24 máj 20, 07:19:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781273 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4470 Dátum: 12 nov 01, 18:37:19 »

Elég rossz fejezet volt. :/ Többet vártam én ettől a csatától. Ha gray nyer, akkor legalább hosszú, izzasztó és fárasztó csata legyen. Én igazából rufus nyereségét vártam volna el gray ellen, de hát ilyen is van. Ezek után remélem sting trollkodik egy kicsit és végső csapást bevisz gray-nek. Nagyon cool lenne. Kúl

Remélem én is hogy nem 1 fejezet alatt rendezik le az sb-t, de azért grayt, gazille-t és juviát kiüthetnék. Mosolyog
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #4471 Dátum: 12 nov 01, 19:30:35 »

Na ne, azért Gazillet ne üssék már ki.
Hát én is örültem volna egy hosszadalmasabb, Gray számára fáradtságosabb küzdelemnek. De azért, ez a jég kardos, örvényes támadása szép volt.
És ahogy már előttem is megemlítették a kalapos jelenete pedig klassz volt kacsint
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4472 Dátum: 12 nov 01, 21:32:41 »

Nem volt rossz rész, de tényleg túl gyorsan el lett intézve Rufus. Az érzelmek lángja ereje felejtős, inkább kidolgozottabb harcokat szeretnék Mosolyog
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #4473 Dátum: 12 nov 02, 00:13:41 »

hát nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel a csatával,de szerintem jó volt.Kissé rövid volt,de akkor is,ha villámló jéggel meg tornádókkal támadják az eléggé lefárasztja az embert.Az elejétől sejtettem hogy rufusnak a memóriája lesz a veszte.A mágiája sem tetszett,kicsit olyan volt mint egy fúzionált ice make és idővonal mágia.Meg elfelejtitek hogy rufus mágia típusából adódóan nem lehetne érdekes,hosszú harcot kreálni.Rufus az amolyan 1 crit hites szereplő,mintsem egy kitartó bunyós,legalábbis szerintem.Azt gondolom Mashima jó munkát végzett. 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4474 Dátum: 12 nov 02, 04:03:29 »

Másoljuk a másolást mi?  Pojén

Mert ez a Ice UBW mi ha nem Erza fegyvertárának a másolása?  Nevet

Egy elmélet:
Rufus alkoó mágiájának lehet pont az volt a gyenge pontja, hogy nem rendelkezett saját elemmel. Igaz,
így bármit le tud másolni eredeti formájában, de az eredeti szintjét nem éri el.
Gray-nek viszont csak az alakot kell másolnia és azt a saját formájába, vagyis jégbe öntenie. (Ez egy értelmes értelmetlenség Technikai KO  Nyelvesít)

Egy példa:
Lángoló varázskard másolása
Rufus csinál egy tök ugyanolyan acélkardot, aminek lángol a pengéje.
De mivel csak annyit tud lemásolni belőle amennyit lát és megért így nem biztos, hogy ismeri az eredeti kard teljes erejét és a másolat, csupán másolat lesz.
Gray nem tud se acélt, se tűzet létrehozni, de tud csinálni egy ugyanolyan kinézetű jég kardot a fagyasztás képességével. S lehet nem pont azokat a tulajdonsági lesznek, de erőben vetekedni fog vele

Szóval a Memori Make-et legyőzte az Ice Memory Make.

Utalás egy korábbi műre, s nem mellesleg királyul néz ki:  ikszdé
http://mangastream.com/read/fairy_tail/77180506/22

Ui: Egyre inkább az az érzésem, hogy Gray Erza mágiájával is megállná a helyét. Gondolkozik
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4475 Dátum: 12 nov 02, 11:32:28 »

Shiro: Ha nem is Erza másolása, de hasonlít rája Mosolyog
Különben meg, ha Mavis nem is lenne ott a Nagy Mágiajátékokon, akkor Gray kikapott volna.
Én teljesen úgy éreztem, hogy Gray veszíteni fog, még nem is sajnáltam volna. Viszont, még a korábbi fejezetben mondta, hogy még bosszút áll a kis avenger, úgyhogy várható volt a győzelme.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4476 Dátum: 12 nov 02, 12:01:23 »

