24 máj 18, 14:50:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779299 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5625 Dátum: 13 ápr 13, 20:43:36 »

Zeref mondta, hogy ebbe az időbe küldték vagy valami ilyesmi. Ott van mellette a Natsus dolog is. Itt arra gondoltam, hogy talán a sárkányölőket Zereffel együtt küldték ebbe a korba. Bár akkor már meg kellett történnie a sárkány háborúnak, hiszen közben edzették a sárkányölőket is. A másik elméletem, pedig, hogy a sárkányok a sárkányölőikbe "mentek". Mivel Natsu és Gazille "belseje" idősebb mint 80 ezért nem léphették át azt a falat.
Mekkora fordulat lenne már, ha a sárkányölők (gondolok itt Natsura, Wendyre, Gazillera stb. tehát az 1. generációra) múltbéli énje kijönne a kapuból, de az akkori Natsu, Wendy, Gazille stb. gonoszak lettek volna. Aztán kijönne Zeref is és a mostani Zeref jó lenne. Csak mivel ez a jövőben sem történt meg nem hiszem, hogy most megtörténne.
Mellesleg én is belezavarodok ebbe az időutazásba. Remélem Mashima előre megtervezte ezt az egészet és nem most találja ki az 5-6 fejezettel előrébb lévő dolgokat. Egy ilyen témában kis figyelmetlenséggel is elég nagy hibákat lehetne okozni.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5626 Dátum: 13 ápr 13, 20:52:38 »

Saphira ne aggódj, már bennem is egyre nagyobbak a kérdőjelek Nevet Jó lenne, ha végre kapnánk már válaszokat, annyi sötét folt van, hogy az ember már abba is belezavarodik, ha csak a kérdéseit végiggondolja  ikszdé

Nekem például J-Lucy meggyilkolása lett így tiszta káosz. J-Rogue szerint azért kellett meghalnia, mert "már eldöntött tény, hogy Lucy becsukja a kaput". Nagyon úgy látszik, hogy ez össze is fog jönni, de az ő idejében Lucy elvileg a kapu közelében sem volt, hogy becsukja, mert akkor tudta volna, honnan jönnek a sárkányok, sőt amikor visszajött a múltba, még mondta is, hogy a kapu csukva volt, amikor megtalálta. Tehát valaki más végül becsukta, így tehát megszakadhatott a sárkányok áramlása, és csak 10ezer jött át. Lucy most a kapu becsukásának kísérlete közben mondta, hogy csillagmágiával zárja be a kaput, tehát lehetséges, hogy csakis egy csillagmágus tudja becsukni. Mivel a jövőben nem Lucy volt, aki ezt elintézte, csak Yukino maradt - lehetséges, hogy valójában ő csukta be, csak J-Rogue ezt nem tudta (talán azt sem tudta, hogy Yukino egyáltalán a várban volt/van, hiszen nem látta), így egyből azt feltételezte, hogy Lucy volt. Így aztán mindenképp meg akarta ölni - valamilyen indokkal - Lucyt, ezért is támadt rá. Nem tudom, lehet, hogy hülyeség, amit mondok Pirul Bár ha tényleg van benne valami, lehet, hogy Yukino is megjelenik hamarosan, és vállvetve csukják be a kaput Lucyvel  Mosolyog

A második nagy kérdésem pedig J-Rogue indítéka... hiszen elintézte, hogy tutira átjöjjenek a sárkányok, nem változtatott meg így semmit! Sőt, talán még el is rontotta, hiszen lehet, hogy így beccsukják a kaput, és mivel végig a kapu kinyitását akarta, nem hiszem, hogy most táncol örömében... És mivel nem tudott J-Lucyről, elvileg nem is miatta jött át, attól félve, hogy neki sikerül megakadályozni a sárkányok jövetelét... Így akárhogy is, a fentebb kifejtett gondolatomhoz jutok el megint, hogy neki nem elég 10ezer sárkány, a kapu maradjon örökre (ha ez egyáltalán lehetséges) nyitva...  Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5627 Dátum: 13 ápr 13, 21:29:58 »

... Egyébként bármelyik e témába írt hozzászólásomat visszaolvasom, egy szót sem értek belőlük. Ezzel más is így van? Nevet Egyszerűen kezd annyira bonyolulttá válni a történet ezzel az időkapus dologgal (vagy csak én bonyolítom túl), hogy teljesen összezavar. Nevet

Én tökéletesen értem őket. Mások nevében nem tudok nyilatkozni. ^^

...
Csak azt felejtetted el Chakra, hogy Natsu egyik ellen sem harcolt igazából komolyan. Erza azért nyomta le mert poén harc volt az egész, Luxus-nál detto. Ráadásul Natsu lenyomta Hades-t amit Luxus sem tudott megtenni. Oké azzal magyarázták be hogy rajta akkor nem volt FT jel. o_O
...
Én nagyon reménykedem benne hogy jól lepusztítanak mindent sokan halálközeli állapotba kerülnek vagy meg is halnak mert máskülönben a sárkányok csak mese habbal lesz. ^^'
...

