24 máj 20, 07:12:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781269 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3945 Dátum: 12 aug 24, 18:18:10 »

Hát ez a fejezet sem lesz a kedvencem...  Szomorú Csúfos vereség a Sabertoothnak. Megalázó. Nem vagyok képes elhinni, hogy Natsu nyert ebben a csatában (bár ez nem is volt kérdés...) Az érzelmek lehet hogy erősítenek az emberen, de ennyire... Remélem Rufus, Minerva és Ogra győzni fog mert ők kemények  Eddz Nevet de ők is biztos vesztenek. Csak ne lenne igazam  Neeem
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3946 Dátum: 12 aug 24, 18:27:06 »

Natsu most milyen poweruppot is használ?

Mondjak egy vicceset? Szerintem még a második eredetet sem nyomatja.

Mondtam én múltkor, hogy elég lenne oda Wendy is...  Pojén smirksweat

Meg ha jól emlékszem a DF csak 3x-os szorzó. (Vagyis Natsu ilyesmit mondott Zero elleni csata közben)

Szóval nem kapott itten senki semmilyen poweruppot egyszerűen csak a ST Sárkányölői gyengusok egy picit.

Houkok erősorrendjét (átmérő alapján):

7 évvel ezelőtti Luxus üvöltése:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/124/16

Mostani Natsu üvöltése 2. eredettel?
http://www.mangareader.net/fairy-tail/296/8

Natsu 7 éve Zancrow ellen (habár lehet ezt kellett volna a 2. helyre Gondolkozik)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/218/7

Rogue (DF)
http://www.mangareader.net/fairy-tail/296/7

Wendy 7 éve
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/190/17

Sting
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/294/11

ui: Úgy tudom nem spanyol viasz, hogy a mágia ereje függ a használó érzelmi állapotától.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 18:52:21 írta Shiro » Naplózva

kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #3947 Dátum: 12 aug 24, 19:57:49 »

Én nem utáltam eddig ezt a harcot, mert ha a vége jó, minden jó, de ez..... Neeem
Ha mondjuk Natsu beszólna, hogy most meglepetés következik és bármely erős formáját bevetné, akkor még csak-csak elmegy, de így. DF-s Sting simán tudta egyedül is kerülgetni és hárítani Natsu alapütéseit, erre meg most egy iszony kidolgozatlan semmiből támadt olcsó power-up-al leveri őket kettejüket.....
Most nagyot csalódtam

ui.: Ennek a fejezetnek még a rajzolása se tetszett annyira.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3948 Dátum: 12 aug 24, 20:14:04 »

Én nem utáltam eddig ezt a harcot, mert ha a vége jó, minden jó, de ez..... Neeem
Ha mondjuk Natsu beszólna, hogy most meglepetés következik és bármely erős formáját bevetné, akkor még csak-csak elmegy, de így. DF-s Sting simán tudta egyedül is kerülgetni és hárítani Natsu alapütéseit, erre meg most egy iszony kidolgozatlan semmiből támadt olcsó power-up-al leveri őket kettejüket.....
Most nagyot csalódtam

ui.: Ennek a fejezetnek még a rajzolása se tetszett annyira.

Milyen power-up? Lécci mutasd már meg!  smirksweat

És a rajzolást addig nem nagyon kell osztályozni amíg a tiszta streames vezió ki nem jön  Mosolyog
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3949 Dátum: 12 aug 24, 20:31:54 »

Az érzelmeket nem tudom mit kell fikázni. Natsu tudja használni az érzelmek lángjait. Ez nem egy nakama power-up, hanem egy mágia.
A másik meg, hogy nem hiába írtam, hogy a harcban sokszor nem az erő dönt. Miért ne tudhatna Natsu minőségien harcolni? Ezalatt azt értem, amit ecsetelgettek az előző fejezetben is, hogy például merre néz a támasztó lábad. Sokat számítanak ezek a részletek. Hiszen ha jól ütsz akkor nagyobb erőt tudsz belevinni, ha jó a testtartásod jobb az egyensúlyod.
Úgy tűnik Sting és Rugoe nem gyengék, csak nem figyelnek a részletekre. Ráadásul idegesen támadtak Natsura, ami szintén csak elfojtja az érzékeket és rontja a pontosságot. Az ő hibájuk, hogy hagyták magukat felhúzni.

Shiro példákkal való érvelése meg teljesen meggyőzött.
Talán a Villámló Tűzsárkány mód meggyőzőbb lett volna, de így is meggyőző volt számomra.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3950 Dátum: 12 aug 24, 21:59:32 »

Nos ez a harc pontosan azt produkálta, amit vártam. Stingéket nem tartottam többre, mint dühöngő kis gyerekeket két nevetséges bohóc volt nagy szájjal semmi több. Mashima tökéletesen ért az emberek kétségek közé szorításában most az Zeref, vagy sem, de nem is akarok találgatni. Natsu feje a végén, viszont illúzióromboló volt rendesen Nevet.
Naplózva
Shillya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #3951 Dátum: 12 aug 24, 22:03:39 »

