24 máj 19, 02:41:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779918 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3540 Dátum: 12 júl 14, 18:56:32 »

Kétlem, hogy minerva vs erza lesz bármikor is mert akkor mi lesz az erza vs karura-val? Itt inkább minerva vs SITRI lesz minerva arcának átrendezésével Nevet Nevet A másik meg hogy kétlem, hogy mashima ekkora bakit követne el, hogy pont most nem jönnek lokiék segíteni neki... Ez valszeg amiatt lehetett hogy nem voltak nála a kulcsai... és így esetleg nem érzékelhették hogy lucy veszélben van vagy stb... Mert eddig emlékeim szerint amikor jöttek segíteni idézés nélkül akkor a kulcsai a derekán lógtak most meg minerva lenyúlta őket ugye... szal sztem ez a magyarázat mert az nem lehet hogy minera ahogy szétverte kifogyott az erőből mert loki a saját erejéből is átt jött már párszor... pl tenroun a vizsgánál hogy gray társa legyen...
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3541 Dátum: 12 júl 14, 19:53:07 »

A másik meg hogy kétlem, hogy mashima ekkora bakit követne el, hogy pont most nem jönnek lokiék segíteni neki... Ez valszeg amiatt lehetett hogy nem voltak nála a kulcsai... és így esetleg nem érzékelhették hogy lucy veszélben van vagy stb...

Bocsi, hogy így beleszólok de amikor Bixlow-val küzdött akkor is elvették a kulcsait és Loki akkor is jött, hogy megmentse Lucy-t. Szóval ha így nézzük kicsit fura, hogy nem mentette meg Loki, olyan kifogást meg, hogy randija van akkor 2x fordultam volna ki a székből smirksweat
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3542 Dátum: 12 júl 14, 20:28:14 »

Lehet Aquarius kidobta Scorpiot és leállt Lokival randizni. ikszdé
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3543 Dátum: 12 júl 14, 20:59:02 »

Hát a Fairy Tail csak nem fog nekiesni a ST-nek. Natsu ránézésre Lucy-hoz indul szóval ő nem igen esik nekik. A többieket sem hiszem, hogy csak így nekik mennének. Viszont Makarov arcát én is megnézném. Biztos, hogy valami elmebeteg fejet vág, mert őt azzal lehet a legjobban felhúzni, ha a "gyermekei" vérét ontsák. Márpedig őt semmiképp ne akarják felhúzni, mert akkor nincs olyan ember a stadionban, aki leállíthatná a dühöngését. (De csak nem fog ő sem konfliktust okozni.)

Minerva meg legyen csak Mira áldozata. Egy Erza vs Kagura sokkal jobban tetszene. Nevet

Mellesleg nem Makarov hibája, hogy egymásnak ment Lucy meg Juvia. Elméletileg minden céh kettő csapatot indíthatott. Arról nem tehet Makarov, hogy be is jutott mind a kettő FT csapat.
Én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy az igazi Lucy-t verték el nem pedig Gemini-t. Akkor tényleg nem kellett volna lefújni a meccset és Juvia kiejtésére se lett volna szükség. (Ami mellesleg ezzel az elbohóckodással nem tetszett egyáltalán.) Hiszen ha Minerva-t itt el akarta volna veretni Juvia sokkal alkalmasabb lett volna. Tuti, hogy beindul a Lucy elrablós szál is.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3544 Dátum: 12 júl 14, 21:22:41 »

Azonkívül a két FT-s miért egymásnak estek elsőnek. Én a helyükbe mindenki mást támadtam volna, míg hárman nem maradnak a gömbben, utána meg a gyengébbik gyorsan kiesett volna, míg a másik elveri a másik céhből valót.
Én a helyükben toltam volna egy Unison Raid-et,mindenkit kiütök a gömbből,aztán egy döntetlennel mindkét csapat ua. pontot kap.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3545 Dátum: 12 júl 14, 21:46:17 »

Igen ezt én se értettem...
Olyan szenya volt Lucyvel Szomorú Szegény Szomorú Juvia meg koncentráljon a harca és hagyja békén szegény Grayt... Rossz nézni...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3546 Dátum: 12 júl 14, 21:50:31 »

Na, az Unison Raid egy szép látványosság lett volna, bírtam volna az SB sokkolt fejét, ahogy Minerva kisasszony arccal előre érkezik a földre  ikszdé Csak kár, hogy nem így történt.

