24 máj 18, 14:42:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779293 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #4980 Dátum: 13 jan 19, 20:15:51 »

Azt hiszem a mangaka a lehető legjobban fejezte be ezt a harcot. Erza nem kapott power uppot, Kagura nem lett egyoldalúan elverve és nem halt meg egyik se (mind2 jó karakter kár lenne értük). Aki azt mondja hogy Kagura kard előhúzása gyenge volt az nem vette észre azt a pusztítást, ha folytatják a harcot sztem Erza és a város bajban lettek volna. Minerva hozta a formáját kb olyan irritáló a személyisége mint Cellnek xD

Viszont a következő fejezetekben nem tudom mire számítsak. Ha valaki nem lép közbe itt Erza vereséget fog szenvedni a sérült lábával ami nem baj. Igazábol arra leszek kíváncsi hogy hogyan akarják elintézni Laxust és Jurát Nevet Őszintén szólva az "Öreg hölgynek" semmi esélye ellenük szal max egymást fogják kiütni Nevet Na meg ott van Sting hihetetlen terve... De egy ilyen embertől nem várok sokat.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 20:16:30 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4981 Dátum: 13 jan 19, 20:52:03 »

Nem értem mi ebben a nagy pusztítóerő. Mármint Kagura támadása során félbevágta a fél negyedet. Ha az első mangát veszed alapul ott a tűzvarázsló szétkapta az egész kikötővárost mikor Natsuval harcolt. Ez sem volt nagyobb annál. Ezek csak nagyon is túlzásos rajzok a mangaka részéről. Nem kell ilyenen fennakadni.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #4982 Dátum: 13 jan 19, 20:55:47 »

Nagyon kevesen mutattak ekkora pusztító erőt egyetlen támadással. Ismétlem egyetlen támadással. Natsu nem egy ütéssel szokott várost rombolni még ha nagyon fel van tüzelve akkor is ritka az ilyen. Kagura igenis erősnek számít még a mostani részekben is akár a 3-4. legerősebb is lehet a mágiajátékok mezőnyéből. Ha tovább vagdosott volna vége a játékoknak.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4983 Dátum: 13 jan 19, 22:22:40 »

Csakhogy összehasonlítás képen.  Kagura "gyenge" támadásához.

Az OP-ben, ahol (szerintem) valamivel magasabb szinten vannak a szereplők, mint az FT-ben

Mihawk (ha jól rémlik benne van a 10 legerősebb OP karakter közt)
http://www.mangareader.net/103-22774-12/one-piece/chapter-553.html
http://www.mangareader.net/103-22774-13/one-piece/chapter-553.html
www.youtube.com/watch?v=Kp5BzDfxjYg
www.youtube.com/watch?v=HAAnUlVXkbY
www.youtube.com/watch?v=mz69EsceBKQ

Madara, fullos Susano támadását meg már linkeltem.

utóiratként.
Forgassátok meg Kagura támadását a 360 fokban tengelye körül.
Hol (anim/manga) láthatunk hasonló pusztítóerejű támadásokat?  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 22:44:49 írta Shiro » Naplózva

Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4984 Dátum: 13 jan 20, 01:08:30 »

Üdv, a fórumon Wolfoxy! Mosolyog

Elfogadom a véleményedet Natsuról és egyúttal kifejtem, hogy nálam ő miért nem nagyobb cheater, mint Erza.

#1     A Cobra elleni harcot elvesztette volna, ha nincs Brain, vagyis legalább egyszer kikapott a szememben.
#2     A Nakamán kívüli Power Uppok nem számítanak nálam cheatnek, lévén tisztán kijelenthető, hogy nem úgy győzte
         az ellenfelét, hogy a semmiből kiütötte. Nagyon is tudatában voltunk annak, hogy erőt szerzett.(Aetherion,   
         Romlottság lángja, Saggitarius nyila által keltett tűz)
#3    Zancrown kívül egyetlen ellenfelét sem úgy verte le, hogy hozzá sem tudott érni az ellenéhez, majd a semmiből
        1 támadással legyőzi, azaz Erza módon.  ikszdé

@Negativchaos

Elhiheted, hogy csak a legelvakultabb Erza fanok nem panaszkodtak a fejezet után. Meglepő módon külföldön is sok volt a facepalm. Azzal, hogy szidok egy fejezetet/harcot, azzal még nem az egész mangát szidom. Továbbra is követni fogom és, ami nem tetszik azt ki fogom fejteni. Erről szól a fórum: megtudni mások véleményét, még ha az negatív is.
 Mosolyog


