24 máj 19, 13:20:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780360 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5055 Dátum: 13 jan 26, 22:19:45 »

@gt12

én is gondoltam ilyen hibrid sárkányokra, de aztán eszembe jutott valami, pl: tigris sárkány => tigrist eszik és ezzel nő az ereje? Nevet vagy vér sárkány, akit Drakulának hívnak? de mondjuk a fa sárkány már elképzelhető, de tuti nem ezen lesz a hangsúly

akármi is lesz, biztos jó lesz, Hiro még nem okozott csalódást... csak az animével van baj, de azzal is csak az animátorok lustasága miatt (pl: mangában a toronyban milyen fasza már Gerard harci öltözéke, animében meg ilyen Cloud feelingje van a FF-ból...)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/096/9 az említett öltözet

amúgy én mindig azon gondolkozom, hogy Gildarts az erősebb vagy a nagypapi? bár tudom, ez most nem ide tartozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 22:26:44 írta olcha94 » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5056 Dátum: 13 jan 26, 22:22:59 »

Elképzelhető hogy Acnologia vezeti a sárkányokat , de ezen a képen nincs rajta :
http://mangastream.com/read/fairy_tail/69222055/21
Most vagy a középen feljebb látható cápára emlékeztető sárkány gigantikus  vagy vannak sokkal kisebb méretű sárkányok is .
Sárkányok ma még nem érnek oda csak a játékok után 2 nappal .
Arra kiváncsi lennék ha a manga története során megjelennek a démonok , akkor rájuk milyen hatással volt ez a 10000 sárkány megjelenése.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 22:43:58 írta Banzai » Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5057 Dátum: 13 jan 26, 22:29:07 »

hm, ha Acnologia vezeti őket, akkor az elég sok kérdést vet fel:
-miért vezeti a sárkányokat, akik ellen annak idején küzdött
-ha ő vezeti őket, akkor vajon Igneelék Natsuékkal lesznek-e
-ha nem, akkor miért tanították őket annak idején sárkányölő mágiára
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5058 Dátum: 13 jan 27, 00:26:31 »

A fejezet nekem tetszett. Mosolyog

  Erza harcát lassan lezárhatná a sensei, mert túl sokáig húzza. Nem tudom ... én nagyon reménykedem, hogy most nem Erza fog nyerni. Akkor nem zavarna, ha teljesen jól lenne, mert ha fullon van mind a két nőci, akkor nem biztos, hogy Minerva az erősebb. De valahogy Minerva karaktere pont olyannak tűnik, akit egy nakama power up nem hat meg és kegyetlenül a földbe tiporja az ellenfelét, amihez azért az ereje is meg van. Ezt várom tőle most is, hogy Erzának egy cseppnyi esélyt sem fog adni és keresztbe lenyeli. Ezt Erza fanként mondom, de nevetséges lenne, ha most is győzne. Minerva meg bármennyire is idegbeteg és képes gerinctelen dolgokat csinálni, nagyon taktikus amit tesz. Nem hazudott, mikor azt mondta megmutatja, hogy is harcol egy király.

  Gazille lassan kivégezhetné az ifjú, de annál nagyobb szájú sárkánykölyköt. Igen, Gazille nem olyan erős, mint Natsu, de ez nem azt jelenti, hogy nincsenek nagyjából egy szinten. Sajnos, Mashima a háttérbe szorította a karakterét, pedig lenne benne potenciál. Szerintem sokkal jobb lenne, ha Natsu riválisa nem Gray, hanem Gazille lenne. Gray nem fog odáig fejlődni, mint Natsu, a jégmágiából nem lehet ennyit kihozni. (Nem gyenge a jégmágia, de szerintem nem lehet neki akkora pusztító erőt adni, mint a sárkányölő mágiának. Ellenben védelemre nagyon is jól használható lenne, ezért is zavar, hogy ennyire erőltetve van az állandó jéggel való támadás.)

