24 máj 19, 23:08:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780871 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5955 Dátum: 13 máj 13, 19:05:53 »

Belélegezni még be tudja a mérget, és az egyre gyengülő sárkányt fizikai csapással eléggé le tudja teríteni, pláne, ha olyan erejűek, mint a belépőjénél.

Belélegezni nem tudja, mert a szikla/kő sárkány mondta is, hogy nincs orra. Szóval marad az, hogy lenyeli, vagy pedig az, hogy Cobra mérge olyan erős, ami még a sziklasárkány kemény bőrén is átszivárog. De amint láttátok, az is lehet, hogy csak szimplán a fizikai erejére támaszkodva péppé veri a fejét, mint ahogy azt a sablonos belépőjénél is teszi...

@Depres

Wendy? OMÁJGÁSH! Te kis lolicon Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 19:06:54 írta olcha94 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5956 Dátum: 13 máj 13, 19:21:01 »

Ha nincs orra a száján keresztül lélegzik. Ichiya parfümével szemben Cobra mérge úgyis hat, ha szájon át lélegzik be. na meg még ott van az is, amit te írtál, hogy átszivárog a bőrén, aminek amúgy nagy esélye van, ha Cobra úgy felrepesztette a sziklatestét.

Ha Laharl-t és Doranbalt-ot kirugják, akkor mit fognak csinálni? Csatlakoznak Gérard céhéhez ?  ikszdé Szerintem Doranballt inkább menne az FT-be Wendy miatt.

Lucy-t már láttuk meztelen, Yukinót is, Mirát toplessben és Wendy is volt meztelen Horologium belsejében.  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5957 Dátum: 13 máj 13, 19:46:58 »

Belélegezni még be tudja a mérget, és az egyre gyengülő sárkányt fizikai csapással eléggé le tudja teríteni, pláne, ha olyan erejűek, mint a belépőjénél.
Nincs orra annak a sárkánynak, Ichya parfüme azért nem hatott rá.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5958 Dátum: 13 máj 13, 20:26:01 »

Habár most szépen kezd találni mindenki magának egy sárkányt, én szívesen látnám, ha helyet kéne cserélniük, hogy győzzenek. Szenvedjenek csak egy kicsit, aztán lehet cserélgetni, így akár kialakulhatna Natsu - Atlas Flame, Cobra - valami más Nevet meccs is stb. Nem kéne csak izomból és elszántságból (és nakamából) nyerniük végre.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5959 Dátum: 13 máj 13, 20:42:59 »

Azért wendy még kis gyerek, pedofília meg bűnös dolog.  Hümm-hümm >.<#
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5960 Dátum: 13 máj 13, 20:51:48 »

Amúgy egy-két dolog nem tiszta:
1. Juvia miért nem tudta volna legyőzni még a Nagy Játékok ideje alatt Cherriát, ha Wendy is képes volt ellene egy döntetlenre, igaz hogy sárkányölőként, de Juvia azért mégis csak erősebb mint Wendy.
2. Most akkor Sting kijelentése megdőlt? Mert ugye ő azt mondta, hogy a DF-nél nincs erősebb a világon, mert az egy sárkány igazi ereje. Viszont Natsu úgy verte meg őt, hogy csak a második eredete volt, míg Sting ugye megfürdött a sárkány vérében, volt Drive-ja Lacrima is volt a testében ami egy kicsike pluszt csak ad és még a DF-et is aktiválta ja és Rogue is ugyan ez.
3. Natsunak, Gazillénak, Wendynek, Laxusnak és Cobrának miért nincs Drive-ja mint Sabertooth sárkányölőinek?
4. Ha egy csillagmágus egyszerre maximum csak 2 kaput tud megnyitni, hogy tudta Yukino és Lucy egyszerre mind a 12-őt megnyitni?
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5961 Dátum: 13 máj 13, 21:00:09 »

2. Most akkor Sting kijelentése megdőlt? Mert ugye ő azt mondta, hogy a DF-nél nincs erősebb a világon, mert az egy sárkány igazi ereje. Viszont Natsu úgy verte meg őt, hogy csak a második eredete volt, míg Sting ugye megfürdött a sárkány vérében, volt Drive-ja Lacrima is volt a testében ami egy kicsike pluszt csak ad és még a DF-et is aktiválta ja és Rogue is ugyan ez.

