24 máj 19, 07:30:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780129 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5115 Dátum: 13 feb 07, 22:32:06 »

Én azt vártam, hogy Gazille saját erejéből veri majd le Rouge-t*, mert ez így egy picit erőltetettnek érződik, DE ettől függetlenül az árnyék (ha tényleg valami hatalmas gonosz erő) lehet, hogy nem is bánja, hogy egy erősebb emberbe szívódott fel. Megnézném a gyilkológép Vas-árnyék sárkányt. Ördögi

*Szerk.: Saját erejéből veri le az árnyékkal felturbózott Rouge-t. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 08, 00:03:22 írta dtatar » Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5116 Dátum: 13 feb 07, 23:24:59 »

Bocsánat, hogy általában negatívan szólok hozzá a kommenteitekhez, de:

Nem értem hogy miért kell mindent Natsuhoz hasonlítani? Attól hogy ő már használt ilyen taktikát, hogy megette egy másik sárkányölő "elemét", attól még ez nem lesz az ő kiváltsága és szerintem nem ő volt az első sárkányölő aki rájött erre.. Nekem eszembe se jutott Natsura gondolni a fejezet alatt vagy hogy ő is csinált már ilyet korábban. Gondolom ti sem gondoltátok hogy Natsu az egyetlen aki megtudja tenni ezt, szóval nem értem hogy itt ő hogy jön a képbe?

Nakama PowerUp... Nakama PowerUp... ezen is valahogy fennakadok mindig. Nem tudom, hogy meddig fogjátok "szidni" még ezt, de már a történet legeleje óta így van, meg amúgy is a legtöbb hasonló mangában (One Piece, Naruto stb.) így van, hogy a főhős általában gyengébb, mint a "gonosz" és általában az érzelmeiből merít erőt. Mavis is megmondta, hogy vannak olyan akadályok, amit puszta erővel nem lehet leküzdeni és itt muszáj felhoznom példának a Narutot, mert nekem egyátalán nem tetszik, mióta Narutóból egy szuperhős, mindenkinél erősebb egyén lett és szinte minden karakter háttérbe szorult, mert ő már annyira szuper, hogy senki nem érhet a nyomába. Nem szeretném ha a Fairy Tail is erre a sorsra jutna.

Én kifejezetten vártam azt, hogy Gajeelnál is végre megmutatkozzon ez, hiszen ő rá egyátalán nem jellemző az, hogy másból merítsen erőt, mint saját magából. Már ő is a Fairy Tail tagja, épp itt az ideje hogy megmutassa, hogy mennyit is jelent ez neki és hogy már nem az a gonosz egyén, aki régen volt.

Amúgy ebben a fejezetből ez szerintem teljesen hiányzott, attól, hogy az előzőben a barátságról beszéltek, az még nem teszi őket barátokká, sőt Gajeel el is mondta most, hogy nem is voltak azok és még csak nem is nézett fel rá Rogue, hanem félt tőle, én itt se barátság erejét, se nakama power up-ot nem vélek felfedezni, bár lehet hogy elsiklottam valami felett. Az pedig, hogy meg akarja szabadítani az Árnyéktól Rogue-t is azt mutatja, hogy már más ember, mint egykor.

Én azt vártam, hogy Gazille saját erejéből veri majd le Rouge-t, mert ez így egy picit erőltetettnek érződik, DE ettől függetlenül az árnyék (ha tényleg valami hatalmas gonosz erő) lehet, hogy nem is bánja, hogy egy erősebb emberbe szívódott fel. Megnézném a gyilkológép Vas-árnyék sárkányt. Ördögi

mire gondolsz amikor azt mondod hogy nem a saját erejéből veri le? ennyi erővel Rogue sem a saját erejéből veri meg Gajeelt, tehát már más ellen harcol, mint eredetileg
egy csata szerintem nem csak abból áll, hogy ki az erősebb, hanem hogy ki az okosabb, leleményesebb, szerencsésebb, elszántabb. Persze számít az erő is, de nem csak az. Ha megeszi az ellenfél elemét, az egy taktikai lépés, de ettől még ez nem CHEAT, ahogy ti szoktátok mondani Nevet
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5117 Dátum: 13 feb 08, 07:46:02 »

nem tartozik a témához. de eszembe jutott:

anno Mistgun hogyan tudott varázsolni? ugyanis ő Edolasból jött, márpedig ott csak az exceedek voltak képesek erre és a Föld világon is csak a népesség 10% képes rá....

