24 máj 19, 07:31:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780129 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5295 Dátum: 13 márc 08, 15:56:39 »

Remélem a sárkányok is félúton megfordulnak egy "á, inkább hagyjuk az egészet, feladjuk, megvédtétek a királyságot" dumával, és ennyivel vége is lesz az ívnek.

Ja  Nevet bedepiznek hogy unbeatable és nakama ellen nem gyöznhetnek, "gyertek,legyünk inkább emósok és vágjunk eret!"

Már nem azért, de ez most már egy gyerek manga,  minden megoldódik azzal a dumával  hogy nakama meg hogy én dühöm a céhemé,  + ezt kapod amiért ennyi embert bántottál stb, teljesen felesleges hogy mondjuk a lába össze van törve,
és nem az a baj hogy ök gyöznek mert, " mi is a manga címe?", és a narutónak mi a címe? Persze a narutoról se beszéljünk  Lehánylak a bleachöl végképp   Lehánylak       valahogy elkell fogattatni magammal hogy ez  valóban egy tündér mese, és még a cím is egyezik.
Naplózva

Rewmac
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Six Paths Demon


« Válasz #5296 Dátum: 13 márc 08, 16:02:54 »

Azért a Naruto és a Bleach legalább rendelkezik side storykkal, mások is nyernek bizonyos csatákat. Fairy Tailt is szeretem, bár amikor legutóbb Salamander barátunk leverte a két nála hivatalosan erősebbet egyszerre az már egy kicsit sok volt és le is ültettem a mangát. Bleach-nél élveztem sokáig, de a most az új plot twistek már annyira nem jönnek be. A Fairy Tail meg sokkal inkább húz a "tündérmese" felé mint a többi ehhez hasonló manga (szerintem)
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #5297 Dátum: 13 márc 08, 16:27:39 »

Az előző fejezet után sejthető volt , hogy a megmaradt ellenfelek sem lesznek sokáig a porondon, szóval ennek tudatában ültem le olvasni így nem igazán idegesítettek fel a látottak. Sting valóban új színt hozhatott volna a  cselekménybe, de miután egy hete láthattuk hogy Lector életben van, tőle se vártam csodát.

Úgy látszik a következő fejezetben a Rouget irányító árnyék is figyelmet kap, talán végre kiderül hogy kihez/kikhez is köthető. A Raven Tailt pl elég régen láttuk, kiváncsi vagyok mi lesz a szerepük a történetben (a félfejezetes kikapásukon kívül  smirksweat).

« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 16:36:39 írta mateee-kun » Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5298 Dátum: 13 márc 08, 16:43:51 »

 Hm bevallom én azok között vagyok akik még élvezik a mangát, de ez a feladós dolog nekem se jött be. Úgy hittem, hogy előbb jön Lector és utána a feladás, de így nem volt jó szerintem. De legalább a többi győzelem meg lett magyarázva: Erza páncélja, és Sherria (jól írtam? Nevet) elbambulása is. Ezennel vége a mágia játékoknak és jöhet az arc háttérstoryjának a kibontakozása! Kiváncsian várom Mosolyog
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5299 Dátum: 13 márc 08, 17:04:08 »

Hmm,végre vége ennek az idétlen csatározàsnak,és váltunk az igazán komoly dolgokra. : D
Bár végülis nem is volt ez olyan vészes itt a végén,azért a Rouge-Gazille és Gray vs fura figura csata kivételével azért nem voltak olyan nagy fölényben a farkak(nem félre érteni),Kagura sem szorongatta meg Erzát úgy igazán,pedig képes lett volna rá,és akkor szinte biztos,hogy Minervának könnyű a dolga(persze a drámázás alátett a tervnek).

Ez a duó harc is ilyesmi lett(csak kicsit gagyibb),Shelia elkalandozik,és jól elrepítik őket,na persze...Jura is vigyorgott a harca végén,kívàncsi vagyok,hogy kaparták fel,van  az az érzésem,hogy a csata után egyszerűen leporolta magát és vigyorgott tovább sejtelmesen. ikszdé

Aztán a végső Saber féle terv is befuccsolt,mondjuk nem csodálkozom,hogy Sting inkább elsírta magát,azért ez a banda "leverte" a 2. mestert,tök mindegy mennyit erősödött(még így sem lehet am valami nagy szám),nagyon szétütötték volna ha emberkedik. ikszdé
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5300 Dátum: 13 márc 08, 17:11:39 »

322. fejezet: GLORIA

Nem voltak nagy elvárásaim a múlt heti fejezet után, de amik voltak, azok is le lettek rombolva.

