24 máj 19, 08:51:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780195 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4875 Dátum: 13 jan 12, 17:00:24 »

Ez még csak a kezdet... kacsint
Naplózva

Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4876 Dátum: 13 jan 12, 17:16:01 »

@Bastian

Erza nem cheater hanem ő lesz a Föld sárkány ölő xD mert eddig akárhányszor vesztésre állt, mindig nyelt egy kis port/földet és utána erőre kapott ikszdé

Egyébként lehet hogy az a kard csak egy szimpla kard, csak trollkodnak vele hogy hű de nagy dolog van abba zárva Nevet (hasonlóan a nyuszi jelmezes exceedhez) És pont hogy a kard használó, azaz most Kagura az erős. Mellesleg mikor Millianna mesélt egy picit Kaguráról akkor azt mondja, hogy annyira gyűlöli "azt" a személyt hogy kizárt hogy mindketten életben maradjanak, magyarul elv Kagurát csak a gyűlölet tartja életben(http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/281/20).
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4877 Dátum: 13 jan 12, 18:16:02 »

Vagy az is lehet, hogy a Narutós Tsunadéhoz hasonlóan Kagura a kardjába vagy annak kardhüvelyébe gyũjti a mágikus erejét. És nem biztos, hogy "szép lesz", ha az a sok év alatt összegyűjtött rengeteg erő most el/kiszabadul. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 21:15:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4878 Dátum: 13 jan 12, 19:16:15 »

'' az a kard csak azért van hogy vele végezhessen ''
Hm ez érdekes...vajon mi lehet akkor benne ami csak azért van hogy vele végezhessen. Trollkodás a karddal 100% hogy nem lesz ugyanis: 1. komolyabbra fordultak az események 2. a kard azért van hogy megölje vele.
Ha az a kard csak azért van hogy jelall-al végezhessen, akkor egy sima kard miért nem teszi meg? Hisz abba is tud mágikus erőt gyűjteni. Biztos van abban a kardban valami félelmetes erő vagy egy elzárt erős démon lelke.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #4879 Dátum: 13 jan 12, 21:32:45 »

Hoppá micsoda meglepetés a mai manga... Ilyen egyoldalú harca nem nagyon volt eddig Erzának és az a vérfürdő a végén elég érdekes volt (A Fairy Tail eddigi harcaihoz képest), ha most megmurdel az nagy változást fog hozni a mangában.

Rosemary nem tudom mit jelenthet valóban lehet Minerva igazi neve lesz az de lehet valami új szereplő vagy kitudja. Nem olvastam végig mindent de egy újabb lehetőség az is lehetne hogy Sting belekezd a tervébe ami mondjuk abból áll hogy kivárja amíg a nagyok kimerítik egymást és akkor csap le dragon forceval... Alig várom a folytatást Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Kingdon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 14



« Válasz #4880 Dátum: 13 jan 12, 22:58:57 »

Uram isten de kemény volt ez a fejezet . Én nem tartom Erzát csalónak egyik kedvenc karakterem de mindegy . Ha most tényleg meghalt Erza akkor itt lesz nem pici pusztítás ha nezt Natsu megtudja hogy megölték Erzát . Akkor ő maga fogja elpusztítani az egész várost ha megtudja hogy miért halt meg Nevet , amúgy szerintem valaki beugrott Erza elé megvédeni . Vn egy olyan sanda gyanúm hogy Gerard lesz az vagyis Mistgun . Nagyon várom a köv részt , nagyon jó lesz ez animéban ha jól kihozzák a mozgó képekkel és ne mcsak állókat fognak berakni . Akkor epic jelenetek lesznek ezek a képek Mosolyog
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4881 Dátum: 13 jan 12, 23:36:17 »

Yeah, vége van a kényszerszünetemnek, végre leírhatom a véleményem a fejezetről  ikszdé
Király volt Nevet Úgy tűnik CheaTania egy kissé leszerepelt. Bár ebből úgy sem lesz komoly sérülés, halál pedig biztosan nem. A mangaka nem arról híres, hogy karaktereket nyír ki. Én még azt is kinézem belőle, hogy Erza talpra áll és lezúzza Kagura-t.
Bár ez után a Tigris ellen veszítene, az már tényleg gagyi lenne ha őt is lenyomná.
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4882 Dátum: 13 jan 13, 01:21:13 »

Ha Erza csaló akkor Natsuról ne is beszéljünk... Ritka az olyan meccs amikor saját erejéből nyert...
Jellal ellen az Eatherion miatt, Laxus ellen Gajeel segítségével, Zero ellen, mert Jellal neki adta az összes mágikus erejét, Edolas királya ellen is Gajeel és Wendy segítségével, Hades ellen Laxus villáma + társai, talán Zancrow meg a két 3. generációs sárkányölő ellen tudott csak úgy nyerni hogy épp nem segítette senki, szóval... óvatosan azzal a "csaló" szóval.
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #4883 Dátum: 13 jan 13, 07:09:06 »

