24 máj 19, 07:26:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780126 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3840 Dátum: 12 aug 17, 16:47:41 »

Hát a sárkányok terén szerintem van valamiféle ranglétra és mivel a tűzsárkány mindenhol az egekben van akármilyen mesét is nézünk így ő lehet a leghatalmasabb. Én arra tippelek hogy a 3 fősárkány Igneel, Metallicana és Grandine. Erősségbe a legnagyobb Igneel és utána Acnologia és ezért csak Natsu lesz képes legyőzni Zerefet aki ugye Acnologia tanítványa. Elég borult elképzelés de lehet Acnologia azért ment Tenroura mert érzékelte hogy veszélyben van Zeref ikszdé Am nekem az furcsa hogy minden sárkány nem is tom valahol el van bújva Acnologia meg kint hazardírozik... smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3841 Dátum: 12 aug 17, 17:01:37 »

Megint csak egy nagyon jó fejezetet kaptunk. Nevet

Nem tudom, hogy mit vártok el ettől a mangától. Soha, de soha nem volt benne nagy dráma. Most Sting is hiába szedi szét a stadion-t, akkor sem hordhatja fenn annyira az orrát. Egyszerűen nincs annyi harci tapasztalatuk. Natsu és Gazille sokkal többet harcolt és ami még fontosabb, hogy erős ellenfeleket nyomtak le. (Pl. Luxus, Gerard, Zero, az a gépsárkány Edolasban, Grimore Heart.) Ezek után még csodálkoztok, hogy így bírják a csapásokat? Mondjuk ha Mashimának van egy kis érzéke és mondjuk Sting és Rugoe veszít, akkor is legalább Natsu szét lesz veretve. Ha ezután egyedül lealázná Sting-t és Rugoe-t, na az lenne egy baki. Bár tuti meglep mindenkit, mert szerintem most fogja elővenni a Villámló Tűzsárkány módot.

Itt egy bizonyíték, hogy Sting mégsem olyan tápos.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/259/7
Ne akarjátok nekem bemesélni, hogy Sting üvöltése nagyobb volt, mint ez. Ez még akkor volt mielőtt Natsu-ban felébredt a 2. eredet. Ha most a 2. eredet felébresztése után a Villámló Tűzsárkány módban egy háromszor erősebb üvöltést produkálna akkor sem szólhatnánk semmit. Én mondtam is az előző fejezet után, hogy sokat várok el a DF-től. Már megbocsássatok, de többre számítottam, ha már ezzel az erővel sárkányt öltek. Egyáltalán nem meglepő, hogy Natsu meg Gazille fölálltak.

Most nézzétek meg ezt. ---> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/246/10 Szerintem ez az az erőszint, amivel sárkányt lehet ölni. És ne vegye senki rossz néven, de Sting ennek az erőnek a közelébe sincs az alapján, amit eddig mutatott.

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/295/19
Itt egy másik érdekes dolog. Lector ott bőg a kb 10 éves Sting-nek, hogy nem hitték el, hogy szétvert egy sárkányt. Jah, mintha én elhinném, hogy egy kisiskolás lever egy sárkányt. -.-" (Ha viszont ilyen fiatalon tényleg megölte a sárkányát na az már egy hatalmas baki.)

Annyit még remélek, hogy akármennyire is bírom, mert menő, király a Villámló Tűzsárkány mód, ahogy Natsu egyre erősebb lesz és saját maga is megtanulja felébreszteni a DF-t, úgy lassan "elveszti" majd ezt a villámló módot.

Az viszont nekem is feltűnt és Mashima sem gondolta át jól szerintem ezt, ahogy Makarov meg Erza is ott hüledezett, hogy milyen erős Sting. Egy lefelé irányuló támadás meg még jó, hogy szétszedte a talajt. (Gondoljatok itt Achnoligia üvöltésére.) Itt egy kicsit "hülyének" lettek beállítva, mert nem hiszem, hogy legalább Makarov nem tudja felmérni az erő szinteket.

