24 máj 19, 08:48:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780192 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5925 Dátum: 13 máj 11, 22:03:12 »

Chakra, te évek óta jobban figyeled ezeket a témákat, szóval, ha nem bánod, téged kérdezlek. Régen is ennyien voltak a halálmániások? Komolyan, már rég elmenekültem a Naruto manga témából, ha tehetem messze elkerülöm, mert kiakaszt, hogy ott minden boldog-boldogtalan arra vágyik, hogy meghaljon valaki, aztán ha meghal, akkor panaszkodnak, hogy nem elég fontos szereplő volt. Miért jó, ha hullanak a szereplők egy ilyen történetben? Vannak regények, amelyek realisztikusabban festik le a világot, és inkább különböző tényekre, a történelem fontosabb tényezőire és az emberi természet mivoltára világítanak rá, és ezekben valóban tömegével halnak a szereplők. Ha arra vágyik valaki, olvassa azt, ne egy egyértelműen szórakoztatásra szánt művet.

És mostanában nem ez az egyetlen téma, ahol folyamatosan felbukkan ez a halálkérdés, hanem a Naruto, Bleach stb. topicokban egyaránt ez megy. És nem akarok célozgatni senkire, talán itt nincs is azokból a tucatemberekből, akik általában nagyon fiatalok, sokszor magát a történetet sem értik igazán, de időlegesen fel-felbukkannak haláleseteket követelve. Komolyan, már nem tudom hová bújjak e nagy vérszomj elől.

Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy véletlenül elbuknak a sárkányölők, meghal mindenki ( ikszdé), Rogue győz, de Lucy életben marad és visszamegy a múltba megváltoztatni a jövőt. Mosolyog Bár így egy kicsit vontatott lenne a sok ismétlődés, nem hiszem, hogy bárki is szívesen végigizgulná újra a versenyt.
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5926 Dátum: 13 máj 11, 22:21:57 »

Ez természetes hogy sokakban felháborodást kelt, de a Fairy Tail sosem volt ilyen, ha voltak is szomorú részek, azok is megoldódtak valahogy.
Bit*h Please: A mozifilmben hol volt a Happy End?  Gondolkozik
nem tudom, még nem láttam, de azt sejtem hogy a mangához nincs sok köze Mosolyog úgy hallottam egy hosszú fillerhez hasonlít, de majd megnézem és inkább akkor mondok véleményt.

Nem azt mondom, hogy szerintem senki sem fog meghalni, de nem értem miért kéne ennek feltétlen bekövetkeznie?
Ezért is tetszett Mashima megoldása, hogy a Jövő Lucy halt meg, hiszen ő Lucy volt, tehát az egyik főszereplő, ami nagy érzelmi hátást gyakorolt mindenkire, de mégis él még a másik Lucy személyében, és ha megakadályozzák a dragokalipszist, akkor azzal az ő halálát is semmissé teszik.
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5927 Dátum: 13 máj 11, 22:29:32 »

Szerintem azért vagyunk egyre többen az olyanok akik ,,elvárják'' hogy a Fairty Tailben meghaljon valaki, mert a történet maga olyan, hogy:,,A barátaimért harcolok ezért nem halok meg''. De ez nem működhet örökké. És egy kicsit dobna is magán a történeten. Én mindig is szerettem a ,,bosszú álló karaktereket'', és gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Tételezzük fel: meghal Gray (aminek eléggé nem örülnék) és Juvia bevadulna és mindenkit bedarálna. Ugyan ez megtörtént amikor Shimon meghalt: Natus a s**rt is kiverte Gérrardból.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 11, 22:36:12 írta Natsu the DS » Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5928 Dátum: 13 máj 11, 22:37:14 »

Igen, és utána elmúlik a dühöngés és folytatódik a történet Gray nélkül. Csak bennem maradna hiányérzet?
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #5929 Dátum: 13 máj 11, 23:35:04 »

Nagyon tetszett nekem ez a fejezet:D
Zirconis mágiája elég perverz  ikszdé de mit is várhatunk egy ilyen troll sárkánytól Nevet

Hát én sem örülnék,hogyha meghalna valaki főleg nem a főszereplők közül.

Kiváncsian várom a kövi fejezet,kiváncsi vagyok Natsu milyen stratégiával áll elő,a szokásos ütöm-vágom stratégián kivűl? ikszdé Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5930 Dátum: 13 máj 12, 07:15:23 »

De ,én annak nagyon örülnék ha Natsu meghalna  ...Miattam utána fel is támaszthatják valahogy,de ez az érzés megmagyarázhatatlan részemről xD... Habár ennek kevesebb az esélye minthogy megnyerjem az 5-ös lottót.Shounen manga főszereplő nélkül,elég elképzelhetetlen.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 12, 07:16:29 írta dreamfolow » Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #5931 Dátum: 13 máj 12, 08:42:47 »