Chelia és Lyon a Rakéta Csapatot megszégyenítő módon repültek el, elveszítve a csatát.
Mi volt ennek az oka? Cheliát  ámulatba ejtette Grayék kombinációja, ezért lefagyott a csodálattól. Oké, hát ez picit béna volt, de elfogadom.  smirksweat

Levynél indokolatlanul van egy könyv a páncélokról, ami azt mondja, hogy aki képes viselni a Nakagami Páncélt az megtörheti a Mágiákra vonatkozó szabályokat és az illető kardja legyőzhetetlen lesz. Érdekes... Úgy tudtam, hogy Cheatania eddig is rendre megtörte a Mágiákra vonatkozó szabályokat, a legyőzhetetlen nakama kardjáról nem is beszélve  Faceg

Stingnek esélye sem volt. A napnál is világosabb, hogy a Fairy Tail csapata a Király Akaratával a padlóra küldte Ohh My God
Viccet félretéve, az egész Sting leveri-nem veri le jelenet nagyon szánalmasra sikeredett. Ez lett volna a hihetetlen végkifejlet? Hihetetlenebb lett volna, ha Sting kiüti az összes Tündért. A fejezet legértékelhetőbb momentuma a Lectorral való egymásra borulása volt.  Mosolyog

Minerva és a sírás? Ezek szerint Laxus után még egy karaktert is "megölt" Mashima. Behalt
Úgy látszik, azért csak odateleportált magára egy alsóneműt a fiatal hölgy  Nevet

Arcadios olyan komoly tempóban haladt a hercegnő felé, hogy a hercegnőnek volt ideje átöltözni és megcsinálnia a haját  Pojén Hisui ruhája nagyon harci öltözetnek tűnik. Csak nem a Jáde Sárkányölő képességeit fogja megcsillogtatni?

Jövő héten:
323. fejezet: Az árnyék, ami jön és megy

A történet izgalmasabb szála kezdetét veheti...
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 17:13:02 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5301 Dátum: 13 márc 08, 17:18:54 »

Én várom, hogy jöjjenek a sárkányok.

Natsuék még eléggé benne vannak a szószban a kastélyban. Mira elrohant, Lucy és Wendy varázsereje nem túl sok és az is fogy. Yukinonál van két kulcs és még mindig nem derült ki, hogy cselszövésben vesz részt, tényleg átállt a jó oldalra, vagy szimplán egy érzelmi roncs.
Az FT valódi ütőkártya mágusai most jó ideig használhatatlanok. Az a minimum, hogy egy hétig pihenniük kell. Az Eclipse még mindig rejtély. Arcadios terve és lépései szintén a homályban vannak. Nem tudni, hogy az Eclipse, mint Etherionhoz hasonló ágyú működni fog-e. A 10000 sárkány pedig jön. Acnologia, Zeref és a Zerefhez hasonló sötét mágiájú erő is egy fordulat lehet még. Nem beszélve a Crime Sorcière szándékairól. Nem tudunk semmit a királyról sem.

Lesznek még itt vesztes csaták bőven. A tornát meg kellett nyerni, ez volt a mangaka által megválasztott módszer. Nem a legjobb, de szerintem sürgeti az idő, mert ez a manga nem lesz 500 fejezetes, az biztos. A 400-at talán még megéli.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #5302 Dátum: 13 márc 08, 19:48:48 »

Kedvenc utálatos nőszemélyünk mégis hord bugyit:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/322/12
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #5303 Dátum: 13 márc 08, 20:17:25 »

...és nem az a baj hogy ök gyöznek mert, " mi is a manga címe?", és a narutónak mi a címe? Persze a narutoról se beszéljünk  Lehánylak a bleachöl végképp   Lehánylak       valahogy elkell fogattatni magammal hogy ez  valóban egy tündér mese, és még a cím is egyezik.
Azért a Bleachnek van valamennyi tartása. A főszereplő nem csak azért nyer, mert ő ilyen vagány, szinte mindig nagy árat fizet a győzelemért (Byakuya elleni győzelem - elkezdett eluralkodni benne a Hollow, Ulquiorra elleni győzelem - elveszti a hitét a saját erejében, Aizen elleni győzelem - elveszíti az összes reiatsuját). Persze kap új erőket is, de ezzel is inkább az a baj, hogy észrevehető. Ha a Shinigami erejére kapná a pluszokat, akkor senki sem kötne bele, viszont így, hogy egy másik faj erejét kapja meg, eléggé feltűnő az embereknek (és ebből is ered a Bleach látványossága, de ez most részletkérdés).