Erzát meg sem említettem, mert ő már az elején megmondta, hogy Natsu erősebb (lesz) nála.
Luxus ellen nem igazán láttam semmi poént a harcban. Ha nincs Gazille, nem nyertek volna.
Hades ellen meg is mondta Natsu, hogy Luxus erősebb nála. Elég nyilvánvaló volt, hogy egyszerűen Luxust még mindig gyötörte a lelkiismeret, amiért megtámadta a Fairy Tailt, és ezt (is) az önostorozásának a részeként tette.

Az lesz a mese habbal, ha egy ronggyá vert Natsu, egy múmia Gazille, egy múmia Rogue, egy múmia Luxus, és Wendy, aki nem igazán a harcok embere/lánya, könnyedén, és főleg egyedül elbánnak a sárkányokkal. ^^
Lehet, sőt biztosan lesz olyan harc, ahol csak sárkányölőnek kell harcolnia sárkány ellen, 1v1-ben, de az nem hiszem, hogy most lesz.

...
Látom sokan nincsenek tisztában a Fairy Law lényegével. Nem azokat pusztítja el akiket a Fairy Tail tagok akarnak.
Akkor anno Luxus mindenkit kinyírt volna. Mivel ugye anno csapdába ejtette a Fairy Tail-eseket és rajtuk használta de semmi hatása nem volt.  A FL úgy müxik hogy a sötét erővel rendelkezőket tisztítja úgymond meg. Nem csak úgy odadobják a sarik ellen és akkor voltak majd nincsenek. Nevet

Ami Gildarts-ot illeti ő maga mondta hogy nem tudta megkarcolni sem Acnologiát még pedig akkor amikor először jelent meg az animében/mangában, akkor mesélte Natusnak. Az meg hogy a szigeten nem azt a támadást használta semmit sem jelent. Egyszerűen nem volt kedve azt használni vagy tudom is én. Felesleges dolgokat ne képzeljünk bele a dolgokba azért.
...
Ez a Igneel másik tanítványa szintén egy légből kapott kreálmány. Túl sok shounen fight-ot nézel szerintem.
Ez nem Bleach hogy feltűnik egy újabb helyettes shinigami. Nevet A sárkányok csak egy embert tanítanak mindig ezt el is mondták az elején asszem.

A Fairy Law-val kapcsolatban Zeref kartárs már pontosított. ^^

Gildarts semmi olyat nem mondott, hogy ő rá sem tudott karcolni Acnologiára. Annyi hangzott el, hogy egy pillanat alatt kikapott: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/166/17

Én nem emlékszem olyanra, hogy a sárkányok ilyet mondtak volna, de azért érdekelne. Tudsz egy mangafejezetet linkelni?


Visszatérve a sárkányok (Igneel, Metallicana, Grandine) 14 évvel ezelőtti eltűnésére:
Tényleg lehetséges, hogy nem is a sárkányok tűntek el, hanem a három sárkányölő került át a jelenbe, vagyis ők tűntek el. ^^ Aztán hogy véletlen, vagy direkt kerültek ide az jó kérdés. Bár valami kényszerítő dolog csak közbejátszhatott, mert pl. Wendy jóval fiatalabb, mint Natsu és Gazille. Lehet, hogy ez a körülmény pont a július 7. volt, mert csakis ekkor küldhették őket a jövőbe. De miért küldték őket a jövőbe? Hiszen a jövő problémáinak a gyökerei a múltban vannak. Hacsak valaki/valami már nem szökött át véletlen/direkt a jövőbe, és éppen az ő üldözésére küldték őket. Á, kusza... ^^"

Zeref mondta, hogy ebbe az időbe küldték vagy valami ilyesmi. ....

Zeref mondott ilyet...? Hol, mikor? ^^"

... Nekem például J-Lucy meggyilkolása lett így tiszta káosz. J-Rogue szerint azért kellett meghalnia, mert "már eldöntött tény, hogy Lucy becsukja a kaput". ...