Én is nem rég olvastam és nekem vegyes érzelmeim vannak. A rajzolás szerintem még mindig ugyanolyan jó. Lehet elfogult vagyok, de Mashima rajzai nálam top listás. Nevet Kicsit csalódott vagyok, mert reménykedtem Natsuék kicsit megizzadnak. Látunk kicsit többet Gajeel erejéből és jobban megismerjük Sting-et és Rouge-t. (Mert a harcok alatt általában megismerjük az ellenséget) De eléggé gyors csata volt. Bár én már az arc elejétől kezdve azt érzem, hogy ez csak egy átvezető valami nagyobb arc-ba. Csak kicsit hosszabb. ikszdé Túl gyors minden csata, történés és valamit megemlít, aztán hirtelen új dologra ugrik. De gondolom azért, mert több témát is be akar vezetni a mangaka, amit későbbi arc-okban bont ki. Vagyis remélem, mert túl sok téma ez ahhoz, hogy egy arc-ban ki lehessen bogozni. Bár én örülök, hogy Natsu nyert, mert nem a szívem csücske a Sabertooth még mindig. Lehet megint elfogult vagyok. ikszdé  És Sting okát a harcra túl egyszerűnek találtam. Bár ízlések és pofonok. ikszdé Mindenesetre én még mindig várom a Fairy Tail fejezeteit minden héten és nem zavarnak az egyszerűbb fejezetek sem, mert végülis azokat is élvezem. Nevet Nem sok heti manga tud lekötni, de ez azok közé tartozik. Nevet Meg Mashima-ban eddig nem csalódtam történet terén nem hiszem, hogy most kezdené el. (Vagyis remélem ikszdé) A következő fejezet címe nekem meg érdekes. Az elején azt hittem Zeref van a köpenyben, de a fejezet címe elbizonytalanított. Kíváncsi vagyok rá. Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3952 Dátum: 12 aug 25, 01:12:51 »

Sting oka a harcra, hogy erősebb lesz, melyet egy beszélő szőrgombolyagnak tett. Számomra teljesen hiteltelen és nevetséges. Nem tudtam komolyan venni egy percig sem. Vártam, hogy végre befejeződjön ez  a "kis összetűzés a dragon slayerek között. Nagyon bízom benne, hogy előbb, vagy utóbb Zeref is tiszteletét teszi a színpadon kíváncsi vagyok, hogy a feltűnése, milyen eseményáradatot idéz elő, illetve milyen cél fogja motiválni.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 25, 01:14:15 írta Train » Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #3953 Dátum: 12 aug 25, 09:21:54 »

Csak egy kérdés,Natsu hogy lett volna képes bevinni annyi ütést a ST mesterének ha annyira gyenge lenne hogy a két sárkány ölővel nem bír el egymaga? Vagy ha elősször el verték volna Natsut és Gajeel-t akkor besírok Nevet Én pont így kébzeltem el a párbaj kimenetelét bár igaz hogy nem lepődtem meg egyszersem ebben a fejezetben de mégis arra nem számítottam hogy Gajeel-t így kis padra kényszerítti a alkotó. Záróul csak annyi hogy most fognak meg kezdődni az igaz harcok/történések,ez eddig csak meg mutatta nekünk hogy a FT mágusai nincsenek le maradva a többiektől,így nem fogunk csodálkozni ha továbra is le fogják gyűrni a ellenséget aki bizonyára elég tápos lessz ha most a FT is ennyit ugrott a 3 hónap alatt
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #3954 Dátum: 12 aug 25, 10:53:18 »

Na a mostani manga kitett magáért Nevet Ezt vártam Natsutól  Kúl Arra viszont kiváncsi vagyk hogy a ST céhmestere mit fog erre reagálni meg hogy Zeref miért bőgött.........lehet valami ilyen van a dologba:
Natsu: Te meg ki vagy?
Zeref: I'm your father!!!!!  ikszdé
Ezen sírnák  ikszdé  ikszdé  ikszdé  ikszdé
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3955 Dátum: 12 aug 25, 11:49:42 »

Bloodrux: Miből veszed, hogy Zeref volt az, aki ott sírdogált az e heti fejezet elején? Hmm?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3956 Dátum: 12 aug 25, 12:04:48 »

Én tegnap még yukino-ra is gondoltam de csak mert mintha kicsit hasonlított volna a ruhája de aztán gyorsan utánna kerestem annak a fejezetnek aminek a végén jelentkezik arcadiasnál és más a ruha csak picit hasonlít... Arról nem is beszélve, hogy most beugrott hogy mintha egyik nap azt álmodtam volna, mert máshonnan kizárt hogy hallootam volna Nevet, hogy zeref a szőke fekete sárkány dragon slayere Ördögi Ördögi Bár ezt a mai napig nem tom honnan jött szal valszeg álom volt Nevet Nevet
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #3957 Dátum: 12 aug 25, 12:20:09 »

Bárki bármit mond ez jó volt ahogy volt... Azt mindenki tudja hogy az ilyen harcokat a mangákba szinte mindig a jók nyerik szal ezen nem tudom miért lepődtetek meg. Ráadásul 3 fejezetnyi harc volt plusz oldalakkal és látványos támadásokkal... Ember akinek ez nem jön be az gondolkozzon el rajta hogy miért is nézi a Fairy tailt. Úgy nem lehet élvezni egy mangát ha csak a hibákat keresed és csak azt lesed hol köthetsz bele Nevet

U.I.: Nagyon várom már a Laxus vs Orga harcot. Össze akarom már hasonlítani Laxus erejét Natsuéval... És remélem Laxus még mindig erősebb mert az nem jó ha Natsu ennyi idő alatt bekerül a top mezőnybe... Erza, Makarov, Gildartz, Laxus és talán Mirajane a top számomra erőben remélem így is marad még egy ideig Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #3958 Dátum: 12 aug 25, 13:20:53 »

Na akkor most Sting és Rogue kilesznek rúgva a Sabertooth-ból.
Azért megnéznék egy mesterek csatáját.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3959 Dátum: 12 aug 25, 17:32:48 »

De legalább vége ennek a csatának, és remélem egy izgalmasabb versennyel folytatódnak a játékok, vagy egy értelmesebb csatával, aminek nem egyértelmű a végkimenetele.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!