24 máj 19, 08:46:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780191 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #4650 Dátum: 12 dec 07, 20:19:20 »

Na akor a következö fejezetben 3 lány ruhája fog folyamatosan szakadozni Nevet:D
Mashima  bow
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4651 Dátum: 12 dec 07, 20:52:44 »

JAAA,és lesz belőle egy jó kis fan service.
Amúgy érdekes amit rini írt...Én is azt érzem hogy összefognak állni,a 2 "jó" oldalon álló lány (erza,kagura).Mivel minerva csak egy zavaró tényező közöttük,és én is kagurát érzem a legerősebbnek,legalábbis erza ellen.Szóval békésen megdumálhatná vele erza,hogy ha elrendezik ezt a minverát megmondja hol van Gérárd és béke van :DD De komolyra fordítva,a végén mindenképp egy kagura vs erza fight lesz a végkimenetel.És Gérárd dolgai folyamatba lépnek...Érdekes.
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4652 Dátum: 12 dec 07, 21:31:26 »

Na ez egy tuti kis fejezet volt. Nevet

Hát ez az Eclipse 2 tényleg elég érdekes dolog. Hogy az egész ország elpusztul? Hát a csuklyás nőci jobb ha minél előbb felfedi magát és mesél egy kicsit az elkövetkezendő napok történéseiről. Már ha tényleg a jövőből jött és köze van ehhez az ügyhöz. Nevet Akkor Natsuék talán tehetnek valamit azért, hogy ne következzen be a katasztrófa. Nevet

A három amazon összecsapása remélem epic lesz. Ebből olyan jó csatát lehet összehozni, hogy ha Mashima elcseszi az már művészet lesz. Én személy szerint Erzának szurkolok. Hármuk közül nem tudok dönteni, hogy ki milyen erős lehet. Kagurát érzem a dominánsabbnak, de Erza szerintem valahol egy szinten lehet vele. Minerva egy kérdőjel számomra. A képessége elég zavaró, de szerintem ha rájönnek a gyengéjére leverhetik. Rossz kimondani, de szerintem Minerva a legerősebb közülük. De ebből a harcból még bármi kihozható.

Luxus valószínűleg nem nagyon fog kikapni. A veresége tényleg hülyén nézne ki. Max Jura ellen kaphat ki. Bár Mashimából kinézném azt a trollkodást, hogy összeereszti Luxus-t meg Jura-t erre megjelenik Orga úgy mint Minerva. ikszdé  Nyelvesít Bár Luxus teljes erejére most kíváncsi vagyok. Mekkora ereje lehet mikor aktiválja a lachrimáját (úgy mint Natsu és Gazille ellen) és szabadjára engedi a sárkányölő erejét?  Gondolkozik
Gazillere nagyon kíváncsi vagyok kit fog kapni ellenfélnek. Valószínűleg a Saber sárkányölőivel kell harcolnia. Csak az a kérdés, hogy mind a kettővel vagy csak az egyikkel?

Ha engem kérdeztek szerintem hibáztak mikor ezeket beengedték a város utcáira, hogy ott harcoljanak. Ezek a tápos harcosok a földig tudnák rombolni a várost.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4653 Dátum: 12 dec 07, 21:59:48 »

Én úgy lennék elégedett ezzel a hármas csatával ha Erza elkenné egy kicsit Minerva száját, úgy igazából. Majd Erzát pedig Kagura verné le. Ezzel jó kis holtverseny lenne a versenyben is és mindenki elégedett lehetne. Sheliát nem tartom elég erősnek Juviához képest. Alapvetően a képességeik ellentmondása miatt tartom gyengébbnek.   
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4654 Dátum: 12 dec 07, 22:15:33 »

Sztem Juvia lehozza,ha nem is olyan könnyen de lefogja,és még hozzáadódik az elemek erőssége egymással szemben.Én a trióból Kagurát tartom a legesélyesebbnek,és tényleg kérdéses hogy Minerva mire képes.Amúgy mikor mondta Erza hogy megbosszúlja Lucyt ?mert én erre nem emlékszek.Max Natsu mondhatta.Háhá.Engem most jobban érdekel hogy ,hogy alakulnak a dolgok a céhbajnokságon.Egy kicsit hanyagolhatná Mashima ,Natsuékat :DD
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 22:16:10 írta dreamfolow » Naplózva

Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #4655 Dátum: 12 dec 07, 22:35:55 »

dreamfolow: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/6
Szerintem ez egy "soon you will die, bitch" nézés Erza részéről Nevet De az lenne a legjobb tényleg, ha mondjuk közösen megtaposnák Minervát, aztán Kagura elkenné Erza száját. Szó se róla, imádom Erzát, az egyik kedvenc női FT szereplőm, de ha a csapat felállítást nézzük, neki illene most veszíteni, hogy ne legyen egyhangú FT győzelmek sora a mostani manga arc. Rajta kívül még Gray-t kéne szétszedni, és végre adjanak már Gajeel-nak egy kis dicsőséget.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4656 Dátum: 12 dec 07, 22:43:24 »

Ja,de nem jelentette ki hogy megbosszúlja,hanem hogy ellensége lett a fairy tailnek. Nevet...Amúgy akkor már ne erza veszítsen ,pont egy s-rangú mágus (Meg bírom is)...Hanem inkább Gray,mert már unom hogy állandóan hősködik,és Natsuval hasonlítsa össze Mashima,olyan szinte mint egy második főszereplő.. Hmm?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4657 Dátum: 12 dec 07, 22:48:02 »

Grayre még vár egy mérkőzés Leon ellenében. Nem hiszem, hogy veszítene Juvia miatt. Egy döntetlen a minimum. Erre tippelnék. Gazille párjai is megvannak és ha nem akar szégyenben maradni akkor igazán megmutatja Rougenak és Stingnek hol a helye. Az viszont kérdés, hogy Sting mennyi potenciált gyűjtött be Kagura fenyegetése után. Nem hiszem, hogy Gazillenek menne egyszerre a két slayer. Külön - külön esetleg. Most, hogy így jobban megnézem, tulajdonképpen mindegyiküknek 2-2 ellenfél a minimum.
Naplózva
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #4658 Dátum: 12 dec 07, 22:49:51 »

Jó, de azért Graynél mégiscsak több vereség kellene ide az FT-nek. Ráadásul most már Grayt egy szellő is kettéfújja, miután úgy összeveszett Rufussal, szóval nem lenne túl nagy veszteség az FT-nek. Ha belegondolsz, ahogy azt már korábban is írtam, Erza eddig majdnem minden harcát megnyerte, még az egészen reményteleneket is...
Ellenben Juvia még semmit nem mutatott szinte, Gajeel meg folyton szívatva van. Most Luxusnak kell lennie az ügyeletes erőgépnek, Gajeelnak levernie valami fontos ellenfelet, Juvia csinálhatna özönvizet, Erza meg hát, pihenjen egy kicsit, és most az egyszer kapjon ki. Kagurát amúgy is elfogadnám, mint győztest, de Minervát szedjék szét előtte.

+ ha már az S-szint a baj, az FT csapat jelenlegi tagjai között 2-2 jelenlegi és egykori S-szintű mágus van, Gray meg ha nem lenne olyan bántóan idegesítő, akár meg is érdemelné, hogy szintén az legyen.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 22:52:47 írta Budweiser » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4659 Dátum: 12 dec 07, 22:56:39 »

Gray mint S rangú mágus.Na ne röhögtess Nevet...Vannak nála jobbak,sokkal jobbak.Azért ha beküldenéd egy Erza fajú nőszemélyhez szét is szedné egyszerre.Csak mert ebből indultunk ki . Pojén Bár az tény hogy elég régóta koptatja a padot a fairy tailnél,és nem is a leggyengébbek közé tartozik.De azért nem kell összehasonlítani azzal a négy emberkével,akik über powa kétségtelen a legtehetségesebbek ,és ha eddig nem sikerült őket elgyepálni ,nem is fogja tudni.Akkor mért érdemelné meg az S rangot? Az nem egy olyan dolog,amivel dobálni lehet az emberkéket.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 22:59:42 írta dreamfolow » Naplózva

Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #4660 Dátum: 12 dec 07, 23:01:29 »