J-Rogue Lucy-t akarta elintézni, J-Lucy csak közéjük ugrott. J-Rogue-nak is csak akkor esett le, hogy kettő Lucy van: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/324/13
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 21:35:13 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5628 Dátum: 13 ápr 13, 21:40:27 »

,,Visszatérve a sárkányok (Igneel, Metallicana, Grandine) 14 évvel ezelőtti eltűnésére:
Tényleg lehetséges, hogy nem is a sárkányok tűntek el, hanem a három sárkányölő került át a jelenbe, vagyis ők tűntek el. ^^ Aztán hogy véletlen, vagy direkt kerültek ide az jó kérdés. Bár valami kényszerítő dolog csak közbejátszhatott, mert pl. Wendy jóval fiatalabb, mint Natsu és Gazille. Lehet, hogy ez a körülmény pont a július 7. volt, mert csakis ekkor küldhették őket a jövőbe. De miért küldték őket a jövőbe? Hiszen a jövő problémáinak a gyökerei a múltban vannak. Hacsak valaki/valami már nem szökött át véletlen/direkt a jövőbe, és éppen az ő üldözésére küldték őket. Á, kusza... ^^"

De rogue és stinget nem tanította a sárkányuk amikor Natsu és Gazille már ,,befutott''mágusok voltak? Mert nekik ők voltak a példaképeik. Lehet, hogy rosszul tudom, de valami ilyesmi rémlik.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5629 Dátum: 13 ápr 13, 21:58:39 »

Egyszerűen kezd annyira bonyolulttá válni a történet ezzel az időkapus dologgal (vagy csak én bonyolítom túl), hogy teljesen összezavar. Nevet
Azért ilyen bonyolult, mert senki sem tudja pontosan, hogy milyen hatása van az időutazásnak. Ahány ilyen jellegű Scifi filmet megnézel, mindegyikben más van. Ha sokat töröd a fejed a dolgon, akkor csak még jobban belezavarodsz. ^^"

Visszatérve a sárkányok (Igneel, Metallicana, Grandine) 14 évvel ezelőtti eltűnésére:
Tényleg lehetséges, hogy nem is a sárkányok tűntek el, hanem a három sárkányölő került át a jelenbe, vagyis ők tűntek el. ^^ Aztán hogy véletlen, vagy direkt kerültek ide az jó kérdés. Bár valami kényszerítő dolog csak közbejátszhatott, mert pl. Wendy jóval fiatalabb, mint Natsu és Gazille. Lehet, hogy ez a körülmény pont a július 7. volt, mert csakis ekkor küldhették őket a jövőbe. De miért küldték őket a jövőbe? Hiszen a jövő problémáinak a gyökerei a múltban vannak. Hacsak valaki/valami már nem szökött át véletlen/direkt a jövőbe, és éppen az ő üldözésére küldték őket. Á, kusza... ^^"
Ez nagyon jó gondolat, hogy Natsuékat küldték a jövőbe. Erről a Szamuráj Jack jutott az eszembe. Nevet Ott a főgonosz Aku nem tudta a jelenben legyőzni Jacket, ezért a jövőbe küldte, ahol már az egész világot elfoglalta.
Talán azért küldték őket a jövőbe, mert csak ők tudják megoldani a mostani problémát, ami lehet, hogy meg se éltek volna. Ezzel viszont az a baj, hogy hiába voltak még csak gyerekek, feltűnt volna nekik, hogy egész más évet írnak és az egész világ megváltozott.

Natsu the DS: Itt Natsuéknak volt év 7 kihagyásuk, szóval Sting és Rouge a történet kezdetén 7 évvel fiatalabbak voltak, mint Natsu és Gazille. Ezért lehettek ők a példaképeik.  Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5630 Dátum: 13 ápr 13, 22:00:10 »

Olyat valóban nem mondott, hogy ideküldték. Megkerestem és erre gondoltam: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/242/14 (jobb alsó kép). Nemtom' nekem ebből az jön le, hogy ön akaratán kívül került ide. Ezért írtam, hogy ide küldték vagy ilyesmi. Lehet én értelmeztem rosszul, de ha valaki azt mondja, hogy semmi oka nem volt ebben a korban feltűnni csak arra gondolok, hogy időutazás van a dologban.

Egy biztos, hogy amikor Natsu Sting példaképe volt akkor már végzett a sárkányával.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/295/20
De itt más a helyzet, mert Rouge és Sting sárkányai nem eltűntek hanem megölték őket. (Állításuk szerit.) Tehát őket nem feltétlen kellett a jövőbe küldeni. Amúgy ha tippelnem kellene akkor Sting és Roge szerintem Wendy- vel lehet egyidős. Csak ugye Wendy 7 évet kihagyott azért nem néz ki annyinak.

