24 máj 19, 07:29:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780127 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #4785 Dátum: 13 jan 05, 12:17:41 »

miért van olyan érzésem hogy a saber tooth(remélem jól írtam) feloszlik és a fairy tail 2 új sárkányölővel gazdagodik?
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4786 Dátum: 13 jan 05, 16:31:06 »

COOL! Nevet
Nekem tetszett, nem sok ellenvetésem volt a fejezet ellen, csak a Lucy által produkált brazil szappanoperás sokkhatás...
Az édes hármas úgy alakult, ahogy sokan várták, nem is baj, legalább lesz még egy kis beszélgetés... :/
A Kisasszony meg hű maradt magához és továbbra is a kedvenc női szereplőm Mosolyog, csak így tovább, jól fog állni a gyűjteményében egy tündér szárnya és egy sellő uszonya. Hmm, ilyenkor eszembe jut egy régi ismerősöm kérdése: Szerinted melyik az erősebb, az oroszlán vagy a cápa? A válasz meg annyi volt: -Hol? A szárazföldön vagy a vízben?
Nekem úgy tűnik, most talajon állnak, szóval Kagura csak egy ficánkoló hal, a tündér meg visszamehetne végre a mesekönyvekbe!  Ördögi
Kisasszony! Aztán tessék vigyázni a szálkákkal, ha meg ízetlen akkor nyugodtan szórjon rá egy kis tündérport. smirksweat

Luxus vs. az az akárki
Luxus nem fogja nagyon igénybe venni magát, továbbra is ez az álláspontom. Jaj, Orga olyan erős hogy hűha, de azért nem Luxushoz képest. Luxust ne hasonlítsuk Natsuhoz, van egy KIIIISSSS~ erőkülönbség kettejük közt. Ebből csak egy villámháború lesz, amit a tündér nyer.

Rogue vs. Gazille
A piciny oroszlánkirály, most találkozott, egy vasmacskával, szóval most megtapasztalja, hogy milyen a fém íze, főleg ha implantátum lesz belőle amit beleépít, a testébe tokától bokáig. Itt az árnysárkány csak a verő napsütésben fog felüdülést okozni.

Sting és titkos terv... Lehet megvárja a déli napsütést, hogy felmelegedjen és mondhassa: most, hogy felmelegedtem teljesen felvilágosodtam! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 16:31:58 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4787 Dátum: 13 jan 05, 18:05:40 »

jó rész volt:-)  natsu meg future lucynak jól elmarkolta a popsját:-)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4788 Dátum: 13 jan 05, 18:20:47 »

Nekem egy közömbös rész volt, sokminden nem derült ki, sőt...
Minerva meg jól tette, hogy hagyta őket had üssék ki egymást Nevet bár megnéztem volna még több támadást, és harci jelenetet, de ami késik, nem múlik  kacsint Viszont nagyon hasznosnak bizonyul Minerva mágiája, ez a teleport-cserélés nagyon ötletes volt.
Hát csak kellett kapaszkodnia Natsunak valamibe, és hát az tűnt a legjobb megoldásnak, ha elkapja Lucy hátsóját Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 18:24:05 írta Domynyk » Naplózva
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #4789 Dátum: 13 jan 05, 18:56:35 »

Voltak pozitív és negatív dolgok is...

Tetszett hogy Gazille és Luxus beszólt ellenfeleiknek.
tetszik Minerva uralkodói szerepe, és ahogy mozgatja a szálakat.
Tetszett Sting utolsó bevillanó képe.

Ami viszont nagyon nem tetszett az Natsu undorító mancsai Lucy s*ggén!
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4790 Dátum: 13 jan 06, 16:41:53 »

Visszanézve pár képet, talán Mashima előrevetítette a mostani Erza vs Kagura harc eredményét.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/292/17
A képen látott párosítások eddig mind bejöttek, kivétel az Erza vs Minerva. Szóval, lehet, hogy Kagura veszít, és Erza küzd majd meg Minervával. Igazából nekem mind1 melyik kardforgató nyer Nevet mondjuk talan 1 harcot Erza is elveszthetne néhanapján... Izé José...
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #4791 Dátum: 13 jan 06, 17:54:57 »

@Domynyk

Erza nem veszíthet, neki nem az a szerepe ebben a sorozatban Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4792 Dátum: 13 jan 06, 20:28:26 »

Kagura-nak 2 oka van erza-val leállni harcolni. 1. Gérard 2. Milliana. Nehogy már milliana miatt veszítsen erza. Én arra számitok hogy inkább legyen befejezetlen a harcuk és ezzel minél jobban fogjuk majd várni a harcukat. Azért akarom ezt mert az összes erejére kíváncsi vagyok. Mivel most milliana a tét így lehet előrántja a kardját, de én akkor is jobbnak találom ezt a harcot akkor látni amikor gérardra ront kagura és erza meg elé ugrik, hogy ő nem hagyja gérard-ot. Na és most itt erza is full erővel és kagura is full erővel harcolhat. Ezért nem akarok egy milliana miatti harcot.
Naplózva
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #4793 Dátum: 13 jan 07, 20:26:52 »

Én mióta Lectort Minerva túszulejtette azt várom hogy a Fairy Tail mentőcsapata kimentse a cicust a zárkából. Sting is lenyugodna és rendesen mennének a dolgok Jövő Lucy ezt is elintézhetné, vagy nem..
Naplózva
Deriora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 10



« Válasz #4794 Dátum: 13 jan 08, 11:56:33 »

Nekem ez a fejezet csak időhúzásnak tűnt, bár kifejezetten bajom nincs vele.