Én úgy tudtam, hoy csak a csatáknál lehet döntetlent vívni, a versenyeken nem.

Talán ha Gray kerek-perec megmondani Juviának, hogy nem érdekli és nem is fogja, akkor talán Juvia is észhez térne és tudna koncentrálni.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/291/14 Esküszöm, mikor megláttam, hogy kint van a gömbön kívül, automatikusan mondtam Gazille-val a marhát. Mert erre az egészre már csak ezt lehet mondani x"D
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3547 Dátum: 12 júl 14, 21:53:31 »

Az a csaj egy agyi útvesztő... Menjen Leonhoz és legyenek boldogok kacsint
Mivel azt nem mondták, hogy mi van ha 5 perc múlva még mindig nem esett ki egyik sem így gondolom döntetlen. Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #3548 Dátum: 12 júl 14, 22:02:10 »

Lucy elrejthette volna Taurus kulcsát a bikini alatt, szerintem Taurus még élvezte is volna...
amúgy nem értem miért gondoljátok "gonosz"-nak a Sabertooth-ot, itt nincsenek gonosz céhek, egyedül a Raven Tail, de ugye őket ki is zárták, a Sabertoothban mások a szabályok, mint a Fairy Tailben, ott a tisztelet és az erő a fő, a Fairy Tailben meg a barátság és a szeretet, de ettől még nem lesz gonosz a Sabertooth, maximum most ők az ellenfelek.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3549 Dátum: 12 júl 14, 22:05:28 »

Nem mondtam hogy gonosz, de a módszereik elég brutálisak. És itt hogy vihog már ez a gyerek amikor éppen Lucyt kínozzák... http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/291/24
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #3550 Dátum: 12 júl 14, 23:01:08 »

Lucy elrejthette volna Taurus kulcsát a bikini alatt, szerintem Taurus még élvezte is volna...
amúgy nem értem miért gondoljátok "gonosz"-nak a Sabertooth-ot, itt nincsenek gonosz céhek, egyedül a Raven Tail, de ugye őket ki is zárták, a Sabertoothban mások a szabályok, mint a Fairy Tailben, ott a tisztelet és az erő a fő, a Fairy Tailben meg a barátság és a szeretet, de ettől még nem lesz gonosz a Sabertooth, maximum most ők az ellenfelek.

Én csak azt mondtam, hogy nincs gerincük, nem azt, hogy gonoszak Nevet Lehet más a szemléletmód, de nem hiszem, hogy az egyik ilyen a tisztelet lenne. Nekem legalább is nem tartozik a fogalomgyűjteményembe, hogy egy vereség miatt meztelenre vetkőzteted az egész céh előtt azt akit elküldesz ilyen ok miatt a céhből
Naplózva

Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #3551 Dátum: 12 júl 14, 23:13:16 »

ezután a fejezet után csak egy dolgot mondhatok:NATSU,GRAY,ERZA és a maradék fairy tail,szedjétek már szét azt a nyamvadt Sabertooth-ot.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Shillya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #3552 Dátum: 12 júl 15, 18:03:08 »

Én csak azt mondtam, hogy nincs gerincük, nem azt, hogy gonoszak Nevet Lehet más a szemléletmód, de nem hiszem, hogy az egyik ilyen a tisztelet lenne. Nekem legalább is nem tartozik a fogalomgyűjteményembe, hogy egy vereség miatt meztelenre vetkőzteted az egész céh előtt azt akit elküldesz ilyen ok miatt a céhből
Ezzel egyet kell értenem. Már akkor is mérges voltam rájuk, de még gondoltam: hátha csak a vezető ilyen szemét és ők nem mernek visszabeszélni nekik. Most már tudom, hogy majdnem mind szemét. ikszdé Hát az már biztos, hogy ezek után felmosórongyok lesznek. És én azért remélem hogy egyikük se fog csatlakozni a Fairy Tail-hez. Mert külföldi oldalakon ezt várják. De én nem. ikszdé
Na, az Unison Raid egy szép látványosság lett volna, bírtam volna az SB sokkolt fejét, ahogy Minerva kisasszony arccal előre érkezik a földre  ikszdé Csak kár, hogy nem így történt.

Én úgy tudtam, hoy csak a csatáknál lehet döntetlent vívni, a versenyeken nem.

