24 máj 19, 07:23:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780125 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4290 Dátum: 12 okt 02, 13:06:03 »

Szerintem ennek az egésznek van ahhoz köze, hogy Zeref mindenáron Natsut akarta megtalálni.. Lehet, hogy Igneel és Acnologia között volt valami kapcsolat, amiről még nem esett szó. Lehet, hogy testvérek voltak. Nevet Vagy valami van a múltban, ami Natsu és Zeref között történt.  Hümm-hümm
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #4291 Dátum: 12 okt 04, 10:59:38 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/302
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4292 Dátum: 12 okt 04, 11:19:24 »

Újabb csütörtöki fejezet: SPICY!  Nevet

http://mangastream.com/read/fairy_tail/47938413/1

Arcadiost nagyon nem tudom már hova tenni. Most vagy igazat mondott és veszélyes lehet az Elsötétülés terv végeredménye a jelenre, ezért lefújta a Védelmi Miniszter, vagy végig kampózott és a Védelmi Miniszter a közelgő veszély miatt fújta le a dolgot. Mindenesetre Lu-chant belerántotta a semmiből a letartóztatottak közé magával és Yukinoval egyetemben. Vagy ez csak egy megrendezett színjáték volt?  Szóba került továbbá az időutazás is.(Következtetés -->)Rejtélyes Csuklyás Nő a jövőből valamint egy ötlet Natsu és Zeref kapcsolatára. A sárkányok eltűnésének köze lehetett egy korábbi Elsötétüléshez majd időutazáshoz, amiből következik, hogy:
1. Zeref honnan ismerte Natsut
2. Miért nem tudott Natsu és Gajeel átmenni Freed Varázsképletén(visszamentek 400 évet)

A Nagy Mágia Játékok meg egy jó kis mágiaelszívó torna  smirksweat

A Fairy Tailnek meg kell nyerni a tornát Lu-chanért, úgyhogy irány az ötödik nap....(Mondjuk örülnék ha meglepetés lenne és a Lamia Scale vagy a Mermaid Heel nyerne)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 15:29:34 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4293 Dátum: 12 okt 04, 15:20:03 »

Jó fejezet volt. Mosolyog
Arcadios terve meg ez az egész nekem nagyon gyanús. Ha jól értelmeztem akkor a király kedveli a Fairy Tailt és ha ők nyernek akkor megkérhetnék még azt is hogy elengedje lucy-t?
Nagyon várom mi lesz még itt. Csak az a baj hogy a 6. napi heves csata után mégis hozzá tud arcadios férkőzni. Vagy ha nem ő akkor ki? Kíváncsi vagyok már nagyon. És a holdas ötlettel igazuk volt az előttem lévő találgatóknak.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4294 Dátum: 12 okt 04, 15:38:39 »

Érdekelne, milyen alapon tartóztatták le Lucy-t is, de mindegy xD Jó fejezet volt, egyre érdekesebb ez az arc, pedig a hasonló 'vizsgás/versenyzős' cuccok általában nem túl fontosak shounenben:D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4295 Dátum: 12 okt 04, 19:31:12 »

Hmm... Szerintem ez az egész letartóztatás csak egy színjáték volt, hogy megszerezzék Lucy-t (Yukinot nem mondom mert ő már benne volt)
csak annyi ha színjáték volt akkor itt: http://mangastream.com/read/fairy_tail/47938413/20  mért akarta megállítani Natsut? Én már belekavarodtam Technikai KO
Most azon gondolkozom, hogy vajon nyerni fognak vagy nem? Mert július 7.-én tervben van az elsötétülés szóval lehet, hogy nyernek de nem kapják vissza Lucy-t és lehet hogy a sabertooth nyer mocskos trükkökkel smirksweat
Szerintem azér is nyeli el Natsu mágiáját mert 1. hát arra készítették 2. lehet a későbbiekben jelentősebb oka lesz 3. egy mód arra, hogy ne tudja megmenteni Lucy-t smirksweat
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4296 Dátum: 12 okt 04, 20:20:55 »

Fasza fejezet volt! ja az mekkora poén lenne, hogyha natsuoékat is visszaküldték már 400 évet ezért vannak most is és az alap terv az volt, hogy megakadályozzák az eclipset csak ők is elfeljtették mint anno happyék az extalias dolgokat...Amúgy sztem is nagyon ferde a szeme arcadiasnak és sztem olyanra készül amit rajta kívül senki sem tud még a védelmi miniszter sem, esetleg egy pár nagyon személyes embere... Elvégre ha elakarja pusztítani zerefet, akkor nem modta volna egyszer amikor egymagában volt, hogy csak várj zeref nagyúr.. elvégre ilyet nem szoktak annak mondani akit megakarnak ölni vagy legalábbis nem ilyen körülmények között...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4297 Dátum: 12 okt 04, 21:06:54 »

