24 máj 20, 07:21:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781274 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7080 Dátum: 13 okt 10, 14:47:25 »

http://readms.com/r/fairy_tail/355/2098/18
"Now do me. " Azt hiszem ennél a résznél a fordító nem bírt magával.  Kiröhög

A lényeg, hogy jön a Tartaros arc. Yeah!  Kúl

Kíváncsi voltam kinek tűnik fel először. Nevet még jó hogy feküdtem mikor olvastam mert kifeküdtem volna tőle.  ikszdé

Egyébként nem sámli fejezet volt. Itt aztán meglett az anyag a következő Ova-ra. Nevet

Amúgy csak bennem merült fel hogy mi van ha az öreg Fa barátunk
olyan mint Pinokkió és ha hazudik megnő a huncutléce? Nevet

A mester a héten Erzát eléggé magasra emelte szerviz ügyileg. Srácok jól megmondták a magukét hogy semmi újat nem láttak. És milyen igaz. Bírom az ilyen fejezeteket mert jókat röhögök rajtuk. És hát a vége az fergeteges.

Jövőhéten pedig dupla fejezet lesz színes oldalakkal plusz Tartaros kollégák.
Ígéretes jövőhétnek nézünk elébe remélhetőleg.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 14:48:05 írta Kuro25 » Naplózva

chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #7081 Dátum: 13 okt 10, 18:31:31 »

Hát ez eléggé Ecchi-s lett Nevet De nem baj jót röhögtem rajta főleg mikor Natsu a végén tombolt már akkor tudtam "no ebből baj lesz" meg a többiek feje főleg Gray beszólása OI... Natsu az mindent elárul Nevet Amúgy a végén eléggé félreérthetően pucsít Erza Natsu meg mögötte  ikszdé

Tömören jó rész volt. Várjuk a Tartaros Acrot mert eléggé ígéretesnek tűnik reméljük az is lesz.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #7082 Dátum: 13 okt 10, 20:08:19 »

Elég fasza kis fejezet volt Nevet

Engem soha nem zavart a fanservice, de a mostani fejezet ráébresztett, hogy még mindig nem zavar.    Kúl
Érdekes dolgok hangoztak el és várom már nagyon a Tartaros arc-ot.

A fejezet vége meg hatalmas volt. Szerintem az utolsó előtti képen amin Natsu olyan hülye fejet vág az előtte látható suhanó láb Erzáé. Szerintem elintézte, hogy Natsu már csak keresztapa lehet. ikszdé
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7083 Dátum: 13 okt 11, 08:17:07 »

Mai rész összefoglalva Nevet

http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/i/2013/283/e/c/fairy_tail_355_by_x_ray99-d6pwv11.jpg
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7084 Dátum: 13 okt 11, 08:45:24 »

Már várom, hogy legyen ez a rész az animében. Hümm-hümm

Wendynek milyen helyes nyuszis táskája van.
http://readms.com/r/fairy_tail/355/2098/6

Erza mögött megint van egy olyan kis állatkaszerű kukkoló. Nevet
http://readms.com/r/fairy_tail/355/2098/13

Makarov úgynézki mint egy zombi. xD
http://readms.com/r/fairy_tail/355/2098/14

Még senkisem írta, hogy megint volt egy csomó nakamás szöveg és gyakorlatilag annyi történt, hogy megtudtuk, hogy lehetséges, hogy a Tartarosnál van Zeref könyve. Ez a fanszervíz hatalma. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7085 Dátum: 13 okt 11, 13:25:59 »

Jó rész volt. Egyre merészebbnek érzem Mashima-Senseit Nevet Az Öreg Fa jó "szálkás" a kora ellenére... biztos "görcsöt" kapott a fürdőzés közben... ikszdé Erza a legjavát mutatta a Senpainak  Nyelvesít
A komolytalan és humoros főcselekmény után végre kaphattunk egy igazán vérpezsdítő információt is Nevet Ahogy már sokan írták következik a Tartaros Arc, amitől már nagyon sokat várok, hisz a NMJ Arc hatalmas csalódással ért véget.
Visszagondolva minimális olyan rész volt, ami elnyerte tetszésemet.
Ilyen volt:
- a legtöbb Minerva megmozdulás, mert jól alakította a gonosz szerepet a legtöbb helyzetben
- Gray halála
- vagy pl. Wendy harca

Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7086 Dátum: 13 okt 11, 13:57:20 »

Na ez meglepett ennyi és ilyen jól tálalt Fanservicere nem számítottam fényképez
Még egy kis merészség és simán válthat kategóriát Nevet
Erza kitett magáért. Nyelvesít

Am érdekes látni hogy a szent mágusnak inkább csak a feje lett fás.
Natsutól meg szép volt a védés,és jogos indoklás Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 11, 13:58:49 írta K ichigo » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7087 Dátum: 13 okt 11, 14:11:48 »

Na ilyen fejezet sem volt még. Nevet
11 pont a 10-ből.

