24 máj 20, 07:15:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781270 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4740 Dátum: 12 dec 24, 20:43:39 »

Az csak az egyik dolog hogy mit mutatott a mérő,attól még lehet hogy erős az egyén.Nem a mágiája az erős,hanem valami más kompenzálja ezt.Pedig épp fel akartam hozni,hogy milyen lenne egy laxus vs orga.Én látok rá esélyt...Azért Laxus se az az isten típus,annyira nem menő  smirksweat Én ebből a trióból jurát tartanám esélyesnek,bár elég "gyenge" teljesítményt mutatott Gérard ellen.Vagy lehet hogy Gérard volt nagyon erős? Hmm? Erza az egyik kedvenc karakterem,de már tényleg kikaphatna,és most talán van rá esély.Csak így LEGYEN! És az elmondottak alapján biztos hogy Minerva fog győzni. (hajrá kagura,minerva) már csak mira hiányzik.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 24, 21:22:56 írta dreamfolow » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4741 Dátum: 12 dec 24, 20:57:43 »

dreamfolow: Jura kedveli a fairy tailt. Az elején nem tudta még hogy ő gérard így viszább vett az erejéből. Ott mutatta meg a '' majdnem '' teljes erejét szerintem ahol már tudta hogy gérard lapul a maszk mögött. Gérard meg kb 2-3 év után szabadult ki a börtönből mikor eltünt a fairy tail. Szóval kb ilyen x786-787 körül. 4-5 éve volt csak a fejlődésre, míg jurának 7.

Orga szerintem nem felesleges. Egy laxus vs jura harc kimenetele nem tudható de akármelyik ellenfél győz, akkor is orga elég ahhoz hogy lecsapja a '' fáradt / kimerült '' győztest.

Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #4742 Dátum: 12 dec 25, 00:10:27 »

A csajoknál valaki esélyes h fel fog tűnni, s igen szép lenne ha Jura lenne az aki kiüti mindd a 3 (+1) lányt vagy megcsapja annyira őket h visszavonulásra késztesse őket.
Azért Laxus se az az isten típus,annyira nem menő  smirksweat
Azért ne viccelj Nevet öregapó után ő a legerősebb FT mágus s a FT mágiák terén is van némi ismerete (szorul a kapca tol egy Fairy Law-ot)+ ha meg megkapta a 2. eredetet akkor meg  Ördögi lessz móka s szerintem ő is becsatlakozhatna a csajokhoz de aszem Orga lessz a befutó.

Éredmes ezeket az oldalakat picit ujraértelmezni szerintem.

Csalás általi győzelemnél a törpe is szerepet válalhat.

Igazábó feketebárány céhként Kagura, Minerva s Ivan céheire tudok gondolni.
Leg esélyesebb persze a ST hisz akkora erőt képvislenek amivel már komoly galibát lehetne csinálni s a Fairy Law szintű/fajtájú mágiával fogja szerintem legyőzni Minerva az ellenségeit.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4743 Dátum: 12 dec 25, 08:12:18 »

Na és hol marad Gildarts?Nevet ... (Lehet hogy épp ő toppan be)
Szerintem Mistogan is ugyanolyan erős,na meg ott van erza +mira,azok a csajok még erzánál is veszélyesebbek (minerva,kagura),szóval nem tudom miről hablagyolsz hogy bemegy hozzájuk valaki,szerintem orga úgy maradna ott a földön, ahogy az illendő.Biztos hogy nem fog közbeavatkozni senki ,főleg nem Laxus.xD Magasról tojik az egészre. Fairy Law,aztán azzal mire megy? Láttuk a glittert is,igaz kana használta,a law is hasonló típusú ,és nem ütötte ki a purgás manust,aki persze gildarts szintű volt,de tökmind1.ikszdé
Naplózva

VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #4744 Dátum: 12 dec 25, 09:19:06 »

dreamfolow: Gildartz a vénember előtt van : D. Hisz támadhat bármivel ha Gildartz akarja csak összezúzza az öreget a mágiájával együtt és csókolom x D. Bár őszintén szólva simán elverné Makarov és Laxus ha már rögtön az elején lenne idejük a Fairy Law-ra és ha ez használna ellene. De hát "báránybőrbe bújt farkas" Laxus és a vén Makarov igazából csípik Gildartz-ot szal elpicsázná őket 1v1-be x D. Jah igen... Mystogan itt NAGYON elmarad... ahogy Erza is x D. A Jura vs Gérard-hoz meg annyit hogy Gérard valszeg Gildartz-ot is letolná : D.

Kentonsama: Helytálló a feltételezésed ha arra alapozunk hogy 6 éve még börtönben ült, tehát legalább 1 évig bent volt. Bár hogy egy lelkileg összetört Gérard rögtön edzeni kezdjen teljesen kizárt : D.

Fr33man: Laxus nem kapott 2. eredetet. Ő edzeni volt 3 hónapot. Mikor Erza meg a csapata megkapták és visszamentek Makarov mondta is hogy még nem tért vissza. Ergo ha nincs itt nem lehet 2. tárolója x D.

