24 máj 19, 23:07:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780871 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
csizi_kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5940 Dátum: 13 máj 12, 19:01:01 »

Azért azt se felejtsük el, hogy a sárkányok nemfeltétlen akarnak mindent elpusztítani. Elvégre J Rouge a sárkányirányító mágiát használja. Lehet ha őt legyőzik akkor a sárkányok is lenyukszanak. Talán Zirconis lenne Wendy házisárkánya  ikszdé
 
Ami meg harcokat illeti. Az én stratégiám az lenne, hogy minden DS mellé raknék egy segítőt aki táplálja. Pl: Gerard megint adhatna Natsunak egy kis arany láng löketet  Nyelvesít Gazile megehetné Erza egyik csúcs páncélját vagy valami ilyesmi. Azmeghogy valaki meghaljon hát télleg nemillene ide. De ha mégis akkor szerintem ő is meguszná valahogy mint ahogy Lisana. Elkerül Edolasba vagy ilyesmi.
Naplózva
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #5941 Dátum: 13 máj 12, 19:56:42 »

Sziasztok! A témát olvasgatva kedvet kaptam, hogy hozzászóljak, így megosztanám a gondolataimat én is:

1. Szerintem a  Faceg sárkány nem csak a vetkőztetéshez ért. Megemlítette, hogy nem szereti úgy megenni az emberkéket, hogy rajtuk van a ruha. De ha esetleg nem így van, akkor ez egy elég lame ötlet lenne mashimától :/.

2. Az sem biztos, hogy ha JRouge írányítómágiája besül, a sárkányok kedvet kapnának egy kis teázáshoz a mágusokkal. Lehet, hogy azért használja, hogy pontosan azt csinálják amit ő szeretne, esetleg ne támadják meg őt is.

A Natsu vs. Atlas Flame harcban sem vagyok biztos. Lehet, hogy Atlas elszívná Natsu tüzét esetleg meg se érezné a támadásokat, vagy ha fordítva történne Szalamandránk nem nagyon boldogulna a lángokkal. De az is lehet, hogy jól ebédelne belőle és menne tovább a sárkányaprításban. Dragonforce VillámLÓ Tűzsárkány Istentudja mégmi cucckombó.

3. Vegyes érzelmeket táplálok ez iránt, de egy haláleset, vagy látszólagos haláleset jót tenne egy kicsit a történetnek. Szomorú lenne, de leglább szemléltetné, hogy tényleg komoly a helyzet,  Csak nehogy Makarov halálozzon el, mert akkor megöntözöm a billentyűzetem elég rendesen.(Meg hasonlít a kollégiumi nevelőtanáromra :'DDD) Örülnék egy jó kis Gildartz belépőnek is, de valószínű ez nem következik be, mert éppen sétafikál és csajozik valamerre.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5942 Dátum: 13 máj 12, 20:54:51 »

A Natsu vs. Atlas Flame harcban sem vagyok biztos. Lehet, hogy Atlas elszívná Natsu tüzét esetleg meg se érezné a támadásokat, vagy ha fordítva történne Szalamandránk nem nagyon boldogulna a lángokkal. De az is lehet, hogy jól ebédelne belőle és menne tovább a sárkányaprításban. Dragonforce VillámLÓ Tűzsárkány Istentudja mégmi cucckombó.

??? Pont ebből a fejezetben derült ki, hogy tök nyilvánvaló, Laxus küzd Atlas Flamemel és Natsu azzal, akin repülnek J-Rogueval.

Amúgy, mennyire szívás lenne, ha Rogue-t kinyírná az egyik sárkány Nevet Vele halna J-Rogue is. Enyhe fail. ikszdé
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #5943 Dátum: 13 máj 12, 21:26:56 »

az eheti rész... nos amikor leírtam, hogy az arénás arc egy gyenge arc volt, azzal vígasztalt itt pár ember, hogy ez csak felvazetés, a sárkányok lesznek a királyok,...
ez lenne az olyan nagyon király arc, aminek ilyen a kezdete? nem azt mondom, hogy rossz, mivel én is olvasom:D szerethető manga, jól van megrajzolva és VICCES, HUMOROS, VIDÁM. ezek a legfőbb pozitíumai.
de a történet komolytalan, ahogy ez a rész is... lehet mondani, hogy ez is csak felvezető,... egy előkészítője valami nagy volumenű csatának, szálnak, de valljuk be eddig az egész ft a humorra volt kihegyezve. aki nem szereti az ft humorját annak nem ajánlom a mangát, aki meg kötekedni akar a manga sztorijába, felesleges, hisz nem az a cél...
jah, és még annyit, hogy az eheti rész is tetszett, vicces volt. de engem rohadtul nem izgat, hogy zerefnek köze lesz-e a dolgokhoz, vagy laxus apja még fog-e valami nagyot alkotni (eddig is csak viccnek volt jó). szóval nem a történetszálért nézem, hanem a hangulat, a humor miatt. ennyi a véleményem.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #5944 Dátum: 13 máj 12, 23:04:07 »