Én írtam hogy örülnék ha meghalna Happy,Makarov, Elfman,Lisanna,Cana meg még sokan,de nem azért mert ebbe kéjes örömömet lelem, lelném,imádom mindegyik szereplőt a felsoroltak közül különösen Happy-t,és tisztában vagyok vele hogy ez a Fairy tail manga,és ennek igen kicsi a valószínűsége, de ha már ekkora harc és apokalipszis van szerintem kéne egy kissebb dráma,elvégre a legerősebb ellenfelek a Sárkányok tértek vissza és azért igencsak furán venné ki magát hogy mindenki túléli a Legerősebb lények támadását,és Natsu-t azért megnézném milyen amikor tényleg igazán mérges,elpattan nála a cérna és megvadul,erre az oldalára is kíváncsi lennék,meg a többi szereplő is mutatna valamit a mágiájával,ezt meg ellehetne érni azzal ha hozzájuk közel álló személyek vesznek oda, szerintem jót tenne a sorozatnak is egy kicsit drámaibb,reménytelenséget,kétségbeesést sugárzó hogy is mondjam ARC,és ebből simán ki lehetne hozni, aztán majd a végére mindenkit visszahoznának valahogy, elvégre mágusokról beszélünk,Narutoba is megoldották ugye mikor Nagato mindenkit visszahozott az életbe,és még egyszer szeretném mondani hogy nem beteges vágyam hogy mindenki meghaljon és az egész Fairy tail mély depresszióba süllyedjen Nevet csak azért egy kis drámának örülnék meg lehet még egy páran rajtam kívül,meg lehetne ezt oldani ügyesen Nevet
Egyébként most nézem higy itt : http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/330/2
az van írva hogy a sorozat 2013 őszén indul,és az oldal aljára van írva hogy "aztán nem komolyan venni Nevet "  ugye ezt az "űr Fairy tail"-re kell érteni csak,és arra nem hogy ősszel folytatódik az anime ?
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5932 Dátum: 13 máj 12, 08:48:53 »

Személy szerint azért várom, hogy meghaljon valaki, mert érdekel mit kezd majd Mashima utána.
Xy halála után, hogy reagál Natsu, aki azt hiszi senki nem halhat meg, mert szereti, valamint Makarov teljes ereje. Mosolyog
Ugye úgy is meg lehet oldani, hogy mindenki kap egy SSJ3-nak megfelelő erőt és mindenkit lerendeznek, de akár úgy is, hogy összetörnek és ráébrednek, hogy valójában mennyire gyengék is.
Remélem, ha ide kerül a sor, akkor mindkét esetből lesz, mert Wendy, Lucy, Levy, Romeo biztos, hogy azok közt lesz akiknek ez már "sok", de Makarov, Luxus, Erza és még ki tudja kik, biztos nem adnák be a kulcsot és folytatnák a már keserves harcot. Mosolyog Az igazi kérdés viszont az, hogy Natsu melyik tábort fogja erősíteni.
A halált a 250. fejezetnél kezdtem már nagyon hiányolni(ekkor még nem írtam ki ide, mert hátha...). Amikor először írtam is róla, az akkor volt amikor Natsu betört a Sabetooth szálláshelyére és a Minerva elkapta Happyt, akkor úgy éreztem, hogy egy remek alkalom lehetett volna az egyik főbb szereplő megölésére.
Kik azok, akiket érdemes lenne kiírni?
Jet, Droy, valamelyik Elfman smirksweat , Kana, Levy, Macao, Wakaba, Warren.(biztos hagytam ki még néhány nevet, de ennyi ugrott be), elég lenne egy picike halál, nem mind akit felsoroltam. Mosolyog
Őket azért elég sokszor láthattuk, de nincsenek a főszereplők közt.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 12, 08:59:49 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5933 Dátum: 13 máj 12, 08:54:40 »

Egyébként most nézem higy itt : http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/330/2
az van írva hogy a sorozat 2013 őszén indul,és az oldal aljára van írva hogy "aztán nem komolyan venni Nevet "  ugye ezt az "űr Fairy tail"-re kell érteni csak,és arra nem hogy ősszel folytatódik az anime ?

Szerintem az "Űr Fairy tailre" kell érteni.

Bárki bármit is szeretne, én nem hiszem, hogy Mashima-sensei vérengzést fog rendezni. Az interjúja alapján (amit nagyon köszi, hogy lefordítottatok) kötve hiszem, hogy a terveiben lévő következő 2-3-végtelen ikszdé arc-ban a társaikat elvesztő, depresszióba mélyedt és mindenkin bosszút álló Fairy tailt akarná bemutatni... Annak aztán meg értelme sem lenne, mert az egész eddigi sorozat lényegesen eltért az ilyenektől.

Igen, és utána elmúlik a dühöngés és folytatódik a történet Gray nélkül. Csak bennem maradna hiányérzet?

