24 máj 20, 07:14:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781270 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #6105 Dátum: 13 jún 07, 10:46:45 »

Habár régebbi fejezet, de http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/298/21 Viska mit fog?ikszdé (bal, felső sarokban)
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #6106 Dátum: 13 jún 07, 12:10:16 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/84406127/1
kintt az új rész

Hát meglepődtem de rendesen Gray láttán, ez egy eléggé váratlan fordulat.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 12:15:32 írta Fr33man » Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6107 Dátum: 13 jún 07, 12:23:10 »

Úristen, Mashima... ekkora egy fejezetet.  Technikai KO Neeem
Nagyon úgy néz ki, hogy nem teljesülhet be Gray és Juvia szerelme.
Mashima írta a twitterén, hogy az elkövetkezendő fejezetekben (ekkor még nem tudtuk, hogy ez lesz Gray-jel) az asszisztensei elsírták magukat...
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6108 Dátum: 13 jún 07, 12:23:44 »

oké, itt most 2 féle elágazáshoz érkeztünk el. Mint tudjuk a mester sosem öl meg senkit, a főbb karakterek közül. Erzának is csak látomása volt. Most akkor 2 lehetőség van. Vagy vissza/előre az időben, attól függ, hogy a kapu nyitását, vagy Rogue ármánykodását akarják megakadályozni(lényeg az időutazáson van), vagy pedig a jelenben valahogy kiiktatják af jelen Rogue-ot (erősen kétlem)... Szóval most már ez a harc érdektelen, mert biztosan nem lesz ennyiben hagyva a történtek, vagyis Gray nem erre a sorsra jut.... Bár meg kell hagyni, az a headshot szépen meg volt csinálva a végén.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6109 Dátum: 13 jún 07, 12:26:57 »

Hát Sting is összehaverkodott a sárkányával,ha igy megy akkor a végére J-Rogue szembe találja magát 7 sárkányölővel és 6 sárkánnyal,azért irtam 6-ot mert a hetedik motherglare vagy hogy kell irni azon lovagol J-Rogue,s szerintem az nem fog átálni.
Ám nem ezt az áldozatot vártam,miért épp az eggyik kedvencemet nyirják ki?annyi ugymond felesleges ember van ott miért nem közülük valakit?
Juvia szerintem nagyon befog kattani,reméle kinyirja az összes olyan mini gyikot.
Remélem Natsu észreveszi,hogy mi történt Gray-el,s felmegy a pumpa benne s lekever egyet-kettőt J-Rgoue-nak.
Ultear meg mit dumál magában ilyenkor?mennyem már segitsem ő is valakinek legalább.
Ám a kövi fejezet cime az élet ideje,vagy valami ilyesmi.
Remélem Gray nem fog meghalni Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 12:28:40 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #6110 Dátum: 13 jún 07, 12:31:06 »

és akkor most mondja valaki h sosem történik semmi váratlan ebben a mangában...


arra vagyok igazán kiváncsi h most mi lesz mert én több lehetőséget is el tudok képzelni.


1. Graynek tényleg vége, Juvia elveszti az eszét örjöngésbe kezd és bedarál pár sárkányfiókát vagy mik ezek
2. Juvia sikolya végigfut a harcmezőn és Natsu kiakad a hallatán, örjöngeni kezd stb...


a 3. lehetőség és én ezt tartom valószínűbbnek, hogy Urtear odamegy és feláldozza magát és ezzel visszahozza Grayt valamilyen tiltott ősi mágiával, mivel "ezzel jóvátehetem a bűneim" gondolatok is előjöhetnek
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6111 Dátum: 13 jún 07, 12:37:50 »

Az utolsó oldalakon az arckifejezésem ---> o_O
De ez most komoly ? Pont Grayt, az egyik főszereplőt ? Annyi mellékszereplő van de most komolyan. Mashima biztosan megunta a sok halál követelőzőt.
Szerintem már nem lesz időutazás, hisz a kapu energiáját, amit 7 éven keresztül gyűjtött felhasználták, mikor kinyitották a kaput. Egyedül Rouge megölése/jó útra térítése változtathatja meg a történéseket. Kár, hogy nem úgy néz ki, hogy változna ez a helyzet.

Sting mikor változott meg ennyire ? Tisztára úgy viselkedik, mint Natsu. Azon a képen ahol nevet még úgy is néz ki, mint ő.
Urtearben is történt valami változás. Nem lennék meglepve, ha egyszerűen hagyná, hogy megölje az egyik sárkányivadék. Nagyon öngyilkos gondolata van.

