24 máj 19, 07:24:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780125 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5670 Dátum: 13 ápr 15, 16:10:10 »

Hát lehet hogy általuk valamilyen fúzió féleség jönne ki, mint mondjuk a digimonban .  ikszdé smirksweat
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5671 Dátum: 13 ápr 15, 17:41:01 »

Ha Ichiya emiatt átváltozik a parfüm-sárkányölővé, sikítozva fogok kimenekülni a világból  ikszdé

Amúgy J-Rogue mellett vagy azért nincs Frosch, mert már meghalt, vagy valamilyen oknál fogva nem hozta magával - amilyen személyisége lett, nem csodálkoznék rajta, ha az exceed-je is elmenekült volna tőle  smirksweat De hozzám inkább az első lehetőség áll közelebb, végül is ha az emberek 90%-át megölték a sárkányok, nem hiszem, hogy pont az exceedeknek van nagyobb esélyük ellenük...  Szomorú
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5672 Dátum: 13 ápr 15, 17:51:39 »

Na ja akkor milyen lenne a parfüm sárkány? ikszdé
Amúgy szerintem is meghalt.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5673 Dátum: 13 ápr 15, 18:48:16 »

Azért megnézném azt a jövőt, ahonnan J-Rouge jött. Lehet, hogy ilyen terminátoros beütése lenne, hogy a sárkányok irtják az embereket, akik a föld alatt rejtőzködnek és onnan szervezik az ellenállást.  Kúl És mondjuk Wendy lenne a vezetőjük, aki 7 év alatt, igencsak megerősödött volna és fel is nőt volna és ilyen vagány amazon karakter lenne, aki már megölt több 100 sárkányt. Na az EPIC lenne. Nevet

Frosch, amilyen kicsi  nem hiszem, hogy feltűnt volna egyáltalán a sárkányoknak. Békának álcázza magát. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5674 Dátum: 13 ápr 15, 20:16:24 »

Ezen besírtam. ikszdé
Wendy az imba sárkánykirálynő,kinek nevét még a sárkányos is félik(és mellé még gondolom dögös is lenne,egy enyhe vadóc jellemmel).xD
Naplózva

Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #5675 Dátum: 13 ápr 15, 21:33:59 »

Wendy,Wendy,Wendy,Wendy  látom nem csak én kedvelem a karaktert Mosolyog remélem ö is meg "combosodik " Nyelvesít+ remélem ö is kap valami erő növelést vagy + elemet

na meg Happy harci formáját is várom már :O
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 15, 21:45:50 írta Qtics » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5676 Dátum: 13 ápr 15, 22:12:03 »

Happynek miféle harci formája lenne? Nevet
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5677 Dátum: 13 ápr 15, 22:27:40 »

Nem minden Exceednek van különleges lépessége. Lily erős lesz, Charle és anyja a jövőbe látnak. Ezeken kívül mást nem tudunk. Ja, még van egy. A kéz rángatás Nevet

Ha Wendy annyi sárkányt megölt nagy az esélye, hogy Ő is sárkánnyá változik akárcsak Acnologia. (Wendylogia o_O)
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5678 Dátum: 13 ápr 16, 00:53:33 »

Wendy,Wendy,Wendy,Wendy  látom nem csak én kedvelem a karaktert Mosolyog remélem ö is meg "combosodik " Nyelvesít+ remélem ö is kap valami erő növelést vagy + elemet

na meg Happy harci formáját is várom már :O

Én is bírom. Nevet Amúgy neki már van nagyon erős támadás. ^^ Csak még nem tanulta meg. Milkiway asszem. Bár az lehet hogy az amivel a sárkányokkal kommunikál. Ja igen az. Nevet Na mindegy viszont elég hasznos azért. MEg Wendy inkább támogató társ. Healer plusz erőnövelő is. Buffer vagy minek hívják MMO-kban Nevet


Happynek is van képessége amúgy. Az hogy gyorsan repül. Meg az "Aye". Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5679 Dátum: 13 ápr 16, 05:06:01 »

Egy picit kezdünk túlságosan is OFFulni. ^^
Wendy saját témája: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3773.0
Happy, Charle, Lily témája: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3777.0
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 16, 05:06:38 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Darla1206
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #5680 Dátum: 13 ápr 17, 11:50:48 »

Lassan egy éve, hogy elkezdtem követni a Fairy Tail animét, majd lassan rászoktam a mangára is. Egyszerűen imádom. Bár vannak benne "sületlenségek" de akkor is egy nagyon jó kis alkotás, ami mindig jókedvre derít.