Ebben nem is kételkedem, és mint azt mondtam, imádom Erzát. A második kedvenc nőm az FT-ből. De az S-osztály korántsem annyiból áll, hogy legyél egy romboló gépezet. Ha jó vagy fejben, és képes vagy meglepetéseket okozni, meg jó taktikával használni a képességeid, már jó irányba haladsz az S-osztályú mágusság felé. Mit gondolsz Levit miért jelölték a címre? Hát nem azért, mert annyira erős lenne... Mosolyog
Mint mondtam, ha Gray karaktere értelmesebb lenne, akár megkockáztathatnánk neki egy kinevezést. Jelen helyzetben viszont valóban felérne egy rossz viccel... De mondd csak, te elégedett lennél, ha mondjuk az FT megint végigverne mindenkit, és csak egy embert vesztene Gray személyében? Nekem ez már nagyon unalmas lenne Nevet De hát ez az én ízlésem mércéje...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4661 Dátum: 12 dec 07, 23:09:27 »

Azért azt ne felejtsük el, hogy a FT-ben nem csak S osztályú mágus szint van hanem van SS osztály is. Ebbe eddig jelenleg csak Gildartz és gondolom Makarov tartozik bele. A többiek, Luxust is beleértve csak S osztályúak. Másrészt Gray-ék is rengeteget erősödtek az elmúlt időkben, így akár ők is elérhették azt az erőszintet mint amikor Erzáék váltak valamikor S osztályúvá. Ráadásul azt is láttuk, hogy nem feltétlenül csak az erő tehet valakit S osztályúvá hanem az ész is. Persze azért illik hozzá valami mágikus erő is, de nem feltétlenül egy Gildartz vagy Erza szintre kell gondolni. Amikor ők megszerezték ezt a címet, nekik sem volt ekkora erejük. Most azzal, hogy Grayék megkapták a 2. eredetet és rengeteget edzettek nekik is jelentősen megugorhatott a hatalmuk. El is érhették és akár meg is haladhatták azt az erőszintet amivel egy S osztályú mágus rendelkezik.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4662 Dátum: 12 dec 07, 23:09:52 »

A már említett natsu lekapós jelenetet a mai fejezet után, úgy pontosítanám, ha csukya a jövőbeli lucy ha már egyszer siratta antsut akkor ha már msot ott fekszik előtte és évek óta nem látta kb akkor ott szépen mindenki előtt(igen lucy előtt is) erőszakkal kapja le Ördögi Ördögi
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4663 Dátum: 12 dec 08, 07:44:58 »

Luxus valószínűleg nem nagyon fog kikapni. A veresége tényleg hülyén nézne ki.
Luxus folyton el van gyepálva, engem nem lepne meg, ha egy újabb vereséget begyűjtene.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4664 Dátum: 12 dec 08, 08:40:46 »

A két sárkány kölyökre ráküldeni Luxust az tényleg kicsit durva lenne. Max ha velük megy Ogra. Úgy átbillenhetne a mérleg nyelve de úgy meg tényleg kicsit izé lenne, hogy 3 saberes kell egy tündér ellen.

Azt mondom a Lámpakergető menjen csak szépen az Őskövület ellen.

Leon megküzdhetne Stingel vagy Vadóccal mielőtt még össze kergetnék Grayel. Így a két jégmágus nagyjából egálba lenne hozva amortizáció terén.

Ha meg valami jó harcot akarunk Gazellának ahol tényleg dicsőséges lenne számára a győzelem, akkor én Ográval ereszteném össze.

Nekomimi ellen meg nem tudok nagyon kit, mert szerintem most ő a leggyengébb a csatatéren, max még elintézheti a Zápor és a Pálinka harc győzteset.

Az amazontrióban meg lehet azt kell mondjam, hogy az Oroszlány van a legrosszabb helyzetben. Mivel neki mindkét karakter felé van valamiféle van valamilyen személyes konfrontációja. Minerva meg Kagura meg jelenleg egyszerűen csak ellenfelek. Sőt ha itt kiderül Zsöráld okán lévő ellentét Erza és Kagura közt, akkor lehet Minerva majd megpróbálja maga mellé állítani Kagurát.

« Utoljára szerkesztve: 12 dec 08, 08:51:26 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!