg annyit aztán mégis leveri őket az ellenség, majd pikk pakk edzenek néhány napot és máris leverik félkézzel az ellenséget. Realitáshoz köze nincs, de pont az nyújtja az élvezet forrását, ahogy nézzük amint péppé verik egymást a szemben álló felek. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7441 Dátum: 13 nov 29, 17:47:37 »

Na most vagy az a robbanás volt gyenge, vagy Happy lett ilyen erős. ikszdé smirksweat
Oké, nem kell realitást elvárni, de azért egy kicsi lehetne benne.

Amúgy nem volt rossz. Az történt, amire számítottunk. Jackal jól nézett ki abban a bestia alakban. Én azért remélem még viszont látjuk.

Azért remélem lesznek durvább vagy legalább komolyabb harcok, mert eddig már 2 Tartaros tagot legyőztek. Ha így folytatódik, akkor nem lesz valami hosszú és kis csalódás is lesz. A legerősebb sötét céh, erre az FT már legyőzött 2 tagot. Még azért többet várok tőlük.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7442 Dátum: 13 nov 29, 18:01:19 »

Hagabi: Szerintem részben igazad van viszont részben nem.
Persze nem kell a mangáktól realitást várni ..., de azért az izgalmasabbá tenné a dolgokat ha nem nevetségesen rövid idő alatt tennének szert akkora erőre amire sose voltak képesek. Vagy ahogy zitagirl is írta a legerősebb sötét céhből már is legyőztek kettőt. Szóval lehetne benne valami realitás mert úgy az emberek számára is élvezhetőbb mint hogy hamar lezavarják a harcokat, mert úgy gondolom te is szívesebben olvasol egy mangát ha van benne valami izgalom ami egy másikba mondjuk nincs valami ami izgalmasabbá teszi, meg ezeket a mangákat a nagy részt harcok miatt is olvassuk ( most nem azt mondom hogy csak azért ne értsetek félre de az is elég fontos)  ha a harcok rövidek és unalmasak akkor persze hogy lapos. Én örülök egy új résznek ne hidd hogy nem sokszor nagyon jól sikerülnek  Nevet de ide főként azért írunk mert van véleményünk ha negatív ha pozitív. De hazudni meg mi értelme ha nem vagy elégedett írd azt és ha igen akkor meg azt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 18:26:45 írta Hakuu » Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7443 Dátum: 13 nov 29, 18:09:50 »

Lehet én értettem félre ezt az átok dolgot, de nem kellet volna Happy-nak felrobbannia miután hozzáért Jackalhoz nem is rövid ideig? Oké, hogy szinte már meghalt de az átok az átok nem? smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7444 Dátum: 13 nov 29, 18:18:21 »

Lehet én értettem félre ezt az átok dolgot, de nem kellet volna Happy-nak felrobbannia miután hozzáért Jackalhoz nem is rövid ideig? Oké, hogy szinte már meghalt de az átok az átok nem? smirksweat

őt nem akarta felrobbantani neki csak a haját lőtte be Nevet

de aztsem értem, hogy egy tartaros tag a kapálózáson meg csodálkozáson kívül nemtudott tenni semmit azellen, hogy egy macska elrepüljön vele
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7445 Dátum: 13 nov 29, 18:22:04 »

A kendőjét fogta meg, de mindegy most már. Semmi különösebb baja nem lett a robbanásból.

hagabi: Nem kell realitást elvárni, de azért egy ilyennél ne legyen már Looney Toons-féle logika se. Fektessék le az alapokat és azon belül történjenek dolgok. Most komolyan, hogy úszhatta meg Happy azt a város elpusztítására szánt robbanást ennyivel? Voltak már érdekes dolgok ebben a mangában, de azért ilyen még nem. Ezt sajnos még viccesnek sem nevezném.

