24 máj 19, 02:50:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779939 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3525 Dátum: 12 júl 14, 11:22:07 »

Nevet
Tartja a színvonalát a Manga.
Tetszett, hogy Minerva kicsit "megnevelte" Lucy-t. (mellékesen olyan fejet vágtam, mint Natsu  Gyáááá )
Így egyértelmű, hogy a Natsu - Sting meccs ilyen lesz:  Leüt
Meg mi az, hogy szín tiszta gonoszságból tette?
Én ugyan így reagáltam volna arra, ha megverik a barátaim... Most, hogy Lu-Chan kapott egy-két sallert, legalább Minerva megőrizte valamelyest a céhe becsületét.
Most Gerard és Lucy is bajban van(nem is kicsiben).
Tetszett az is, hogy közel kerültünk egy tündér bukásához, a Mangából már csak ez hiányzik.
Várom már azt a napot amikor Natsu és Sting összeugrik. Nagyon érdekel Natsu teljes ereje. (szerintem ott mindenki még Makarov is ilyen fejet fog vágni:  Ohh My God )
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3526 Dátum: 12 júl 14, 11:43:41 »

Én ha most jól látom nem csak natsu indul meg itt nem? ---> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/291/24
Gray is megindult ami azt jelenti hogy neki esnek lehet a sabertooth-nak. Mosolyog Akkor itt nagy bajok lesznek. Ördögi
Naplózva
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #3527 Dátum: 12 júl 14, 12:29:12 »

Azt észrevetétek hogy a második eredet megnyitása Natsunál hatásos volt ? Amikor a villámos támadást küldte a Saberooth  mesterére   nem merült ki anyira min előzőleg . Szegény Lucy nagyon sokat kapott  Fairy Tail elkezdet felfele menni de most ujra vissza eset .
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3528 Dátum: 12 júl 14, 12:31:01 »

Én ha most jól látom nem csak natsu indul meg itt nem? ---> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/291/24
Gray is megindult ami azt jelenti hogy neki esnek lehet a sabertooth-nak. Mosolyog Akkor itt nagy bajok lesznek. Ördögi

Elvileg csak antsu indul meg ős sztem ő sem minerva ellen hanem lucyhoz... mert nála látszik csak hogy átugrik azon a palánk szerűségen gray csak áll mögötte fejet vágva...
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3529 Dátum: 12 júl 14, 13:45:53 »

Hát igen... ez a rész vegyes érzelmeket kelt és azt kell mondjam, hogy hosszú ideje ez a leggyengébb de így is jobb mint a többi "nagy manga".
Most komolyan kivagyunk akadva, hogy Lucyt elverték??? (ebben a részben szerintem az erőszintek okésak voltak)
Már ott veszett ügy volt mikor Minerva nevezett(a feladat az: ki kell tenni a többieket a vízből és a a csaj teleportál...) plusz ezt nehezítette, hogy a vízöntő visszament, ellopták a kulcsait. A csillagszellemei meg miért nem segítetek rajta? nem tudjuk lehet, hogy igen és tényleg az ikrekkel cserélt helyet bár ennek ellent mond, hogy tegnap akkor meg kellet volna idéznie és bikiniben lemásoltatnia magát de akkor még nem tudta a 4.napi verseny nevét.


ui.:Sőt!!! az egész Makarov hibája Nevet az A és B csapat közti versengés miatt. Talán ha összedolgoztak volna az FTsek jól jöttek volna ki ebből.

Az nagy lenne ha bosszúból miközben leesik Lucy elsütné az uronometriát és a ST-s csaj kikészülne  Kúl a többiek meg becsinálnának.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #3530 Dátum: 12 júl 14, 14:02:23 »

Jó lenne ha így lenne remélem ha igazi lucyt verték el így akkor nem lesz különösebb baja .
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #3531 Dátum: 12 júl 14, 15:20:22 »

Hát erre nem számítottam. Biztos voltam benne, h Horologium magától fog meglenni, h tovább bírja a víz alatt, (bár egyik versenyzőnek sem volt ilyen gondja ^^")vagy Leo, hisz ők már többször megjelentek idézés nélkül. Két vereség egymás után nem vall Lucyra, biztos voltam benne, h győz.
Naplózva

[/center]
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3532 Dátum: 12 júl 14, 15:22:06 »

Jó is lenne ha gemmini (bocsi ha rosszul írtam) lenne de nem sok az esély rá :/ már azért is mert:
Lucy nem hagyná hogy a csillagszellemeit ennyire bántsák, meg akkor hol lenne Lucy?
mert ha a csillagszellemvilágban akkor 3 hónap múlva látnánk  Gondolkozik  és az nagyon troll lenne ha Lucy a semmiből előbukkan sértetlenül közben mindenki halálra aggódik érte ő meg Héé jól vagyok! szöveggel beállítana kifordulnék a székből  smirksweat
meg én úgy gondolom vagy úgy tudom, hogy ha a csillagszellem ennyire megsérül, akkor visszamegy a csillagszellemvilágba.
Jó hogy legalább nem csak engem idegesít hogy Lucy-t, a legtöbb csillagszelleme otthagyja a semmi közepén, hogy boocs de nemtudok semmit tenni szöveggel.(attól még megtudná védeni smirksweat ) Nem csodálnám hogyha vagy Loki,  vagy a cs.sz.király kis eszet verne a többi csillagsz.-be

szerk.: azt én sem értem, hogy máskor Loki is meg Horgolium is közbelép hogy megmentse Lucy-t de most akkor mivan?:/ Horgolium ha jól emlékszem akkor szokott megjelenni hogy ha veszélyben van Lucy élete vagy másé...akkor most ezek szerint neki ez most valami kislányos verekedés volt vagymi?
Amúgy eszembe jutott valami.. Minerva szabadon választhatott kit tesz ki előbb: Juvia/Lucy
De mér pont Lucy-t hagyta bent? Szegényt sajnálom mert most ez.. 3 nap múlva meg elrabolják
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 15:30:41 írta Aida98 » Naplózva
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #3533 Dátum: 12 júl 14, 15:27:12 »

