24 máj 18, 19:30:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779478 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4575 Dátum: 12 nov 22, 10:14:53 »

Ismét egy igazán ütős fejezet. Nagyon tetszett.  Nevet

A Farkasok eddig igazán jól teljesítettek szóval az utolsó oldaltól függetlenül nem fogják őket két csettintésre leverni.
Mindenesetre a palacsintaképű most nagyon megfogja kapni, már alig várom. Csillagmágia Rulez!  Kúl

Most már tényleg nem értem Arcadios melyik oldalán áll. Ettől függetlenül szerzett nálam pár jó pontot a feláldozási kísérletével.  Mosolyog

Az egyetlen negatívum talán a Farkasok vezére. Annyi a tudománya, hogy a fejszékkel hadonászik...?
Loke-t nem írom annak, bár lehetett rá számítani, hogy megjelenik.

Jövő héten: A hely, ahol vagyunk. Remélem nem egy beszédet kapunk arról, hogy ez a hely a Fairy Tail és nakama duma és hasonlók közepette esnek el a farkasok...  Hmm?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #4576 Dátum: 12 nov 22, 12:43:14 »

Őszinte leszek, jelen arcban szerintem még nincs jelen az effektív rossz. Csak Arcadios szeme előtt az van, ha tényleg az időutazással akarja megölni Zerefet, ezzel megváltoztatni ezt a kb 400 évet felölelő eseményeket. Számára, a nagyobb áldozat a járható út, hiszen ha 400 évvel ezelőtt megöli Zerefet, és nem csak álomba kerül, talán kevesebb követője támad az idő előrehaladtával, talán kevesebb démont hoz létre, ha nem lesz a lulaby, vagy a démon, amit Ur zárt el. Vagy csak vegyük azt, hogy ha nincs Zeref, akkor Ultear sem kezdi el csesztetni a mennyország tornya tervet, vagy akár a grimmor heart sem azzal a céllal megy a tenryou szigetre, hogy megtalálják Zerefet.

Lényeg a lényeg, hogy mikorra megy, és mikor ölik meg Zerefet, ha a puszta létezését eltörlik még gyerekként, akkor lehet nincs ez az egész sötét ura mizéria. Persze lehet olyannal jönni, hogy akkor jött volna más, hiszem fő gonosz mindig van, csak akkor mások a jók és másak a rossz karakterek. Arcadios ezt a kockázatot felvállalva akarja megváltani a világtól. Ha belegondoltok, ez valamennyire logikus lépés is lenne, és akkor így még nem kell beszélnünk rossz vagy jó oldalról, csak nézőpontokról és a lényeg itt van, hogy ezt sokan nem tudják észrevenni!
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4577 Dátum: 12 nov 22, 14:12:55 »

Fasza volt! és ahogy nézem február 15-én jön a következő ova Ördögi Remélhetőleg a 298. fejezet tartalmával Nevet Sztem sem csak ennyit tud a vezér, de ettől függetlenül sztem natsu leveri raienryuu nélkül is... aki szarban van igazán az lily meg wendy a többiek sztem simán kikeverdnek a slamasztikából, wendyhez meg lilyhez max megy majd az erősítés natsuéktól ha már végeztek... és arcadios még tényleg egy talány mindig, mert simán feláldozta volna magát, mert ő nem tudhatta, hogy horologium megmenti...
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4578 Dátum: 12 nov 22, 14:25:33 »

És pont így akar megkavarni minket Mashima. Mosolyog Én is kételkedek Arcadios személyével kapcsolatban, de még mindig nagy valószínűséget látok benne, hogy két Arcadios van. Mosolyog Ne feledjük, hogy régebben a Raven Tail is "Arcadios" jóvoltából lett elengedve emlékeim szerint, az a fekete lény az RT-ből meg mire volt képes? Alakváltásra. Mosolyog
Tegyük fel, hogy nincs két Arcadios, csak egy. Akkor mire a huzavona? Miért áldozná fel magát másokért? Ilyenkor gondoljuk csak át az eddigi történéseket. Számomra elég valószínűnek tűnik, hogy Arcadios tisztában van a csillagmágusok képességeivel (elég az Alkonyat tervet nézni), lehet tudta azt is, hogy Horologium vész esetén megjelenik, így ő megmenekülhet. A lávába pont azért vetette bele magát, hogy elnyerje a két lány bizalmát, hogy amikor eljön a feláldozás ideje könnyebben rá tudja beszélni őket, áldozzák fel magukat az Alkonyat tervért. Amúgy senki sem furcsállja, hogy Arcadios nem halt meg egyből amint a lávába lépett? Nevet Lucy és Yukino lába már a hőtől sérülni kezdett. Lehetséges, hogy a lovag valójában mágus?