Azt hitem hogy Zirconisnak  valamilyen kristály mágiája lesz, olyasmi mint Jurának  csak nem földböl hanem kristálybol, vagy alkotó mágia, de ez az eltüntetös nem is rossz Nevet
Szerintem nem csak ruhákat tud eltüntetni, hanem magát a mágiát is. (absorb)
Talán naurtoban az egyik painnek is ilyesmi képessége volt :S
de akár szerves dolgokat is eltud tüntetni, pl egy kart könyöktöl lefelé Nevet
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5945 Dátum: 13 máj 13, 05:56:46 »

Azért azt se felejtsük el, hogy a sárkányok nemfeltétlen akarnak mindent elpusztítani. Elvégre J Rouge a sárkányirányító mágiát használja. Lehet ha őt legyőzik akkor a sárkányok is lenyukszanak. Talán Zirconis lenne Wendy házisárkánya  ikszdé


Szerintem Zirconis-t nem irányítja jRouge. Hiszen azt mondta neki, hogy csináljon amit akar. Lehet a mágia hatása alatt van, de addig nem csinál vele semmit amíg nem tesz olyat ami nem neki kedvez.

Nekem ez a fejezet nem igazán tetszett. Fölösleges volt szerintem Zirconis mágiája. Értem én, hogy FT, de akkor sem kéne (ennyire) elrontani az ilyen komoly (és hozzáteszem marha jó) részeket.
Ezen kívül jó lett. Kíváncsi vagyok, hogy Laxus mire megy az elit testőrségével. Valamint cobra mérge használ egy szikla ellen? Kíváncsi vagyok mi lesz Natsu stratégiája, mert tudjuk ha harcról van szó vág az esze.
Hogy ehhez az öldöklős témához is hozzászóljak: Reálisabb lenne , ha meghalna 1-2 főszereplő, viszont én nem biztos, hogy ugyanígy szeretném utána is.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5946 Dátum: 13 máj 13, 05:58:34 »

Bennem az merült fel hogy a mostani események már megtörténtek. Mert ugye zincornis már halott a jelenben és gondolom nem véletlenül voltak az aréna alatt a sárkány tetemek.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5947 Dátum: 13 máj 13, 06:55:10 »

Reálisabb lenne , ha meghalna 1-2 főszereplő
Ugye tudod, hogy a főszereplők Natsu csapata? Natsu, Lucy, Erza, Gray, Happy és talán már Wendy.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 08:44:08 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5948 Dátum: 13 máj 13, 08:02:07 »

Chakra, te évek óta jobban figyeled ezeket a témákat, szóval, ha nem bánod, téged kérdezlek. Régen is ennyien voltak a halálmániások? Komolyan, már rég elmenekültem a Naruto manga témából, ha tehetem messze elkerülöm, mert kiakaszt, hogy ott minden boldog-boldogtalan arra vágyik, hogy meghaljon valaki, aztán ha meghal, akkor panaszkodnak, hogy nem elég fontos szereplő volt. Miért jó, ha hullanak a szereplők egy ilyen történetben? Vannak regények, amelyek realisztikusabban festik le a világot, és inkább különböző tényekre, a történelem fontosabb tényezőire és az emberi természet mivoltára világítanak rá, és ezekben valóban tömegével halnak a szereplők. Ha arra vágyik valaki, olvassa azt, ne egy egyértelműen szórakoztatásra szánt művet.
...

Nem, régen nem volt ez ilyen szintű. Ha fel is bukkant ez a téma, akkor megmaradt a reális "ki veszítheti el a harcát/halhat bele az adott csatába" dolognál. Nem volt ilyen szinte "követelőzés", mint mostanában.