Pontosan. Aztán meg nyavajgunk, hogy ez meg az nélkül már nem is olyan, mint eddig...
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5934 Dátum: 13 máj 12, 09:10:19 »

Gray biztos nem hal meg ö a csajok kedvence:D Natsu sem fog az is biztos.  Mester lehet megfog (mert szinte minden mangában meghalnak) De más különben ez nem drága hanem vígjáték meg kis ejcsi:D
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5935 Dátum: 13 máj 12, 09:29:17 »

Amúgy hogyan gondoljátok, hogy meghal valaki ? Azok a kis ivadékok senkit nem tudnak megölni és a sárkánnyal Luxus és csapata foglalkozik. A sárkányok is szétszóródtak a városban és az egyszerű mágusok nem fognak menni harcolni, ha csak a sárkányölők képesek komoly károkat okozni a süsüknek.
Jelenleg csak azok a céhek vannak veszélyben akiknek nincs sárkányölőjük: Lamia Scale, Mermaid Heel. Quatro Cerberus. Wendy csapata sincs annyira veszélyben, mert szerintem Zincronis még elszórakozgat Wendyvel.

Aki a legnagyobb veszélyben van az Natsu. De a főszereplő nem fog meghalni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kissbenedek001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8



WWW
« Válasz #5936 Dátum: 13 máj 12, 13:21:45 »

Nagyon jók ezek a fejezetek *-* Szerintem a leglogikusabb az lenne, ha Natsu úgy ölné meg a tűz sárkány, ha "kiszívná" belőle a tüzet, ezzel egy új képességet létrehozva Nevet. Valamint lesznek új képességei Natsunak? Várom a kövi részt. Valamint majd kíváncsi leszek, hogy mikor fog kiderülni, hogy Rogue mikor öli meg Sting-et, és nyeri el az erejét. Valamint Gildartz merre van?
Naplózva

"Elég sok bátor ember van, aki képes szembeszállni bárkivel. De nagyon kevesen annyira bátrak, hogy visszategyék a kirántott kardjuk a hüvelyébe." (Gildartz-Fairy Tail)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5937 Dátum: 13 máj 12, 14:42:33 »

Eddig a legkomolyabb helyzet a mennyország tornyánál volt. Simon halála volt eddig a legszomorúbb ( nekem az volt ). Szerintem most ideje lenne már kiírni egy FT céh tagot. A különösebb oka csak annyi lenne, hogy érdekel miként állnak hozzá a többiek, mert eddig soha se vesztettek és még 1 társat se vesztettek el. Toshin raizen-nek igaza van.
Nekem mindegy ki hal meg csak a céhből legyen. A legtökéletesebb erre makarov lenne szerintem. Elég idős már és ha harcban esik el, akkor úgy emlékeznek majd vissza a nevére aki a sárkányok ellen harcolt minden erejével. Remélem ez bekövetkezik. Már bocs aki nem így látja.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #5938 Dátum: 13 máj 12, 16:56:36 »

Luxus büszke lehet az elit testőrségére. A Raijinshuu tényleg mindig ott áll mellette és ebben a nagy harcban is segítenek neki. Ezért is ők a kedvenc csapatom. A Shadow Gear eddig is, de most már még inkább elbújhat mögöttük.

Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy véletlenül elbuknak a sárkányölők, meghal mindenki ( ikszdé), Rogue győz, de Lucy életben marad és visszamegy a múltba megváltoztatni a jövőt. Mosolyog Bár így egy kicsit vontatott lenne a sok ismétlődés, nem hiszem, hogy bárki is szívesen végigizgulná újra a versenyt.
Mégha nem is azért, mert a sárkányölők elbuknak, de szerintem Lucy biztosan vissza fog menni a múltba. Ez egy olyan dolog lenne, amire mindenki kíváncsi lenne. Mashima tök ötletesen meg is oldhatná, csak ugye figyelembe kell vennie az eddigi összes fejezetet, hogy mikor mi történt pontosan. De engem nagyon érdekelne, ha most úgy látnánk Lucy szemszögéből a dolgokat, hogy ő megy vissza a múltba és nem ő hozzá jönnek a jövőből. Ráadásul izgalmas verseny is lenne az idővel szemben, hiszen ki tudja, hogy egymaga hogyan tudná megakadályozni a történéseket.
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5939 Dátum: 13 máj 12, 18:20:35 »

Mégha nem is azért, mert a sárkányölők elbuknak, de szerintem Lucy biztosan vissza fog menni a múltba. Ez egy olyan dolog lenne, amire mindenki kíváncsi lenne. Mashima tök ötletesen meg is oldhatná, csak ugye figyelembe kell vennie az eddigi összes fejezetet, hogy mikor mi történt pontosan. De engem nagyon érdekelne, ha most úgy látnánk Lucy szemszögéből a dolgokat, hogy ő megy vissza a múltba és nem ő hozzá jönnek a jövőből. Ráadásul izgalmas verseny is lenne az idővel szemben, hiszen ki tudja, hogy egymaga hogyan tudná megakadályozni a történéseket.
Ez nagyon érdekes lenne. Mosolyog De szerintem nem lesz ilyesmi.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!