Ezt nem tudhatod Grayel kapcsolatban. Sőt, inkább úgy néz ki, hogy ehhez a győzelemhez nem Mavis kellett hanem Gray egyedi ötlete. Valahogyan magától ráérzett Rufus gyengéjére, hogy nem tud összetett mágiákat memorizálni. Csak a stratégia az amit Mavis megtervezett. A többi a tagokon múlik.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4477 Dátum: 12 nov 02, 13:19:36 »

Igazság szerint Gray tényleg jól kitalálta Rufus gyengéjét, viszont Rufus magát is okolhatja vereség miatt, mert a memorizálás helyett könnyen indíthatott volna még egy rohamot Gray ellen, amíg az a támadást készítette elő, ehelyett meglepődve tapasztalja, hogy nem képes memorizálni az alkotás sebessége miatt.

Mellesleg attól még, hogy Gray látott már erősebb lángokat is, még nem válik tűzállóvá. Lazán átfututott az Égő Csatatér Karmáján, amikor Eve egész testét kötések borították, miután bekapta ezt a támadást.  smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4478 Dátum: 12 nov 02, 14:01:51 »

Na ja de eve még nem is tapasztalta natsu lángjait testközelből gray meg nem is egyszer, szal hozzá szokhatott a forrósághoz...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4479 Dátum: 12 nov 02, 17:50:54 »

Indíthatott volna, csak ezzel is van egy kis probléma. Ha belekezd a saját varázslatába akkor esetlegesen képtelen lesz memorizálni Gray támadását, aminek fajtájáról még fogalma sincsen. Legjobb esetben is kiüthetik egymást mert mindkettő támadóként lép fel. A csatát az döntötte volna el, hogy ki az igazi férfi, mint Elfman esetében. Ebben viszont Grayt én tökösebb gyereknek tartom mint Rufust.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4480 Dátum: 12 nov 02, 22:13:37 »

Nos már egy ideje nem írtam ide.  Mosolyog

A mentőcsapat jól teljesített, de gondoltam, hogy nem lesz zökkenőmentes a kiszabadítás. Nagyon kíváncsi leszek mi történik velük. A palotában lesznek valószínűleg mikor az összeomlik. (Lucy legalábbis biztos.) De hogy a palota pusztulásához mi vezet az már érdekesebb.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/21
A képet elnézve belülről fogja valami vagy valaki lerombolni. Lehet ez a kapu, de akár egy bevadult Mira vagy Natsu is.  Nyelvesít
Ugyanígy foglalkoztat a sárkányok feltűnése is. Egyáltalán mikor, hol és hányan tűnnek fel?

A viadal elég érdekesen alakul, mármint ez a holtverseny. Bár vannak kifogásolható dolgok. Ilyen a már sokak által említett Bacchus dolog. Nem elég, hogy Erzával egy erősnek állította be Mashima, de utána kátszer egymás után egy csapással leterítették.  Hmm? Na most akkor, hogy is van ez?

Mavis taktikája nem semmi. Hát nem is várt kevesebbet az ember egy olyantól, aki megalapította a FT-t, megalkotta az FT 3 nagy varázslatát stb. Nagyon ügyes és nem érzem csalásnak amit csinál.
Azon nem lepődök meg, hogy Jura ellen nem talált biztos taktikát. Valószínűleg Luxus lesz a kulcs Jura kiiktatásához. Nem fogja legyőzni, de talán kiszenved egy döntetlent. Remélem így lesz, mert a kettejük ütközetéből tényleg epic csatát lehetne kihozni. Csak a város nem nagyon maradna meg. ikszdé
Ami még külön tetszik, hogy Minerva bár pszichopatább az apjánál, de mégis használja a fejét. Tart Kagurától és Jura-tól. (Az apja lazán neki engedte volna Sting-t is Jura-nak és elvárta volna a győzelmet.)