Szerintem egyértelműen, Minerva épp hátba támadja Kagurát, hiszen most annyira dühös, h csak Erzára koncentrál. Ilyen tökéletes lehetőséget kétlem, h nem használna ki. Említve volt, h a mágia játékok győztes céhe, alattomos vagy aljas módon( vagy valami ilyesmi) fog győzni, és mi aljasabb egy hátba támadásnál? Kiüthetni az egyik legveszélyesebb részvevőt, az elgyepált Titániát, és Mirianát is egyhuzamban. Aztán majd amikor eljön a jövőben már megtörtént katasztrófa, Erza vagy más megtanítja Kagurának, h az igazi erőt nem a düh táplálja, hanem a szeretet, és ne a holtakat szánja, hanem az élőket.
Erza nem magára vállalja Gerard bűnét, hisz ő is felelős érte, Gerard nem volt önmaga. Ha nem Shimon áll oda akkor Natsu hal meg. Shimon se volt gyenge, bár nem láthattuk mire is képes, de nem csoda, h Kagura ilyen lehengerlő. Szerintem Makarov dühösebb fejet vágott volna, ha Erzát éri a támadás, inkább ledöbbent volt mindenki. Azt, h valami lélek lenne Kagura kardjába pecsételve azt kétlem, de az nagyon valószínű, h valami öngyilkos támadás vagy erő, ami az ellenséget, és őt magát is megöli.
Naplózva

[/center]
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4884 Dátum: 13 jan 13, 08:31:25 »

Kíváncsi vagyok hogy erza hogy fogja túlélni a dolgot. Nem tudom ha túléli hogyan fogja legyőzni kagurát.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4885 Dátum: 13 jan 13, 10:47:41 »

Szerintem még legyőznie se kell, mert minerva kiüti mindkettőjüket. És bezsebel 6 pontot. Kagura miatt 5-öt erza miatt 1 mert nem őt tartom vezérnek és milliana is felesleges ezáltal 7 pont a tigrisfognak.
Naplózva
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #4886 Dátum: 13 jan 13, 12:29:55 »

Szerintem ebben a harcban nem nagyon voltak kihasználva Erza képességei, nem értem miért nem használta az elvileg legerősebb páncéljait, például a Purgatórium páncélt. Ráadásul most egyszerűen csak ütik egymást, pedig Erza ésszel szokott harcolni, kifigyeli az ellenfele gyenge pontjait. Itt ebből semmi nem volt, a Gerard-témával is csak maga alatt vágta a fát.
 A vér szerintem is Kaguráé, Minervából kinézem hogy hátba támadta, az ő helyzetében teljesen logikus lépés lenne. Nem bánnám ha ezek után rájönnének, hogy előbb Minervát kéne elintézniük...
Én sem tartom Erzát csalónak, egyedül az Azuma elleni harcnál nem tetszett a győzelme. És azzal is egyetértek hogy Natsu sokkal többet "csalt" ha ilyen szemszögből nézzük a dolgokat.
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4887 Dátum: 13 jan 13, 12:40:50 »

Nah, végigrágtam magam a sok irományon, mint a születendő kannibál az anyján  smirksweat
Nekem nagyon tetszett a rész, a harc eléggé váratlanul alakult. Valahogy nem lepődtem meg azon, hogy Er-Chan páncélja darabokra esik. Azóta sokat változott a történet, mióta nem kell bemutatni a céh erősebb tagjait. Tehát egyértelművé vált, hogy az a páncél már kevésbé fogja megállni a helyét. Kagura arcán csak a zavarodottság látszott, szóval még kétséges, hogy mi lesz a tündérrel. Egyáltalán nem bánnám, ha most az egyszer nem az lenne, hogy egy váratlan tényező közbeszól és csodával határos módon ép bőrrel megússza a hősnőnk. Egy vágás az oldalán szépen díszítene... Így nem kellene még kiírni sem a történetből, hiszen van két gyógyítónk is a játékokban Wendy és Cherrya(azt hiszem ez a neve, ha nem akkor bocsánat).
De olvasva a kommenteket, egész jó feltevések születtek.
A kardot illetően, szerintem is valamilyen mágikus "eszköz", mert azért csak mágusokról/varázslókról szól a történet.
Egy pár sorral visszatérnék még a harchoz.
Ha meg is halna Erza akkor sem lenne olyan nagy probléma, mert elméletileg 7. én úgy is elhullanak sokan.
Ebből arra következtetek, hogy a következő Arc a múltban fog játszódni.
Minerva kétlem hogy közbe szólna a harcukba, mert jelenleg Kagurát a harag fűti és ad neki erőt. Ha ez el illan akkor már kevésbé lesz "veszélyes". Miliana még fontos szerepet fog betölteni szerintem. Minerva szerintem el fogja majd engedni, hogy kizökkentse Kagurát és kihasználva a pillanatnyi figyelmetlenségét súlyt le rá.
Remélhetőleg a következő fejezetben kiderül a harc végkimenetele.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 12:42:26 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #4888 Dátum: 13 jan 13, 13:44:10 »

van egy olyan érzésem, hogy lassan időutazás lesz a mangában Nevet
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #4889 Dátum: 13 jan 13, 14:05:14 »

Szerintem mindenképpen Kagurával történt valami, azt sem tartom kizártnak, hogy Zeróhoz hasonlóan neki is van egy tudatalatti "gyilkológép lelke", akit éppen a kard kihúzásával lehet felszabadítani és Rosemarynak hívják. Elég erőteljes vértócsák vannak körülötte még azelőtt, hogy lesújtott volna Erzára. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/314/20
(Szívből remélem, hogy Kagura a vasisten-ölő és az a képessége szabadult fel.)
Valami szörnyen meghökkentő, visszataszító, groteszk, váratlan, magyarázatra szoruló esemény történt: senki se sír, sokan feszültek lettek, sokan eltakarták a szemüket, Gérard és Yajima inkább értetlenkedő arcot vágnak; de számomra legárulkodóbb az, hogy Droy igen szépet hányt. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/314/21
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!