Szerkesztve: Tilon Nem biztos, hogy a világ változása feltűnt volna nekik. Hiszen Natsu még írni, olvasni sem tudott. Szerintem Őt Igneel egy erdőben nevelte fel. A dátum megint más kérdés, az bizony feltűnhetett. Hacsak nem úgy volt, hogy amikor nem találta Igneelt, akkor kezdett el kalandozni és még aznap a városban látta a dátumot, és ahhoz az időponthoz köti a sárkány eltűnését. Lehet addig fogalma sem volt róla, hogy mennyit is írnak. Persze ez is csak egy belemagyarázás.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 22:05:56 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5631 Dátum: 13 ápr 13, 22:21:19 »

Szerintem nem történhet meg ez a Natsuék a múltból jöttek dolog.
Ki emlékszik Daphnéra? Kapott egy arc-ot az Animében ami a magában nincs benne. Ő egy sárkány fan lány volt aki gyerek korában látott sárkányokat tehát a múltból nem küldhették a sárkányölőket, mert akkor Daphné is DS lenne, de ő nem az.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5632 Dátum: 13 ápr 13, 22:31:06 »

Szerintem egyik sárkányölő sem tudja a korát mikor a manga elején szóba kerül a koruk ők is csak tippelik bár így bele gondolva nem is tudom szóba került-e lehet csak kombinálok, mert régen voltak azok a mágus igazolványok vagy mik a manga elején, abban nem volt írva a koruk míg a többi szereplőnek igen.

Wendy szerintem is egyidős lehet Stingel és Rogueval. Ez a sárkányölőket küldték előlre elmélet nekem is tetszik.

Lehet már valaki írta (sok volt a komi nem emlékszem olvastam-e vagy gondoltam) de jR azért is akarhatta úgy intézni, hogy átjöjjenek a sárkányok, ne csukják be a kaput, mert képesek legyőzni őket. De mivel nem jött át mind jR jövőjében a 400 évvel ezelőtti múltban maradtak így megváltozott a jövő és ezért van olyan kevés ember az ő jövőjében (jR). Én is próbálok értelmesebben írni kacsint   Lényeg a lényeg kellően erősek letudják győzni őket de visszamenni már nem tudnak. Bár ezzel az elmélettel jónéhány korábbimat áthúztam, de még meglátjuk melyik áll legközelebb az igazsághoz.  smirksweat

Natsu the DS én meg is feledkeztem róla, de mivel az csak az animében volt benne nem lehet filler ami magához a fő történetszálhoz nem kapcsolódik? Bleachben is volt egy rakat ilyen filler.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 22:33:07 írta pegazus20 » Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5633 Dátum: 13 ápr 13, 22:39:05 »

Natsu the DS én meg is feledkeztem róla, de mivel az csak az animében volt benne nem lehet filler ami magához a fő történetszálhoz nem kapcsolódik? Bleachben is volt egy rakat ilyen filler.
Lehet filler volt (sőt biztos), de akkor nem ütköznénk hatalmas ellentmondásokba?
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5634 Dátum: 13 ápr 13, 22:49:14 »

Szerintem nem történhet meg ez a Natsuék a múltból jöttek dolog.
Ki emlékszik Daphnéra? Kapott egy arc-ot az Animében ami a magában nincs benne. Ő egy sárkány fan lány volt aki gyerek korában látott sárkányokat tehát a múltból nem küldhették a sárkányölőket, mert akkor Daphné is DS lenne, de ő nem az.

Az az a csaj aki a robot sárkányt vagy mit építette nem?
Amúgy senki sem mondta, hogy a jelenben nincsenek sárkányok, így találkozhatott eggyel. + ez csak filler nem hiszem, hogy nagy jelentősége lenne. Ráadásul ha Mashima fejében is megfordult ez az elmélet, hogy a DS-ek a jövőbe mentek akkor nem hiszem, hogy egy filler miatt dobná is. Főleg, hogy senki nem mondta, hogy egy sárkány sincs már.
De ezzel csak magamat ismételtem.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5635 Dátum: 13 ápr 13, 22:54:51 »

... Talán azért küldték őket a jövőbe, mert csak ők tudják megoldani a mostani problémát, ami lehet, hogy meg se éltek volna. Ezzel viszont az a baj, hogy hiába voltak még csak gyerekek, feltűnt volna nekik, hogy egész más évet írnak és az egész világ megváltozott.