Luxus vs Orga
  Egyenlőre nem sok érdekfeszítő. Látszik, hogy mindkét villámfószer nagyon bivaly. A harcuk is erről árulkodik, még csak kóstolgatják egymást. Bizony Orga még tartogathat meglepetéseket, nem véletlenül Istenölő. Az eddigi Istenölők meg is megmutatták, hogy bizony velük nem lehet packázni.  smirksweat  Azonban azt figyelembe kell vennünk, hogy eddig egyiknek sem volt dolga olyan sárkányölővel, aki DF-et használ. Ez viszont még okozhat kellemetlen meglepetéseket Orgának.
  Jura megjelenése szerintem nagyon karaj volt. Orga azért egy kicsit "összecsináltam magam" arcot vágott. Luxus arcán és beszédén látszik, hogy izgatott, mert tényleg egy nagyon erős ellenfélbe botlott. Én minden formációnak örülnék. Tőlem lehet Jura vs Luxus vs Orga is, de azt nagyon nem szeretném, hogy Luxus és Orga összefogjon Jura ellen. Ez nem vallana se Luxusra (egyedül lazán nekiment Hadesnek), se egy Sabertooth-osra.
  Amit sokan elleneznek az, az hogy Orga eltűnjön a színről és Luxus vs Jura meccs legyen. Az őszintét megmondva engem ez a változat érdekelne a legjobban. Megnéznék egy igazi Luxus féle tombolást, mert a legutóbbi harcában nem mutatott nagyokat. (Habár azért jópár szép ütést bevitt annak a Hadesnek, aki pár pillanat alatt kifektette Makarovot)

  A 10000 sárkányt csak én érzem egy picit túl soknak?  smirksweat Nem tudom, ez annyira kiábrándító lenne nekem. Azt hittem Epicebb belépője lesz a sárkányoknak és nem tolnak a képünkbe rögtön több ezret. Így, hogy előre bejelentik ez elég gyengusz megoldás. Én mindig is úgy képzeltem el, hogy először a srákányölőink sárkányait mutatják be először. Például találkoznak valamelyikkel egy komoly küldetésen vagy akármi. (Jó az igaz, hogy már találkoztak egyszer Achnologiával meg a Jáde sárkánnyal is.) Ráadásul én egy picit korainak érzem a sárkányok felbukkanását. Szerintem a történet még nem érett meg arra, hogy összeeresszék a sárkányokat az emberekkel.
  Ezért is gyanakszom arra, hogy valahogyan sikerül megakadályozniuk a sárkányok érkezését. Erre nekem van egy elképzelésem, ami a következő: Mint az kiderült a sárkányok régen az emberek ellenségei voltak. Néhány sárkány azonban békében akart élni az emberekkel és a sárkányölő mágiát az emberek kezébe adták. Tehát két oldal alakult ki és a sárkányok egymás ellen is elkezdtek harcolni. Na már most gyaníthatóan Igneel, Grandine és Metalicana (+Skiadrum és Vice Logia) az "emberbarát" sárkányok közé tartozik, de még akár ők is lehetnek több ezren. Mi van, ha Igneel összetoborozta a kis sárkánysereget és útját fogják állni a közeledő 10000 másik fajtársának?
  A másik elképzelésem az, hogy a sárkányok az Elsötétülés kapuján keresztül érkeznek. Hiszen elméletileg a sárkányok száma nagyon megcsappant, amikor megjelentek a sárkányölők. Logikus lenne, hogy még a sárkányölők megjelenése előtti időkből, a múltból jönnének. Hiszen a kapu elméletileg külön idősíkokat köt össze és alkalmas is az időutazásra.
  Amit egyedül nem értek, hogy a hercegnő mit görcsöl annyit? "A válaszom a Nagy Mágiajátékok eredményétől függ." Milyen válasza? Mit tudna ő tenni a több ezer sárkány ellen? Kinyitja az Elsötétülés kapuját? Ha a második lehetőség, amit elmondtam beigazolódik, akkor ő maga szabadítja rá a világra a sárkányokat. De ha nem is ez történik akkor is kit küldene vissza a múltba Zeref megölésére? Ráadásul attól, hogy Zeref eltűnik (és az ő elképzelésük szerint ezzel Achnoligia sem létezne) attól még nem biztos, hogy nem léteznének sárkányok. Sőt mint tudjuk Achnologia irtott ki rengeteg sárkányt. Ha ő nincs lehet, hogy a sárkányok még mindig léteznének, mert legyőzték volna az embereket a háborúban.
  Annyi, de annyi lehetőség van még a történetben. Mindenki más megvalósításnak és kimenetelnek örülne, de szerintem nem fogunk csalódni a sensei-ben.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5059 Dátum: 13 jan 27, 01:21:49 »

Na, végre ide jutottam.