Orga vs Laxus vs Jura... Orga kiesne már az elején (1-2 pofon kb. x D). Érdekelne egy harc köztük és ha Laxus egyszer tudna villámot enni Jura letehetne a győzelemről : D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #4745 Dátum: 12 dec 25, 10:30:29 »

Vipera: Simán megkaphatták s lehetett az az ok a késésükre, de nem kezelem tényként csupán feltételes módként. (persze esélyesbb h nem kapta meg  Pojén)

dreamfolow: kérlek a hablagyolsz kifelyzést mellőzd az esetemben, főleg hogy feltételes módot használtam s nem tényt közöltem s amíg nem jön ki az aktuális manga addig bármi lehet.  bármi (volt már váratlan fordulat a mangában s nem is kevés)

(Fairy Law-ot én nem becsülném le: Itt elég ütősre sikeredett. Ő  a 10 szent mágus egyike volt)

A mostani rész igen csak fan servisre sikeredett, a szoknyák alá gyakorta nyilt betekintésünk:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/8
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/11
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/12
de volt még több is csak valami más keltette fel a figyelmem http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/15 kisaszonyon nics fehérnemű ha jól látom
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #4746 Dátum: 12 dec 25, 10:39:51 »

VIPERA: Laxusnak ne lenne 2. tárolója? Na ezen nagyot nevettem hiszen még Erzának is megvolt már nyitva hisz Urtear mágiája semmit nem tett vele... Ezek nem kispályás mágusok valszeg már rég használják ezt attól hogy nem lett megemlítve Nevet

Gildartzot meg nem nagyon lehet kihez viszonyítani mivel sose harcolt izomból (Bár Jura, Orga és a többiek se nagyon)
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4747 Dátum: 12 dec 25, 11:24:45 »

Jaja,oké.Amúgy énis észrevettem.Ez az új divat?Nevet Mondjuk nekem bejövős...Naja pont Laxusnak ne lenne,amikor eredetileg egy gyenge kis gyerek volt,és mesterségesen lett megcsinálva a mágiája,na erre tényleg büszke lehet...  >.<# Sztem az összes S osztályú mágusnak van a fairy tailből,annak az 5 embernek.(4)
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4748 Dátum: 12 dec 25, 12:07:06 »

Nevet
Látom megy a vita, ezért én is csatlakozom. Mosolyog

Először is: Fr33man
Ügyes észrevétel, nekem elkerülte a figyelmem Nevet, biztos szereti, ha szellőzik Nevet... Vagy esetleg egy gyors kaland.... ikszdé

A harcoknál igen csak megoszlóak a vélemények, de abban teljes mértékben egyetértek, hogy Titániának ideje padlót fognia, akár véglegesen is(mondjuk ez nem lenne jó húzás).

Hmm, Luxus Jura vs. Orga... Egész jó felállás, a Saber újabb embert veszít úgy, hogy megalázzák a Tündérek és lesz egy olyan összecsapás is, amelytől megremegnek az aréna alapjai is.
Orgának csak pár oldalt szánok ha Luxus ellen akar menni. Jelentős az erőkülönbség, arról nem beszélve, hogy Luxust még nem látta senki sem(akik látták azokat kizárták a szabály megszegése miatt) harcolni az arénában. A ST meg alapból nagyképű egyénekből áll, szóval képesek még az S osztályú FT mágusokat egy kalap alá venni a 4. mesterrel vagy a többi gyengébb mágussal. Villám randi lesz az biztos. Nevet

Jura viszont kicsit eltér Orgától... Mellesleg alig33 az a legyintés... http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/13 középen utolsó kép.
Na de most ne ezzel foglalkozzunk, mert semmit nem jelent. Luxus nem volt ott a versenyszámon.

Vegyük számba Őket:

Jura
- 10 Szent Mágus közé sorolhatjuk
- A mágiája lehetővé teszi, a harctér maximális kihasználtságát (Nincs olyan közeg amit ne tudna megmozgatni, mindenhol föld és falak)
- Szereti a Fairy Tail-t (Teljesen feleslegesen alkalmazná Luxus a Fairy Law-ot)
- 7 év telt el a legutóbbi komoly csatája óta, szóval tartogat még 1-2 trükköt
- Jelenleg fogalma sincs Luxus erejét illetően

Luxus
- S osztályú mágus
- Rendelkezik Sárkány Lacrimával(remélem jól írtam le), ezért képes sárkányölő mágiát használni
- Villám alapú mágiát használ
- A mágiájának természete miatt gyors mozgásra képes
- A környezet nem kedvez neki, a föld ugyanis földel... ikszdé (eléggé alap, de megemlítem)
- Képet alkothatott Jura jelenlegi erejéről egy versenyszám és egy párbaj alapján
- 3 hónapot fordíthatott az ereje megnövelésére

Ha esetleg valamit kifelejtettem(biztos, hogy felejtettem ki pár adatot), akkor szívesen várom a javításokat.