Gazille megszívatásán nagyot röhögtem. Most jobb ha úgy kerül ki a képből, hogy ő lent marad a földön és Natsu meg lazán fölugrik? Biztos fog még ő is harcolni. Mosolyog Amúgy Natsu és Gazille sem egy okostojás, szóval mikor elkezdtek elemezni azon megint csak jót nevettem.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 17:15:33 írta hagabi » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3842 Dátum: 12 aug 17, 17:12:56 »

Szerintem itt senki sem akar drámát...nem is mondta senki. A FT pedig valóban egy viccesebb féle manga, és ezzel nincs is semmi gond, de az ne várjátok, hogy mindenki minden poénra vevő lesz.

Azoknak, akik eddig nemtetszésüket fejezték ki (köztük én is) nem az a baja, hogy esetleg Natsuék nyernek, hanem az, ahogyan nyernek (de nem akarok más nevében beszélni...).
Az lehet, hogy natsu eddig hihetetlen erős támadásokat mutatott, de azért az nekem mégis túlzás, hogy Stingét szinte semmilyen sérüléssel kibírta.

A ST pedig szerintem erős céh...akinek ekkora egója van, az nem mindig alaptalan. Sting és Rouge megöltek 2 sárkányt (bár ez nem jó példa, bele lehet kötni, hogy nem tudjuk a körülményeket...mind1). Orga fekete villámaival, nekem nagyon istenölő gyanús, és ők köztudottan nem annyira gyengék. Rufus Memory Make-je pedig olyasminek tűnik, hogy bármilyen emléket meg tud eleveníteni, ez lehet varázslat, így ez is ütős mágia. Minerva mágiája még eddig ismeretlen, de mivel ide-oda teleportálgatja az ellenfelet, így nem lehet kellemes a harc. Másrészt meg Kivédte Natus villám+tűz ütését is. http://www.mangareader.net/fairy-tail/283/12 (+2 további oldal)
Naplózva
kissmicy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 18


« Válasz #3843 Dátum: 12 aug 17, 17:37:04 »

Ismételten egy fasza kis fejezetet kaptunk Mashima senseitől Mosolyog Kíváncsi vagyok, kövi fejezetben bevetik-e még ST-osok a dragon force módot, vagy gondolván, 2 az 1 ellen, így nem  kell annyira boost-olni magukat... viszont esélyes, hogy a következő fejezet vége felé Natsut földbe döngölik és majd az azt követő részben jön Gazille a felmentősereg képében, na és majd akkor jön Natsu-nak az akkor sem adom fel, mert itt vannak a társaim hyper-mega-power up-ja és Gazille-al egy 3 elemű összhangcsapással leterítik őket  Ördögi (ha Mashima beletrollkodik, még az is lehet, hogy pont a végső támadás  becsapódása előtt jön a meccs lejártát jelző gong és döntetlen Nevet Nevet ) Akiknek meg nem tetszik, azoktól kérdem én: Ki más hasonlítana jobban egy sárkányra, ki más tudja prezentálni igazán egy sárkány erejét, ha nem Natsu? Egyáltalán nincs eltúlozva ez az erőviszony, egyszerűen csak Natsu az eddigi történetből megismert legerősebb sárkányölő...  Mosolyog
Naplózva
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3844 Dátum: 12 aug 17, 17:53:47 »

Egyszerűen túl sokra értékelitek a ST-ot, miért? Mert túl sok figyelmet kaptak az elmúlt időben, hogy így meg úgy a legerősebb céh. Ez megtévesztheti az embereket, főleg (előttem is írták) hogy a versenyeken a többi csapat csak vicceskedni ment el, csak most vették kicsit komolyabban mert az FT visszatért.
Mivel Sting 10éves a képen (lehet ekkor tűntek el natsuék) fogalma sem lehetett az erőviszonyokról akkoriban, s erős ellenfelekkel nem igazán találkozhatott, elvégre addigra az FT a legtöbbet lenyomta (így könnyen lehet nagy arca hgy nem került sem ő sem a céhe szembe iylen kaliberű ellenségekkel, persze lehet hogy erősek, de a FT sokkal tapasztaltabb komoly harcokban). Azonkívül az arc nem az ST-ről szól, ők csak egy főbb mellékszál, ameddig kibontakozik a Lucy elrablása s a többi.