Natsu egy erdő közepén nevelkedett Igneelnél, még egy tisztességes gatyája sem volt. ^^" http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/002/34 (Itt milyen jó arcnak tűnik Igneel. ^^)
Wendy is eléggé a puszta közepén élhetett Grandine-nal: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/260/10
(Azok a hegyek a háttérben arra terepre emlékeztetnek, ahol a Dragon Ball-ban Piccolo edzette Gohant. ^^)
Viszont most kicsit feltűnt, hogy Gazille-ról még sosem kaptunk egyetlen képet sem kiskölyökként, sem Metallicana társaságában. Lehet lesz még itt egy kis trollság, és Gazille talán egy nebáncsvirág kiskölyök volt... ikszdé

,,Visszatérve a sárkányok (Igneel, Metallicana, Grandine) 14 évvel ezelőtti eltűnésére:"
...
De rogue és stinget nem tanította a sárkányuk amikor Natsu és Gazille már ,,befutott''mágusok voltak? Mert nekik ők voltak a példaképeik. Lehet, hogy rosszul tudom, de valami ilyesmi rémlik.

Én (ahogy idézted is) csak Igneelről, Metallicanáról és Grandine-ról írtam. ^^
De talán itt a nyitja annak, hogy Sting és Rogue miért mondta azt, hogy megölték a sárkányaikat. Egy őrült elmélet: A sárkányok talán saját erőből is képesek időutazásra, de nem képesek sokáig más korban maradni, mint a sajátjuk (kivéve, ha pl. egy időkaput használnak, mint az Elsötétülés). Hasonlóan, mint Loki esetében láttuk, csak nála ugye az emberek világában való tartózkodás okozta a lassú elépülést. Szóval! A két sárkány ismerte ezt a veszélyt, de feláldozták magukat, hogy taníthassák Stinget és Rogue-t. És ezzel a két sárkányölő is tisztában volt. Ezért érezhetik úgy, hogy ők ölték meg a sárkányaikat, hiszen értük áldozták fel magukat.

Szerintem nem történhet meg ez a Natsuék a múltból jöttek dolog.
Ki emlékszik Daphnéra? Kapott egy arc-ot az Animében ami a magában nincs benne. Ő egy sárkány fan lány volt aki gyerek korában látott sárkányokat tehát a múltból nem küldhették a sárkányölőket, mert akkor Daphné is DS lenne, de ő nem az.

Az animés filler (töltelék) részeket ne tekintsük irányadónak semmihez. Az a biztos, ami a mangában van. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5636 Dátum: 13 ápr 13, 22:56:14 »

Az az a csaj aki a robot sárkányt vagy mit építette nem?
Amúgy senki sem mondta, hogy a jelenben nincsenek sárkányok, így találkozhatott eggyel. + ez csak filler nem hiszem, hogy nagy jelentősége lenne. Ráadásul ha Mashima fejében is megfordult ez az elmélet, hogy a DS-ek a jövőbe mentek akkor nem hiszem, hogy egy filler miatt dobná is. Főleg, hogy senki nem mondta, hogy egy sárkány sincs már.
De ezzel csak magamat ismételtem.
Ez is meglehet. Én bízok Mashima kreativitásában és inkább rábízom ezt az egészet, fájjon neki emiatt a feje  Ördögi
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5637 Dátum: 13 ápr 13, 23:17:23 »

Chakra emlékezz vissza a Natsu & Gazille vs Ruge & Sting küzdelemre. Ott Sting nem éppen úgy beszélt mintha Weisslogia érte halt volna meg. Ott konkrétan megmondja, hogy a 2 kezével ölte meg. Ebből kifolyólag nem érzem úgy mintha csak "úgy éreznék", hogy megölték őket. Na ez az előző monat is jóra sikeredett ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 23:18:32 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5638 Dátum: 13 ápr 13, 23:45:53 »

Igaz, de erre is van lehetséges válasz:
Talán maguk a sárkányok kérték meg őket erre valamiért.
Vagy a két sárkányölő nem tudott semmiről, és a két sárkány szándékosan provokálta ki a harcot és hagyta hogy a tanítványaik végezzenek velük.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/17
Itt viszont Igneel azt mondja, hogy "az általatok létrehozott sárkányölők". Szóval csak lehet valami szándékosság abban, ahogy alakultak a dolgok.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5639 Dátum: 13 ápr 14, 01:15:59 »

sdavid25
"Ami a sálat illeti szerintem csak a sötét mágiától védi meg. És gondolom függ a sötét mágia erejétől is. Vagy lehet csak Sárkány erővel rendelkezők ellen."

Tehát akkor te ezzel azt akarod mondani, hogy zeref is ds?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!