24 máj 20, 07:10:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781264 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6765 Dátum: 13 júl 27, 21:16:26 »

Háát ez egy remek fejezet volt Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/345/3
Az utolsó kép amikor Erza lecsekkolja magát... Hát az kész
Aztán jöttek a képzelgései. Nagyon odvaágott mind
Sejtettem, hogy nem lesz jó dolog, ha Happy- nek dobják az üveget.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/345/15
Az utolsó kép emlékeztet Virgo- ra xd

Amúgy az nekem tűnt fel, hogy az agyukat nem fejleszti vissza?  Mert, ha mondjuk 10 évet fejlesztett vissza rajtuk akkor az agyuknak nem a 10 évell ezelőtti állapotában kéne lenniük?

Az emlékeikre célzol? Azok a sárkányos dolog után is megmaradtak.  Mosolyog
Nem az időben vitte vissza őket csak a testüket állította vissza, vagyis az ami eddig megtörtént velük nem vált semmissé és emlékeznek rá.  Az emlékekkel együtt pedig a tapasztalatuk is megvan. Gondolkozik
Off: Egy ilyen fiatalító mágiát rajtam is használhatna valaki és visszavihetne vagy 10 évvel.  smirksweat  ikszdé

Nem, szerintem arra célzott, hogy egy problémát egy 9-10 éves gyerek nem úgy old meg, mint egy 19-20 éves felnőtt/kamasz/Natsu esetében meghatározhatatlan egyén.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 27, 21:17:01 írta Asdymel » Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #6766 Dátum: 13 júl 27, 21:21:22 »

Fura lenne ha újra elindulna, hiszen nemrég állították le :DD De azért nagyon örülnék neki ha folytatnák :DD
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6767 Dátum: 13 júl 27, 21:29:05 »

Nem, szerintem arra célzott, hogy egy problémát egy 9-10 éves gyerek nem úgy old meg, mint egy 19-20 éves felnőtt/kamasz/Natsu esetében meghatározhatatlan egyén.
Egy 9-10 éves gyerek azért oldja meg nehezebben a problémákat mert még tapasztalatlan/nem tanulta még meg az ehhez szükséges tudást.
Na most ha az emlékeik megvannak azzal együtt a tapasztalat és a tudás (a mentális) is.  Gondolkozik
Viszont az hogy fizikai tudásuk kisebb lett e (gyengébbek vagy kevesebb a mágikus erejük stb.) az már más tészta.  smirksweat
De ezen lehet hogy felesleges vitatkozni amíg ki nem derül hogy ez a mágia az agyra hogyan hat.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6768 Dátum: 13 júl 27, 21:29:42 »

Egy 9-10 éves gyerek azért oldja meg nehezebben a problémákat mert még tapasztalatlan/nem tanulta még meg az ehhez szükséges tudást.
Na most ha az emlékeik megvannak azzal együtt a tapasztalat és a tudás (a mentális) is.  Gondolkozik
Viszont az hogy fizikai tudásuk kisebb lett e (gyengébbek vagy kevesebb a mágikus erejük stb.) az már más tészta.  smirksweat
De ezen lehet hogy felesleges vitatkozni amíg ki nem derül hogy ez a mágia az agyra hogyan hat.  Gondolkozik

Itt pusztán az agy fejlettségére céloztam. Igen, benne van a tapasztalat is a pakliban, de a kamaszkor alatt az agy jelentős fejlődésen megy keresztül, amit nem lehet csak tapasztalattal pótolni.

Fura lenne ha újra elindulna, hiszen nemrég állították le :DD De azért nagyon örülnék neki ha folytatnák :DD

Azé az nem most volt Nevet Egészen pontosan 2013.04.01-én, legalábbis az oldalra akkor került ki.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 27, 21:32:28 írta Asdymel » Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #6769 Dátum: 13 júl 27, 21:33:12 »

Azé az nem most volt... pontosan 2013.04.01-én került ki az oldalra, hogy nem lesz több.

hát de most ennyi szünetelés után még nem igazán haladt a manga..1-2 hónap és beérné az anime a mangát azt megint állíthatnák le annak meg semmi értelme..Szóval nem értem
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6770 Dátum: 13 júl 27, 21:35:45 »

Mellesleg, nekem ebből az egész mágiáról szóló okítások kapcsán az jött le, hogy a mágikus erejük szoros kapcsolatban van a szellemi/mentális erejükkel. Vagyis ha tudásban nem fejlődtek vissza egy kölyök szintjére, akkor akár ugyanolyan erősek is maradhattak, nem?