Az lenne trollkodás ha a következő fejezetekben natsu úgy nyerne hogy elő sem vette a villámló tűzsárkány módját Ördögi


Idézet
Annyit még remélek, hogy akármennyire is bírom, mert menő, király a Villámló Tűzsárkány mód, ahogy Natsu egyre erősebb lesz és saját maga is megtanulja felébreszteni a DF-t, úgy lassan "elveszti" majd ezt a villámló módot.

De gonosz valaki Nevet Natsunak végre van egy képessége ami megkülönbözteti a többi sárkányölőtől hogy egyszerre 2 elemet használ, azon kívül királyul is néz ki (remélem az animében nem rontják el...:\ meg mihamarabb befejezik a fillerezést smirksweat).
Naplózva
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #3845 Dátum: 12 aug 17, 20:20:09 »

Én csak azon gondolkodom, hogy mi ez a támadás Sting részéről: White Dragon's White Dragon's...
A második talán inkább Roar akar lenni xD Egyébként meg epic fejezet lett Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3846 Dátum: 12 aug 17, 20:51:16 »

Egyszerűen túl sokra értékelitek a ST-ot, miért? Mert túl sok figyelmet kaptak az elmúlt időben, hogy így meg úgy a legerősebb céh. Ez megtévesztheti az embereket, főleg (előttem is írták) hogy a versenyeken a többi csapat csak vicceskedni ment el, csak most vették kicsit komolyabban mert az FT visszatért.
Mivel Sting 10éves a képen (lehet ekkor tűntek el natsuék) fogalma sem lehetett az erőviszonyokról akkoriban, s erős ellenfelekkel nem igazán találkozhatott, elvégre addigra az FT a legtöbbet lenyomta (így könnyen lehet nagy arca hgy nem került sem ő sem a céhe szembe iylen kaliberű ellenségekkel, persze lehet hogy erősek, de a FT sokkal tapasztaltabb komoly harcokban). Azonkívül az arc nem az ST-ről szól, ők csak egy főbb mellékszál, ameddig kibontakozik a Lucy elrablása s a többi.

Az lenne trollkodás ha a következő fejezetekben natsu úgy nyerne hogy elő sem vette a villámló tűzsárkány módját Ördögi


Idézet
Annyit még remélek, hogy akármennyire is bírom, mert menő, király a Villámló Tűzsárkány mód, ahogy Natsu egyre erősebb lesz és saját maga is megtanulja felébreszteni a DF-t, úgy lassan "elveszti" majd ezt a villámló módot.

De gonosz valaki Nevet Natsunak végre van egy képessége ami megkülönbözteti a többi sárkányölőtől hogy egyszerre 2 elemet használ, azon kívül királyul is néz ki (remélem az animében nem rontják el...:\ meg mihamarabb befejezik a fillerezést smirksweat).

Először drámát akarunk, most meg a Sabertooth túl van értékelve. Hát ez igencsak nem állja meg a helyét. Ha nem lennének olyan erősek, akkor miért ők vezetik a versenyt jelenleg? Az egyedüli vereségük az Yukinoé volt, az is egy Kagura ellen, nem beszélve Stingről és a Szekérről, amiről nem tehetett.  Nem részletezve a dolgot, szerintem nem mi tehetünk róla, hogyha "túlértékelésről" beszélünk hanem Mashima. Akkora hypot nyomott az egész céh köré, hogy természetes ha az ember elvár ezt-azt a Sabertoothtól. Az meg külön szánalom kategória, hogy ebben a mangában az égvilágon senki de senki nem ellenfél Natsu számára, legalábbis a csata végén mindig ő van a nevető oldalon. A többi csapat vicceskedni ment a versenyekre, csak most nem? Ez jó vicc. Ha ez így lett volna, akkor hogy lehet, hogy a Fairy Tail az ászai nélkül mindig utolsó lett. Azért azt nem hinném, hogy a többi csapat ha csak poénkodni járt el, akkor a Fairy Tail állandóan leszerepelt a sok tréfarépával szemben, amikor nekik nagyon is számított, az hogy végre elkerüljenek az utolsó helyről. Nem olyan gyengék az ászok nélkül, amit Max demonstrált is. Egy szónak is száz a vége, a Sabertooth igenis erős, csak a Natsu félék miatt, akik állandóan új, a semmiből előrántott erővel és ellenállással rukkolnak elő, nehéz ezt észrevenni.