A Gray vs Rufus csatából, hát tényleg lehetett volna többet kihozni, de így is megfelelt. A harci stílusuk és mágiájuk nem hosszú csatákra van. Ráadásul ezek a mágiák, nekem olyan hatást keltenek, hogy egy nagyobb csatában támogató szerepet tudnának betölteni. (Ez alatt azt értem, hogy nincs olyan nagy pusztító erejük.) De ha jól használják legyőzhetik vele az erősebb ellenfeleket is.
Abban ne reménykedjünk, hogy innentől kezdve vereségek legyenek az FT oldalán. Még Juvia az aki nem biztos, hogy győz bárki legyen is az ellenfele. Persze az is lehet, hogy most Grayt szépen lecsapják hátulról. (Pl.: Sting vagy Rugoe) Bár én most tényleg azt hittem, hogy Gray kikap. (Naivitás)  smirksweat
De olyat szerintem ne várjunk, hogy Luxus veszít Orga ellen. Bár lehet, hogy oda kell majd tennie magát Luxus-nak, de szerintem elég könnyen győz majd. (Már ha harcolnak persze. Mashima lehet össze se ereszti őket.)
Az, hogy Sting és Rugoe ellen ki fog menni az kérdéses. Rugoe gondolom Gazille-al küzd meg, de nem hiszem, hogy győzni tudna. Az lenne a vicc, ha Mashima csinálna egy Sting és Rugoe vs Gazille csatát és Gazille is leverné őket. ikszdé (De nem lesz ilyen. Nem is baj, az már csúnya lenne.)
Egyedül az a bajom a mostani harcokkal, hogy szinte nyilvánvaló ki kivel küzd meg. Egyedül Erza kérdéses számomra, akinek esélyes Minerva és Kagura is. Bár lehet Mashima csinál egy kis "trollkodást" és összeereszti Jura-t és Kagura-t. Nevet Na az lenne még egy igen kemény csata.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4481 Dátum: 12 nov 02, 22:25:09 »

Bacchus szerintem nem fejlődött. Lehet ez is az ok. És ha ez az ok akkor nézhetnénk egy 7 évvel ezelőtti erzát aki ki tudja milyen erős volt amikor harcolgatott vele. Lehet nem vette komolyan elfman ellen a harcot és megjegyezném azt is hogy sting hátba támadta. smirksweat
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4482 Dátum: 12 nov 03, 00:26:15 »

Ezt nem tudhatod Grayel kapcsolatban. Sőt, inkább úgy néz ki, hogy ehhez a győzelemhez nem Mavis kellett hanem Gray egyedi ötlete. Valahogyan magától ráérzett Rufus gyengéjére, hogy nem tud összetett mágiákat memorizálni. Csak a stratégia az amit Mavis megtervezett. A többi a tagokon múlik.
Igen, értem én. Csak, mint ahogy az első napon említve lett, ott kiütött nem egy embert azzal a támadással, amit az FT csapat mind kikerült. Plusz egy kicsit rásegített az Unlimited nevű támadása is ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #4483 Dátum: 12 nov 03, 11:47:31 »

Azért tegyük fel, hogy Mavis mondja mennyi időd van, hogy elkerüld a támadást, az első napon, meg csak néztek, mint borjú az új kapura, hogy ez meg micsoda.... Rufus mágiájának gyengéje az lehet, hogy idő mire kell mire betanulja, még ha 2-3 sec is 1 darab, ennyi idő alatt Gray 10 másikat megidéz, így Rufus nem volt képes tartani a tempót, így szinte tehetetlen volt. Bár az tény, hogy kiaknázatlan volt a harc.....
Naplózva
lordog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



« Válasz #4484 Dátum: 12 nov 05, 01:33:38 »

kaphatnék anime részeket hol van rufus nem emlékszem
Naplózva

2012? Világ vége na gyere csak túl éllek Nevet
Oldalak: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!