(lehet, hogy volt ez régebben is téma, de nem fogom megkeresni mind a 340 oldalon Nevet )
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5118 Dátum: 13 feb 08, 08:52:45 »

A botok, amiket magával hordott, valószínűleg lacrimákkal voltak ellátva. Így tudott varázsolni.
Amikor az Edolasi történet végén, a királyi városban szembeszáll a "démon nagyúr" Dragneelel, akkor is az egyik varázsbotját akarja használni az Alvás mágiához, de látható, hogy a botból szívódik fel a mágia a fordított Animába.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5119 Dátum: 13 feb 08, 10:36:04 »

Bocsánat, hogy általában negatívan szólok hozzá a kommenteitekhez, de:

Nem értem hogy miért kell mindent Natsuhoz hasonlítani? Attól hogy ő már használt ilyen taktikát, hogy megette egy másik sárkányölő "elemét", attól még ez nem lesz az ő kiváltsága és szerintem nem ő volt az első sárkányölő aki rájött erre.. Nekem eszembe se jutott Natsura gondolni a fejezet alatt vagy hogy ő is csinált már ilyet korábban. Gondolom ti sem gondoltátok hogy Natsu az egyetlen aki megtudja tenni ezt, szóval nem értem hogy itt ő hogy jön a képbe?

Nakama PowerUp... Nakama PowerUp... ezen is valahogy fennakadok mindig. Nem tudom, hogy meddig fogjátok "szidni" még ezt, de már a történet legeleje óta így van, meg amúgy is a legtöbb hasonló mangában (One Piece, Naruto stb.) így van, hogy a főhős általában gyengébb, mint a "gonosz" és általában az érzelmeiből merít erőt. Mavis is megmondta, hogy vannak olyan akadályok, amit puszta erővel nem lehet leküzdeni és itt muszáj felhoznom példának a Narutot, mert nekem egyátalán nem tetszik, mióta Narutóból egy szuperhős, mindenkinél erősebb egyén lett és szinte minden karakter háttérbe szorult, mert ő már annyira szuper, hogy senki nem érhet a nyomába. Nem szeretném ha a Fairy Tail is erre a sorsra jutna.

Én kifejezetten vártam azt, hogy Gajeelnál is végre megmutatkozzon ez, hiszen ő rá egyátalán nem jellemző az, hogy másból merítsen erőt, mint saját magából. Már ő is a Fairy Tail tagja, épp itt az ideje hogy megmutassa, hogy mennyit is jelent ez neki és hogy már nem az a gonosz egyén, aki régen volt.

Amúgy ebben a fejezetből ez szerintem teljesen hiányzott, attól, hogy az előzőben a barátságról beszéltek, az még nem teszi őket barátokká, sőt Gajeel el is mondta most, hogy nem is voltak azok és még csak nem is nézett fel rá Rogue, hanem félt tőle, én itt se barátság erejét, se nakama power up-ot nem vélek felfedezni, bár lehet hogy elsiklottam valami felett. Az pedig, hogy meg akarja szabadítani az Árnyéktól Rogue-t is azt mutatja, hogy már más ember, mint egykor.

Én azt vártam, hogy Gazille saját erejéből veri majd le Rouge-t, mert ez így egy picit erőltetettnek érződik, DE ettől függetlenül az árnyék (ha tényleg valami hatalmas gonosz erő) lehet, hogy nem is bánja, hogy egy erősebb emberbe szívódott fel. Megnézném a gyilkológép Vas-árnyék sárkányt. Ördögi

mire gondolsz amikor azt mondod hogy nem a saját erejéből veri le? ennyi erővel Rogue sem a saját erejéből veri meg Gajeelt, tehát már más ellen harcol, mint eredetileg
egy csata szerintem nem csak abból áll, hogy ki az erősebb, hanem hogy ki az okosabb, leleményesebb, szerencsésebb, elszántabb. Persze számít az erő is, de nem csak az. Ha megeszi az ellenfél elemét, az egy taktikai lépés, de ettől még ez nem CHEAT, ahogy ti szoktátok mondani Nevet