A fejezet nagyon király lett. Nevet Most először gondoltam, hogy nem is lenne olyan rossz, ha itt lenne Acnologia. Lehet, hogy utálja az embereket, de szerintem nem ő vezeti a sárkányokat (legalábbis a képen nincs rajta) és inkább azokat irtaná, ha hirtelen ennyivel találkozna.

A párosításokról már mindent elmondtak, amit lehetett. Reményeim tömören:
Erza vs. Minerva: (csakazértis) hihetetlen, lehetetlen Erza win
Gazille vs. Rogue: laza Gazille win (ha nem ez lenne, az nagyon távol helyezné őt Natsutól, meg am is ő az egyik kedvencem Mosolyog)
Luxus vs. Orga vs. Jura: Nekem mindegy, csak látványos legyen, és legyen megalapozott Luxus és Orga arckifejezése (az első bírja tovább, utóbbi pedig gyorsan hulljon el)
Juvia és Gray vs. Lyon és Chelia: Bár nem nagyon hoz lázba ez a harc, azért nagyot néznék, ha a FT párosa nyerne itt.
Persze az összes harcot megkavarhatja Gordon Matthew Thomas Sumner ikszdé (ismertebb nevén Sting).

Ui:.
Most vagy a középen feljebb látható cápára emlékeztető sárkány gigantikus  vagy vannak sokkal kisebb méretű sárkányok is .
Sárkányok ma még nem érnek oda csak a játékok után 2 nappal .
Arra kiváncsi lennék ha a manga története során megjelennek a démonok , akkor rájuk milyen hatással volt ez a 10000 sárkány megjelenése.

Szerintem a krokodil smirksweat sárkány nagyon nagy (legalábbis ezt érzékelteti a kép a hegyekkel), de valószínűleg pl. a mellette levő rovar sárkány relatív pici. Technikai KO
Hogy a démonokkal mi van? Ne kívánd ide még őket is szegény (képzeletbeli, de azért mégis) embertársaink nyakába. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5060 Dátum: 13 jan 27, 09:38:09 »

Ha jól emlékszem, Rogue nem mutatta meg egykor a teljes erejét, azt csak Sting használta. Az előbbi csak állt, és dülledt szemmel nézte, hogy Natsu leveri őket. Szóval nem biztos, hogy Gazillenek olyan könnyű dolga lesz, meg az egyébként is unalmas lenne. Mosolyog

Bár lehet rosszul emlékszem, mert nem igazán hagyott bennem mély nyomot a sárkányölők harca és Natsu győzelme.
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5061 Dátum: 13 jan 27, 11:59:34 »

@hagabi

olvass vissza a fórumon és meglátod, hogy nem csak te találod soknak

@Saphira

Rogue is használta a teljes erejét, csak Stingen volt a hangsúly, de Natsu mindkettőjük száját elkente
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5062 Dátum: 13 jan 27, 13:25:42 »

---
Sammy
Én nagyjából husz sárkányt tudok elképzelni per szentmágus.

Közben megnéztem a mostani Fairy Tail anime részt, amikor Erza bevonul és lenyomja a 100 szörnyet. Abban a kommentátor azt mondja, hogy az S szintű szörnyhöz még egy tíz szent mágus tag is kevés lenne. Ahhoz képest Erza mindet lenyomta, szóval itt baromi nagy csata van készülőben Mosolyog A tíz szent mágusban annyira nem bíznék, habár nem láttuk az erejüket, így véleményt nagyon nem tudok róluk mondani, max Juráról, de reméljük minél előbb megtudjuk, milyenek Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Deriora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 10



« Válasz #5063 Dátum: 13 jan 27, 15:02:21 »

Sárkányok:
Makarov is a 10 szent mágus egyike, róla pedig tudjuk-vagy legalábbis sejtjük-, hogy milyen erős. Bár tényleg nehéz behatárolni az erejüket...Mikor a Phantom megtámadja a Fairy Tailt Jose azt mondja ( http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/049/17 ), hogy két szent mágus harca természeti katasztrófákkal járna. Amikor Gérard elraboltatja Erzát azt mondja, hogy olyan mágus testére van szüksége Zeref feltámasztásához, akinek az ereje közel azonos egy szent máguséval (és ugyebár mikor Erza a saját temetését látja a tanács tagjai is beválasztják). Persze Jose túlozhatott is, nem feltétlenül megbízható forrás ebből a szempontból, Gérardot pedig manipulálta Ultear, de a két dolog erősen ellent mond egymásnak. Függetlenül attól, hogy milyen erős egy szent mágus nem hinném, hogy sokat érnének a sárkányok ellen, mert ha egy egyszerű mágus (akármilyen nagy ereje is van) képes lenne harcolni ellenük, akkor nem lett volna szükség sárkányölőket képezni.

