24 máj 19, 07:28:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780127 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4350 Dátum: 12 okt 09, 21:30:18 »

Végülis mindegy, hogy mi sül ki belőle. Túl sok a lehetőség. Mindenesetre a védelmi miniszternek igaza van. Az időutazás olyan összetett dolog, amit az ember nem igen tud megérteni. Legyen bármekkora is egy dolog az apró részletekből épül fel. Ha egy pici részlet megváltozik nem fog ugyanaz kisülni belőle. (Gondoljatok itt mondjuk a pillangó effektusra. Érdekes dolog és ha nem tudjátok mi az nézzetek utána nyugodtan. Bár túloz az elmélet és nincs köze az időutazáshoz, de azért hasonlítanak.)
Az elkövetkezendő napok eseményei is érdekesek lesznek. Natsu ereje szerintem visszatöltődik. Nagyon kíváncsi leszek a többiek reakciójára, főleg Erzáéra és Makarovéra. Nem lesznek elragadtatva a Lucy ügytől.
Wáá, annyi érdekes dolog van még. A csuklyás nő, az utolsó nap eseményei, július 7., a sárkányok, Zeref és Achnologia. Bár szerintem az utóbbi kettő nem fog ebben az arc-ban felbukkanni. Viszont remélem, hogy sárkányok lesznek és végre láthatunk egy igazi sárkányölő vs. sárkány csatát.
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #4351 Dátum: 12 okt 11, 21:35:46 »

(Előre is bocs a hosszú bejegyzésért.)
"Először Ichijával küzd meg, amikor ichija használná a győzelem vagy a gyengítő parfümjét akkor azt elszívja. Mivel Ichija a parfümjei nélkül nem túl erős ezért natsu kiüti."

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/5

Ezen már én is gondolkodtam. Lehet, hogy csak én akarom, hogy ez legyen a vége, meg lehet, hogy Mashima csak viccforrásnak szánja őket, de szerintem nem véletlenül akarja Ichiya Natsuval vívni a harcát. Már azon gondolkodtam, hogy erős tagként emlegetik, sokan felnéznek rá, Erza retteg tőle, mi van, ha tényleg erős a tag. Mi van, ha Nichiya Earthlandon át tud változni, mint Lily és mi van, ha Ichiya kifejlesztett egy olyan erősségű parfümöt, ami vetekszik egy sárkányölő lacrimájának erejével (és a második generációs sárkányölőkhöz hasonlóan a szervezetébe juttatja az erőt, hiszen a lacrima és a parfüme is varázserőt tárol.)

Meg kezdem úgy érezni, hogy minden sárkányölő mágia a különböző sárkányok miatt különböző erőértkékkel párosul, és nincs a generációnak köze az erőhöz, inkább az határozza meg, hogy milyen erős lehet, hogy mi az eleme, amit használ és elfogyaszt.

Harmadszor. Eddig láttunk tűz-, vas-, villám-, méreg-, levegő-, árnyék-, fény (szentség?)sárkányölőt. Láttunk tűzistenölőt, akinek fekete tüze volt és vörös szeme fekete koncentrikus körökkel (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/219/7). Zeref fekete levegőt vagy szelet manipulál és mikor bekattan, vörös szeme lesz fekete karikákkal. Orga a fekete villámaival gyanúsan villámistenölő (a szemét még nem láttuk), habár Sherriát szélistenölőnek láttuk fekete széllel, a szeme nem volt olyan. Ebből azt feltételezem, hogy az istenölők ereje tudatosan szabályozható (hasonlóan, ahogy a 3. generációs sárkányölők a dragon force-ot aktiválják), és mikor a szemük átvált, megerősödnek. (Ha elnyomják, "rohamszerűen" tör ki belőlük bizonyos esetben [pl. Zeref, akiről mondják, hogy "szunnyad az ereje" http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/250/20], de Zancrow, aki meg se próbálta elnyomni, eleve "őrületben" volt.) Itt jönne a párhuzam az eddig látott sárkányölők eleme és az istenölők eleme között. És jön a feltevésem:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/290/8
Ezek szerint Kagura, akire rohamszerűen rátör Gerard érzékelése után valami, és olyan lesz a szeme, mint Zancrownak és Zerefnek, akkor lehet, hogy ő lenne a vasistenölő és épp a kardja ennek egyik megtestesítője, amit nem véletlenül nem húz ki, és nem véletlenül nem veszi komolyan a játékokat. Mert ha nem nyomná el istenölő erejét és kivonná a kardját is...
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #4352 Dátum: 12 okt 12, 08:26:56 »

Orga több, mint valószínű, hogy istenölő szerintem. Elég csak megnézni a reakcióját Sherria mágiájára: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/288/6
Zeref meg egyfajta halálmágiát használ, nem fekete szelet, szóval az számomra nem illik a képbe.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #4353 Dátum: 12 okt 12, 10:12:04 »

http://mangahead.com/Manga-Raw-Scan/Fairy-Tail/Fairy-Tail-303-Raw-Scan
Ismét remek fejezet Nevet,fou de átvert Sensei amikor Natsu nem láttam,de vége meglepett és megy a mentö akció:D
Lehet rosszul értetem de ugy tünik 2 csillagmágus kis korokban 1x találkoztak.
Szerintem Lector meghalt a csaj nem tüntete el.
Várom kövi Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 10:17:02 írta Pein7 » Naplózva
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #4354 Dátum: 12 okt 12, 11:09:28 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/303
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4355 Dátum: 12 okt 12, 12:17:34 »

