24 máj 20, 07:17:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781271 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4215 Dátum: 12 szep 23, 09:54:53 »

Szegény Lector Neeem mondjuk igaz, hogy csak azért nem nagyon bírtam mert istenné emelte Stinget smirksweat
Kezdem azt hinni, hogy nem is láttuk Stingék igazi erejét  smirksweat (habár ez nemigaz)
De azt észrevehettük, hogy az érzelmeik mindegyikőjüket felerősíti:
Natsu: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/019/15
Lucy: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/074/15
Juvia: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/229/6 másik oldalon Erza:"A szeretett személy iránti érzéseiből meríti az erejét."
és akkor Sting :dd http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/300/14

Gemmanak nincs sok esélye a túlélésre smirksweat bár jó az úgy. Sokan nemakarják, hogy Sting meg Rogue csatlakozzon az FT-hez de lehet akkor izgalmasabb lenne a történet Mosolyog Lehet túlzás, hogy 5 sárkányölő 1 céhben de kitudja, lehet jobb lenne.

Pénteken megfordult a fejemben milyen lenne már ha kiderülne, hogy igazából Sting is rendes (bár ezután a fejezet után lehet)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 23, 12:42:24 írta Aida98 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4216 Dátum: 12 szep 23, 11:38:49 »

Hát Gemma tényleg nem hazudtolta meg magát, de azért egy kicsit elmebeteg Nevet Am Minerva élsőre furcsa volt, hiszen azt mondta, hogy "Remek", mikor épp átlőtték az apját...de másodjára belegondolva, amit Lucyval leművelt, azután meg sem lepődöm, hogy alig vannak érzelmei Nevet
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4217 Dátum: 12 szep 23, 14:15:25 »

Egy valamit itt sokan elfelejtettetek. Nevet Szerintetek a mágiatanács majd nem fog foglalkozni azzal, amit Sting csinált? Mosolyog A Fairy Tail is állandóan büntetéseket kapott az épületek rombolásáért, emlékezzünk csak a manga elejére. Jelen esetben Sting nagyobb bűnt követett el, lehet meg is ölte a céhmesterét, szóval nem csak egy ejnye-bejnyével meg figyelmeztetéssel fogják elnézni neki az egészet, lehet nem is fog részt venni a mágiajátékok utolsó napján.

Sajnálom a macsekot, hiába volt kicsit ellenszenves stílusa azért nem ezt érdemelte. Szomorú Viszont ahogy a mangakát lehet ismerni, Lector valószínűleg nem halt meg, lesz még vele csavar szerintem. Rouge reakciója viszont tetszett, ő teljesen kilóg a Saber-ből, már rég a Fairy Tail-nél lenne a helye Frosch-al együtt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4218 Dátum: 12 szep 23, 16:53:38 »

A mágia tanács ilyet nem csinál, nem szól bele a céhek belső dolgaiba. Ők azért vannak, hogy összehangolják a céhek és a világi élet dolgait. A céhmesterek bandázása pedig azért van, hogy a céhek egymás  közötti dolgait rendezzék. Ezt az ügyet a ST-nak a saját maga berkein kell lerendezni. Ez a sting cselekedett éppen azért tér el a FT cselekedetektől mert a FT éppen a világban csinál problémát. Például lerombolja egy város kikötőjét és egyéb nyalánkságok. Ez pedig már a tanácshoz tartozó ügy.
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4219 Dátum: 12 szep 23, 17:33:25 »

Akkor így már értem, én emlékeztem rosszul. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4220 Dátum: 12 szep 23, 17:53:34 »

Belegondolva hogy káosz fogja x791 07.07-én uralni fiore-t mi/ki lesz majd az ellenség hogy ha olyan sok ember fog meghalni? Mondjuk legyen egy achnologia, de ottvan a mágiatanács és a 10 szentmágus. Ha ilyen dolgok következnek be, hogy ők is alig tudják megakadályozni kíváncsi vagyok ki/mi lesz az ellenség. Vagy kik/mik.
Emberek, sárkányok és démonok bankettje? Démonok? Érdekes. Egyáltalán hogy lehet azoknak ehhez közük? Kíváncsi vagyok mi történik majd.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4221 Dátum: 12 szep 23, 18:22:53 »