Gray - Lyon - Juvia - Chelia
A Juvia-Chelia "harc" lehetne végre kicsit komolyabb, már nagyon unalmas, hogy egy ilyen erős mágust így lehúzzanak. Még Wendy is komolyabban harcolt, mint az a nő. Remélem, legalább Gray és Lyon rendesen harcolnak, elvégre elég komoly a tét Nyelvesít

Erza - Minerva
Nem bánnám ha Erza nyerne, de akkor legalább mutasson valami újat. Még a szokásos tréningruci is megteszi, ha előáll egy új technikával. Szeretnék már nála látni valamilyen fejlődést. Másképp inkább ne is nyerjen. Ő a kedvenc karakterem, de tényleg villanthatna végre valamit a badass nézésen kívül. Elvileg ő is megkapta a második eredetet, hát használja ki (az persze már közel sem biztos, hogy valóban meg is kapta, vagy már régen megvolt neki).

Összességében tetszett a fejezet, kíváncsi vagyok, hogy mi fog kisülni ebből a sárkányos dologból. Bár szerintem semmi, mert a manga eleje óta a legfőbb cél az volt, hogy megtalálják a sárkányokat. Ha most hirtelen ez rendeződik...akkor az szerintem a manga végét jelentené  Sír

Moderátor, Chakra:
Piros betűszín eltávolítva, mert szemkifolyató.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 28, 09:24:10 írta Chakra » Naplózva

Mac1125
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5064 Dátum: 13 jan 27, 21:24:58 »

Régóta olvaslak benneteket, végre elhatároztam magam hogy írjak is:)
Van pár dolog amit fixnek vehetünk a  történettel kapcsolatban:
-Vissza akarnak menni a múltba hogy Zeref-et hátsón billentsék amíg "kicsi"
-Zeref és Acnologia elég közel álltak egymáshoz, hisz Zeref segített neki átalakulnia sárkánnyá (wiki alapján)
-Acnologia elég sok sárkányt megölt, félték a sárkányok a nevét.

És akkor jöhetnek a vadabb találgatások:
Mi van ha azért lett hirtelen ennyi sárkány mert A jövő Lucy idővonalában visszamentek elfenekelni Zerefet, így sem ő, sem Acnologia nem tudta kivenni a részét a sárkányok irtásából, így elszaporodtak? Ebben a megvilágításban azért megváltozna a Zerefről kialakult kép. Egyébként eddig nem csinált túl sok "rosszat", sőt, ha a tetteit nézzük inkább a jók felé húz. Nekem tetszett amit Hadessel csinált. Nevet
Szóval van itt egy gigantikus erő, 10000 sárkány, ez ellen szintén valami nagyon nagyot kell kiállítani ellenfélnek, és ez akár Zeref és Acnologia is lehet.

Persze nem biztos hogy megvan a dupla csavar, és lehet hogy Acnologia hozza a sárkányokat hogy megvédje  Zerefet attól hogy  a múltban ellássák a baját, de érzésem szerint minden az időutazás körül mozog.


Erza a cheater szál: Nem vagyok Erza fun, mégsem érzem cheaternek. A manga csatái messze nem fizikai csaták, és igazából nem is mágikus csaták. Az egész arról szól hogy kinek van igaza, ki a jobb szívben, lélekben. A fairy tail nem legyőzi az ellenfeleit hanem megváltoztatja őket. Ezért nem győzhetett a "bosszú" a "küzdök azokért akik feláldozták az életüket hogy élhessek" ellen. Teljesen mindegy milyen a karakter, az számít amit képvisel. Itt minden jelkép és szimbólum.