Most így belegondolva tényleg érthető miért írta a kis papír cetlire a csuklyás nő hogy akadályozzák meg az elsötétülés tervet, mivel ha igaz az hogy ha a 400 évvel ezelőtti múltba sikert aratnak natsu-ék akkor a jelenre is hatással van. Szerintem a védelmi miniszter nem akarja ezt az egészet, mivel ez előtt is arcadios-nak mondta hogy nem tartja jó ötletnek ezt. Lehet hogy a jövő ahonnan jött a csuklyás nő az olyan hogy zeref irányítása alatt áll minden, mert amiért megnyitották a kaput azzal a gondolattal hogy '' megyünk és legyőzzük zerefet ''. Ez nem így megy. A lényeg hogy ha megnyitják a kaput akkor zeref felülkerekedik mindenkin és ezt azt a képet is megmagyarázná miért omol össze a palota meg miért hal meg yukino meg miért térdel lucy zeref előtt.
Naplózva
alepeter
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 10


« Válasz #4298 Dátum: 12 okt 05, 12:28:33 »

Újabb jó fejezet. Szerintem megrendezett volt az egész, így megszerezték mind a 2 csillagmágust és a Fairy Tail se nagyon pattoghat, hogy kimentse őket.
Ha Bastian elméletére alapozok, akkor visszamentek 400 évvel ezelőttre és így ismerheti egymást Natsu és Zeref, de Zeref mondta a Tenroun, hogy még mindig nem képes megtörni őt vagy valami ilyesmi, szóval a múltban Natsuék félig meddig veszthettek. Nem említették, hogy visszafele is lehet-e jönni a kapun, de  a csillagszellemek világán keresztül nem lehetetlen (1 nap = 3 hónap volt), 4,5 év öregedés beleférhet... Mosolyog
Naplózva
Fantom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4299 Dátum: 12 okt 05, 20:42:07 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/302/19

Véglegesen veszíti el a mágikus erejét, vagy csak addig, míg újra "feltöltődik"? Vagy erről még csak találgatni lehet?

Ugyan nem ehhez a fejezethez kapcsolódik, de elképzelhetőnek tartjátok, hogy a Lumen Historie-nek lesz a későbbiekben  nem elhanyagolható szerepe?
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4300 Dátum: 12 okt 05, 21:11:13 »

Zeref ismeri Natsu-t. Natsu nem ismeri láthatóan Zerefet.
Az is marhaság, amit Arcadias mondott, hogy Zeref változtatta Acnologiává azt az embert, mert Zeref láthatóan megrettent, amikor érezte a közelségét a Tenroun.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4301 Dátum: 12 okt 05, 21:44:40 »

Ez nem jelenti azt, hogy nem változtathatta át. Lehet, hogy pont azért fél tőle mert megtette ezt. Natsu és a többi slayer esetében még mindig vannak dolgok amelyek nagyon nem tiszták. Ilyen az életkor probléma például.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4302 Dátum: 12 okt 05, 21:45:35 »

Csak egy kis részt lopott el natsu mágikus erejéből de én hülyeségnek tartom. Egy kis mágia lopástól nem feküdne ki ennyire.

Talán azért vágott olyan arcot zeref amikor jött achnologia mert a talán az ő sárkánya? Mármint ő is sárkányölő lehet? Persze több ok is lehetséges.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4303 Dátum: 12 okt 06, 00:07:28 »

Csak egy kis részt lopott el natsu mágikus erejéből de én hülyeségnek tartom. Egy kis mágia lopástól nem feküdne ki ennyire.

Talán azért vágott olyan arcot zeref amikor jött achnologia mert a talán az ő sárkánya? Mármint ő is sárkányölő lehet? Persze több ok is lehetséges.

De teljesen lenullázta natsut! mondják is hogy ne használjon mágiát a kapu közvetlen közelében mert az minden erejét elszívja ezért is feküdt ki, nyílván szokás szerint pihenés után majd visszatöltődik neki. Kétlem, hogy acnologia bárkinek is  asárkánya lenne ha egyszer ember volt és maga is dragon slayer...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4304 Dátum: 12 okt 06, 08:37:11 »

Akkor honnan jön az hogy zeref a nagy sötétmágus? Az ő történetére is kíváncsi lennék. Ezek szerint Achnologia a fő gonosz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!