Szeretem, ha valakinek van egy határozott véleménye.  Mosolyog

A fejezet alapján szerintem természetesen, hogy Natsu eszébe jut az embereknek. Nem tudjuk, hogy volt-e másik sárkányölő, aki valaha két elemmel bírt, vagy sikeresen megevett egy másikat. Így magától értetődő, hogy erről a dologról Natsu, mint első, egyedi Sárkányölő beszélhetünk. Senki nem állította, hogy ez Natsu kiváltsága, de az, hogy Gajeel a lehető legnagyobb semmiből azzal az indokkal, hogy ha Szalamandrának sikerült, akkor nekem is, megeszi az árnyékot...Ez olyan hasracsapás-szerű ötletnek tűnik. Az eredmény az lett, hogy Mashima megismételt egy korábbi ötletet és felhasználta máson. Az ismétlést nem nagyon szeretem ebben a mangában. Natsut más szerepben felhozni a fejezettel kapcsolatban tényleg értelmetlen, gondolok itt a minden6ó részre.

Nakama Power Up...Nem lehet mindent elintézni ezzel. Lehet, hogy az elejétől fogva van és létezik a hasonló mangákban is, de akkor minden jövőbeli csatában ez lesz a megoldás? Teljesen jogosan szidják itt, velem együtt, ezt a klisét az emberek. Még hányszor kell elsütnie Mashimának? Elhiheted a változatosság jó dolog. Ha nem lehet mindent erővel leküzdeni és használni kell az érzelmek erejét, akkor elméletben Toby leverhetné az arrogáns Stinget, mert a szeretett zoknijára gondol, amíg Sting csak az erőre?... :| A fejezetben, amúgy nem volt Nakama Power Up, se barátság ereje, szóval nem tudom ez a téma honnan jött elő.

Gajeel már a Tenrou szigeten megmutatta, hogy mit is jelent a Fairy Tail számára. A mostani fejezetben egy Dragon Force-l inkább kiegyeztem volna, mint az árnyékevéssel. Hihetőbb magyarázat lett volna, hogy 3 hónap kemény edzéssel sikerült neki előhoznia. Az ellenfél elemének megevése egy taktikai lépés? Ha a taktikája az volt, hogy döngöljék a földbe és találomra megpróbál megenni egy másik elemet, vagy bejön vagy nem alapon, akkor ez tényleg egy taktikai lépés volt... smirksweat

Azt pedig már tisztáztam, hogy Gajeel a sima Roguet legyőzné megerőltetés nélkül a saját erejéből. Árnyék által megszállt Roguehoz kellett a Power Up. Ennyi és nem több.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5120 Dátum: 13 feb 08, 12:18:31 »

...
Nakama Power Up...Nem lehet mindent elintézni ezzel. ... Ha nem lehet mindent erővel leküzdeni és használni kell az érzelmek erejét, akkor elméletben Toby leverhetné az arrogáns Stinget, mert a szeretett zoknijára gondol, amíg Sting csak az erőre?... :| ...

Azért olyan még nem nagyon volt ebben a mangában, hogy egy abszolút gyenge valaki csak a "nakama power up"-pal győzött volna le egy nála sokkal erősebb valakit. Hasonló erejű karakterek esetén szokta csak bevetni ezt a mangaka.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #5121 Dátum: 13 feb 08, 13:33:21 »

WOW! Én nagyon örülök ennek a power-upnak, nagyon jól néz ki, és ideje volt, hogy Gazille is jusson egy nagyobb szerephez. Csak arra leszek kíváncsi, hogy megmarad neki majd az árnyék mint Natsunak a villámok, vagy kiürül. Amúgy meg szerintem tudjátok hogy ki lehet az árnyék, az a hülye kis lény, amelyik a Raven Tailben volt, a pinokkiós orrú csávónál. Megmondta h visszatér még Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5122 Dátum: 13 feb 08, 14:39:11 »