Minerva:  Nos ő nagyon okos, célratörő nő és egyben egy érzéstelen dög. Buknia kell. Nem feltétlen Erza kezétől, hisz okosan elérte hogy Erza félretegye józan eszét. Adott még Kagura kardja amit nem túl sokszor húztak elő,és az én titkos favoritom: Sting. Szép lenne ha a Sabertooth belülről tisztulna meg és alapítanának egy rendes céhet., de erre kicsi az esély. Mindenesetre ha Sting tervez valamit Minerva ellen akkor ez lesz a legjobb alkalom.

Egy hét és okosabbak leszünk egy picivel.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5065 Dátum: 13 jan 27, 21:47:18 »

Azon a napon, amikor hirtelen eltűntek a sárkányok egyik napról a másikra, 777-es évben. Ez is lehet egy időutazás következménye. Hiszen, ha valamit csináltak a múltban, akkor annak lehetett egy ilyen hatása, hogy egyszer csak hirtelen törlődtek.

Nem hiszem, hogy a játékok ideje alatt Sting Minerva ellen fordulna. Azt tudom esetleg elképzelni, hogy vagy a jelenlegi 3-asba vagy Minerva és Ezra harcába avatkozik be oly módon, hogy amikor Erza már a végsőket rúgja, akkor Sting hátbatámadja.

A karakterek ellaposodásáról:

A probléma az alapvetően, hogy Mashima nagyon sok szereplővel dolgozik és így nem jut minden egyes karakternek kellő szereplési idő. Ott volt a Rajjutsu, velük is mi lett. Lassan ugyanolyan semmirekellő háttérszereplőkké válnak, mint a többi céhtárs. Amikor vannak ezek a csoportos képek róluk, gyakran felteszem a kérdést, minek ennyi haszontalan figura. Bár lehet Mashima is felteszi néha magának, ezért fog most elég sok szereplőtől megválni. Bár úgy érzem, hogy a jelenlegi céh létszám még mindig jobb, mint amikor még a Fantom ellen mentek, ott aztán rengeteg noname szereplő volt.
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5066 Dátum: 13 jan 28, 02:41:33 »

Hmm elkezdtem olvasni a sok kommentet,de végül belefáradtam. Annyi ötletetek van hogy nem is tudom melyikre reagáljak.
Ez azért vicces Chakra, hogy a sárkányok erőkülönbségének elemzésétől eljutottál valahogy a szaporodásukig.

Amit fontos kommentálnom:
Nem értem hogy miért mindig Acnológiához akarjátok hasonlítani a többi sárkányt, hiszen kiderült?! hogy ő elvileg nem is sárkány hanem egy sárkányölő, aki a sárkányok vérében addig lubickolt amíg maga is sárkány (féleség) nem lett. Ha azt nézzük hogy Acnológia volt a legerősebb sárkányölő és még ehhez hozzájön az is hogy a sárkányok vére felerősítette még átalakulás közben, akkor teljesen más szinten van mint egy sárkány, sőt másfajta erőt, ellenállást is birtokolhat. Arcadios meg valami olyat is mondott, hogy Zeref változtatta őt sárkánnyá, tehát szerintem egyátalán nem jó viszonyítási alapnak. Az pedig hogy ő vezetné őket, erősen kétlem, hiszen tucat számra mészárolta őket, aztán meg a vezérük lenne?
Sőt nem csak a rossz sárkányokat, de a jókat is írtotta, így nem tartom valószínűnek. Szerintem a Sárkánykirály jelző inkább az erejére utal, vagy ha már nincsenek emlékei a régi önmagáról akkor elképzelhetem vezetőnek, viszont azt nem tartom valószínűnek, hogy a sárkányok követnék bárhova is, vagy diktatúra van tán?

Egyébként ha megfigyeljük Zeref viselkedését, meg a most kapott információkat, akkor valószínűleg Zeref pont azért lett ilyen "ártatlan", mert találkozott Natsu-val a múltban és onnan ismerhette is.

A 10000 sárkány elleni nyerés pedig kétlem hogy bekövetkezne, ha a fővárost ezeknek csak a 10-ed része támadja, akkor is egy-egy képzettebb emberre több sárkány jut, mint amit megtud számolni, főleg ha a sárkányok együttműködnek és nem csak szállnak és üvöltenek ide-oda. Ha a jövőben bekövetkezett, akkor itt is befog, nem hiszem hogy Natsu, Lucy és a többiek a menekítő csapatból sokkal többet tudnának tenni ellenük, ha most esetleg nem kapják el őket, pont ezért kell használni előtte a kaput.