A villámló Tűzsárkánymód szerintem előbb-utóbb meg fog szűnni. Laxus adta Natsunak az erejét, illetve a villámait, ami minden használat után veszít az erejéből, vagyis kezd kiürülni Natsuból.  Pontosan

Ja és a 40 milliós kérdés. Mi értelme volt az időugrásnak, ha a 7 év kihagyás hiánya a második eredet feloldásával nemhogy kiegyenlítődött hanem inkább le is dolgozta a hátrányt jócskán.  >.<# Magyarán nesze neked izgalmas harc, a powerup megint elbillentette a mérleg nyelvét az egyik oldalra.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 20:52:57 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #3847 Dátum: 12 aug 17, 22:07:11 »

Nem tudom, mit vártatok, kb. egyértelmű volt, hogy ez lesz, és itt sokan ebben is reménykedtek. Emlékszem a Lucys eset után páran már azt fejtegették, lehet, hogy Natsu majd úgy begorombul, hogy többen tépik le Stingről, különben megöli. Úgyhogy itt kb. borítékolható volt a könnyű győzelem. Mellesleg bár Natsuék arcoskodnak, de azért megsínylették a csapásokat, azok a sebek nem viccből vannak rajtuk. Na most ide akartam még írni egy fél regényt érvekkel, de ide ide jutottam, kiment a fejemből... Na majd ha eszembe jut, szerkesztem. Egyébként szerintem is unalmas volt ez a fejezet, de kiegyenlített harcot várni kb. olyan volt, mint ha valaki egy Bud Spencer filmben arra számítana, hogy az öreg emberére talál, vagy hogy az Expandables 2-ben Chuck Norrist lelövik.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3848 Dátum: 12 aug 17, 22:14:41 »

Hát a Time Jumpnak semmi más értelme nem volt csak a Fairy Spherenek a magyarázata mert azt már a sensei is túl soknak gondolta volna szerintem hogy egy sárkány teljes erejű támadását kivédik aztán máris megy tovább az egész smirksweat . És valóban a kemény mag nélkül a FT egy rakás trágya de ha megfigyelitek akkor az SB is mert elhangzik egy olyan mondat az egyik fejezetben hogy: akkor lettek igazán erősek mikor 5db jól képzett de furcsa mágus belépett. Szóval az SB egy FT klón. Viszont lenne a Tenrou archoz egy észrevételem, ugye amikor megérkeznek akkor végülis GOD MODE ON aztán Azuma belép a képbe GOD MODE OFF, később (pont mikor Hades elleni utolsó hullámot tolják) Urtear visszállítja ON-ba ikszdé

*Aki cheaterkedett már az érti ikszdé

Szerk: Hát nem lehet tudni lehet japánban nem Chuck Norris poénok mennek hanem Natsusak >.<# + Lehet hogy Natsu félig Saiyan és a halálközeli helyzetek csak erősebbé teszik és lássuk be egy villámlósupersaiyanistensárkányölő eléggé táp ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 22:24:24 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3849 Dátum: 12 aug 17, 22:37:17 »

Én sem állítottam, hogy gyenge lenne Sting, Rugoe vagy bármelyik nagyágyú az SB-ből. Az előző kommentemben szerintem elég jól kifejtettem, hogy miért "csalódtam" egy kicsit Sting erejében. Én tényleg többet vártam a Dragon Force-tól. Egy sárkány legyőzéséhez szerintem legalább akkora erő kell, mint amit Natsu tolt Hades ellen a Villámló Tűzsárkány módban. Most nem azért de Sting annak az erőnek kb az 1/4 részét produkálta.