Talán ha Gray kerek-perec megmondani Juviának, hogy nem érdekli és nem is fogja, akkor talán Juvia is észhez térne és tudna koncentrálni.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/291/14 Esküszöm, mikor megláttam, hogy kint van a gömbön kívül, automatikusan mondtam Gazille-val a marhát. Mert erre az egészre már csak ezt lehet mondani x"D
Én elképzeltem a jelenetet, ahogy Minerva arccal előre esik... Elkapott a röhögőgörcs. ikszdé És szerintem nagyot ütött volna. ikszdé Arra meg már kíváncsi lennék mit fog Gray Juvia-nak mondani. Mert szerintem nem biztos, hogy elutasítja. (Bár nagy rá az esély. :S de én remélem nem, mert szeretem a párost. Nevet) Bár ez biztos nem mostanság fog kiderülni. ikszdé Mindenesetre itt elég gáz volt Juvia-tól(meg a mangaka-tól). Mondjuk a teleportálással nem tudom mit tudott volna kezdeni ha figyel is. Remélem most már kicsit összeszedi magát. Nevet Bár szerintem csak ez a Lucy eset kell majd nekik, hogy összeszedjék magukat.  Hisz a Fairy Tail elég rossz passzban volt mostanság. (Tisztelet a kivételnek Nevet) Bár akkor is azt kívánom bárcsak ne tették volna ezt Lucy-val. T.T
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3553 Dátum: 12 júl 15, 18:19:18 »

Miért az egész Sabertoothot szidjátok? Csak Minerva néni ment át majdnem kéjgyilkosba. Persze enm azt mondom, hogy a többi nem élvezte, de szerintem nem tették meg volna ugyanezt. Na meg nem fogják lecseszni a saját társukat egy másik csapat ellenében, mert az elég hülyén jönne ki.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #3554 Dátum: 12 júl 15, 19:57:18 »

Jó ideje nem írtam ide. Mostanában a részek nagyon jó lekörözi a nagy mangákat is ( nálam ). Mostani részhez vegyesek az érzéseim. Most már nagyon unom amit Aquarious és Juvia művelnek. Aquarious támad egyet aztán lelép mert Juviával egy szinten álltak Kiüt Úgy tudom, hogy csillagszellemeknek az a kötelességük, hogy védjék a mesterüket és végsőkig harcoljanak. A nagy egója miatt Lucy-t jól laposra verték. Remélem a többi csillagszellemtől kapni fog jó nagy pofonokat főleg Scorpiótol, hogy térjen már észhez. Juvia is egyre szánalmasabb Gray iránti szerelem már nagyon sokk, jó van szerelmes,de vegye már észbe, hogy egy csata kellős közepén van, és ne essen ki ilyen szégyen. Amit még nem értetem a Juvia és Lucy miért is harcoltak egymás ellen? Hmm? Simán kiüthették volna többieket, és csak Minerva ellen kellett volna küzdeniük, talán még győzhettek volna, aztán 5 percig teázgathattak volna. SB azok egy undorító céh Lehánylak, amit Minerva leművelt. Itt nem csak Natsu dühös hanem az egész Fairy Tail. SB megtapasztalhatja milyen a Fairy Tail dühe remélem Natsuék porig alázák őket.

A csapatos harcot úgy tudom elképzelni, hogy a Fairy Tail össze lesz vonva, mondjuk lesz egy spéci szabály ha mindkét csapat tovább jut a válogatáson akkor a csapatos küzdelemben kapnak engedélyt hogy az A és a B csapat össze lesz vonva és kialakítanak egy új 2 fős csapatott a csapatos küzdelembe csak arra az egy napra. Ez lenne az A csapat: Natsu, Gazille, Luxus, Gray Miranje. És a B csapat: Erza, Juvia, Wendy, Kana, Evergreen/Levi ( valamelyikük helyetesíteni fogja Lucy-t).

Ezek lennének a párosítások: Natsu csapata vs SB
                                                Erza csapata vs Mermaid Heel
                                                Lamia Scale vs Blue Pegazus
A kutyuskák pedig kilépnek a versenyből. Az ok: Köszönjük hogy részt vehettünk ezen a versenyen, de kiszeretnék szállni, mert nem akarunk további megalázkodásban részt venni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 19:59:28 írta ronandinho » Naplózva

Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!