24 máj 19, 23:12:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780872 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3915 Dátum: 12 aug 23, 18:27:30 »

Egy szóval nem hangzott el amúgy hogy Yukino azért lett kirakva a céhből mert veszített. Genma azért vágta ki mint macskát sz*rni mert jampiskodott és az életére fogadott Kagura ellen.
Naplózva


Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3916 Dátum: 12 aug 23, 18:39:42 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/282/8

Az, amit Yukino mond, hogy a 12 kulcs természetes módon fog egyesülni, szerintem nem arra érti, hogy a 12 kulcsból 1 lesz, hanem, hogy Lucy nem akarta elfogadni a 2 kulcsot, de idővel mégis hozzá fog kerülni, és valószínűleg azért természetes módon, mert Yukino meghal, így Lucy marad az egyetlen csillagmágus, és mind a 12 zodiákus vele fog szerződést kötni. Én így gondolom Nevet

Szerintem sem volt gyenge Yukino, de azzal, hogy az életét tette fel, és vesztett, szégyent hozott a Sabertooth egojára. Hiszen, ha valaki feláldozná magát, akkor nagyon biztos a dolgában, így még nagyobbat bukott Yukino, és ez b@aszta fel gemma agyát Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 18:57:31 írta Domynyk » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3917 Dátum: 12 aug 23, 19:09:07 »

Teljesen egyetértek, hogy egy gyenge céh kis összeggel járó küldetéseket tud elvégezni/ bíznak rájuk.
DE egészen más lenne a helyzet az ST-nál, mert IGAZ, hogy "jelentősen" csökkenne a céh ereje, viszont még mindig lenne 4 hasonlóan nagy erejű mágus plusz a mester. Szembe ezzel az FT elvesztette 7 évre a keménymagját... ha csak pl. a tagok tűnnek el, attól még ugyanúgy kaptak volna jobb megbízásokat Makarov hírneve miatt (elvégre ős is "csak" egy mágus, ezért vállalhat el küldetéseket).

Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3918 Dátum: 12 aug 23, 19:55:24 »

Itt a wiki magyarázata a DF erőbeli különbségeire: http://fairytail.wikia.com/wiki/Dragon_Force
Szerintem eléggé közel áll a valósághoz és mint írja a lacrimás sárkányölők amikor használják a mágiát szinte azonnal belépnek a DF státuszba. Stingéknél csak annyi a difi hogy ők tudják a sima formát is használni gondolom én  smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3919 Dátum: 12 aug 24, 10:52:16 »

Új rész: http://www.mangareader.net/fairy-tail/296 Kár h Gazille-t kivonta Mashima a forgalomból.remélem lesz még valami szerepe Nevet Natsu vágott már hülye pofát amikor nyert :_D
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3920 Dátum: 12 aug 24, 11:09:11 »

Nagyon nagy fejezet! "Ilyen a 3. generációs sárkányölők ereje? pff.." ikszdé Bár hiányoltam belőle a villámlótüzet de ez is bőven jó volt Nevet

Szerk: Akkor Natsu ilyen ha komolyabban harcol ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 11:14:50 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #3921 Dátum: 12 aug 24, 11:10:53 »

ez a fejezet semmiben nem lepett meg,de mégis kiváncsi vagyok ki az a ember aki ott sírt,lehet Zeref mivel elég bőgő masina volt ez előtt is Nevet Nos kiváncsi vagyok a további történésre
PS:Örülök hogy Natsu ennyi erővel ütötte ki iket,bár ez nem lessz benne a 3 legjobb FT-s harcban Nevet
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3922 Dátum: 12 aug 24, 11:24:11 »

Nagyon király fejezet volt. Véleményem szerint ideje volt befejezni ezt a harcot. Nevet
Nem lepett meg az, hogy így elbánt Natsu Stingékkel. Nem hiába emlegették az előző fejezetben, hogy megfigyelték a harcmodorukat. Valószínűleg Sting és Rugoe csak az erőre feküdtek rá. Pedig nagyon fontos a minőségi harcmodor elsajátítása. Ezzel tudják csak kihasználni az erejüket. És itt látszik meg, hogy Natsuéknak mennyivel több tapasztalatuk van. Hiszen minőségi harcmodor csak akkor alakulhat ki, ha edzel vagy sokat küzdesz erős ellenfelekkel.
Ráadásul Mavis mondja is, hogy van egy "fal" amit nem lehet áttörni pusztán erővel. Ezt a falat csak az érzelmek erejével lehet áttörni. Most nem tudom, hogy itt az elcsépelt barátság témára gondol vagy esetleg arra, hogy Natsu az érzelmek lángjait használta. Ha az utóbbi akkor meg főleg nem meglepő, hogy győzött.

