24 máj 20, 07:16:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781270 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7020 Dátum: 13 szep 28, 13:19:25 »

Na szóval az E.N.D egy sötét mágia,amt Igneel nem volt képes elpusztitani.
Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy milyen mágia lehet az az E.N.D.
Szóval a KYUUKIMON egy csoport,pont mind az elemi négyes ezek szerint van egy még egy pár hasonló mágus a Tartarosba mint Silver.
Megnézném,hogy milyen mágus lehet,aki tud parancsolni Silvernek.
Bár az szerintem az a Tartaros Mestere lessz  smirksweat
Ám remélem Natsu megkérdez valakit aki kicsit ismeri Zeref könyvét,hogy mi lehet ez a E.N.D sötét mágia.
EFFY ARTYS ötletem sincs,hogy mi lehet.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 28, 13:29:12 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7021 Dátum: 13 szep 28, 13:24:24 »

Az "Effy Artis" szerintem név lesz. És az Effy valszeg női név.

A sárkányölőket nem mágia hozta létre. A sárkány polgárháború folyamán az emberbarát sárkányok tanítottak sárkányölő mágiát az embereknek, hogy ők is az oldalukon harcoljanak. Lásd a szellem Zirconis mesedélutánját.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7022 Dátum: 13 szep 28, 13:28:47 »


A sárkányölőket nem mágia hozta létre. A sárkány polgárháború folyamán az emberbarát sárkányok tanítottak sárkányölő mágiát az embereknek, hogy ők is az oldalukon harcoljanak. Lásd a szellem Zirconis mesedélutánját.

Tudom,csak ez jutott eszembe hirtelen,s mire észbekaptam már le is irtam   ikszdé smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7023 Dátum: 13 szep 28, 13:30:14 »

Amúgy Chakra attól még, hogy hófúvás van az lehet még Gray városa, hisz lehet, hogy csak Silver jelenléte miatt esik a hó. Egy ilyen szintű mágusból ez simán kinézhető. Az E.N.D. pedig szerintem az a mágia, amivel a sárkányölőket sárkányokká változtatják (pl.:Acnologia) Így érthető, hogy Igneel, miért akarta elpusztítani.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7024 Dátum: 13 szep 28, 14:27:39 »

Az "Effy Artis"- ról nekem egy név ugrik be először. Talán az Ő sírjához megy?

Az E.N.D. pedig szerintem az a mágia, amivel a sárkányölőket sárkányokká változtatják (pl.:Acnologia) Így érthető, hogy Igneel, miért akarta elpusztítani.
Én úgy gondolom, hogy az a sárkányvér miatt van. Ha fürdenek egy sárkány vérében, akkor képesek magasabb szintre jutni. Talán a sárkánnyá változást eredményezi, ha sokat fürdenek egy sárkány vérében.
De van egy dolog ami igazolhatja az elméleted. Méghozzá, amikor Dio mondta valakinek, hogy Zeref csinált Acnologiából sárkányt.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/19
Jobban megnézve az első képet az egy behavazott romvárosnak tűnik.
Nekem először inkább sivatag ugrott be, de talán jobban hasonlít a hóra.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7025 Dátum: 13 szep 28, 14:58:43 »

353:
Azt hittem Atlas Flame tovább fog Natsuékkal maradni,vagy esetleg többet mond el.
Silver-ről nekem is először Gildarts jutott eszembe. Mosolyog
Biztos lesz valami köze Gray-hez.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7026 Dátum: 13 szep 28, 15:57:07 »

De van egy dolog ami igazolhatja az elméleted. Méghozzá, amikor Dio mondta valakinek, hogy Zeref csinált Acnologiából sárkányt.
Én inkább Zirconisnak hiszek, aki ott volt, mikor Achnologia sárkánnyá változott, mialatt megölt pár száz sárkányt egymaga.

Az jutott eszembe, hogyha Silver legyőzte Atlast, akkor ő erősebb, mint bármelyik szereplő a Mágia Játékokról. Még a sárkányölők sem tudtak legyőzni egy sárkányt sem, ő viszont befagyasztott vele együtt egy egész óriás falut. Ha ezt nézzük, akkor maximum Gildartsnak van esélye ellene.