Szeretem ezt a mangát. Tudom nem szabad túl komolyan venni, de azért nem vonatkozhatok el teljesen a realitástól vagy legalább attól, amennyi eddig volt a mangában.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 18:22:55 írta zitagirl » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #7446 Dátum: 13 nov 29, 18:32:13 »

Azzal, hogy edzés nélkül szerzik az erőt jelenlegi helyzetben azért nem tudnám felhozni hibának, mert jelenleg Natsuék ilyen erősek. Nem nakama power up vagy hasonló. Egyszerűen a Tartaros lenézte az embereket és nem gondolták volna, hogy bármelyik is lehet ilyen erős.
A Happy nem sérült meg részre nem reagálnék, mert az nekem sem tetszett.
Azonban az igaz, hogy más koncepciót is felvehetnének, mint az, hogy jön az ellenség lever mindenkit majd mégis kikap.
Nekem például az egyik kedvenc csavarom az a Yu Yu Hakushoban volt. (Bocsi, hogy sokszor említem meg de imádom.) Nevet
Ez pedig az amikor Yusuke Lövésszel harcol és Lövész szívatós képessége miatt mégis Hiei-nek kellett megmentenie.
Ilyen csak egyszer volt mégis meglepő és élvezetes csavar volt. Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7447 Dátum: 13 nov 29, 18:37:42 »

Jó talán nem hiba hanem sajátos elképzelés de attól még nem tekintem jónak  Hmm? úgy értem ez nem változtat azon hogy lehetnének hosszabbak a csaták és fordulatosabbak  Gondolkozik
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7448 Dátum: 13 nov 29, 18:44:14 »

De akkor már legalább használják a teljes erejüket, mert így a félelmetes Tartaros csak nevetségessé válik a végén. Most is Natsu az utolsó támadáson kívül nem igazán használt semmilyen komolyabb technikát. Vegyük Laxus és a többieket. Ők sem izzadtak meg túlságosan, de legalább az utolsó támadással kikerültek a csatából és most próbálják megmenteni őket.

Itt meg csak Natsu harcolt. Igen megsérült, mert nem figyelt eléggé. Lányok semmit se csináltak. Most nem azért, de régebben legalább együtt támadtak és igen sokáig tartottak a harcok. Most meg egy ember lever egy démont? Azért te is látod, hogy ez itt nincs rendben.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 18:45:23 írta zitagirl » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7449 Dátum: 13 nov 29, 19:52:46 »

A vége nem tetszett. Amikor úgy nézett ki, hogy Happy feláldozza magát, akkor lefőttem kicsit. Na, mondom, ez lenne a fordulat. Végül nem Frosch halna meg, hanem Happy. Újabb "távlatokat" nyitna Natsunak. Persze én sem örültem volna neki. De aztán azt sem láttuk, hogyan élte túl, csak hogy túlélte. Nem lett volna ez így sem rossz, csak akkor lássuk, hogy felrepül vele jó magasra, aztán eldobja/elejti a fickót és elhúz a közeléből. Aztán beéri a robbanás... de végül némi sérüléssel sikerült megmenekülnie. Így kiegyeztem volna. De ahogy most meg volt oldva...
Bár nem kizárt, hogy majd az animében kb. a fentiek szerint kibővítik.

...
de aztsem értem, hogy egy tartaros tag a kapálózáson meg csodálkozáson kívül nemtudott tenni semmit azellen, hogy egy macska elrepüljön vele

Jackallal épp akkor bontottak le egy fél utcát. Az ilyen után nem igazán van vergődhetnékje az embernek. Nevet


Páran írtátok, hogy "már két Tartaros tagot legyőztek". Hát, ha a győzelem ilyen nagy áldozatokkal jár, akkor milyen rossz lehet a vereség?
Tempesta esetében egy egész város odalett, több mint 100 halottal, és Luxus a Raijunshuuval egyetemben igencsak ki lett ütve.
Jackal felrobbantotta az egész Mágiatanácsot, és majdnem elintézett ezt a várost is.
Ha mindegyik démon "csak" ekkora pusztítást fog végezni mielőtt esetleg legyőzik, akkor lehet nem marad semmi, aminek a győztes örülhet. ^^"

