24 máj 19, 07:26:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780126 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4380 Dátum: 12 okt 16, 12:42:35 »

na elolvastam magyarul is és 2 hiba volt a gépelésben a már említett natsu gragneel rogue szájából és amikor bemutatkoznak a kommentátor akkor ott van hogy chapai vagyok chapati helyett...
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4381 Dátum: 12 okt 16, 19:53:34 »

Jó kis rész volt Mosolyog Jók az új rucik. Mindenkinek jól áll Nevet A köviben szerintem már talán elkezdődnek a harcok Mosolyog A Minerva vs Erza és Gray vs Rufus már nagyon érdekel Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4382 Dátum: 12 okt 17, 07:15:14 »

Nem hiszem, hogy a kövi fejezetben lesznek még harcok. Inkább "csak" megkapjuk a párosításokat és esetleg pár oldalt a mentőcsapat ténykedéséből. Esetleg "némi" sárkány is feltűnik, ahogy készülődik a bálba. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4383 Dátum: 12 okt 17, 12:30:36 »

A párosítások engem is izgatnak, remélem sok lesz köztük a váratlan, de mégis jó harcot kecsegtető ^^
Különösen tetszett, hogy változott a Fairy tail csapata, azzal, hogy kevesebbet harcoló emberek is vannak benne, sztem sokkal jobb, mint ha állandóan Natsu viszi a prímet. Plusz, a kiszabadítós csapatban szerintem nagyon jó döntés volt Mirajanét betenni, ő aztán lerendez mindenkit, ha kell Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 12:33:58 írta Domynyk » Naplózva
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #4384 Dátum: 12 okt 19, 11:54:44 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/304
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4385 Dátum: 12 okt 19, 12:29:47 »

Na ez fasza lesz! Mavis badass tekintete nagyon ott volt, hogy az ő dolga a csapatot győzelemre vezetni Ördögi Azért asszem minerva nagyon fog nézni, hogy itt nem csak jura-t meg kagura-t kell lekerülni bár az meglepett, hogy jura mellett kaguratól is ennyire tart... Azért a lamia mesterénél is megvan a nagy arc, csak az a mákja, hogy nincs gildartz a csapatban mert akkor rögtön eltűnne jura erőfölénye is Nevet Meg mi a bré az az eclipse 2 project?? lesznek itt még váratlan dolgok most hogy itt ez a hercegnő is és ős is beavatkozik Ördögi
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4386 Dátum: 12 okt 19, 12:34:22 »

Jó fejezet volt, a gyengék már kezdtek elhullani.
Látszik, hogy a Fairy Tail inkább időhúzásra játszik. Ha nem így lenne, akkor Luxus kezdetnek ellőtt volna egy Fairy Law-t, és bár nem azt mondom, hogy mindenki megfeküdt volna tőle, de a Quattro Puppy és a Blue Pegazus biztosan, Lamia Scale-ből Yuuka és Tobi, Marmaid Heelből Kagurán kívül mindenki. Ez ha jól számolom, kapásból 24 pont. Ekkor az FT azonnal meg is nyeri a versenyt, bár semmi izgalom nem lenne benne. (21 pont megszerezhető pont maradna hátra, ami már nem jelentene semmit.)
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4387 Dátum: 12 okt 19, 12:47:55 »

Nem hinném hogy ellenségként tekintene a Kutyulik, a Blue Pegazus tagjaira. Ergo a Fairy Law nem működött volna.
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4388 Dátum: 12 okt 19, 13:37:04 »

Meglepett hogy így fognak harcolni, de így is jó. Nevet

Minek várnak erzáék? Arra hogy a gyengébbeket kiüssék és minél kevesebb embert kelljen legyőzniük?

Ha megnézzük akkor a quatro kutyulik már kiestek.
Lamia scale-ből van Jura, Leon és sherria
Mermaid heel-ből van Kagura, milliana és a ne becsüld le a dagikat szövegelő csaj
Sabertooth-ból megvan mind az 5 ember
Blue pegasus-ból is megvan 5 ember
Fairy tail-ből is megvan 5 ember és most kezdtek akcióba lépni.

Úgy képzelem el hogy a következő fejezetekben még mielőtt a fairy tail ellenfélre találna addig a mermaid heel-ből még a dagi csajt kiütik meg a blue pegasus-ból 3-4 tagot. És így maradna közülük ren meg ichiya vagy csak ichiya. Azután persze gray és laxus 2 v 2 harcot kezdeményeznek orgával és rufus-al. Laxus leveri orgát, de gray azt kéri hogy menjen csa tovább. Leon és csatlakozik gray vs rufus harcához. Erza találkozik miliana-val és beszélnek de közbe avatkozik minerva és aljas módon kiüti milianat, majd elmegy és ekkor érkezik oda kagura aki ott látja milianat a saját vérében és persze azt hiszi erza tette ezért teljes erővel harcol erza ellen. Erza is felveszi vele a harcot. Laxus és jura találkoznak és ők is elkezdik a csatájukat. Gazille rogue-val kezdeményez harcot ahol rogue kimondhatatlan hátrányban lesz és mielőtt kiütné gazille rogue-t sting jelenik meg és meglepetésszerűen átdöfi gazille-t. Rogue nem folytatja a harcot tovább. Juvia és sherria is összecsap. Leon és gray győzelme rufus ellen közel a 0 ezért összefognak és legyőzik. Laxus és jura nem bírnak el még egymással. Juvia nagy nehezen legyőzi sherriat de megjelenik sting és a fáradt juviát könnyedén legyőzi sting. Gray és leon egy támadással egymást kiütik.