Fasza fejezet volt ismét jópár kérdéssel! Valszeg nem kis jelentősége lesz annak, hogy mi történt a sabertoothban és nem hiába nem is láttuk...Igazából ez full kiszámítható volt, hogy lesz egy mentő csapat is elvégre a 2 frontos harc vagy mia  címe ugye kiírták a múlt fejezet végén ebből már egyértelműen tudni lehetett, hogy valami ilyesmi lesz... Aztán a mostani infókkal jöjjön egy új elmélet amiben 1 dolog hibádzik, de azt is meglehet magyarázni...

Mivan ha yukino nővére kagura?? Elvégre amikor ott motatják, hogy védi yukinot ugye nem áltszik a feje csak félig viszont a haja ami látszik pont olyan mint kaguraé... hogy csak kb fül magasságig ér így oldalt és full úgy van megrajzolva... és ugye zeref követői ölték meg a szüleiket akik ebben az esetben lehettek már az akkori gerard emberei a toronyból ha nem maga az elszált agyú gerard... ez megmagyarázná ugye hogy miért akarja kagura annyira megölni gerard-t... és akkor a hiba ugye azon a kis képen full úgy néz ki, hogy a nővérének is fehér haja van kaguranak meg fekete... de tegyük fel nem akrja valamiért hogy a húga még felismerje és ezért befestette a haját... hülyén hangzik de nem lehetetlen... mindenesetre megvannak benne az átfedések...

Remélhetőleg még gerard-ék is csatlsakoznak natsuékhoz és akkor már teljes is a csapat Ördögi
Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #4356 Dátum: 12 okt 12, 12:26:19 »

Nos, hát számomra ez volt az egyetlen elfogadható magyarázat arra, hogy Natsu nem vesz részt a játékon. Bár igaz, legutóbb tényleg akkorát villantott [(mondjuk Erza, meg Laxus is (bár utóbbiból az ott lévők nem láttak semmit)], hogy most már a többieknek is járna egy kis szerep. És így később lőheti le a poént a tömeg előtt, hogy van ott még egy kis villámló mód is.
A mentőcsapat összetétele is tetszik. Végre egy kis Mira, és Pantherlily Natsu oldalán Mosolyog
A mérkőzésen a legnagyobb aprítást Laxustól várom, de legalább most Gajeel is kiélheti magát az arénában, talán nincs a közelben kisvasút. Nevet Kíváncsi vagyok ő mennyit fejlődött, látni akarom a vaspikkelyeket, és Laxus DF-át. Grayt neki lehet ereszteni Rufusnak meg Leonnak, Erza ellesz a kis barátnőjével, Minervával és Kagurával, de ?Juvia?, most így nem tudom hova tenni  Gondolkozik Talán Leont zavarhatja meg, mert nem akarja megfagyasztani, esetleg a kutyulikat elintézheti. Viszont tény, hogy mást nem igazán tehettek volna be helyette.
Rogue nagyon darkos lett Nevet tényleg nagyon árnyék, már a ruháiban is elrejtőzik Nevet Sting pedig láthatóan beletörődött, hogy Natsu erősebb, valószínűleg nem hibáztatja a Lectorral történt miatt. De mi lehet most a cégen belül, majomparádé kipurcant?  Gondolkozik
Összefoglalóan a fejezetről: jó kis felvezetés volt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 12:29:52 írta pumpa28 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4357 Dátum: 12 okt 12, 13:22:38 »

Milyen cég pumpa28? Hmm?

A fejezet tetszett. Natsut sejtettem hogy bele fogják tenni a mentő csapatba de engem wendy és mira lepett meg. Hogyhogy ők mennek natsu-val? Mehetett volna sok más ember is, de mindegy. ikszdé

Most akkor úgy lesz hogy mind a 6 céh a csatatéren lesz és 30 ember fog egymás ellen harcolni egyszerre? Hmm?
Érdekesnek hangzik. Nevet
Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #4358 Dátum: 12 okt 12, 13:50:49 »

A Sabertoothra gondoltam, hogy mégis mi lehet a papesszal, akin átfütyül a szél..
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4359 Dátum: 12 okt 12, 14:13:04 »

Végre, Mira akcióban! (...lesz majd egyszer xD) Nevet

Natsu is édes volt, hogy mindenáron meg akarta menteni Lucy-t.

Sammy Blaze, én is hasonlóra gondoltam, nekem is egyből Kagura ugrott be. Simán lehet, hogy a sok negatív energia vagy valami hasonló miatt átváltozott a fehér haja feketévé. Sőt, Mashimát ismerve tuti olyan személy Yukino nővére, akit már bemutatott, szóval nagy az esély rá, hogy valóban Kagura lesz az.