Mondjuk én még a történetszál elején leírtam, hogy inkább trükkös képességeknek örülnék a Kyuukimon részéről, és nem izomagyú IQ nuku barbároknak. És ez úgy tűnik, így is lesz. Szerintem nem baj, hogy a FT kemény magja "harci erőben" közel egy szinten van velük. Ha még tovább lenne emelve az erőszint, akkor a végén ilyen Dragon Ball-os, "egy támadás, egy fél bolygó" szintre jutnánk, ami megint nem jó. ^^

Sok függ a megmaradt démonok képességeitől, és attól, hogy a Kyuukimonon mekkora hagsúly lesz. Mert tuti lesz pár olyan tag (Silver, Kyouka), akik nagyobb hangsúlyt fognak kapni, és több idő fog elmenni velük. A férfi valszeg a jégmágiája miatt (Gray), és (ez csak személyes vélemény) mert nem tűnik egy "kiirtom az egész emberiséget" vadállatnak, sőt... A nő pedig mert látszólag ő a Kyuukimon vezetője. És akkor még Minerváról se felejtkezzünk el. Szal lesz még itt mire nézni. Nevet


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/362/2
Take Over, Masina Lélek... Ez is valami újabb mágia lehet, mint Hibiki Tárolás mágiája.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/362/7
Az első sor 3. képen először azt hittem, épp kap egy pofást, csak nem láttuk az ütést. Nevet De kiderült, hogy "csak" átváltozik.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/362/8
Így már érthető, miért takarja Jackal bal szemét a haja: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/362/3 Van egy szép kis sebhelye ott, és látszólag nincs szemgolyója.
Azért az kár, hogy Jackal sakál formája nem kapott egy normális, egész képet.

Az utolsó pár oldalról már fentebb leírtam a véleményem. Esetleg még annyit, hogy ez az afró http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/362/20 inkább tűnik egy óriási agydaganatnak, mint mindenfelé álló "hajnak"...
Charle azért rendesen elkámpicsorodott a nagy bumm után.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 21:09:34 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7450 Dátum: 13 nov 29, 21:27:25 »

És most is fel lett hozva a társainkért harcolunk szöveg. ikszdé

Azért nem volt rossz az egész, csak megint ez a szöveg. De meg lehet szokni. A legvagányabb Happy volt. Hősködése sikeres volt, csak ha érteném, hogy sikerült túlélnie. Jó lett volna egy kis dráma a végére. Tehát, hogy elhitetik velünk hogy meghalt és jövőhéten meg kiderül, hogy mégse. Nagy szemétség lett volna. Nevet

Egy démon halála nyomot hagy az tuti. Szóval mindenki felkötheti a gatyáját.
Azok akik 1 az 1 ellen tudnának kiállni a démonok ellen:
Erza, Natsu, Laxus, Mira és Gildarts. A többieknek kell segítség erőben. Ez kb 5 démonnak felel meg és még marad 4 akivel a maradék ''gyenge'' csapatnak kell megküzdenie. A raijinshuu kezelésbe vehetne egyet. Talán még Gray is elbír 1-el, de nem vagyok biztos benne. Neki Juvia-t képzelem el partnernek. Ez 7. Marad 2 aki jut Gazille-nak, Levi-nek, Cana-nak, Wendy-nek, Elfman-nak, Lisanna-nak.