Szerintetek mire gondolt Gerárd (Jellal) hogy valami nem stimmel?

ui: az esetleges elírásokért bocs, hajnali 3 van.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5067 Dátum: 13 jan 28, 04:58:48 »

Ezjó rész volt Nevet a 10k sárkányt énis soknak érzem főleg úgy hogy 777 évben eddig 3 sárkányról tudtunk.
Biztosra veszem hogy sikerrel járnak és porig rombolnak mindent, és az idő utazás is valószínű.
Achnologiára lehet hogy van egy tippem de nem merem le írni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5068 Dátum: 13 jan 28, 10:33:00 »

... http://mangastream.com/read/fairy_tail/69222055/21
Most vagy a középen feljebb látható cápára emlékeztető sárkány gigantikus  vagy vannak sokkal kisebb méretű sárkányok is .  ...

Elvileg nem feltétlen azonos "nagyságúak" a sárkányok. A küzdőtér alatt lévő sárkánytemetőben is többféle méretű sárkánycsontváz volt látható.

Hmm elkezdtem olvasni a sok kommentet,de végül belefáradtam. Annyi ötletetek van hogy nem is tudom melyikre reagáljak.
Ez azért vicces Chakra, hogy a sárkányok erőkülönbségének elemzésétől eljutottál valahogy a szaporodásukig.

Amit fontos kommentálnom:
Nem értem hogy miért mindig Acnológiához akarjátok hasonlítani a többi sárkányt, hiszen kiderült?! hogy ő elvileg nem is sárkány hanem egy sárkányölő, aki a sárkányok vérében addig lubickolt amíg maga is sárkány (féleség) nem lett. Ha azt nézzük hogy Acnológia volt a legerősebb sárkányölő és még ehhez hozzájön az is hogy a sárkányok vére felerősítette még átalakulás közben, akkor teljesen más szinten van mint egy sárkány, sőt másfajta erőt, ellenállást is birtokolhat.
...

Zirconis a "sárkányok vérében való fürdéssel" csak arra célzott, hogy az a sárkányölő nagyon sok sárkánnyal végzett. És az őrülten röhögő árnyékkép alapján már valszeg hentes módra, élvezetből ölte őket.
Vagyis nem volt itt szó arról, hogy tényleg valamilyen képességek elérése érdekében ténylegesen is megfürdött volna a vérükben.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5069 Dátum: 13 jan 28, 13:26:20 »

Hmm elkezdtem olvasni a sok kommentet,de végül belefáradtam. Annyi ötletetek van hogy nem is tudom melyikre reagáljak.
Ez azért vicces Chakra, hogy a sárkányok erőkülönbségének elemzésétől eljutottál valahogy a szaporodásukig.

Amit fontos kommentálnom:
Nem értem hogy miért mindig Acnológiához akarjátok hasonlítani a többi sárkányt, hiszen kiderült?! hogy ő elvileg nem is sárkány hanem egy sárkányölő, aki a sárkányok vérében addig lubickolt amíg maga is sárkány (féleség) nem lett. Ha azt nézzük hogy Acnológia volt a legerősebb sárkányölő és még ehhez hozzájön az is hogy a sárkányok vére felerősítette még átalakulás közben, akkor teljesen más szinten van mint egy sárkány, sőt másfajta erőt, ellenállást is birtokolhat.
...

Zirconis a "sárkányok vérében való fürdéssel" csak arra célzott, hogy az a sárkányölő nagyon sok sárkánnyal végzett. És az őrülten röhögő árnyékkép alapján már valszeg hentes módra, élvezetből ölte őket.
Vagyis nem volt itt szó arról, hogy tényleg valamilyen képességek elérése érdekében ténylegesen is megfürdött volna a vérükben.

Azt nem állítom hogy ezt direkt csinálta, viszont :
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/14
ezen az oldalon kétszer is említi, hogy a vérükben fürdött, vagy rossz a fordítás? (csak viccelek)
tehát én arra gondoltam ebből hogy a vérük által vált sárkánnyá és ez által ki tudja mennyivel lett még annál is erősebb mint volt, de ezt csak azért mondtam hogy ne említsük egy lapon a sárkányokkal.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!