Ha szerintem én tudok az egész világon a legjobban főzni, és ezt a tudtodra is hozom, akkor szerinted ez biztosan így is van?

Béna példa, de sosem értettem, egyesek miért vesznek minden elhangzott szót teljesen komolyan, és miért gondolják azt, hogy valami százszázalékosan bizonyított, ha az egyik szereplő azt mondta. Mosolyog

Szóval igen, megdőlt. Nem tudom, ebben mi nem volt világos. Mosolyog

Egyébként szerintem ugyan egyértelmű, hogy Zirconis csak trollkodik és játszadozik, és sokkal félelmetesebb mágiát birtokol, mint amit eddig mutat. Talán mást is képes eltüntetni, nemcsak a ruhákat, ami szívás Wendyre nézve. Ugyanakkor kíváncsi vagyok, hogy miért pont jádesárkány, és erejének mi köze van a jádéhoz. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 21:09:32 írta Saphira » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5962 Dátum: 13 máj 13, 21:05:37 »

Vajon, ha Charle ruháját tüntetné el, akkor ő is úgy viselkedne, mint Lucy?  Hümm-hümm
Azért wendy még kis gyerek, pedofília meg bűnös dolog.  Hümm-hümm >.<#
Ezt Mashimának mond.  Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/244/6

Natsu the DS:
1,Juvia legyőzte Cherriát 2vs2-ben. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/322/5
2.Natsu még csak nem is használta a Második Eredet teljes erejét. Szerintem a Második eredet az alap mágiakapacitását is megnöveli, ezért lettek erősebbek a támadásaik, de Erza azt külön aktivizálta, szóval eddig csak is ő használta a Második Eredetet a maximumon. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/321/15 Natsu csak a Nakama Power Up-ot használta.
3. Nastsuéknak biztos nem tanították meg, vagy csak a kettejük sárkánya tudta használni, esetleg mert megfürödtek a sárkányuk vérében.
4. Szerintem nem volt kijelentve, hogy csak 2-őt tudnának egyszerre megidézni. Sőt Lucy egyszerre idézet meg 5+1 csillagszellemet. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/074/15.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5963 Dátum: 13 máj 13, 21:07:53 »

2. Most akkor Sting kijelentése megdőlt? Mert ugye ő azt mondta, hogy a DF-nél nincs erősebb a világon, mert az egy sárkány igazi ereje. Viszont Natsu úgy verte meg őt, hogy csak a második eredete volt, míg Sting ugye megfürdött a sárkány vérében, volt Drive-ja Lacrima is volt a testében ami egy kicsike pluszt csak ad és még a DF-et is aktiválta ja és Rogue is ugyan ez.

Ha szerintem én tudok az egész világon a legjobban főzni, és ezt a tudtodra is hozom, akkor szerinted ez biztosan így is van?

Béna példa, de sosem értettem, egyesek miért vesznek minden elhangzott szót teljesen komolyan, és miért gondolják azt, hogy valami százszázalékosan bizonyított, ha az egyik szereplő azt mondta. Mosolyog

Szóval igen, megdőlt. Nem tudom, ebben mi nem volt világos. Mosolyog
Nem azért de a Dragon force azért az mert a legjobban megközelíti a mágikus világ legerősebb lényeinek erejét a sárkányokét. Egy sárkány erősségét szerintem jelzi, hogy még Jura és Makarov is tehetetlen velük szemben. Úgyhog szerintem mégis csak van benne valami.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5964 Dátum: 13 máj 13, 21:27:25 »

Azért az erős túlzás, hogy a DS a legerősebb a világon. Itt van rá egyből egy példa. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/5 Minerva is képes egyedül elbánni kettőjükkel. Attól, hogy csak a sárkányölő mágia képes komoly kárt tenni egy sárkányban az megint más tészta. Sárkány ellen sárkányfű.  Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5965 Dátum: 13 máj 13, 21:34:47 »

Maradjunk annyiban, hogy a sárkányok bitang erősek de például nem erősebbek a démonok erejénél. Az emberek nem annyira erősek de ezt a hátrányt a sokaságukkal és a sok személy eltérő képességeivel valamint kreativitásával szokták kiegyenlíteni. A három eltérő fajnak alapvetően hasonló szinten kell hogy legyenek. Másrészt sárkány és sárkány ereje, képessége között is rengeteg a különbség. Mashima most éppen azt csinálja, hogy a megfelelő személy a pont neki megfelelő sárkányhoz párosítja. Így biztosítja be a szereplők utolsó utáni pillanatbeli győzelmét. Nincs ebben semmi különös, a többi mangában is így párosítják az ellenfeleket.

