24 máj 18, 14:46:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779297 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6000 Dátum: 13 máj 18, 07:18:33 »

Annyira még nem is lenne sok, ha nem lettek volna előtte már jó néhány fanservice. Persze valakinek jó lehet, de nekem a történet és a karakterek sokkal fontosabbak. Elég érdekes lesznek ezek a részek animében.

J.Lucy naplója hasznos lehet, de ő már egy másik jövőből van. Lehet, hogy a változások miatt még visszajött, csak más jövőből, és így tudja már mit kell tennie már.

Én kicsit örültem, hogy végre Erzát megmentette Gerard. Kicsit fura lett volna nekem, hogy megint úgy tudna harcolni, mint bármikor máskor.

Zirconis egyáltalán nem érzem gonosznak. Játszadozott velük, most meg kicsit feldühítették. Szerintem mikor a lelkével beszéltek csak hazudott nekik. Vagy lehet, hogy sokáig embergyűlölő volt, de Wendy változtatja meg.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 19:00:14 írta zitagirl » Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #6001 Dátum: 13 máj 18, 07:57:17 »

Jó rész volt, de ez a fanservice nekem sem jön be... Kíváncsi vagyok, hogy Natsu mit kezd majd, de a lángoló sárkánnyal lesz kapcsolatban szerintem... Én azért több és dinamikusabb csatákat vártam/várnék ehhez képest eddig elég gyenge eresztés. Remélem innentől be fog indulni (bár nem sok reményt látok rá). J-Lucy naplója annyira nem indított meg, hogy mi lehet benne (lehet hogy fontos lesz, de majd meglátjuk).
Naplózva
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #6002 Dátum: 13 máj 18, 12:34:36 »

Mivan akkor ha Wendy olyan nagyon megváltozatatná Zirconist hogy egy kicsit tanítaná Wendy-t hogy ő is megkapja a 2. elemét az első generációs sárkányölők közül (Natsu villám+tűz Gazille vas+árnyék) és így lenne Wendy az égi-jáde sárkányölő.
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #6003 Dátum: 13 máj 18, 13:45:45 »

Atyaég ez a fejezet  ikszdé
"Mellesleg" Natsu is rátapintott a lényegre, és ezzel ő is belépett a Didifogdosó klubba Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/298/17
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/057/9
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/12
Úgy tűnik nagyon otthon érzi magát már Lucy mellei között  Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/050/26 középső sor balról az első kép
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/227/10  balról az első kép
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/11 utolsó sor jobbról az első kép Nevet
Nem csodálkoznék ha ezek után 1 hétig tejjel álmodna  ikszdé  Nevet
Szerintem a ''Natsu stratégiája'' cím is arra utalt hogy direkt megfogta Lucy melleit minthogy eltakarja a szemét, hogy neki is jusson a jóból ikszdé  Ördögi
Viszont jó volt látni Wendy komoly oldalát is Mosolyog Remélem majd az ha folytatódik az anime, átteszik délutáni időpontba és nem fognak cenzúrázgatni Nevet
Szerintem Gerard belépője is jó volt, kíváncsi leszek mi lesz itt most, hogy Miliana is bekapcsolódik hozzájuk.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 14:00:59 írta tyber22 » Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6004 Dátum: 13 máj 18, 18:43:02 »

Gondolom ti is idősebbek lehettek (16+). Ne idegesítsen a fanservice, elvégre ez a manga is, mint a legtöbb shounen, a 10-15 éves korosztályt célozza meg először, akik persze vágynak a cickókra meg minden. Mondanom sem kell, hogy azt nem a mangákban kell keresni, de hát valahogy meg kell fogni őket. Megjegyzem: a korosztály miatt nincs rendesen kidolgozva a harcrendszer sem, ezért marad csak az "Erős Józsi és a Mégerősebb Lajos" féle cirkusz. Mi meg maradjunk a storynál és a szerethető karaktereknél. Mosolyog
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #6005 Dátum: 13 máj 18, 22:02:38 »

Soha nem hittem volna hogy egyszer ezt fogom mondani, de most tul sok volt a fanservice :S
Mondjuk lehet hogy azért zavar mert nem Erza volt középpontban  Nyelvesít Gondolkozik
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6006 Dátum: 13 máj 18, 23:04:28 »

Engem nem zavart a fanservice. Én nekem pont ilyen fejezet kellett már régóta. Nevet Végre egy kiemelkedő NaLu momentum és semmi nakama szöveg. Szerintem ez megérdemel most egy 9-et. A tűzsárkány túl könnyű. Natsu-nak ideális erő gyűjtésre. Remélem valami más jutott eszébe.
Naplózva
kissbenedek001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8