A fejezet alapján szerintem természetesen, hogy Natsu eszébe jut az embereknek. Nem tudjuk, hogy volt-e másik sárkányölő, aki valaha két elemmel bírt, vagy sikeresen megevett egy másikat. Így magától értetődő, hogy erről a dologról Natsu, mint első, egyedi Sárkányölő beszélhetünk. Senki nem állította, hogy ez Natsu kiváltsága, de az, hogy Gajeel a lehető legnagyobb semmiből azzal az indokkal, hogy ha Szalamandrának sikerült, akkor nekem is, megeszi az árnyékot...Ez olyan hasracsapás-szerű ötletnek tűnik. Az eredmény az lett, hogy Mashima megismételt egy korábbi ötletet és felhasználta máson. Az ismétlést nem nagyon szeretem ebben a mangában.

Érdekes, hogy először beismered, hogy ez nem Natsu kiváltsága, aztán meg felháborodsz azon, hogy valaki más is ezt "meri" használni. Azt sem mondhatod, hogy ez olyan gyakori, SŐT csata közben én nem is emlékszem ilyenre, hogy Natsu megette volna az ellenfél sárkányölő elemét, olyanra emlékszem hogy Laxus odaadta neki, de ez szerintem kicsit más. Mostantól ha bárki ezt csinálja, az már Natsu utánzása lesz? Gajeel még be is ismerte, hogy ezt Natsutól "tanulta" vagy leste el, szóval nem értem mit értesz az alatt, hogy a "lehető legnagyobb semmiből". Nyílván úgy adódott a helyzet, hogy ez volt neki az egyetlen kiút, vagy pedig beakarta bizonyítani, hogy nem marad el Natsutól erőben is ő is képes arra hogy két elemet uraljon. Fogalmunk sincs, hogy milyen erővel bír ez az árnyék, nyílván nem könnyű ellenfél, ha pilllanatok alatt elintézi Gajeelt. "Hasracsapás-szerű" ötlet? Számomra teljesen logikus volt, nem értem itt mire gondolsz...

Gajeel már a Tenrou szigeten megmutatta, hogy mit is jelent a Fairy Tail számára. A mostani fejezetben egy Dragon Force-l inkább kiegyeztem volna, mint az árnyékevéssel. Hihetőbb magyarázat lett volna, hogy 3 hónap kemény edzéssel sikerült neki előhoznia. Az ellenfél elemének megevése egy taktikai lépés? Ha a taktikája az volt, hogy döngöljék a földbe és találomra megpróbál megenni egy másik elemet, vagy bejön vagy nem alapon, akkor ez tényleg egy taktikai lépés volt... smirksweat

Azt pedig már tisztáztam, hogy Gajeel a sima Roguet legyőzné megerőltetés nélkül a saját erejéből. Árnyék által megszállt Roguehoz kellett a Power Up. Ennyi és nem több.

Az még nem is biztos hogy egy első generációs sárkányölő magától, saját erejéből egyátalán elérheti a Dragon Force szintet, szóval szerintem ez gyengébb teória. Én úgy látom hogy a sárkány lacrima tesz képessé erre az erőre, vagy pedig az, hogy ha valaki megöli a sárkányokat, de ez már csak az én elképzelésem, hogy ettől lesz valaki képes a Dragon Forcera és minél több sárkányt öl, minél többet használja, annál jobban kerül hatása alá és végül maga is sárkány lesz.  Az a baj, hogy te úgy gondolod, hogy Gajeel előre eltervezte hogy majd őt leverik és akkor árnyékot ehet, pedig pont fordítva, nem számított rá hogy Rogue ilyen erőt szerez majd és a szorult helyzetből nem látott más kiutat vagy épp kiakarta próbálni, hogy képes-e rá, ha már így alalkult, hogy körbevette az ellenfél mágiája. Én ezt inkább leleményességnek, mint másolásnak érzem.