Köszi a fordítást!
Na, most hogy végigolvastam a komikat, megosztom én is a véleményem Mosolyog
Szerintem Lectornak annyi, legalábbis nem örülnék még egy Lisannás esetnek... (mert ismerjük el, hogy igen csak azt juttatná eszünkbe) Sting kicsit meglepett, de Mashima még jobban, nem hittem hogy valaha látok egy karaktert kilyukadni a Fairy Tail-ben ^^ ezért egy 5-öst beírhatunk neki Nevet. Ha Gemma is kipurcan, akkor nagyon le fog alacsonyodni a  Saber a szemembe...
Abba reménykedek, hogy Gemma hozza Shirohige/Fehérbajusz marinefordi formáját... amikor Akainu... és úgy harcol...
Na az tényleg durva volt Nevet Vissza térve a témára Singet nem tartom FT csapatszellemű karakternek, meg kell hagyni ő sem tiszta... Ha mégis az lenne, akkor kissé vissza esne a rajongásom a Manga iránt. Rogue viszont egyértelműen bele illene a céhbe. Minervához még nincs hozzáfűzni valóm, hozza a formáját és ez így is van rendjén(Szimpatikus negatív szereplő, tipikusan az a típus, aki a céljai eléréséhez bármit képes megtenni. Csak még nem ismerjük a célját/céljait).
Wendy reklámtermékének hatása igen csak meglepett, várom már hogy kiderüljön a Sárkánykirály kiléte. Ha valami csoda folytán bejönne a "jóslatom" akkor fülig érne a szám Nevet

Chakra észrevett valamit, ami legtöbbünknek(nem írom, hogy mindünknek, hisz nem mindenki fórumozik) elkerülte figyelmét.
Mégpedig ezt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20
Nézzük csak meg a "mozaikon" lévő emberke nyakát, vagy inkább sálját...
Azt tudom elképzelni, hogy Igneel és Natsu(mert ugye Natsu kora meghaladja a 80-at de lehet, hogy még a 400-at is) van a képen és Igneel azt várja, hogy Natsu egyik Reinkarnációja felülmúlja az Ő erejét(valószínűsítem, hogy Ő a Sárkánykirály, utalás: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/11 ).
Ha megnézzük van pár "fincsi" heg az ő testén és szerintem azt az Acnologia okozta neki a harcok folyamán.
Vagyis a sárkányok azért képezték az embereket sárkányölő mágiára, hogy le tudják "nyomni" az Acnologiát és ezzel a béke korszakába nyissanak egy utat. Ez hihető magyarázat lenne Gazille/Gajeel által észrevett "sárkánytemetőre", vagyis annyi sárkányölő múlta felül sárkányát ahány csontváz maradt ott (de eddig egyik sem tudott helyt állni az Acnologia ellen)
Ha Igneel a legerősebb "jó" sárkány akkor Natsu lehet a legerősebb sárkányölő és egyben legerősebb jó szereplő is a történetben(vagyis majd az egyik legerősebb).
Remélem elég érthetően mondtam, ha nem akkor majd megpróbálom úgy átalakítani, hogy ne csak én hanem a fórumozok is megértsék Mosolyog

Most lehet hogy oltári nagy baromságot írok, de nem tartom kizártnak, hogy a telihold is szerepet fog kapni az Elsötétülés tervben...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/300/23
Nekem úgy tűnik, hogy szándékosan nem rajzolta meg kerekre a holdat, ha megnézzük eléggé tojás alakú.
Mashima-Sensei pedig szeret elrejteni fontos információkat, amit nem biztos hogy észreveszünk(nem tudom, hogy csinálja-e más sounen Mangaka is ) .   bow
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 23, 18:28:39 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4222 Dátum: 12 szep 23, 18:58:56 »

de Mashima még jobban, nem hittem hogy valaha látok egy karaktert kilyukadni a Fairy Tail-ben

Hades is kilyukasztotta makarovot tenroun...
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4223 Dátum: 12 szep 23, 19:02:08 »

de Mashima még jobban, nem hittem hogy valaha látok egy karaktert kilyukadni a Fairy Tail-ben

Hades is kilyukasztotta makarovot tenroun...
Milyen igaz. Akkor lehet még lesz egy kis harc.
Naplózva

Saii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #4224 Dátum: 12 szep 23, 19:43:05 »

Emberek én szerintem ez a csuklyás nő Levi mert ha megnézzük eléggé kis gyönge testalkatú DE amikor írta azt a levelet akkor megvolt a jobb keze tehát én már egy kicsit összezavarodtam ezzel kapcsolatban. De én szerintem Levi lesz az mivel Lucy nem ilyen kis vézna testalkatú.