Mellesleg lehet, hogy nevetségesnek tűnik az, hogy felkelnek ennyi ütés után. A 2. eredettel (amit szerintem Gazille-nak is sikerült felébresztenie) az erejük a többszörösére is nőhet. Ha erről az oldalról nézzük akkor viszont reálisan vannak megcsinálva eddig. Nem Jura szintű magasságokba emelkedtek, de sokkal erősebbek mint voltak.

Persze ízlések és pofonok. Nekem bejön, amit Mashima alkot, másnak nem annyira. A rajzolás viszont még mindig fenomenális.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 22:38:54 írta hagabi » Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #3850 Dátum: 12 aug 17, 22:41:44 »

A második eredet nem úgy volt hogy cca a egy kamrához amiben generálódik/regenerálódik a mágikus erő hozzá adódik még egyy,úgyhogy max megduplázódhat az erejük vagy tévedek? o.O
Naplózva
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #3851 Dátum: 12 aug 17, 23:09:29 »

1.Mivel Stingék sosem harcoltak Natsuékkal ezelött és a 7 év kimaradásban ők voltak a legerősebb aktív sárkányölők, persze, hogy nagyképűek és a legerősebbnek hiszik magukat.
2.Úgy emlékszem a 2. tárolót nem hosszútávra, hanem csak erre a játékokra kapták.
3.Mint már említettem, ha most minden erejükkel küzdenék le a 2 ST-s sárkányölőt, az igazi arcban a főellenségeket meg alapokkal vernék le?
4.Minek kell több oldalon keresztül vitázni és megpróbálni mindenkinek a saját véleményét ráerőltetni a másikra? Példának okáért:sokan szeretik a DB-t és az egyik legjobbnak tartják, de én képtelen vok megnézni, mert ki nem állhatom a karakterei kinézetét, de ha én akarnék egy operaimádóra animét ráerőltetni, az se menne
Köszke
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3852 Dátum: 12 aug 17, 23:11:38 »

Amúgy megvan a manga új neve: Natsu Kurosaki, The Saiyan from the Village Hidden in the Leaves + also a pirate.

És én még mindig tartom magam az ellen táborhoz, vicces vicces manga, de ez kicsit már unalmas is.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3853 Dátum: 12 aug 17, 23:14:22 »

Az a hülyeség meg honnan jött, hogy zeref acnologia tanítványa??? Az egy dolog hogy pár ember pedzegette itt, de ezt ilyen komolyan venni... Nem lehetetlen de igencsak kicsi az esélye! A másik meg a többi csapat nem poénkodni járt a viadalra eddig, csak szimplán szerencsétlen mindegyik ahogy már írtam is... a pegazusban ichiya, a mermaidben kagura a quatroban meg csak bacchus aki megüti a szintet és ez édes kevés egy kiegyenlített csapat ellen... De mint mondtam, az mindent elárul, hogy egy lamia jelenleg a 2. legerősebb cég, úgy hogy edig se leon se jura nem volt!! Vagyis kb sherria volt a legerősebb a csapatban már ha ha ő ott volt, a többi meg emgint gyenge... Szal ebből azért tiszteletem anank aki az egekbe emeli az sb erejét, hogy ilyen gyenge elenfeleik voltak!

Natsuék nem csak a versenyre kaptár az eredetet, azt már nem lehet visszacsinálni...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 23:15:52 írta Sammy Blaze » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3854 Dátum: 12 aug 17, 23:40:39 »

A Nakama powerup megvolt a meccs előtt... Lucyt összeverték és feltüzelődtek. ENNYI Ördögi
Ha most nem nyernek Natsuék az 5vs 5 meccsen is szerepelniük kell és a többi párosítás nem kap annyi fényt(plusz itt a lehetőség hogy ki legyenek rúgva az STből), bár lehet most kikapnak, mert Natsu elszúrta. 2 vs 1  be akarja nyomatni és nem elemezte ki másik harmadik generációst ez egy hiba Nevet

ui.: már írták korábban de én is leírom, hogy mivel az arénának az alja eltűnt és lesetek... így nyilván a föld alatt vannak valami olyan helyen ahol vannak bányász cuccok.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!