Ez az időutazásos dolog is elég bonyolult. Én örülök a sárkányok megjelenésének (hiszen az első rész óta emlegetik őket), de nem gondoltam volna, hogy ilyen formában érkeznek. Mashima jól kigondolta a dolgot, de tartok tőle, hogy a végéből valami marhaság lesz. Azon is gondolkodtam, hogy lényegében hányan is tudnák felvenni a harcot a sárkányokkal. Ugyebár akik egyelőre maxon vannak, azok a céhmesterek: Makarov, Bob, Obaba, Mermaid Heel mestere, a Quatro Kutyák mestere és persze a Sabertooth mestere.. Gemma viszont nem segítene. Szerintem. Ki tudja mi történt vele is..? Jó lenne egy kis magyarázat arról, hogy ő akkor ki is valójában. Egy céhmester vagy egy bábu?
Ott van még a többi Fairy Tail tag, bár ők azért jóval gyengébbek. A Crime Sorciére is jelentős erőt képvisel: Gérard, Urtear és Meldy. Nem szeretném kihagyni Stinget, aki abszolút nem is harcolt. A 4 Ishivali Mágus is megjelenhetne, hiszen nekik akkor milyen erejük lehet, ha Juránál is erősebbek. A Mágiatanács embereit is meg lehet említeni, bár ők inkább a nyámnyila kategóriák szerintem. Apropó.. majdnem elfelejtettem a Natsu csapatot. Natsu szerintem egy időre kilőve, ahogy Lucy és Wendy is. Wendy inkább a támogató / gyógyító mágus, de sok hasznát vennénk a sárkányölő mágiájának, ám ő is használt a mágikus erejéből, így biztos, hogy Lucyval együtt fáradt. Mira a Sitri formával tudna még aratni. De Yukinoval szemben vannak kétségeim..
Végül itt lenne még nekünk a Fairy Tail egyik legerősebb varázslója, Gildartz. Úgy gondolom, hogy az ő visszatérése is aktuális lehetne. A céh megnyerte Daimatou Enbut, így igazán visszajöhetne nőfaló uraság is, hiszen nagy szükség lenne az erejére.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz a sárkányok érkezése után... Rengetegen meghalnak és újabb időutazás? Vagy történik valami, ami miatt a sárkányok elporladnak? Hm.. annyi kérdésem lenne még... De hol vannak a válaszok?
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 11:57:07 írta Darla1206 » Naplózva

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #5681 Dátum: 13 ápr 17, 21:51:10 »

Nekem sántitt Poliska (nem tudom jól írtam e  le ) teóriája miszerint ö Edolasbol-jött   és  hogy meg jósolta hogy 3 sárkány ölő lesz a Fairy Tailben ,mivel Edolasban nem voltak sárkány ölök, lehet ö is a jövőből jött  csak sokkal korábbról !
meg ha idő utazás  szerintem kedves Naci ,Gajeel, Wendy  is onnan érkeztek a kapun keresztül  csak nem emlékeznek rá,
volt ez a varázslat amivel Makarovot elzárták Naci , Gayeel se tudod át menni rajta!
meg ugye tudjuk hogy Zeref emléxik Nacira 400 évről korábbról ! 

Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5682 Dátum: 13 ápr 18, 08:34:02 »

Puliszka anyó (ikszdé) említette a Nagy Mágiajátékok előtt, hogy Grandine (Wendy sárkánya) a lelkén keresztül kapcsolatba lépett vele. De azt nem említette, hogy ez mikor történt. Lehet, hogy soookkal korábban, talán már évekkel ezelőtt.
Plusz, volt egy fotó a mangában, ami a Makarov korabeli Fairy Tail kemény magja szerepel (Makarov, Bob mester, Goldmine mester, Rob nagypapi, Puliszka anyó). És az a kép legalább 40 éve készült. Vagyis az anyó már legalább 40 éve (most már 47 éve) Földvilágon van. Az alatt elég sok minden történhetett. ^^

Zereffel nem tudjuk, hogy mi volt az elmúlt 400 éveben. Ahogy azt sem, hogy 400 évvel ezelőttről emlékszik-e Natsura, vagy az elmúlt 400 évben futottak-e össze valamikor.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5683 Dátum: 13 ápr 18, 14:30:15 »

Mikor Charlienak volt a 'Lucy a kastélyban sírva énekel' című látomása, az egyik képkockánál sokan felvetették, hogy mintha Natsu egy ruhafoszlánya is befigyelne. Lehet mégsem látták rosszil, elvégre jelenleg Natsu éppen a kasélyban vergődik, már csak Lucy kéne odavinni Nevet A képet nem találtam meg, de szerintem emlékeztek.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #5684 Dátum: 13 ápr 18, 21:20:32 »

jah sokan írták hogy "elpatkolt" Nacit fogta , de jövő Rogue meg mintha  ha azt mondta volna hogy a sárkányok végeznek vele
Naplózva
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!