Még senkisem írta, hogy megint volt egy csomó nakamás szöveg és gyakorlatilag annyi történt, hogy megtudtuk, hogy lehetséges, hogy a Tartarosnál van Zeref könyve. Ez a fanszervíz hatalma. Hümm-hümm

Én konkrétan 3-szor olvastam át,mire felfogtam,hogy mi a helyzet.Mashima tudja mivel kell kitölteni a mangát,hogy ne legyen panasz a tartalomra Nevet
A kövit nagyon várom.Végre megtudunk többet a Tartarosról.Az "előszó" kifejezésből úgy látszik,hogy hosszabb lesz,és pár hétig csak azt fogjuk olvasni.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 11, 14:12:45 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7088 Dátum: 13 okt 11, 14:19:45 »

Ebben a részben erza villantott, nem volt kevés a fanservice sem,főleg mikor natsu a végén khm...  smirksweat
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #7089 Dátum: 13 okt 11, 15:55:31 »

http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2013/283/b/4/fairy_tail_355___erza_at_the_hot_springs_by_strabixio-d6pykwv.png

Színesben jobb  Kúl valamennyivel  kacsint
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7090 Dátum: 13 okt 11, 16:08:07 »

Hát azt már tudtuk, hogy a Tartarosnak van valami kapcsolata Zereffel viszont... Silver (a démonölő) miatt én arra számítottam, hogy ez a céh éppen egy "anti Zeref" céh lesz azt erre kiderül, hogy épp ellenkezőleg Hmm? Na mindegy a lényeg, hogy a következő arc jó legyen  Nevet
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7091 Dátum: 13 okt 11, 16:22:59 »

Natsu most egy időre minimum Múmia-állapotban lesz jutalomként.(reméljük megérte neki annyira)Még az a szerencséje hogy talán Wendy meggyógyítja.
Vagy időben jegelik a helyzetet. Nevet
Amúgy csak szerintem lett kicsit Itchiyas Natsu feje a "halála előtti" pillanatban? smirksweat
Naplózva

Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #7092 Dátum: 13 okt 11, 18:56:47 »


Walrod még mindig egy troll. Vajon a vegyes fürdőt az alapítók találták ki? Nevet


Szegény Mavis.

Ez a fejezet pedig... minden volt benne.  ikszdé
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7093 Dátum: 13 okt 11, 18:58:29 »


Walrod még mindig egy troll. Vajon a vegyes fürdőt az alapítók találták ki? Nevet


Szegény Mavis.

Ez a fejezet pedig... minden volt benne.  ikszdé

Ki tudja lehet, hogy Mavis is olyan volt, mint Erza  Nevet
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7094 Dátum: 13 okt 11, 20:13:54 »

Hátööö... ^^ Tényleg elég sok "ventilátor javítás" volt ebben a fejezetben. Nem vagyok ellene, de lehet, hogy már egy icipicit túlzás is volt. ^^" Mondjuk a múltkori meztelen Lucy repkedése után már nem hiszem, hogy sok mindenen meg kellene lepődnünk. Nevet Csak egyvalakit hiányoltam, Flare-t. ^^

Ennek a fejezetnek a végén Natsu csalapálása és, hogy Erza kapott belőle párat szerintem béna volt... -.-" Ha már Erza-féle megtorlás kell, akkor valami kevésbé idióta módon is el lehetne érni. Pl. Natsu dühében lángolni kezd, Erza meztelenül nem tűri jól a közeli forróságot, kénytelen a Láng Császárnője páncélt felölteni, de mondjuk megpörkölődik a haja és ezt leveri Natsun.

Mohric:

Eléggé esélyes. Nevet Főleg, hogy az 5. OVA alapján elég laza ő is, és a 4. OVA legvége alapján kedveli a forró vizű forrásokat. Az már más kérdés, hogy Mavis domborzati megjelenése meglehetősen szolid Erzához képest (lásd 4. OVA kb. 16. percét, amikor Mavis "terepszemlét" végez mellbőség terén ikszdé), és hogy ez milyen hatást váltott ki a többi alapítóból (mindhárom férfi volt). Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!