Csak annyival szólnék hozzá a véleményedhez, hogy nem "csak a legelvakultabb Erza fanok nem panaszkodtak a fejezet után". Én sem vagyok hatalmas Cheatania fan például (tök jó ez a név ikszdé), de én abszolút elfogadtam az eheti fejezetet, egy shonen-ben láttunk már sokkal rosszabbat is. Mosolyog (Naruto, Bleach) A véleményem még mindig tartom, ez az Erza "nyerése" egy kicsit túl van dramatizálva, nem nyert itt ő semmit, ha Kagura összeszedett maradott volna továbbra is, akkor lesöpörte volna a pályáról Titániát. (Ezt most úgy mondom, hogy Erza az egyik kedvenc karakterem, ennek ellenére nem ragaszkodok hozzá, hogy mindig ő nyerjen.) De szétszórttá vált, amint előkerültek újra a régi sebek, így nem csoda, ha Erza be tudott vinni egy hirtelen támadást. Egy támadás nem egyenlő a győzelemmel, ráadásul csak a Mermaid Heel tag mondta azt, hogy Kagura vesztett, senki más nem szólt egy szót sem. A harcban végig ő volt fölényben, éppen ezért ezt a harcot valójában Kagura nyerte. Mosolyog Minerva azért mondhatta, hogy a győzelem Erzáé, mert mint "király" megtiszteli az ellenfelét azzal, hogy nem veszi el tőle a szerzett dicsőséget, ő már csak az utómunkálatokat végzi el. ikszdé Ekkor még nem is említettük, hogy Kagura fel akarta adni a meccset, holott ott volt a kiváló alkalom, hogy legyőzze Erzát. Mosolyog Még egy ok, hogy miért nem Erza itt az egyértelmű győztes.
Természetesen elfogadom a véleményed, hiszen mint mondtad, ez egy fórum, de úgy éreztem, ki kell állnom azok mellett, akik csak szimplán élvezték az eheti mangát, de nem Cheatania legnagyobb rajongói. Nevet Meglátjuk mi lesz jövőhéten, de ha Erza fog nyerni Minerva ellen a szétroncsolt lábával, akkor már én is nézni fogok ki a fejemből. Mosolyog
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4985 Dátum: 13 jan 20, 10:37:38 »

szerintem jövő héten Erza megeszi a ráhullott sziklákat és megmutatja hogy ő a Földsárkányölő ikszdé aztán jól kenterbe veri   Minervát Nevet
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #4986 Dátum: 13 jan 20, 12:24:24 »

Nekem semmi bajom sincs azzal, hogy a Fairy Tail mágusai mindig legyőzik az ellenfelet, mivel a hiányzó varázserőt és testi erőt azzal kompenzálják, hogy az ellenfél gyenge pontjait, a labilisságukat és érzelmeiket (saját pozitív érzelmeiket és az ellenfél érzéseire hatnak) használják fel ellenük.
Kagurától kicsit többet vártam volna, ezt nem tagadom, főleg hogy gyilkos szándékkal húzta ki a kardot. Nem érdemelt egyetlen ütés okozta vereséget, főleg, hogy itt látjuk milyen testi erővel bír (egymaga dobálgat sziklákat) az eddig látott varázsereje mellett:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/315/17
Remélem az animében ezt a részt is kiegészítik valamelyest.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4987 Dátum: 13 jan 20, 12:44:24 »

Nem lepődtem meg hogy erza megint ezzel a samurai rucis cuccal nyeri meg úgymond a harcot.
Nem ez az első.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #4988 Dátum: 13 jan 20, 14:04:43 »

Na most jutott eszembe mért volt olyan ismerős Rogue hangja, mert ugyan az a szinkronhangja mint D.Gray man-ben Lavi-nak (szerintem) Sting meg Kyou Kara Mao-ban Yuuri. (hang)
 Többen írták hogy az emlékezős részeket kihagynák, szerintem meg azok szoktak lenni a fénypontok Rogue harcát is azért várom mert kíváncsi vagyok a múltjukra. Ráadásul jobben megismerjük belőle a szereplőket Minerva múltja is érdekelne mitől lett ilyen győzelem megszállott és erkölcstelen. Meg hogy kerültek össze és csatlakoztak a Sabertooth-hoz.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4989 Dátum: 13 jan 20, 14:10:18 »

Na, hogy csesszétek meg! ikszdé
Azt hittem, hogy már soha nem érek a végére a kommenteknek, de végül megcsináltam! P.I.M.P.
Nem is tudom, hol kezdjem. Talán ott, hogy ha ez nektek rossz fejezet volt olvassátok figyelmesen a Naruto mangát, na az úgy egy ***, ahogy van. Jó nekem sem tetszett, de inkább csak annyit mondok rá, hogy nem hozta a megszokott színvonalat(legalábbis a végéig nem).