Másrészt azért az sem biztos, hogy csak és kizárólag a sárkány mágia tud végezni velük. Az más kérdés, hogy nekik van a legnagyobb esélyük ellenük hiszen erre lettek létrehozva. Másrészt ha valamiről kijelentik az, hogy a legerősebb az közel sem jelenti azt, hogy az is. Sok múlik, hogy ki, mikor, milyen célra akar mágiát használni? Például hiába használod ha az életbe el nem találod a célt. Akkor most erősebb vagy nem? Egyértelműen ebben az esetben gyengébb mint a sebesség. Tehát mindig az adott helyen, adott időben a legjobban használható mágia a legerősebb.

Míg el nem felejtem. Szerintem eredetileg akik Istenölő mágiát ismernek, használnak szintén eredményesen fel kell tudniuk venni a harcot a sárkányok ellen hiszem a mágiájuk teljesen megegyezik a slayerek mágiájával csak más néven hívják őket.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 21:41:11 írta rini67 » Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5966 Dátum: 13 máj 13, 22:38:31 »

Nem érdemes az erő különbségeken és a speckó képességeken filózni. Egy shounenben mindig az az erősebb, aki többet edz és fejleszti a képességeit. Itt a sárkányölők elméletileg a legerősebbek, mert csak ők tudják felvenni a harcot a sárkányokkal (meg előző hozzászóláson alapozva az istenölők is). Senki sem tudja, miért, de ez így van.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5967 Dátum: 13 máj 14, 07:14:47 »

A Dragon Force ereje is csak az adott egyénerejétől függ. Ha az adott szereplő erősebb, akkor a DF-a is erősebb.

A Drive-okról pedig nem lett kijelentve, hogy a sárkányölő mágia részét képeznék. Csak annyi, hogy mágiaerősítő varázslat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5968 Dátum: 13 máj 14, 08:36:48 »

A perverziós dologra annyit hogy: Shounen ...Mit vársz tőle? Meztelenkedés nélkül már nem is lenne hű a műfajához,de ott nem mutattak semmit se wendyből,csak egy picit.Valszeg Mashima tudja hogy hol a határ.Nevet Persze szegény Lucy-t meg mindig levetkőzteti.
 
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5969 Dátum: 13 máj 14, 09:32:33 »

Hát most ez is csak egy olyan dolog amit nem lehet teljesen eldönteni. A sárkányölő mágiát azért nevezik gondolom a legerősebbnek, mert ez a mágia arra teremtetett, hogy sárkányokat öljenek meg vele. De ha megnézzük a pusztító erejét, akkor abban is igencsak a TOP3-ban van a mágiák között. Van persze más mágia is, ami ekkora pusztítóerővel bír. (PL.: Fairy Glitter) De ha megnézitek a sárkányölő mágia relatíve nagy területen végez pusztítást. PL.: --------> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/326/9 (Az utolsó kép és a következő oldal tetején lévő két kép a lényeg)   Natsunak ez volt a legerősebb "fajta" ütése, de ez mégis csak egy ütés. Mégis a vele járó robbanás és villám micsoda pusztítást végzett.
De itt egy másik: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/319/7   A legelső képen Gazille egy picit meglegyintette Rugoe-t.

Minerva mágiájára meg ennyi a válaszom:
Minerva egy igen izmos kis támadása ---> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/16
Gazille üvöltése ---> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/319/8
Natsu üvöltése ---> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/246/10

Tudom, hogy olyanokat linkeltem be, amin Natsu és Gazille egyszerre két "elemet" használnak. De mivel ez nem volt kikötés, hanem csak az volt a lényeg, hogy sárkányölő mágia legyen, így megfelelnek ellenpéldának. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!