Amúgy csak szerintem áldozta fel magát Gray feleslegesen ?  ikszdé Hiszen Juviára nem hatnak a fizikai sérülések. Semmi baja nem lett volna neki, ha eltalálják.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6112 Dátum: 13 jún 07, 12:41:20 »

Mashima írta a twitterén, hogy az elkövetkezendő fejezetekben (ekkor még nem tudtuk, hogy ez lesz Gray-jel) az asszisztensei elsírták magukat...
Nem úgy tűnik, mintha Gray feltámadna... ^^'
Nagyon max Urtear tudna tenni valamit, de hát nem tudom.
Amúgy biztos vagyok benne, hogy ezt a "Graaaaay" kiáltást sokan fogják hallani, Natsu biztos. Kíváncsi leszek a reakciójára.
És egyébként igazad van, Juvia-nak tényleg nem ártott volna... xD
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6113 Dátum: 13 jún 07, 12:42:45 »

Atyagatya , eddigi egyik legdrámaibb rész. Váratlan és halálos , uhh.  
Juvia tuti elkezd darálni , Natsu meg na azt hagyjuk is.

Oui , az a kép amikor fejen lövik Grayt na annál kirázott a hideg.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 12:44:54 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Zsolteee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Dragon slayer


« Válasz #6114 Dátum: 13 jún 07, 12:43:04 »

vajon a sárkányokra hat az iced shell?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6115 Dátum: 13 jún 07, 12:44:56 »

Ha Deliorára hatott, akkor szerintem rájuk is.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zsolteee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Dragon slayer


« Válasz #6116 Dátum: 13 jún 07, 12:46:17 »

Gray nem hiszem, hogy megmenthető sajnos...Urtear helyében legalább egy sárkányt elzárnék...vagy Rogue-t
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6117 Dátum: 13 jún 07, 12:50:40 »

Na ez volt aztán a fejezet. Nevet Nemrég beszéltem a jól időzített drámáról. Azt hiszem Mashima most nagyon betalált. Én Gray halálánál az államat keresgettem.  >.<#
Félreértéses elkerülése végett. Én sem örülök egy kicsit sem Gray halálának, mert nagyon bírom. De ez most annyira jól meg volt csinálva ... főleg az a headshot, hogy csak lestem.  Hmm?

Valószínűleg Juvia meg Natsu kegyetlen tombolásba kezdenek. Láthattuk Juvia mire képes ha szabadon engedi a teljes erejét. Natsut meg már említeni sem kell. Itt az idő a DF aktiválására.  Pojén

Nem tartom valószínűnek, hogy Gray örökre eltávozott. Szerintem ahhoz túl fontos szereplő. Mindenesetre van néhány lehetőség a feltámadására, amit már felvázoltak az előttem lévők.

Kíváncsi leszek animében, hogy fogják megoldani a dolgokat. Lehet amikor újraindul kap egy 16+-os jelzést.  Mosolyog
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6118 Dátum: 13 jún 07, 12:51:13 »

Idézet
Amúgy csak szerintem áldozta fel magát Gray feleslegesen ?   Hiszen Juviára nem hatnak a fizikai sérülések. Semmi baja nem lett volna neki, ha eltalálják.

Lehet,hogy hatott volna rá főleg ha az valamilyen mágikus lövedék lett volna.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #6119 Dátum: 13 jún 07, 12:59:14 »

Akkor csak engem nem akaszott ki Gray halála? Meglepett, de nekem nagyon úgy tűnik így a fejezet végén, hogy Ultaer visszafogja őt hozzni az időmágiával (az élete árán? ).

Hát az Erza-Gerard-Milliana-Kagura szálból végül nem lett semmi komoly, amit egy kicsit sajnálok. Ultaer magáraválalás mondjuk szimpatikus volt.

A bűn meg tényleg rá vonatkozott a címben. És hogy vezekelljen értük, mi sem lehet jobb lehetőség, mint visszahozni az egyik főszereplőt  Mosolyog.
Kétlem, hogy Grayt azzal a végső headshout-tal kiírná Mashirama a mangából.

Amúgy csak szerintem áldozta fel magát Gray feleslegesen ?  ikszdé Hiszen Juviára nem hatnak a fizikai sérülések. Semmi baja nem lett volna neki, ha eltalálják.

Gondolom azok a mini sárkányok csak sebeznek rajta valamit, különben tényleg ciki lenne a dolog  ikszdé. Meghát Gray részéről ez a reakció elég ösztönös lehetett.

 



« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 13:09:28 írta mateee-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!