Wolfoxy Köszöntünk a kis szektánkban, érezd jól magad és fizesd be a tagságidat, ami abból áll, hogy megosztod velünk a véleményed ^^"

Kissé csalódott vagyok, hogy csak egy vállsérülés lett belőle, amit meg is jósoltak, ugye Shiro?!
Nem vagy te véletlenül az Asztro Show egyik alkalmazottja? ikszdé Ha igen kérnék egy rontás vizsgálatot  smirksweat

Bastian Tetszett ez a kis össze foglalásod a harcokról és az, hogy lapolgattad a tényezőket, amik a győzelmet segítették.  Egyetértek veled (azt hiszem).

Már nem tudom ki kért bocsánatot, azért amiért nyilatkozott Minerváról, de jobban is tette. Nevet
Nekem már pár fejezet óta, Ő a kedvenc női szereplőm a mangában. Egyszerűen azért, mert jól alakítja a gonosz szerepét. Még az anyját is eladná a győzelemért(ha eddig nem tette meg), ha már az apját(?) eltette az útból.

Nagyon érdekfeszítő volt, a kardforgatók csatája... csak sajnos Mashima nem úgy néz ki, mint aki annyira oda lenne a kardforgatásért és ez nagyban kihatott a csata kidolgozottságára is. A One Piece-ben ép azt szeretem, hogy ott az ilyen jellegű harcok, mindig megdobbantják a "pici szívem". Mellesleg a legjobb Mugiwara harcot is Zoronak tulajdonítom, amikor Ryuma ellen harcolt Thriller Bark "szigetén"(kár hogy egy hatalmas hajó volt).

A Power Up-al nincs annyi bajom, ha így akarja megoldani a harcot hát legyen. Ezt a legtöbb shounen előszeretettel használja. A OP-ben is nagy szerepet játszott, amikor bejött pl Lucci ellen. Na de azért nem mindig hatott az sem, amikor Kuma "eltüntette" a csapatot vagy ép Ace eseténél, mindkét esetben összeomlott Luffy.

Az egyetlen pozitívum Er-Chan mellet, hogy szívesen öltözteti a Sensei a mi nagy örömünkre. Hol le, hol pedig még lejjebb. Mosolyog Megjegyzem, hogy az elején nagyon tetszett, amikor még Natsu és Gray féltek Erzától.

A harc befejezése jó volt, elegánsan, csípőre tett kézzel szúrta át Minerva Kagurát. Hát ilyen egy igazi kisasszony! smirksweat

Akkor fog borulni a bili, ha még így is győzedelmeskedik Erza, az már tényleg nagyon, de nagyon leminősítené a mangát. Ha viszont Titánia veszít, akkor Natsu elintézi a küzdő teret. Ezzel csak annyi lenne a baj, hogy holnapra kellene tartogatnia az erejét, hogy fogadni tudja a sárkányokat.

A következő rész címe remélhetőleg arra utal, hogy meg tudunk valamit jövő Lucytól is. Ideje lenne ezt a kártyát is kijátszani véleményem szerint. A rajz továbbra is a legjobb azon mangák közül, amit figyelemmel kísérek, ami igen csak fontos, hogy feljebb kússzon a ranglistán(mert folyamatosan hozza fel magát a kategóriájában, habár első 100%, hogy nem lesz). Már 3x átnéztem, a mangát, de eddig nem találtam semmi rejtett információt a "sorok között". Pedig az fogott meg leginkább a FT-ben, hogy mindig volt mit keresgetni. Lehet, hogy most is van, csak én nem látom.

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 20, 14:14:41 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4990 Dátum: 13 jan 20, 15:56:18 »

Nem vagy te véletlenül az Asztro Show egyik alkalmazottja? ikszdé Ha igen kérnék egy rontás vizsgálatot  smirksweat
Küldöm az energiát, meg a számlát.  ikszdé

csak sajnos Mashima nem úgy néz ki, mint aki annyira oda lenne a kardforgatásért
Rave Master?
Vagy lehet hat év alatt tényleg elege lett a kardforgatókból.
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4991 Dátum: 13 jan 20, 18:12:19 »

szerintem jövő héten Erza megeszi a ráhullott sziklákat és megmutatja hogy ő a Földsárkányölő ikszdé aztán jól kenterbe veri   Minervát Nevet
a föld sárkányölő inkább Jura
Naplózva

Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4992 Dátum: 13 jan 20, 19:23:56 »

de Jura alapból tápos, Erza meg akkor lesz tápos ha nyal egy kis földet Nevet
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4993 Dátum: 13 jan 20, 19:25:19 »

akkor Jura a föld istenölő Ördögi
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4994 Dátum: 13 jan 20, 20:15:12 »

Szerintetek ha a következő ív arról szól hogy a múltba mennek vissza, akkor vajon kiket küld mashima vissza? Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!