És mivel már korábban is írni akartam, most meg is teszem (egyelőre nem kékkel):

Kedves fórumozók! Lehetőleg maradjunk meg a fent említett "reális" alapokon és ne arról szóljon több oldalon át a téma, hogy ki szerint kinek kellene meghalnia vagy miért nem hal ki a fél szereplőgárda. Egyrészt témába nem illő, kivéve ha az adott fejezethez kapcsolódik, másrészt elég lehangoló és nem biztos, hogy a fórumozók többsége azért jön fel ide, hogy oldalakon át erről olvasson. Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogy mostanában eléggé divat is lett ezt a "halálozást követelés" és az adott hozzászólásról ránézésre megmondható, hogy csak azért íródott-e, függetlenül attól, hogy más tartalom van-e benne. ^^
Félreértés ne essék, szólásszabadság van. De csak a józan paraszti ész szintjéig, de lentebb nem. kacsint
Viszont, hogy senki ne szenvedjen a véleménye magába fojtásától, a Fairy Tail duma témában (http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3764.0) meg lehet bővebben vitatni az halálozások/nem halálozások kérdését. Vagy esetleg az adott szereplő(k) témájában, ha egy konkrét szereplőre vagy csoportra vonatkozik a felvetés. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5949 Dátum: 13 máj 13, 08:25:25 »

Fejezet csucs pontja ez volt: Nevet 
Szinesben minden jobb:D
http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2013/130/8/7/fairy_tail_330___sexy_lucy___by_gia_secando92-d64rsa7.jpg
Csak így tovább Mashima.
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5950 Dátum: 13 máj 13, 16:05:53 »

Azért azt se felejtsük el, hogy a sárkányok nemfeltétlen akarnak mindent elpusztítani. Elvégre J Rouge a sárkányirányító mágiát használja. Lehet ha őt legyőzik akkor a sárkányok is lenyukszanak. Talán Zirconis lenne Wendy házisárkánya  ikszdé


Szerintem Zirconis-t nem irányítja jRouge. Hiszen azt mondta neki, hogy csináljon amit akar. Lehet a mágia hatása alatt van, de addig nem csinál vele semmit amíg nem tesz olyat ami nem neki kedvez.

Nekem ez a fejezet nem igazán tetszett. Fölösleges volt szerintem Zirconis mágiája. Értem én, hogy FT, de akkor sem kéne (ennyire) elrontani az ilyen komoly (és hozzáteszem marha jó) részeket.
Ezen kívül jó lett. Kíváncsi vagyok, hogy Laxus mire megy az elit testőrségével. Valamint cobra mérge használ egy szikla ellen? Kíváncsi vagyok mi lesz Natsu stratégiája, mert tudjuk ha harcról van szó vág az esze.
Hogy ehhez az öldöklős témához is hozzászóljak: Reálisabb lenne , ha meghalna 1-2 főszereplő, viszont én nem biztos, hogy ugyanígy szeretném utána is.

Cobra mérge valószínűleg nem lesz hatással a bőrére, de attól függetlenül a Sárkányölő Mágia pusztító ereje a birtokában van. (Még azt tudom elképzelni, hogy minél jobban legyengül az ellenfele, annál jobban beszívja a mérget és akkor elpusztul.)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 16:08:35 írta olcha94 » Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5951 Dátum: 13 máj 13, 18:06:34 »


Cobra mérge valószínűleg nem lesz hatással a bőrére, de attól függetlenül a Sárkányölő Mágia pusztító ereje a birtokában van. (Még azt tudom elképzelni, hogy minél jobban legyengül az ellenfele, annál jobban beszívja a mérget és akkor elpusztul.)

Nekem még mindig nem fér a fejembe, hogy hogyan tud Cobra a méregsárkány-ölő harcolni egy kősrákny ellen aminek kőből van a teste, tehát a méreg nem sebzi meg, mivel nem tud bele fúródni. Valaki azt mondta savvá fog válni majd a mérge, de szerintem ez egy kicsit sántít. Max azt tudom elképzelni, hogy valahogy lenyeleti magát a sárkánnyal és úgy öli meg.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5952 Dátum: 13 máj 13, 18:39:09 »

Belélegezni még be tudja a mérget, és az egyre gyengülő sárkányt fizikai csapással eléggé le tudja teríteni, pláne, ha olyan erejűek, mint a belépőjénél.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5953 Dátum: 13 máj 13, 18:41:47 »

Max azt tudom elképzelni, hogy valahogy lenyeleti magát a sárkánnyal és úgy öli meg.

Az milyen jó lenne már, mint amikor a nagy varangy lenyeli a kis mérgező szalamandrát/gyíkot. Az meg kimászik a gyomrából miután elhunyt a varangy. Látom is lelki szemeim előtt az epic képet, ahogy Cobra kimászik a sárkány szájából. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 18:42:37 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5954 Dátum: 13 máj 13, 19:04:33 »

Fejezet csucs pontja ez volt: Nevet 
Szinesben minden jobb:D
http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2013/130/8/7/fairy_tail_330___sexy_lucy___by_gia_secando92-d64rsa7.jpg
Csak így tovább Mashima.
reméljük, hogy Lucy, Mira, Yukino, Wendy és a hercegnő együttes erővel szállnak majd szembe a sátáni Zirconissal Faceg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!