Szép is lenne, ha minden így alakulna, de remélem most már kap a Fairy tail is egy kis erődemonstrációt Kyouka-tól vagy Silver-től.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7451 Dátum: 13 nov 29, 21:32:50 »

Szomorú
A múltheti hozzászólásomban megírtam, hogy számomra érdektelen lesz ez a fejezet. Nem tévedtem, HABÁR nem sokon múlott, hogy tévedjek. A harc elég kiszámítható volt, szóval arról nem is beszélek(vagy írok?). ^^"
Egyébként legalább szárnyas macskának(vagy Exceed) hívhatnánk Happyt, mert közönséges macskák léteznek a FT-ben Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/167/3 Szegény Gazille jut a macska szó hallatán az eszembe Mosolyog

A vége elég nagy csalódást hozott, mint sokan én is azt vártam, hogy Happyt nem látjuk már csak visszaemlékezésekben. Erre egy Brook frizurával megúszta.  Neeem Pedig igazán érhette volna őket is veszteség. Na de még nem adom fel a reményt Ördögi Remélem, lesz mellékhatása az elnyelt robbanásoknak és valamiképp kiesik Natsu is.
(Egyébként nekem is beugrott az OP a robbanós jelenet láttán)
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7452 Dátum: 13 nov 29, 22:13:32 »

Csak az a bajom ezzel, hogy igen, elég nagy pusztítást csináltak, de ezzel a mai fejezettel elrontották. Most vagy az FT van már isteni szinteken, vagy a démonok gyengébbek, mint ahogy azt gondoltuk. Nem vagyok egy halálra vágyó, de ez már sok.

A sárkányokat nem tudták legyőzni és akkor mondták, hogy még erősödniük kéne. Ott meg rengetegen harcoltak teljes (vagy amennyi megmaradt) erejükből. Itt meg semmi különös, kivéve az utolsó támadás Natsutól. Most komolyan ennyi egy démon ereje? Lehet, hogy nekem nagy az elvárásom, de azért kicsit többre számítok.

Ja és a vége olvasása után ez a véleményem Jackalről: Az a sakál démon, aki felrobbantotta magát, de még egy exceedet sem volt képes megölni vele.

Én tényleg nagyon remélem, hogy ennél többet is fognak harcolni meg keményebbek lesznek, mert ez így nem lesz jó.

Amúgy nem kaptunk választ Natsura sem. Oké, találgatunk, de így nekem félmunkának néz ki ez Mashima részéről. Remélem ilyenek nem lesznek (főleg a Happys eset most).

Sajnálom, hogy ennyit panaszkodok erről, de amennyire jól indult ez az arc, úgy ez a fejezet lehúzta rendesen az egészet.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 23:07:32 írta zitagirl » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7453 Dátum: 13 nov 29, 22:28:54 »

Hát igen az első oldal ami ki elemezte Jennyt jobban lekötött.
Az még jó is hogy a démonok trükkösek,nem pedig csak izomagyak.
Amit remélek Hogy Jackal ennyibe nem pusztul bele,igaz egy robbanásba "nehéz" belehalni.
Igaz legalább a mágia tanáccsal szép munkát végzett és gyorsat is. Nevet
Ha mégis belahalt akkor nagyjból úgy járt Mint Deidara a végső robbanásával,bár ő legalább át tudta formálni tájat,és nem küldték légi útra smirksweat
Happy-s rész elég rosszul lett kivitelezve ilyen közel volt és csak kapott egy új frizurát,bár gyanús hogy ennyi nem is lehetne neki Nevet
Ennyi erővel egy Erza féle holdkörüli pályára való rúgás is jobban beleférne,bár ki tudja Hümm-hümm
Ha mégis a szívossága miatt élte túl ilyen simán Happy,akkor tényleg igaza van és erősebb mint Lucyék smirksweat

Habár legalább Natsu is kidőlt(egy kicsit).
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 22:42:07 írta K ichigo » Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #7454 Dátum: 13 nov 29, 23:24:30 »

Én valamit nagyon hiányoltam erről az oldalról, az h Natsu álkapcson rúghatta volna s annak a következtében leharaphatta volna a nyelvét  Ördögi Pojén Akkora poén lett volna Pontosan Az se lett volna rossz ha ököllel csap rá az orrára olyan igazi Bud Spenceres  stílusban Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 23:28:52 írta Fr33man » Naplózva
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!