A Villámló Tűzsárkány módot én is hiányoltam, de Natsu ereje hát az elképesztő.  bow
Natsu üvöltése király volt és láthattunk egy Ultimate sárkányölő technikát is. Nevet
Bár Gazille-t hiányoltam a győzelemnél, de így is jó volt. Nevet
Az a fej amit Natsu vágott a győzelemnél.  smirksweat ikszdé
Azért a sok elismerő arc is elég komoly. Még Makarov, Jura, Luxus sőt még az első mester is elismerő arcot vág. Nevet Sőt az Ultimate sárkányölő technikánál is mindenki lesett, hogy nem semmi kis erő volt az ott. Nevet
Igaz nem ez volt az eddigi legjobb harc, de számomra ott van a top 3-ban. Nevet

Azért kíváncsi vagyok ki bőg ott a háttérben. Elég sanszos, hogy Zeref, mivel mikor legutóbb meglátta Natsu-t, akkor is elbőgte magát.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 11:45:28 írta hagabi » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3923 Dátum: 12 aug 24, 11:32:38 »

Fasza fejezet volt! Bár majd a mangastreamesen jobban látszanak majda  dolgok a tisztább scan miatt. Most viszont ha megnézzk a karyuu no houko-t akkor talán nagyjából bemérhetjük natsu erejét.. A 2. eredettel most natsu KB olyan erős lehet mint 7 éve a villámló tűzsárkány hades ellen.. Legalábbis ha a houko-ból indulunk ahogy megvolt rajzolva... Nagyjából akkora sugara volt mint hades ellen vag egy kicsit kisebb... Meg ha ost ezt jól fordította a mangapanda akkor láttunk natsutól egy új támadást is, legalábbis én nem emlékszem ilyenre hogy karmazsin lótusz robbanó láng penge... Eddig karmazsin főnix penge(zero ellen) volt, robbanó láng penge(jó pár helyen már) és asszem villámló láng penge ugye hades ellen... Szal sztem amit natsu gemma ellen nyomott az csak valami full alap támadás volt a vilámló tűzsárkány repertoárból... Ráadásul kitudja mit csinált volna gemma ha minerva nem lép közbe mert eléggé elkerekedtek akkora  szemei, csak hála minervanak az épület oldala robbant ki gemma oldala helyett Ördögi Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3924 Dátum: 12 aug 24, 11:37:57 »

Nagyon nagy fejezet! "Ilyen a 3. generációs sárkányölők ereje? pff.." ikszdé Bár hiányoltam belőle a villámlótüzet de ez is bőven jó volt Nevet
Sting és Rouge nem lehetett erősebb a hét évvel ezelőtti Natsu és Gazille-nél, persze ezt úgy értem, hogy amikor a DF-et használták, akkor érték el a 7 évvel ezelőtti szintjüket.

Ahogy látom, nem csak én hiányoltam Gazille-t, viszont Natsu győzelme kárpótolt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3925 Dátum: 12 aug 24, 11:46:00 »

Na végre . Ördögi

Azért rendesen törik a stadiont. Úgy látom lassan a Zerefes cselekmény is hamarosan beindul .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #3926 Dátum: 12 aug 24, 11:54:19 »

az FT és a ST pontszámait nézve arra gondoltam,hogy ez a csata túl korán lett megtartva.Úgy értem nagyon klassz lenne egy fölényes ft győzelem,de én jobban szeretem az éppen hogy megnyertük helyzeteket.Úgy kellet volna megcsinálni szerintem,hogy aki már eleget mutatott  veszít (pl luxus és erza) a többiek pedig nyernek,és az utolsó csata előtt döntetlen lett volna az állás amit natsu egy bazi erős falcon punchal (tudom hogy nem képes rá,de akkor is repülni küldi az ellenfeleit.) megnyeri a csatát.Amit még sajnálok az az ahogyan gajillet ki küldték a csatából,bár ez még mindig jobb megoldás mintha szétverték volna.
Remélem érthető ez az összevisszaság amit leírtam. smirksweat
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3927 Dátum: 12 aug 24, 11:58:18 »

Sammy Blaze

http://www.mangareader.net/fairy-tail/296/8
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/246/10

Akkor most hasonlítsd össze légyszives. Hades ellen sokkal erősebb volt Natsu. A mostani üvöltése körülbelül a fele lehetett annak amit Hades ellen produkált.

Viszont mind a négyen megfeleltek az elvárásaimnak, mert nagyon erősek. Már abból is látszik, hogy szétszedik a stadiont.

Kíváncsi leszek Genma viselkedésére.  Sabertooth tagjainak, főleg Minerva arca valami fenomenális. Nevet
Naplózva
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #3928 Dátum: 12 aug 24, 12:20:05 »

Szerintem a síró személy az Yukino lehet mert olyan lányos arca van.De ki az a csaj az első oldalon?Valami Phoenix pristess....akár ő is lehet aki sír
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3929 Dátum: 12 aug 24, 12:21:35 »

KillerSpawn: Az a movie-ban fog szerepelni, a főnix papnő ^^

Hát Mashima nem könnyíti meg a dolgunkat, ezen az oldalon: http://www.mangareader.net/fairy-tail/296/3
Urtear meg is jegyzi, hogy "Olyan, mint Zeref, de némileg eltérő."

Viszont Meldy, azt mondja, hogy "Ismét eljött ide."

Következő bubinál meg (gondolom) Urtear mondja Gérard-nak, hogy "Gérard, ezúttal nem hagyhatod, hogy meglépjen"

Gérard: Tudom!

Szóval most az olvasót össze akarja zavarni, de nagyon Mashima.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 12:28:47 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!