WWW
« Válasz #6007 Dátum: 13 máj 19, 17:52:02 »

Nagyon jó rész volt  ikszdé. Kíváncsi vagyok hogy Lucy mit talál a naplóban. Valamint Natsu új ötletére is kíváncsi leszek, mert már ideje lenne neki akcióba lendülni. Leginkább az új technikákra leszek kíváncsi (már ha lesz).
Naplózva

"Elég sok bátor ember van, aki képes szembeszállni bárkivel. De nagyon kevesen annyira bátrak, hogy visszategyék a kirántott kardjuk a hüvelyébe." (Gildartz-Fairy Tail)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6008 Dátum: 13 máj 21, 09:22:05 »

Idézet
Millianna kicsit dühös Gérard-ra... ^^"

Csak nem értem, mire fel dühös. Kagurának sokkal több oka van rá, noha Shimon halála is véletlen volt. De Millianna? Nem szabad akaratukból csicskáskodtak? Gérard-t még jobban befolyásolták, mint őket. Szerintem elég nevetséges és szánalmas lenne, ha ilyen helyzetben dühösen nekirontana Gérardnak.
...

Lehúznak X időt a Mennyország tornyában. Egy véres lázadás árán felszabadulnak. Mindenki boldog. De Gérard megfenyegeti és megzsarolja Erzát az életükkel, majd felgyújtja a menekülésre szánt hajókat és Scarletre keni. Beadja a szöveget nekik, hogy Erza bekattant és meg akarta ölni őket. Beeteti őket és még 8 évet lehúzat velük a toronyban, annak az építésével. Végül megöli Shimont (még ha véletlen is volt, nem tanúsított nagy megbánást akkor, sőt még fikázta is), meg akarja ölni Erzát és őket is simán beáldozná.

Te nem lennél dühös rá?
Millianna és Kagura nem tudja, hogy Gérard-t Urtear irányította. Még az is lehet, hogy végül Urteart akarják majd megcsapkodni. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 21, 09:23:42 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6009 Dátum: 13 máj 21, 09:53:01 »

Arra gondoltam, hogy sokkal jobb lett volna a fejezet, ha Natsu helyet Gray lett volna meztelen repülő Lucy áldozata, persze Juvia mindezt látta volna. Nevet

Szerintem Gérard biztosan nem hárítaná át Urtear-re a felelősséget. Furcsa lenne, ha elkezdene hárítani és másra kenni az egészet.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6010 Dátum: 13 máj 21, 23:07:27 »

Te nem lennél dühös rá?

Nem, ha ez lenne az ára, hogy egy nagyon jó sárkányos, démonos, régvárt csata helyett ne a cicalány depresszióját kelljen olvasnom. Nevet

Persze nyilván van alapja annak, amit írsz, és ez tényleg jó történetszál lett volna, csak számomra nem most. Egy kicsit letudhatták volna hamarabb. Nevet Persze emberfüggő, biztos van olyan is, aki erre várt.
Emellett, ha engem nyolc évig átvernek, akkor nem is tudom, hogy a csalóra lennék-e dühös, vagy magamra, amiért ilyen hülye és vak voltam ennyi éven át. Nevet

Én sem hiszem, hogy áthárítaná a felelősséget Ultearre. Nem rá vallana, ráadásul elég ellenszenves cselekedet volna. Azért remélem nem nyúzzák meg nagyon Gérard-t, végre már alakultak a dolgok Erzával.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 21, 23:09:30 írta Saphira » Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6011 Dátum: 13 máj 24, 12:47:55 »

Hát ez már kezd szokássá válni,hogy késik a manga   Szomorú
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #6012 Dátum: 13 máj 24, 12:52:19 »

Mit kell azon sírni hogy késik vagy sem? -.- Inkább örülnél mer mi egy héttel előbb kapjuk meg. Amúgy is lehet hogy lassan nem is fairy tail lesz a manga címe hanem Fairy Hentail ezek után lassan. Annyira komolyantalan az egész , hogy már nem is értem komolyan. Jönnek a sárkányok meg minden végre valami akció is lesz, jöv Lucy halott , jöv Rugo OP de áhh , megőrülök ettől, hogy ilyen.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6013 Dátum: 13 máj 24, 12:57:58 »

Semmi a köze a hentaiohoz még ejcsit sem éri el. Másik meg hogy aki komolyságot vár az rossz mangát olvas:D
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6014 Dátum: 13 máj 24, 13:56:07 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/64255149/1
Naplózva
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!