ui: Most jöhetnek nekem akik szerint Lucy az Nevet
Naplózva

"Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt okádva sétálgatnak." - Dr. Perry Cox
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4225 Dátum: 12 szep 23, 20:01:28 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/216/18
Nevet és milyen igaz   smirksweat
Na mindegy Nevet de ez a maga nemében más, Sting egy La Manche csatornát ütött Gemma mellkasán.... ikszdé
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4226 Dátum: 12 szep 23, 20:13:52 »

Én a háttérbe tettem lucy anyját, miszerint ő lehet a csuklyás nő, de inkább hiszem lassan már azt hogy ő az. Oka?
Szerintem azért mert láthatja is a lányát meg azt is hogy jól érzi magát a fairy tail céhében és tudja mi következik be, hiszen biztos a jövőből jött és most feltételezem azt hogy ami megtörtént vele az nehogy megtörténjen a lányával. Most feltételezem azt is hogy ultear a jövőben a múltba ment vissza és hozta x791-be vissza laylát. Vélemények?
Naplózva
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #4227 Dátum: 12 szep 23, 21:00:05 »

Ha Layla a csuklyás nő, akkor miért nem akkor mutatták, amikor Lucy-t majdnem megölte Minerva.Miért sírt, amikor meglátta Natsu-t?
Szerintem nem lehet Levy a csuklyás nő.Ha jól megnézzük az arcát, akkor azt lehet látni ,hogy az arca bal oldalán nincs sebhely.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4228 Dátum: 12 szep 24, 14:31:52 »

A magyar verzióból kimaradt az a lap, ahol a cica eltűnik.

Időközben javítva.
_______________________

Először még mérsékelten szimpatikus is volt a Sabertooth kicsit ridegebb céhrendszere, végre láthattunk egy erősen fegyelmezett céhet és nem olyanokat, mint a Twilight Ogre vagy a Phantom Lord csőcseléke. Persze lányokat a tömeg előtt meztelenre vetkőztetni kicsit nagyon durva húzás. Most viszont kiborult a bili ahogy megláttam Gemma idegbetegségét. Oké, hogy erő meg méltóság, meg legerősebb céh, de ez a "nézd már, nincs rajta füstszűrős sapka, akkor ki vele a céhből" hozzáállás már erősen előrehaladott, negatív irányú és hatású idegi elváltozásokra utal... vagyis nagy arc helyett inkább kényszerzubbonyt kellene viselnie.

Lector elég erősen elpárolgott, de nem tartom valószínűnek, hogy megválunk tőle, mert Minerva mágiája pont az ilyen helyzetekre való. ^^ És ha most Sting kenőmájast csinált Gemmából, akkor utána Minerva talán pont azzal állítja majd saját maga mellé, hogy a semmiből előhúzza Lectort és visszaadja Stingnek. ^^

Rogue bezzeg gyorsan kapcsolat és gyorsan magához is ölelte Fro-t, nehogy ő legyen a következő. Pedig az elején mennyire Rogue tűnt a rossz arcnak és Sting a "jófiúnak". Nevet

Viszont, ha Gemma ennyitől* átmegy matricába, akkor kicsit csalódott leszek. Már az is eszembe jutott, hogy olyan mágiája van, hogy direkt sérüléseket kell szenvednie vagy be kell nyelnie a támadásokat és utána tud visszatámadni, vagy visszaverni azokat a támadóra. Mikor Natsu ugrott neki, akkor is az első ütését karral védte és mintha annak erejét visszaverte volna Natsura.
* Oké, egy átlyukasztás elég nagy dolog. ikszdé Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy "ilyen könnyen". ^^

Az ismeretlen nőszemélyről újabb infót kaptunk, de nem sokkal lettünk okosabbak. Nevet
Lehet, hogy Kana lenne az...? Tolt az ellenség képébe egy Fairy Glittert, aztán vagy sikeres volt és a megmaradt ellen az újabb alkalmazás elkerülése végett "lekapta" a karját, vagy előbb körberöhögték, aztán egy "ne vakuzz má' a szemembe" felkiáltással leszerelték a vakut...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 24, 14:37:57 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #4229 Dátum: 12 szep 24, 16:16:41 »

Én azt gyanítom a Sabertooth céh mesterről, hogy Madarame (bleach) bankai-ra hasonlíthat el kell érnie valamilyen sérülési küszöböt hogy rendesen tudja használni az erejét. Eddig nem láttam olyan céh mestert akit a saját céhéből tisztességes küzdelemben le tudott volna nyomni valaki (egyetlen kivétel esetleg Jura lehetne de ezt még nem láttuk.Erősen elméleti felvetés mert az ő céhmesteréről nem tudunk semmit csak annyit hogy egy zsémbes banya)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 24, 19:39:03 írta Krulszeme » Naplózva
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!