JövőLucy

A csillagmágusos dolog tényleg viccesre sikeredett, hiszen eddig arról volt szó, hogy csillagmágusra van szükségük,kulcsokról szó sem esett. Most azonban csak a kulcsok kellenek...Csak azt nem értem, hogy akkor mit kezdtek volna egy csillagmágussal, ha nincs nála mind a 12 kulcs? Remélem, ezt valahogy kibogozzák és nem hagyják annyiban.

ErzaVS.Kagura

Minden karaktert beskatulyáztak a mangában. Natsu, mint abszolút főszereplő a végén úgyis mindig nyer, a főgonosszal biztosan ő számol le, a fő konfliktust ő oldja meg, persze csakis a barátai segítségével...és mindig jön közben egy level up. Lucy nem sok vizet zavar a harcok során, de mindig ő kell mindenkinek...Vagy azért, mert gazdag család sarja, vagy mert csillagmágus...(kicsit unalmas is, főleg, hogy az anime legutóbbi fillerében is ez volt). Erzának az a szerepe, hogy nyerjen...és hogy a végső összecsapásban mindig teret engedjen Natsunak. Így nem kell fejlődnie, nem tanul sok újat, mert nem is nagyon veszíthet...így nem is lesz nehéz Natsunak túlszárnyalni. Erza tényleges erejét nem is lehet ezért belőni. Nem harcolt Laxus ellen sem, így a kettejük közötti különbséget is csak a szereplők szájából ismerjük, ami ugyebár sokszor nem megbízható. Arra tippelek, hogy Kagurát legyőzi, amit nem is bánnék. A Minervával való harca viszont  félbe fog szakadni, vagy Sting mesterkedése folytán igazságtalanul veszít, vagy be sem fogják fejezni. Az eddigiekből kiindulva biztosan nem fogja Minerva legyőzni, tisztán legalábbis.  Pedig nem bánnám, mert az együtt járna azzal, hogy erősebbé válik.
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #4795 Dátum: 13 jan 08, 13:58:00 »

A hercegnő mágiája nem ismert, lehet ő is csillagmágus vagy valami hasonló ergó kinyithatta.
Naplózva
Joey1991
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4796 Dátum: 13 jan 08, 14:00:15 »

Üdvözlök mindenkit a fórumon, friss regisztráló vagyok (remélem, hogy jó helyre írom Pirul ).
Már egy ideje olvasgatom a kommenteket és véleményeket, de most
úgy érzem, írnom is kell.

Az istenölő témával kapcsolatban van néhány észrevételem. Gondoljunk csak vissza
a Tenrou sziget eseményeire. Hades mester azt mondta, hogy a sötétség újtát kell járni ahhoz,
hogy valaki közel kerüljön a mágia forrásához. Hades elég sokáig élt, idejének a nagy részét
pedig a mágia kutatásával töltötte. Ő tanította a purgatórium hét rokonát (köztük az istenölő Zancrow-t is),
ezért a képességeik közel álltak a mágia forrásához, és ők valóban a sötétség útját járták.

Ezzel azt akarom mondani, hogy az istenölő mágia alapvetően feketemágia (ezt akár szó szerint is vehetjük Nevet ).
Zancrow esetében Hades mester nem túl fényes mentalitására és hosszú kutatómunkájára volt szükség, ahhoz, hogy ő megtanulhassa.

Itt jön az első kérdés (amit nem én teszek fel először):
Mégis hogy van az, hogy jóformán a semmiből előbukkan még két istenölő.

A második kérdés:
Hogy kerülnek egy-egy törvényes céh-be, mikor (szerintem) egy Hades-hez hasonló személytől kellett tanulniuk a mágiájukat?
Bár Orga még nem mutatta ki a foga fehérjét, de idáig úgy tűnik, hogy a nagy mágiajátékokon a két istenölő
egyáltalán nem gonosz.

Off:
Az utóbbi részek többsége kedvezett a férfi olvasóknak. Nem lepődnék meg, ha a női olvasók kedvéért
Natsu tüze egyszer leégetné a ruháit Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4797 Dátum: 13 jan 08, 16:20:43 »

Azért ez nem így működik, hogy egy másik személy, legyen az bármilyen mágus, akár csillagmágus is csak úgy felhasználjon bármilyen kulcsot akinek mással van szerződése. Ráadásul akkor erről Leo biztosan tudna ha megidézték volna valamilyen formában. Itt szerintem csak annyi volt a kinyitás, hogy a 12 kulcs helyét csak és kizárólag a 12 aranykulccsal lehet kinyitni. Viszont nem kellenek ehhez a csillaglelkek megidézései, sőt valószínűleg csillagmágusi mágia sem. Egyszerűen csak van 12 kulcsluk a kapun amely kulcslyukak a 12 kulcs mintájával készültek.
Naplózva
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #4798 Dátum: 13 jan 08, 17:37:53 »

nem kell megidézni őket, csak a kulcsok kellettek a kapu kinyitásához, ergó kulcs szerepet töltöttek be vagyis kulcsjukba be és kinyitni Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4799 Dátum: 13 jan 08, 17:51:28 »

A Csillagkapuhoz...

Amikor még csak a pandás angol verzó volt fent. Szokás szerint lehet kicsit félreértettem az angolt, de:

középső panel:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/313/9
"Már csak emberi kezekre van szükségünk a kinyitásához"

és a Csillagkapu közepén van egy lyuk (az alsó fekete) pont akkora, hogy befér egy kéz.

Szóval lehet nem csak a 12 kulcs kell oda, hanem valaki aki beáldoz egy kezet, és ha ennek feltétele, hogy az a valaki egy csillagharcos..izzé mágus legyen akkor magyarázatot adhat arra is, hogy Jövő Lucynak miért hiányzik az egyik keze.

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 08, 17:55:26 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!