Ellenben a Fairy Tail-ben azért kap power upot a karakter, mert ő ilyen vagány. Nem is tudom, hogy mikor edzett egy igazán nagyot utoljára Natsu, ő csak kapja az erőt, kapja, csak kapja, és ezzel már profin is bánik. Meg amúgy is: Sting elpicsázta volna 3 hónappal ezelőtt a villámtűzsárkányos istenkínjával, de most, hogy megvan a második tároló (amit nem használt) már a sima tűzsárkány erejével elpicsázta Stinget ÉS Rogue-t is. Hol van itt a realitás?
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #5304 Dátum: 13 márc 08, 20:57:06 »

szerintem itt nem konkrétan a mai résszel van a gond. igazából az egész versenynek nem volt hangulata... a negatív versenyzők nem voltak elég gonoszak, inkább lúzerek (laxus apja), az ellenséges céhek közül egyedül a saber tughatott labdába, de ott volt 3 potenciális ember:sting, rogue és miliana(asszem ez a neve)...de komolyan 3 ember hogy tudna elbánni a ft-vel?ott egy rakatnyi atomerős mágus van. egy pillanatig sem merült fel bennem, hogy más céh győz, ha csak a karakterdesignot vesszük, akkor is az ft tagjai vannak kidolgozva, nem ezek a nevesincs versenyzők (pl laxus apjának céhébe milyen órmótlan alakok voltak már)
pl a yu yu hakushoba a verseny toguroék ellen eszméletlenül jó volt, ott éreztem a feszültséget, volt hangulat... a főszereplő félt sokszor és nem röhögve levert mindenkit. DE! a one pieceben a davy back fightnak is nagyobb volt a hangulata, pedig az az író csak egy átvezetőnek tervezte az égi sziget és a cp9 közé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5305 Dátum: 13 márc 08, 21:15:10 »

... valahogy elkell fogattatni magammal hogy ez  valóban egy tündér mese, és még a cím is egyezik.

...vagy nem.
Fairy tale = tündérmese
Fairy Tail = Tündérfarok és egyben ennek a mangában a címe.

... Chelia és Lyon a Rakéta Csapatot megszégyenítő módon repültek el, elveszítve a csatát.
Mi volt ennek az oka? Cheliát  ámulatba ejtette Grayék kombinációja, ezért lefagyott a csodálattól. Oké, hát ez picit béna volt, de elfogadom.  smirksweat ...

Nem a kombinációjuktól esett ámulatba, hanem a "szerelmüktől". Hiszen Sherria is szeretet/szerelem mániás, mint Sherry. ^^


322.:

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/3
Jó kis csoportkép. Evergreen és Elfman szokás szerint piszkálják egymást. Mindig is jó húzásnak tartottam, hogy a mangaka úgy találta kis a párosukat, hogy Elfman minden további nélkül beszólogat Evergreennek és nem "papucs". Nevet Reedusnak egész nagyapós feje lett. Nevet Külön jó pont, hogy Loki is szerepel a képen, és persze csapja a szelet Lucky-nak. ^^ Max mögött most is ott figyel a seprű. ikszdé

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/6
Sherriának nagyon tetszik, hogy Juvia és Gray milyen jól kijönnek egymással. Persze ez neki is előny, mert akkor ráhajthat Lyonra. Nevet

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/7
Akkor ez most Összhang csapásnak számít, vagy csak egy kombinált támadás? Hiszen "csak" annyi történt, hogy Gray menet közben belefagyasztott néhány jégtüskét a vízörvénybe. Mindenesetre a kéztartásuk egyezik az eddig látott Összhang csapásokéval:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/087/18
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/296/15 (itt nem pont ugyanaz, de a póz hasonló)

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/8 (első kép)
Asszem pár napon belül lesz néhány jó rajongói színezés ebből a képből. kacsint