Mi van Machimával meg ezekkel a rövidítéssekkel? Nagyon szeretheti, ha agyalunk rajta. Japánban biztos van valami nyeremény játék, hogy a helyes megfejtő kap valami jutalmat. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #7027 Dátum: 13 szep 28, 16:36:23 »

uhh..nem igazán emlekszem már, de mintha a játékokon már mindenki eléggê le volt strapálva a sárkányok érkezése elött
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7028 Dátum: 13 szep 28, 16:44:28 »

Tilon: Hát a troll sárkányunk azt is mondta, hogy mekkora emberutáló. Ezzel szemben még csak rájuk sem támadt komolyabban. Amúgy én is inkább Zirconis hinnék.
Főleg az után, hogy Igneel konkrétan az E.N.D.- t próbálta elpusztítani. De egy mágiát el lehet pusztítani? Úgy értem, hogy ha valaki ezt használja és őt Igneel megöli, akkor lesz más aki használja. Ez kb olyan mintha a jégmágiát próbálná valaki elpusztítani.

Lehet, hogy az E.N.D. kell a végső mágikus világ megteremtéséhez?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #7029 Dátum: 13 szep 28, 17:14:18 »

Szerintem az E.N.D.-nek van valami köze a Lumen Histoire-hez.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7030 Dátum: 13 szep 28, 17:43:57 »

Az angol mangában amúgy miért Tartarus-nak van írva? Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7031 Dátum: 13 szep 28, 18:14:05 »

... Az jutott eszembe, hogyha Silver legyőzte Atlast, akkor ő erősebb, mint bármelyik szereplő a Mágia Játékokról. Még a sárkányölők sem tudtak legyőzni egy sárkányt sem, ő viszont befagyasztott vele együtt egy egész óriás falut. ...

Nos... Erre van két magyarázatom is.

1.) Nem Silver végzett Atlassal, hanem a jege. Ez hasonló ahhoz, mint amikor Ur az Iced Shell-el elzárta Deliorát. Aztán lehet, hogy Atlas veszte tényleg egy pillanat műve volt, de én inkább a hosszabb időre való lefagyasztás káros hatásaira tippelek.

2.) Mi kell az égéshez? Tűz, éghető anyag és oxigén. Ha egy frankón légzáró jégrétegbe ágyaznak egy lángoló sárkányt, ahol az "égése" nem jut oxigénhez, akkor talán természetesnek is mondható, ha kialszik a lángja. Aztán ebbe persze bele lehet magyarázni, hogy nem sima lánggal ég, hanem a mágikus ereje lángol, és nem kell hozzá oxigén. Nevet

Az angol mangában amúgy miért Tartarus-nak van írva? Nevet

A görög Τάρταρος szó latin betűkkel elvileg "Tartarus" (megjegyzem, fonetikusan továbbra is "Tártaros"). De használatos "Tartaros" formában is. Magyarul is o-val írjuk (Tartarosz). Illetve egész eddig Tartaros-nak írtuk a fordításban, ennyi miatt nem variálnám meg. ^^ Majd esetleg akkor, ha a mangában, a mangaka által le lesz írva latin betűkkel és ott is u-val lesz. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 28, 18:20:04 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7032 Dátum: 13 szep 29, 11:00:07 »

@Chakra

Szerintem a 2-es számú elméleted elhanyagolható, ugyanis ebben a mangában a fizika sosem játszott nagy szerepet.   ikszdé
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7033 Dátum: 13 szep 29, 12:04:32 »

Silver kiköpött Gray, tuti hogy az apja, mindketten fekete haj, hasonló arc, hasonló szem, jég mágia ( még ha Gray Urtól tanulta is), a nevük is "színek": Silver (ezüst) és Gray (Szürke), sőt az ezüst a szürke egyik árnyalata, ez biztos hogy nem véletlen!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7034 Dátum: 13 szep 29, 14:07:07 »

@Chakra

Szerintem a 2-es számú elméleted elhanyagolható, ugyanis ebben a mangában a fizika sosem játszott nagy szerepet.   ikszdé

Ez nem igaz, mert gravitáció van benne.
Emlékezz csak hányszor zuhant Lucy Natsu karjaiba ruhástól vagy épp pucéron. Nevet

Amúgy én vagyok az egyetlen akinek Silverről Macao jutott eszébe?

Meg szerintem inkább Gray faterja a csóka, így lenne értelme hogy miért tudta Gray használni a jeget.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!