A Tenrou szigeti csatája Gajeelnak szerintem nem volt valami nagy szám, rövid volt, viszonlag jelentéktelen ellenfelekkel, az oké, hogy megmutatta valamennyire hogy mennyit jelent neki a céh, de azt hogy más ember lett, mint volt, én még nem érzem lezárt témának.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 08, 14:42:27 írta Depres » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5123 Dátum: 13 feb 08, 16:01:28 »

Olvastad az előző hozzászólásaimat a 318. fejeztről és annak fejtegetéséről, Depres?  Technikai KO

Az egyikben leírtam, hogy Natsu tulajdonképpen kapta a villámokat Laxustól és nem megpróbálta megenni. Nem tudom, hogy számít-e ez, de szerintem van jelentősége annak, hogy egy elemet átadnak vagy megpróbálja valaki minden erejével elnyelni. Gajeel pedig azt mondta, hogy ha Szalamandrának megy, akkor neki is fog. Tulajdonképpen Natsu nem egy csata hevében próbálta megenni az ellenfele elemét, hanem kapta, ezért Gajeel kijelentése helytelen. Így hasracsapás-szerűen, a semmiből megette az árnyékot, mintha az a világ legtermészetesebb dolga lenne. A logika emögött annyi volt, hogy ha Natsunak sikerült, akkor neki is fog. Garantálta ezt valami is? Arra akarok kilyukadni, hogy a két eset nem is hasonló, de Gajeel úgy állítja be, hogy Natsu ilyet már csinált, holott már írtam, hogy van különbség a két eset között.
Ezt az képességet bármelyik sárkányölő elsajátíthatja felőlem, de az újbóli felhasználása ismétlés, ami unalmassá teszi a dolgot. Maga a jelenség, hogy két elemet ural a sárkányölő elveszíti az egyediségét. Natsu utánzásáról szó sem esett, csak arról, hogy az említett jelenség ismétlődése elvesz az élményből nem keveset.

Az árnyék megevésé taktikai lépés résznél reméltem, hogy érezhető volt az irónia, de úgy látszik tévedten. smirksweat Komolyan azt gondoltad, hogy szerintem Gajeel előre eltervezte, hogy leverik, hogy árnyékot ehessen?
Szó sem volt ilyenről. Ha nem volt más lehetősége, mint az árnyék megevése az érthető,de előtte mutathatott volna új technikákat. Semmilyen új technikát nem mutatott az egész arc alatt, sőt a Tenrou Sziget óta sem. Ennyire ellustult volna a technikák fejlesztésében? A Kard, az Üvöltés és az Ütő a fegyvertára mostanság. Mindhárom technikát a Phantom Lord arc óta ismerjük. Még a Titkos Sárkányölő Technikáját sem használta Árnyékon. Másolást szintén nem említettem. Leleményes, akkor lett volna, ha 100% a garancia arra, hogy képes megenni más elemét és nem hal bele esetleg, amire az összevert állapotában lett is volna esély.

A jövőben hanyagoljuk a témát, ha megkérhetlek.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 08, 16:02:14 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
mics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #5124 Dátum: 13 feb 08, 19:44:59 »

Amúgy Gazille szerintem arra gondolt, amikor Natsu Zancrow lángjait ette meg, amikor azt mondja "Ha Szalamandra is képes volt rá...". Jó, azok lángok voltak, ez meg árnyék. Ott ugye Natsu teljesen lenullázta magát, hogy el tudja nyelni, amiután dobott is egy új technikát. (Ryuujin no Kouen)<--- csak akkor láthattuk.
Szerintem hasonló lehet most Gazille-lal is. Aztán lehet, hogy mégsem.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5125 Dátum: 13 feb 08, 21:00:38 »

Szerintem az árnyéknak és a kis szörnynek nem sok köze lehet egymáshoz.
Akkor miért nem érezték Gerard-ék Luxus harca alatt a furcsa erőt?
Naplózva

Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #5126 Dátum: 13 feb 08, 21:21:48 »

Na ne mondjátok már hogy Natsut nem nyomják... O.O Ember megeröltetés nélkül levert 2 dragon Force-os csávót, azzal az indokkal hogy megfigyelte őket... -_-" Sztem ha innen jön a dolog akk Gerard is meg tudta volna figyelni még anno a toronyban -_-" de nem Natsu soha az életbe nem veszíthet, nem mondom hogy Erzával nem ezt csinálják, de Natsuval pont ugyan ezt.