Végső soron az itteni Arcadios szerintem a jófiú ha kettőről van szó, ha egyről, akkor viszont gonosz.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4579 Dátum: 12 nov 22, 15:20:03 »

Naja, de ha tudott is valami csoda folytán horologium-ról, akkor sem gondolhatta, hogy majd emgemnti őt, sokakl inkább luicy-t ha beleesett volna...
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4580 Dátum: 12 nov 22, 18:52:06 »

Wendy-t is megmentette már. Mosolyog

Azért ne hasonlítsunk már össze egy wendít egy arcadiossal ,,fontossági sorrendben"... van köztük egy kis külömbség..
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #4581 Dátum: 12 nov 22, 20:22:46 »

Szerintem Sharingan-sensei arra próbált utalni hogyha Wendy-t megmentette a mélyen tisztelt Horologium akkor Mashima-sensei elsüti azt hogy Arcadios-t is megmenti : D. Erre a fontossági sorrendre meg szerintem felesleges hagyatkozni. Ha van is ilyen akkor kb. úgy nézhet ki hogy 1. Lucy 2. A maradék akiket megéri kiszedni a túróból x D. Persze láttunk példát arra is hogy Horologium sehol sem volt mikor kellett volna vaaaagy csak késett kicsit... bár óra létére lehetne pontos : D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4582 Dátum: 12 nov 22, 23:29:41 »

Szerintem Sharingan-sensei arra próbált utalni hogyha Wendy-t megmentette a mélyen tisztelt Horologium akkor Mashima-sensei elsüti azt hogy Arcadios-t is megmenti : D. Erre a fontossági sorrendre meg szerintem felesleges hagyatkozni. Ha van is ilyen akkor kb. úgy nézhet ki hogy 1. Lucy 2. A maradék akiket megéri kiszedni a túróból x D. Persze láttunk példát arra is hogy Horologium sehol sem volt mikor kellett volna vaaaagy csak késett kicsit... bár óra létére lehetne pontos : D.

Pontosan erre gondoltam. Mosolyog Horologium az első megmentésénél azt mondta, hogy akkor jelenik meg ha úgy érzi, valaki életveszélyben van, jobban mondva kritikusan életveszélyes helyzet alakul ki (Értelmes ez így egyáltalán? Nevet Mindegy, a lényeget le lehet szűrni. x) ). Lucy csóválta is a fejét, hogy számtalanszor próbálták őt is elintézni, Horologium mégsem jött. Lényeg a lényeg, a csillagszellem nem tesz különbséget ember és ember között, annak segít, akinek éppen kell.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4583 Dátum: 12 nov 23, 09:17:17 »

De ezt Arcadios honnan tudhatta volna? És még ha tudta is, minimum őrültnek kellett lennie, hogy egy ilyet megpróbáljon. Elég egy pici késés és elolvad.
A másik lehetőség, hogy ő is mágus és védi magát a lávától, még oké is lenne, de nem láttunk semmit, ami erre utalt. És a jelenlévő mágusok és csillagszellemek sem vettek észre semmit. Pedig azért nem akárkik voltak ott.
Szerintem nem rossz arc Arcadios, csak nála a cél szentesíti az eszközt... ^^"
______________

Azért néztem kicsit, amikor Dio' elsüllyedt a lávában. ^^"
Lokinak eddig is voltak macskafülei csillagszellem-oroszlánsörény formában, vagy csak nekem nem rémlik...?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4584 Dátum: 12 nov 23, 12:24:15 »

Ha jól emlékszem volt már ilyen kép Lokiról de nem volt ennyire kiemelve ez a fül jellegzetesség, de azért látszott. Még anno gondolkodtam is ezen, hogy ez most tényleg csak haj vagy mégis mi van? Később nem foglalkoztam vele mert nem volt igazán látható sehol a mostani képekig. Lehet, hogy ez Lucy erőnövekedésének következménye.

Szerintem sem rossz személy ez az Arcadios. Már csak a hercegnő miatt sem gondolnám ezt mert ő sem látszik annak. Ráadásul tudta, hogy Arcadios is itt van lent és szerintem pont az ő megsegítésére jól jött Natsuék megjelenése. Az viszont már más kérdés, hogy amit csinálni akarnak a kapuval az jó vagy rossz. A cél jónak látszik csak kitudja, hogy milyen veszélyeket rejt a jövőre nézve. Röviden 50-50% esélye van annak, hogy sikerül vagy nem. Ez pedig azért nem olyan arány amivel bátran nekimehetnek a dolgoknak. Ha pedig veszítenek akkor, nos emlékezzünk, hogy mit írt Levi.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4585 Dátum: 12 nov 23, 14:21:13 »