A továbbiakra nincs tippem. ikszdé
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4389 Dátum: 12 okt 19, 13:41:16 »

Hm... Mégis csak belecsaptak a lecsóba, egész jó ez a csapatos harc, olyan mint az elején mikor a Raven Tail és a Fairy Tail volt egymás ellen Mosolyog
Fairy Tail egész higgadt volt az elején, de a végén végre elindultak Mavis "hatására" Mosolyog
Várom a Kagura vs. Erza harcot, vagy az Erza vs. Minerva harcot Mosolyog
Egy új szereplő a végén (asszem eddig még nem láttuk) és ahogy már említették az eclipse 2.terv engem is érdekelne, hogy mi az. Gondolkozik
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4390 Dátum: 12 okt 19, 15:42:45 »

Egyértelműen látszik, hogy kivárásra várnak. Egyrészt azért, hogy Natsuék haladjanak, másrészt pedig ez is Mavis tervének a része. De szerintem durván bealázzák majd a Sabertooth-ot és a Lamia Scale-t is, az szinte 100% hogy Leon Juviával kerül majd szembe xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4391 Dátum: 12 okt 19, 16:13:35 »

Nem volt rossz fejezet, de azért voltak részek, amik nem nagyon jöttek be.

Ami tetszett:

- Az egész utolsó versenyszám nagyon jól ki van találva. Tisztára olyan hatást keltett bennem, mint a Fairy Tail csatája, csak itt most Crocus a csatatér és nem Magnolia, valamint Varázsképletek sincsenek  Nevet

- Minerva elismeri, hogy Kagurát és Jurát el kellene kerülniük különben embereket veszítenétek, amire Sting el is iszkol a helyszínről  Pojén

- A Lucyt megmentő csapat álruhái. Mira bikiniben, Jason Voorheest idéző maszkban, valami zseniális  Mosolyog


Ami nem tetszett:

- Bacchust és az egész Quatro Hulladékot megint egyetlen csapással lealázták. Mégis mit keresnek még itt? Valamint mi lett a War Cry nevű tagjukkal, akit Orga megsütött az első napon? Látni akartam mire is lett volna képes a Könny Mágia, ha már Sting és Yazima is elismerést mutatott ki iránta >.<#

- Már elnézést, de szerintem Mavis ténykedése simán elmegy az igazságtalan kategóriába. Először kölcsönadta Kanának a Fairy Glittert, amivel bealázta Jurát a Mágikus Erőmérőben, most meg közli, hogy kielemezte az ellenfeleiket és megfelelő taktikát talált ki ellenük. A többi csapat nem engedheti meg azt a luxust, hogy egy szellem segítse őket a tornán...

- Az oldalon ahol Rufus megjegyzi, hogy a Fairy Tail nem mozdul, azon szemügyre véve Gray öltözéket meg kell állapítanom, hogy szerintem valami förtelmes az, amit visel  Lehánylak

Egyenlőre nem tudom, hogy örüljek-e vagy sírjak-e attól, hogy folyamatban van egy Elsötétülés 2 terv Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 19, 16:16:17 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #4392 Dátum: 12 okt 19, 18:03:47 »

- Már elnézést, de szerintem Mavis ténykedése simán elmegy az igazságtalan kategóriába. Először kölcsönadta Kanának a Fairy Glittert, amivel bealázta Jurát a Mágikus Erőmérőben, most meg közli, hogy kielemezte az ellenfeleiket és megfelelő taktikát talált ki ellenük. A többi csapat nem engedheti meg azt a luxust, hogy egy szellem segítse őket a tornán...

Ebben igazat adok, de ha jól tudom csak az FT tagok látják Mavist, szóval a többi csapatot nem nagyon izgathatja Nyelvesít

A rész jó volt, bár igazából annyira megemlítésre méltó dolog nem történt, talán az, hogy az ST sem olyan nagy szám (persze mondjuk sosem találtam annak), ha így félnek Kagurától meg Jurától ^^ Vajon mi lenne ha Gildartz is részt vett volna a tornán.
+ Érdekes volt a vége, kíváncsivá tett mit is akar pontosan a hercegnő.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 19, 18:05:08 írta P4ndora » Naplózva

rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4393 Dátum: 12 okt 19, 18:11:17 »

Egész jó rész volt, kíváncsi vagyok hogy mi fog kisülni ebből a csapatos harcból. Láthatóan a Saber leginkább a fairy tail-t figyli, ami érthető, akárcsak a Jura és Kagura irányába történő fokozott óvatosság is.

Mirán viszont a maszk áááá... valami elképesztően ellentétes hatást fejt ki, mint amire hivatott lenne Nevet


Ami nem tetszett:

- Bacchust és az egész Quatro Hulladékot megint egyetlen csapással lealázták. Mégis mit keresnek még itt? Valamint mi lett a War Cry nevű tagjukkal, akit Orga megsütött az első napon? Látni akartam mire is lett volna képes a Könny Mágia, ha már Sting és Yazima is elismerést mutatott ki iránta >.<#


Ezzel én is így vagyok, amikor kezdődött a torna, leginkább őket favorizáltam...kár, hogy ennyire lealacsonyította őket a mangaka :S

Viszont szerintem azzal, hogy egy működőképes(?) stratégiát ad a csapata kezébe Mavis, nem csinál semmi szabályba ütközőt, hiszen nem közvetlenül avatkozik bele a mérkőzésbe, mindössze iránymutatást nyújt... ha meg, nem hinném hogy a játék szabályzat a szellemekre is vonatkozna  Nevet
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #4394 Dátum: 12 okt 19, 19:08:12 »

 Nevet Nevet Nevet HI!!!!! Nevet Nevet Nevet
Ha Gildartz  jelentkezett volna a versenyre akkor nem lenne verseny mert a király betiltaná  a játékot "csak Gildratz ide ne jöjjön". Hisz tőle egy kis figyelmetlenség és ahol éppen van ott mindent elpusztít.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!