Meg ott van még a második eredet is. Eddig még csak Erzát láttuk, hogy használja, legalábbis tudatosan. Ha feloldják, akkor lehetnek olyan erősek mint egy felnőtt...?
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #6771 Dátum: 13 júl 27, 21:38:32 »

Az a baj hogy Erza lecserélés mágiát használ, és a páncéjait nem éppen arra a méretre tervezték amivel jelenleg rendelkezik.
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #6772 Dátum: 13 júl 27, 21:46:18 »


"hát de most ennyi szünetelés után még nem igazán haladt a manga..1-2 hónap és beérné az anime a mangát azt megint állíthatnák le annak meg semmi értelme..Szóval nem értem "


Már lezárult a daimatou enbu történet szál a mangában, szóval ha az animében is vége lesz akkor lehet fillerkedni fél-egy évet
Naplózva
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #6773 Dátum: 13 júl 27, 21:49:56 »

Igen erre én is gondoltam, de ha jobban megnézed a Fairy Tail anime részeit, nem találsz benne fillert..És miért most kezdenének el fillerezni? :O
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6774 Dátum: 13 júl 27, 22:09:22 »

Hát én igazság szerint arra gondoltam, hogy a testük visszafejlődött egy korábbi állapotukba. Ugye nem csak összement hanem gyengébb is lett. Szóval akkor az agyuknak is vissza kellene fejlődni egy korábbi állapotba ergo ha a testük 10 éves szinten van az agyuknak is ott kéne lennie, nem? Azokkal a tapasztalatokkal, emlékekkel és tudással kellene rendelkezniük, amivel 10 éves korukban.

Kérlek ezeket az anime topicban tárgyaljátok. És ne csinálj tripla posztot, hanem szerkeszd a bejegyzésed inkább.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #6775 Dátum: 13 júl 27, 22:10:14 »

off

az órás arc az nem pár részes volt hanem 26, vagyis fél évig az volt, fillerhez képest egész jó volt és elvileg a mangaka is segített a történet írásában.


zeref,
mivel a tudatuk és emlékeik megvannak így nem egy korábbi "állapotban"  vannak, hanem egyszerűen megfiatalodott a testűk.
Pl. ultear se tűnt szenilisnek hiába volt vagy 90 éves teste, a tudata maradt a régi. A mágiájuk nem hiszem hogy gyengülne, csak a fizikai erejük, azt meg csak főleg erza használ a csapatból. (edolasban amikor az a mutáns béka megtámadta őket és nem tudtak mágiát használni, natsu ütése a tűz erősítés nélkül nem ért semmit, vagyis nála a fizikai erő kevésbé fontos mint a mágikus)
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 27, 22:17:47 írta EnxTheOne » Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6776 Dátum: 13 júl 28, 00:17:30 »

Mondjuk igaz amit írtok. Én valamiért a mágia neve miatt gondolom, hogy így kéne lennie. xd Pedig még szinte semmit sem tudunk róla.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6777 Dátum: 13 júl 28, 19:44:44 »

MS kiadott egy új FT rész : a mágia torna után játszodik , állítólag más magazinban adták ki  Nevet  Nevet

fanservice

http://readms.com/read/fairy_tail/Special/1997/4
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 20:01:28 írta Banzai » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6778 Dátum: 13 júl 29, 13:16:50 »

Ez a kis extra fejezet nagyon kész volt, és kana is igencsak rendesnek és megértőnek (ráadásul gondoskodónak O.o) lett bemutatva. Egy biztos, ilyen oldalát még nem nagyon láttuk. Viszont a többi csicskáztatáson nagyot nevettem! Nevet
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6779 Dátum: 13 júl 29, 13:56:13 »

Ja, egy kicsit jobban megismerhetjük őket a fejezetből, legalábbis Cana-t biztosan.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!