A Gazille féle amortizálást meg arra értem, hogy Ő folt a Phantom ásza, annak a céhnek, ami a Fairy tail riválisa volt, és Fiore királyság 2. céhe... Ehhez képest tulajdonképpen egy senki ( Natsu ) leverte, és azóta folyamatosan húzzák Gazillet... -_-" Szal még a Phantom-os korszakában is erősebb volt mint most. Mellesleg miért dob ennyit egy másik személyiség Rogue-on??? ugyanazok a technikák maradnak neki, csak kapott egy másik személyiséget, és máris hullára verte Gazillet, hozzáteszem Árnyék hév módban, és megint idézem Natsu nem csak Rogue-t, hanem Sting-et is megverte egyszerre DRAGON FORCE-ban, ami erősebb mint a hév. Akk miről beszélünk?

Az meg hogy Gazille egyediségét lerombolja azzal a szlogennel hogy ha szalamandrának sikerült nekem is megy... kész irritáló! -_-" tisztán Natsuhoz hasonlítgassák, mikor is valamikor ő ász volt, és egy kézzel kéne Zúznia Dragnelt, valamint benyomnak neki egy olyan tápot amit neki... szinte sértő rá nézve... -_-"
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5127 Dátum: 13 feb 08, 22:26:22 »

Lehet annak idején egy ász volt, egy más társaságban, de ez egy számára új társaság és az új társaságon belül a társaságban elfoglalt helye is változik.
Egyébként általában azok, akik fitogtatják az erejüket és elnyomnak, sokkal gyengébbek, mint az amúgy külsőleg látszik.
Szerintem ez nem csak arról szól, hogy régen milyen erős volt és most milyen.
Számításba kell venni az olyan tényezőket is, mint a változó környezet és változó riválisok.

Gazille az alap Rogue-t és az alap dragonforce-os Rogue-t is simán elverné, akárcsak Natsu.
Tulajdonképpen véget is ért volna a csata annyival, hogy Rogue ráeszmél a barátság erejére és megérti Gazille, miért csatlakozott a Fairy Tail-hez.
De kapott egy külső támogatást, ami az alap Rogue DF feletti szintre vitte. Tehát ebben a külső támogatásos módban előhívott HÉV nem egyenlő az alap Rogue által előhívott HÉV-vel.
Ahogy mondta is, ebben a feltuningolt módban alap Natsu se jelentene neki kihívást.

Amíg Gazille nem lett feltuningolva, addig ő is egy alapszinten volt és ezen az alapszinten verte el annak idején szalamandrát, de itt egy új helyzettel kellett szembenéznie.
Ami számomra kérdéses egyedül a fejezetben, hogy Gazille honnan tudott Natsu ilyen jellegű dolgairól? Mert magában a mangában nincsen semmi ilyen jellegű párbeszéd, hogy a korábbi harcok tanulságait boncolgatnák.

Ez a fejezet tulajdonképpen csak arról szólt, hogy Rogue és Gazille, mindketten ugyanarra a szintre kerültek és innentől már fair a meccs.
A kérdés már csak, milyen hatással lesz ez a "gonosz ismeretlen erő" Gazille-ra.
Lehet belehal.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5128 Dátum: 13 feb 08, 22:36:43 »

@Serpens92

Ott a pont. Gazille lehetséges, hogy emiatt hal meg. Mosolyog

Akárhogy is nézzük a jövő lucy nem okés. Akárhonnan indulunk el ő nem lehet az igazi jövőbeli lucy. Egyszerű másolat lesz. Azaz egy másik ember aki lucy-vá transzformálta magát. Ha ez igaz is. Ki akarná azt hogy bekövetkezzen ez a katasztrófa vagy mi a valódi terve?
Naplózva
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #5129 Dátum: 13 feb 08, 22:50:43 »

Jó de érted egy személyiség változás miért dob ennyit rajta, hogy meg se tudja karcolni??? O.O Szal ez azért elég durva, mikor te is írtad, hogy a DF-es énjét is leverné... (kétlem, amennyit mutatott... tulajdonképpen a kezdetektől szinte semmit nem fejlődött... -_-")

Az kéne még hogy ez nyírja ki Gazillet... -_-"
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!