Mi van, ha az időutazó lány nem Lucy, hanem Yukino? Mert ő is olyan kis törékeny, mint Lucy, hacsak nem törékenyebb.

A Sabertooth pedig egyértelműen azért változott meg, mert Sting kinyírta a mestert. Persze valószínűleg nem csak maga a halál ténye miatt. Ott is biztos van még más egyéb, azzal kapcsolatos dolog.
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #4360 Dátum: 12 okt 12, 14:37:52 »

A Kagurás ötlet nekem is eszembe jutott hasonló verzióval mint SammyBlaze-nek. Zeref követői (Gérard vagy épp a csapata) ölték meg Yukino nővérét aki szerintünk Kagura. Feltételezhető az is hogy Kagura úgy tudja meghalt a húga Gérard miatt így oka lenne megölnie őt  Gondolkozik. Másrészről... már megint NATSU. Rövid távon ideg összeroppanást fogok kapni ettől a gyerektől x D. Az összes főhős közül akit eddig láttam ő a legrosszabb! Mivel most Wendy és Mira is vele megy így megeshet hogy valamelyikük mágiát használ (többet mint Natsu) és a kapu a mágiával együtt a használót is magába rántja így az illető végrehajt egy időutazást. Hozzávetőlegesen Gérard ,,ismeri" Wendy-t és feltehetőleg hallott már a ,,Démon"-ról is : D.

Nikkie: Yukino nekem is beugrott régebben de ismerőseim gyorsan elvetették az ötletet x DD. De legalább valaki még gondolt erre is : D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4361 Dátum: 12 okt 12, 14:57:45 »

A fejezet számomra nagyon rendben volt  Kúl

Jó volt látni, hogy Makarov milyen gondosan kitervelte a két frontos stratégiát. Nem hiába ő a mester  Mosolyog

Be kell valljam, nagyon nem örülök Juviának a csapatban. Le merném fogadni, hogy már megint a Gray-sama fog menni egész idő alatt és az már nagyon elcsépelt és idegesítő. Lyon összezavarásán kívül, nem látok számára kimondottan szerepet. Remélem rám cáfol. Mirát kimondottan érdekesebb lett volna látni, nem beszélve Freedről, aki igencsak hanyagolva van csakúgy mint az egész Raijinshuu. Több szerepet nekik Mashima!  >.<#

A Mentőcsapatba bezzeg belefért Mira. Mindegy, remélem ők is fognak akciózni rendesen. Wendy meglepett, hogy bekerült a csapatba, igaz már bizonyított a versenyen.  Mosolyog

Akkor most Lector tényleg halott? Meglepő, viszont tetszik a Sabertooth tagok új kinézete. Azt mondom, hogy nagyon jó esélyeik vannak a győzelemre.

Kagura, mint Yukino nővére? Ha ez igaz lenne, akkor Kagura miért nem borult szegény kishúga vállára, amikor meglátta? Tudta gondolom, hogy volt egy Yukino nevű húga, ezenkívül a vezetékneve sem változhatott, mégis semmi reakció. Egyenlőre nem tartom ezt valószínűnek, illetve miért lett Kagura Mikazuchi a Sorano Aguriaból?  Hmm? Lehet akár Angel is a nővére, a Sora eget jelent, és az angyalok az égbe mennek.  Hümm-hümm

Arcadios lefogadom, hogy már a kulcsokkal játszik és ezért nem mutatták, hogy egy cellába lenne bezárva. Színészet jeles. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 16:13:41 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4362 Dátum: 12 okt 12, 15:20:21 »

Hmmm.... Ha "Zeref hívői" végeztek a családjával akkor nem lehet, hogy még régebben Ultearék voltak? http://www.mangapanda.com/fairy-tail/303/9  úgy mint Meredy-nél?

És gondolkoztam, hogy lehet júli.7. azért is van elsötétülés terv mert 1. lehet nem nyernek a játékokon 2. nem tudják őt kiszabadítani vagy 3. kiszabadítják őket de Lucy mégis segít nekik

Kíváncsi vagyok mi történt a Sabertooth-ban ami miatt Sting és Rogue mégis ott maradt...Roguen meg mért van sál? Hmm? Sting szerintem nemis volt olyan gonosz max. egoista :dd
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/303/18  úgy látszik elismeri, hogy Natsu erősebb, de kicsit lebecsüli Erzáékat
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4363 Dátum: 12 okt 12, 16:56:11 »

Szerintetek lucy megmentését vagy a mágiajátékokat tartják fontosabbnak? Olyan hogy ugyanúgy olyan nem létezik. ikszdé
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4364 Dátum: 12 okt 12, 17:00:36 »

Szerintetek lucy megmentését vagy a mágiajátékokat tartják fontosabbnak? Olyan hogy ugyanúgy olyan nem létezik. ikszdé

Lucy megmentését, ez teljesen egyértelmű! De legalábbis natsu biztos, hogy lucy-t Nevet

Amúgy azt is simán kieleht magyarázni, hogy kagura miért nem borult yukino nyakába ha ő a nővére szal ez nem akadály...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!