Köszi Nevet
Ez most tetszetős volt, pedig a címe nem ígért olyan sokat, mint amit kaptunk.
Natsu megint megmutatta, hogy egy sárkányölőnek nincs túl jó memóriája, a legelső rész azzal kezdődött, hogy egy fél várost elintézett, a második fejezetben meg felsorolták, hogy az utóbbi időben, milyen apróbb baleset történt az ő munkája közben.
Az a baltás fószer elég nagy csalódás, de el tudom képzelni azt, mint ami a Yu Yu Hakusho-ban is volt a Hiei vs. Bui harcban... Aki nem ismerné az volt benne, hogy a páncélzat edzés miatt volt rajta.
Legalábbis nekem ez ugrott be a hatalmas baltáról.
Wendy meg elég nagy ... van. Remélhetőleg elő rukkol valamivel, de ha nem akkor lehet ő hal meg(?) ÁÁÁ, dehogy ez elképzelésnek is gyenge, miért egy kislány halna meg, mikor van pár "vágás érett" mellékkarakter is.
Mira nem aggódik tehát én sem Nevet Lily meg számomra egy kérdőjel, az arca nem tűnik aggódónak, szóval mint Gazille macskája ^^" ő is acélos idegzetű, és rejteget valamit... Mosolyog
S, most térjünk a tengeri keszegre. Az eddig látottak alapján, ő tűnik a legerősebbnek, mint ha több képessége is lenne, Rufus ketteske >.<# Nem csak tűzidomár (hogy jön ide az Avatár?), de még Bluenoth(remélem jól emlékszem a nevére) mágiáját is képes használni.

Orrcodius barátunk meg... Te jó ég mit csinál?! Ne! Ne szaladj a lávába! Az nem olyan romantikus, mint két szép lánnyal a tengerbe szaladni! De, mint ha meg sem hallott volna, rohant bőszen, s életét kockáztatva menti meg a lányokat. S úgy tartva Őket, mint Atlasz a Földbolygót. Miután elhangoztak utolsó szavai elsüllyedt a forrongó tengerbe.

Valami ilyesmi zajlott le a fejembe, mikor olvastam ^^
Páran mondták, hogy meg fog jelenni Loki, és igazuk lett Mosolyog Orrcodius-sama meg lehet egy skizofrén ember... Vagy csak jó volt és mi hittük rossznak, de én nem tévedek!(kivéve, ha még is) szóval skizofrén!  smirksweat
A "tai" csávó most kicsit megijedt, csak pislog, mint hal a szatyorban.

Most, hogy ezt is elolvastam Dr. Bubó szavajárását használva: Kérem a következőt! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 23, 14:26:28 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4586 Dátum: 12 nov 23, 15:36:40 »

Végső soron az itteni Arcadios szerintem a jófiú ha kettőről van szó, ha egyről, akkor viszont gonosz.
Vagy az a helyzet, amit Chakra mondott, hogy a cél szentesíti az eszközt, vagy tényleg kettő van belőle. Habár én azért most respectet adtam Arcadiosnak, amit Lucy-ékért tett Mosolyog

Viszont az a maszkos harcos, aki Natsu ellenfele az nem ugyanaz, mint a Raven Tail-ből a maszkos (Ivan)? Gondolkozik
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4587 Dátum: 12 nov 23, 15:49:49 »

nincsenek macska fülei lokinak, legalábbis sztem nincsenek... Csak oylan hülyén van árnyékolva az ssj haja mintha fül lenne, de ddig sem voltak fülei... A yyh-ban bui nem edzés miatt hordta a páncélt(mint goku aki amiatt), hanem mert nem tudta kordában tartani az erejét, amit a páncél igen.. Mondjuk ez még lehet a maszkosnál itt is...

Én meg azt mondom arcadios-al várjuk ki a végét, mert kész ? az a karakter... de kiváncsi leszek natsu tényleg megröpteti-e a következő fejezetben azt a gyengust(vagy csak natsu ellen gyengust, aki ellen sting-ék is gyengusok Ördögi Ördögi)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 23, 15:51:09 írta Sammy Blaze » Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #4588 Dátum: 12 nov 23, 17:00:15 »

Loki fülszerű hajával kapcsolatban:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/223/11
viszont két oldallal előtte, hétköznapi hurában nincs neki meg, úgyhogy ez valami harci forma lehet.
És itt is ilyen:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/114/21
Egyértelmű, hogy a haja formájával utal az oroszlán füleire, de nem fülek azok.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4589 Dátum: 12 nov 23, 17:30:11 »

Most így nem tudom ki mondta, hogy fura volt amiért Arcadios Lucy-ék miatt ezt megtette, de ebben semmi furcsaság nincs. Hiszen ő maga mondta, hogy nélkülük az Elsötétülés terv nem jöhetne létre, úgyhogy teljesen érthető, amit tett. Ha nincs Lucy és Yukino, akkor pápá Elsötétülés terv és akkor nincs mivel lenyomni Zerefet. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!