Sóval most már csak a csata bekövetkezésére kell várnunk.
Mit várok a csatától? Egy döntetlent!
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 25, 12:08:43 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4749 Dátum: 12 dec 25, 12:08:52 »

A rend kedvéért megjegyezném, hogy a Fairy Law csak azokat támadja, akit a használó a szíve mélyén ellenségnek tekint. Láthattuk is, hogy Laxus esetében nem ért semmit, mert ő a szíve mélyén nem gyűlölte se a városlakókat se a céhtársait. Összegezve, Gildartsra mindenképpen hatástalan lenne a Fairy Law. Ha Laxus használna a Fairy Lawt Jurán és Orgán, akkor maximum Orga feküdne ki, de vele együtt az egész Sabertooth is benne van a pakliban a Lucys dolog miatt. Minerva biztosan elhullana szerintem.

Orga mellett én továbbra is kitartok. Nem véletlenül van olyan haja, mint amilyen. Nevet Az erőmérőre lőtt támadása is sokkal minimálisabb volt, mint amilyet War Crynak adott és így is csak a Cheater Kana és Jura ért el magasabb értéket nála, de Jura komolyan is vette a feladatot, még Orga szerintem lazán.

Az erősorrend problémát meg mindjárt megoldom.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 25, 12:25:53 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4750 Dátum: 12 dec 25, 13:53:22 »

A fejezet elég ütős volt.
A 3 nőci harca szépen, részletesen ábrázolva van és ez nagyon tetszik. Fanservice tényleg van benne bőven. Fr33man, és tényleg igazad van ... Minerván nincs fehérnemű.  smirksweat  Ördögi
Az, hogy Lucy a rejtélyes nőci nem lepett meg és egész végig reméltem, hogy ő lesz az.

Minervát nem bírom, de a mágiája nagyon tetszik. Mavis nem véletlenül vágott rémült/meglepődött arcot. Nem csak, hogy erős mágia, hanem ezt már tényleg csak nagymesterek használják valószínűleg. Az, hogy ezt a támadást néhány kisebb sérüléssel megúszták Erzáék az már érdekesebb, ahhoz képest milyen pusztítást végzett.  smirksweat

Ahogy nézem egyre csak gyűlnek az erősebbnél erősebb karakterek. Igazából már tényleg kéne egy nagyjábóli sorrendet felállítani az erőviszonyokról, hiszen ez az egyik olyan téma ami a legjobban foglalkoztatja a fanokat, köztük engem is. De persze ezt a sorrendet sokféle szempont alapján fel lehetne állítani. Mondjuk ahogy elnéztem amikor arról beszélünk ki mennyire erős elsősorban a mágiák pusztító erejére gondolunk. Ha ezt nézzük akkor is van már jó néhány ember aki versenybe szállhatna a látottak alapján. Akik szerintem versenybe szállhatnának a legerősebb címért az Makarov, Gildartz, Jura, Minerva, még talán Luxus is. Ez persze csak a mostani karakterek közül, mert mondjuk Hadest már nem nézem mivel meghalt, Zerefet pedig azért nem mert magasabb szinten áll, mint a felsorolt emberek. Talán még Natsu egy Villámló Tűzsárkány móddal versenybe szállhatna, de még akkor sincs annyira erős.
Valószínűleg hagytam ki olyan karaktereket, akik szerintetek még versenybe szállhatnának a legerősebb címért, de azt már ti írjátok le. Nyelvesít
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4751 Dátum: 12 dec 25, 16:01:09 »

Azért annyira ne tetszen már mindenkinek ez a bugyis dolog xD...Őő amikor beszállt a fightba a 2 csaj közé minerva és mutatott egy szép ollót,akkor se volt rajta gondolom bugyi..(Felül nézetből megnéztem vna) :DD Én még Urtearnak is adnám,el lett  felejtve hogy mit is csinált Mosolyog Szerintem egy szinten lehet Ur meg Minerva (mondjuk valamilyen szinten hasonlít is a mágiájuk).De ez már a ki a legerősebb topicba tartozik,még mielőtt egy modi beszólna érte. Egyre durvábbak a csajok,nem gondoljátok?xD
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 25, 16:06:39 írta dreamfolow » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4752 Dátum: 12 dec 25, 16:18:36 »

Az biztos, hogy egyre durvábbak ikszdé
Éppen ezért is szeretem a Fairy Tailt: Itt a csajok közti harcok nem merülnek ki az egyszerű pofozkodásba, mint a Naruto-ban. ( pl Sakura vs Ino ).

btw, Nem érdekel, hogy Erza cheater vagy sem, én most is neki szurkolok  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 25, 16:19:18 írta TsunadeHime » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4753 Dátum: 12 dec 25, 17:00:29 »

Miböl gondoljátok hogy nincs minervan bugyi?
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4754 Dátum: 12 dec 25, 17:07:40 »

Nézd meg amit Fr33man belinkelt és nézd meg minervát,éppen áll, és a ruhája kivágott,s nem látni semmilyen bugyit oldalról,ja de lehet hogy éva kosztümje van ,és eltakarja egy levél Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!