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/9
Ez a kép centire ugyanaz, mint az előző fejezetben, még a törmelék is ugyanúgy hullik le. Nevet

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/11
Minervának is csak addig volt nagy a szája, amíg tudta használni a mágiáját. De mivel a Nakagami páncél pont egy antimágus páncél... ^^

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/13
Az első kép "fanservice" jellegét már többen kiemeltél, nem is mennék részletekbe. ^^

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/18
Gray kijelentését, miszerint egyenként küzdenek meg Stinggel azért egy kicsit erős volt. Csak rájuk kell nézni, tipikusan a "tolószék nélkül járni sem tudsz" kategória. ^^"

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/21
Ez egy zsír kép! Remélem, ebből is lesz rajongói színezés. ^^ A hölgyek boldogok lehetnek, mert attól függetlenül, hogy shounen manga, mégis Gray meztelen felsőteste van a "legközelebb". Nevet
Csóri Sting mit várt? Hogy majd összecsokizzák magukat, mert egy nyikhaj sárkányölő túráztatja egy kicsit a mágikus erejét? ikszdé Ha találkozott volna Hades mesterrel vagy Acnologiával, meg se merne nyikkanni. ikszdé

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/24
Lehet kicsit furcsán vette ki magát Sting megadása, de azért van rá némi magyarázat. Megértette, hogy ha le is veri őket, akkor sem fog felérni hozzájuk. És itt nem az erőről van szó és nem is a Király Akaratáról (One Piece). Egyszerűen csak ő sehol sincs ahhoz képest, amit a Fairy Tail képvisel. Az összetartás, a bajtársiasság, egymás megbecsülése és segítése, az együtt töltött vidám vagy éppen szomorú pillanatok, az eltökéltség, a küzdeni akarás, a remény soha fel nem adása. De most hadd ne menjek ebbe bele. Akik nem csak a szemükkel olvassák a Fairy Tailt, ők érti, mire gondolok. ^^ Ezeknek a hiányában Sting úgy érezte, hogy még ha vissza is kapja, nem lesz képes igazán megvédeni Lectort.
Páran elégedetlenkedtek, de miért ne sírhatna Minerva? Ő is emberből van, még ha néha úgy is viselkedik, mint egy nőstényördög. ^^ És mi az oka a könnyeknek? Veszítettek, a Sabertooth kikapott. Igaz, hogy másodikak lettek, de ez egy "csúfos" vereség, össze sem egyeztethető a Sabertooth szellemiségével. Ráadásul Minerva pont egy olyan harcosnak tűnik, aki nem igazán ismeri a vereség és a legyőzöttség érzését. Láttuk is, hogy bepánikolt, amikor már nem működött a mágiája Erza ellen. Mindenesetre ez csak találgatás, reméljük még olvashatunk Minerváról, nem fog eltűnni. kacsint

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/27
Jól veszem ki, hogy az utolsó két képen Juvia és Gray egymásra mosolyognak?
http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/28 (2. kép)
Plusz itt már Juvia nem is bír magával. Nevet

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/29
Melyik cicát választod, Sting-kun? kacsint Nevet

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/30
Sting egy kicsit esetlenkedik és elkenődik, de nincs is min csodálkozni. Gondoljunk csak bele, Natsu mit csinálna, ha Happy-vel történne valami hasonló? Először is eltűnne pár épület... ikszdé

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/31
Mavis mester elkomoruló arca nem sok jót ígér. Ő talán már tud/sejt valamit, amit mi még nem...?

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/33
Ágyú...? Nem hiszem, hogy simán "csak" egy Aetherion v2.0 lenne. Inkább valami olyasmit sejtek, hogy a lövés nyomán téridő szakadás fog létrejönni. De lehet, hogy ehhez a szakadáshoz az is kell, hogy pont sárkányokra lőjenek vele, a sárkányok mágikus ereje miatt. Talán pont így akarja valaki elhozni/visszahozni a Végső Mágikus Világot.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5306 Dátum: 13 márc 08, 22:03:21 »

322. fejezet:

Részben örülök is meg nem is.Mosolyog Szomorú

A cél amit már több mint 1 éve kitűzött magának a céh. Megnyerni a 30 millió...khm...a mágia játékokat. Hát sikerült is. Gratulálok. Bravó!!! Nevet
Erza páncélja '' érdekes '' lett. Minerva jól meglett alázva. Bár én 2-3 hónapja is ezt kívántam, de...mindegy. A lényeg hogy megkapta a büntetését. Főleg lucy miatt. Mosolyog
Gray és juvia a másik 2 elleni harcával megelégedtem még valahogy, de ilyen miatt nyerni...ikszdé nevetséges. Nem tudtak mást kitalálni?
Laxus is elég viccesen nézett ki. smirksweat Róla már nem is akarok beszélni. judge

A végét jobbnak képzeltem el. De ez van. Mosolyog

Visszatérünk ahhoz a szálhoz, ami már nagyon érdekel. Mosolyog

Értékelés: 10/6

Innentől, már csak egy jó pár vereséggel elégszem meg. Mosolyog
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #5307 Dátum: 13 márc 08, 23:13:33 »

ŐŐŐŐ, hogy is van Erza páncélja az a nakás izé. Ha antimágikus páncél (ha jól értettem a mangát) akkor hogy a fenébe idézte meg és vette fel, mert nekem ez azt jelenti, hogy nem hat rá semmiféle mágia, csak a fizikai létezéssel bíró dolgok.

Nem kell ide hadest (hades papát csak úgy tudták legyőzni, hogy a viszonylag védtelen szívét pusztították el először plusz ugye ők a fairy tail) megismerni elég csak a dühös makarowot is.

Van egy sejtésem arról, hogy a következő részben ez is benne lesz: interjú+képek a legújabb fehérnemű modellről az ex-sabertooth-os Minerváról (Heti Mágus)
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 23:48:56 írta Krulszeme » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5308 Dátum: 13 márc 08, 23:48:57 »

Nem is igazán antimágus cucc, hanem variálni tudja az őt ért mágiák hatását, meg tudja változtatni azokat. Nyilván a kioltás is egyfajta változtatás. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5309 Dátum: 13 márc 08, 23:51:21 »

Azért ha figyelmesen elolvasod, ez nem "olyan" antimágikus páncél. A használója (ha megvan az állóképessége hozzá) irányíthatja vele a mágiát, ami gondolom a varázslatok erejétől is függ. Ebbe talán még az is belefér, hogy valamilyen képességet turbózzon.
Na, Chakra megelőzött. Mindegy, csakazértis. Ördögi

Összefoglalva eddig az arc-ról:
Az elején egy kicsit (na jó, nagyon) meg és le lett alázva a FT, a végére pedig egy kicsit (nagyon) erőre kaptak. Szerencsére engem ebben a mangában sose zavart, hogy a jó győz, ennek ellenére az utolsó részeket kicsit gyengébbnek éreztem. Egy kissé elkapkodott és (még az eddigi szinthez képest is) megmagyarázhatatlan győzelmek születtek. Ezalatt főleg Erza (egyébként tök feleslsges) lábsérülését értem. A Luxus - Jura meccsről csak annyit, hogy én abszolút elfogadhatónak tartom azt a magyarázatot, hogy Jura (egy picit) hagyta magát.
Emlékezzünk azonban vissza, hogy az elején még azzal borzolta az olvasók kedélyeit a mangaka, hogy túlságosan megalázta a Fairy Tailt és (látszólag) nyerhető szituációkból, erős (vagy éppen csaló) ellenfelekkel veszteséget hozott ki. Éppen ezek az ellenfelek akiket a végén hiányoltam (szerintem hiányoltunk) igazából. Milyen jó lett volna egy normális Bacchus meccset látni, vagy egymást kiejtő nagy neveket...
Röviden összefoglalva, a mangaka egyik végletből a másikba esett (sajnos) kidolgozott vagy megmagyarázott átmenet nélkül és számomra ez egy kicsit elrontotta így a legutóbbi pár fejezetet.
Szerencsére most kezdődik végre az izgalmas rész (remélem). Nevet

A fejezetről csak annyit, hogy szeintem ez volt még Stingnél a legelfogadhatóbb megoldás, bár Chakra kérdésére válaszolva én biztos a másik cicát választanám. ikszdé

Ja, amúgy ha már seprű. Az ezen a csoportképen is jelen van http://mangastream.com/read/fairy_tail/19071805/27 Lehet, hogy valójában ő is FT tag. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 23:53:19 írta dtatar » Naplózva
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!