24 máj 19, 23:09:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780871 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4680 Dátum: 12 dec 11, 13:40:10 »

De mind2 is lehet Nevet Lehet tényleg nincs keze, sőt ez a valószínűbb, mert kétlem, hogy mashima így csinálta volna meg psuztán azért, hogy nehogy meglássuk a jelet a kezén... De én még mindig tartom, hogy ha nem is lucy akkor is valaki világos hajú mert a msotani fejezetben kilógó 2 tincs világosra van csinálva...
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #4681 Dátum: 12 dec 12, 20:35:55 »

Nekem az az érzésem, hogy az a bizonyos csuklyás az Levi
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #4682 Dátum: 12 dec 12, 21:02:03 »

Nem tudom erre hogy jutottam, de én Lucy anyját szeretném a csukja alatt látni, de erre elég pici az esély. Gondolkozik
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4683 Dátum: 12 dec 12, 21:06:40 »

Lucy anyja meghalt, s nem hiszem, hogy nekromanciával felélesztenék, vagy ilyesmi. De remélem, kapunk róla valamiféle információt a következő fejezetben, ami a naponkban kijön. (Végre)
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4684 Dátum: 12 dec 12, 21:33:47 »

És mi van ha a hercegnő az ?
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4685 Dátum: 12 dec 12, 21:43:33 »

Valószínűbbnek tartok valaki egyértelmű személyt, plusz a jelenben lévő hercegnőről sem tudunk semmit, nem kéne még egy jövőbeli is, hogy aztán ketten győzködjék a népet. Persze, ez is egy jó tipp.
Most még valaki aki beugrott, az Erza volt, de még egy felnőtt Asura-chanon is elgondolkodtam  ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4686 Dátum: 12 dec 13, 00:04:58 »

Az is megeshet hogy a csuklyás az Levy. Elvégre ki tudja?Lehet Zeref visszaküldte az időben, bár ördög tudja.
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4687 Dátum: 12 dec 13, 01:04:30 »

samdav,remélhetőleg pont a kövi részben fog kiderülni Nevet  Amúgy észrevehető hogy egyre több sárkány szerepel.(igazi)
Én is ebben reménykedem Nevet Még jó, hogy egyre több sárkány szerepel, főleg, hogy nemsokára jön a Sárkánykirály ünnepe Mosolyog Meg szerintem ahogy halad a sztori, úgy próbálja egyre jobban megismertetni a mangaka velünk őket.
Még az sem kizárt, hogy a végén már lesz egy külön sárkányokból álló céh, ami majd a FT-vel csap össze, de ez már csak az én feltételezésem Nevet

Levi, mint a csuklyás nőszemély? Hm... Ez egész érdekes és még valamilyen szinten elképzelhetőnek is tartom. Én mondjuk nagyot néznék, ha Natsu anyja lenne az, hiszen nem sokat láttunk belőle (szinte semmit), ámbár nem tudjuk, hogy meghalt (vagy igen? Hmm? ), és ez azért megmagyarázná a Natsuval való kapcsolatát. Talán azért is sírt, mert lehet rossz volt a múltja a fiával vagy ilyesmi. Mondjuk ez már egy "őrültebb" feltételezésem xD
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4688 Dátum: 12 dec 13, 09:29:56 »

Ja ugye nyílván natsunak is kellett/kell lennie anyjának valahol, de úgye ebbe a dolgoba talán a gerard meglepődés nem illik bele... Mert én személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy ismerte natsu anyját, szal nálam marad lucy jelöltnek Nevet
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #4689 Dátum: 12 dec 13, 15:40:19 »

Lehetséges, hogy a jövőből visszatért Levi az hiszen láthattunk egy kis jövő képet "ő is meghalt, ő is halott" lehetséges, hogy visszajött, hogy ezt megakadályozza. De az is  lehet, hogy ebben az idősíkban lévő Levi mert van rá pár dolog ami szerintem meg magyarázná és nekem is van egy elgondolásom erről de nem akarok hülyeségeket beszélni majd kiderül Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #4690 Dátum: 12 dec 13, 19:46:04 »

Hát szerintem nem lehet Levy. Amikor láttuk, hogy írja, hogy meghalt,ő is meg ő is, akkor jobb kézzel írt.Meg amikor a csuklyás nő sírt ahogy nézte Natsu-t, akkor lehetett látni az arcát és nem volt sebhelyes. Én is Lucy-re tippelek, de majd meglátjuk. Mosolyog Remélem, hogy a KÖVETKEZŐ fejezetben kiderül, hogy ki is ő.  Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4691 Dátum: 12 dec 14, 09:15:39 »

... és nekem is van egy elgondolásom erről de nem akarok hülyeségeket beszélni majd kiderül Nevet

Írjad csak nyugodtan. Mosolyog Mert utólag már bármit lehet mondani. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4692 Dátum: 12 dec 14, 09:45:45 »

Mivel a 311. fejezet egy dupla számban jelent meg, ezért ezen a héten(nagyon úgy tűnik, hogy most lesz), vagy jövőhéten nem lesz manga.

Forrás: FT Wikia és Mangahelpers

Ha most lesz a szünet, akkor a következő fejezetek így jönnek majd

312.
december 21.

313.
december 27. - január 04. terjedő időpontban akármikor

314.
január 11.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4693 Dátum: 12 dec 14, 14:14:59 »

Én még várnék vele, hogy ma lesz-e fejezet vagy nem, mert egyenlőre a mangastreamrre nem írták ki, hogy most elmarad, pedig ilyenkor általában már rég kiszokták írni...
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4694 Dátum: 12 dec 14, 14:33:08 »

Mashima írta ki tegnap a Twitterére, hogy köszöni a követőinek a megjegyzéseket az aktuális fejezetről, ami nekik a 310-es, mert ugye mi egy héttel korábban jutunk hozzá a fejezetekhez. Utána pedig megjegyezte, hogy a következő
311-es fejezet után nem jelenik meg a manga, majd színes borítóval tér vissza a következő számban.

Egy kis érdekesség: Ha levonok 1 hetet a japán megjelenésből, akkor a 265-ös fejezet volt az év első fejezete.
Ha a 313-as is kijön még idén, akkor 48 fejezet jelent meg az évben, ami 52 hét alatt nagyon szép teljesítmény, beleszámolva a 2 ünnep miatti 2 hét szünetet is.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 14:33:55 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!