Én azt nem értem még hogy mért csak Lucy-t?
Persze a csillagmágusokkal másnak is dolga van, könnyebb lesz elrabolni, vagy vmi.. de Minervának ehhez elvileg nincs köze, csak a tündéreket akarta megverni... Juvia támadása után csak ők3an maradtak, ugyanúgy szétverhette volna Juviát is, még hatásosabb, ha egyszerre 2tündért ver el nem? Persze mert Juvia tudott volna védekezni.. de Minerva elég erős lehet, hogy őt is ugyanolyan könnyen elverje..

legalább Minerva megőrizte valamelyest a céhe becsületét.
így csak annyit mutat, hogy el tudott verni egy védtelen lányt, mert elteleportálta a kulcsait.. ez nem becsület megőrzés szerintem.. hacsak nem direkt negatív hírnevet akarnak a brutalitásuktól...és nem az erejükről.. eddig a "legerősebbnek" címezték magukat, és ez nem azt támasztja alá...
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3534 Dátum: 12 júl 14, 16:26:16 »

Nem olvastam vissza mindent így hát bocs a kérdésért, de senki nem furcsállja hogy időről-időre Levy-chan mesél Lu-lu helyett? Elég meredek de szerintem olyan súlyosan megsérült hogy meg fog halni, lehet hogy Natsu-Sting meccs közben, akkor és ott nem hogy Sting elpárolog, de még Urtear erejét is használni kell! NATSU AND HIS MASSIVE DESTRUCTION! ikszdé Ördögi
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3535 Dátum: 12 júl 14, 16:34:06 »

Minerva szabadon választhatott kit tesz ki előbb: Juvia/Lucy  De mér pont Lucy-t hagyta bent?

Juvilát nem tudta volna egykönnyen legyőzni, hisz a teste vízből van.

Átlagos csillagmágus a kulcsai nélkül tehetetlen s így a saját céhe felsőbrendűségét s az ellenséges céh alsóbrendűségét egyszerre demonstrálhatta.

Gemini az öltözőben is lemásolhatt amikor felvette a bikinijét.
Remélem nem  így végződik valójában a menet de az h ők kapják a legkevesebb pontot az igen csak nagy szemétség.

Natsunak fölényesen kéne legyőznie Stinget. Igazi ereje a harag lángjai s harag az most van benne rendesen.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 16:38:07 írta Fr33man » Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #3536 Dátum: 12 júl 14, 17:01:14 »

Már régen írtam ebbe a topicba, de ami késik... Nevet
Először is: az Aquarius és Juviás poénok szavatossága már réges rég lejárt, úgyhogy nyugodtan ki lehetne hagyni, mert csak unalmas és könnyen kiszámítható.

Lucy-t én is sajnálom, mert a RT-s vereség után bíztam benne, hogy helyt tud állni a következő mérkőzések során. De sajna a kulcsai nélkül nagyon sebezhetővé válik. Páran írták, hogy szemét húzás volt hogy elvette azokat tőle Minerva a meccs során. Szerintem ez nem igaz, ő csak kihasználta a csillagmágusok legnagyobb gyengeségét.
Hogy Geminivel helyett cserélt e Lucy? Ha nem fújták volna le a párharcot az utolsó lapon, azt gondolnám hogy komoly esély van rá. De így már értelmetlen húzás lenne a mangakától, így talán majd egy másik harc során lesz elsütve...
Naplózva
Shillya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #3537 Dátum: 12 júl 14, 18:22:06 »

Ez a fejezet bennem vegyes érzéseket keltett. A címlap nagyon tetszett.  Nevet Az eleje egész jól indult és nevettem is egy jót. Bár az én szívemnek fáj, hogy Juvia-t megint ennyivel lerendezték. Pedig ő is erős mágus és ha nem hülyéskedi el, akkor Minerva-nak meggyűlt volna a baja. Jó, valószínűleg ő sem győzött volna, de... smirksweat  De lehet, hogy ez az eset neki is ad egy löketet, hisz ő is elég mérges fejet vágott. Lucy-t meg nagyon sajnáltam. Szegényt már megint elverték, de most jó alaposan.  Sír Aquarius-t sose tudta irányítani, de azért nem kellett volna a harc közben otthagyni és a többi simán kijöhetett volna, hisz máskor is megtették, tehát ez szerintem is egy kis bukta a mangaka részéről. Nekem ez a Gemini-s ötlet nem jutott eszembe.  smirksweat De szerintem sajnos nem erről lesz szó. Azért remélem túl fogja élni. (Bár gondolom, mivel ő az egyik főhős)A következő fejezetben biztos, hogy Natsu elveri Sting-et. És szerintem Gray is nemsokára Rufus-t. Orga-t meg szerintem Laxus, hisz ő is dühös lett és már korábban amúgy is kipécézte magának. Abban meg biztos vagyok, hogy látunk egy Minerva vs. Erza-t. Amúgy meg külföldi fórumokon olvasgattam és ott ezt az esetet sokan a Phantom Lord esethez hasonlítják. Meg a két céhet is.  Szerintem nem igazán hasonlít. Na jó, az igen, hogy Lucy-t elverték és mindenki mérges lett, de pl. amikor Gajeel verte Lucy-t, akkor a többi tag nem kezdett el vigyorogni, mint a vadalma. Meg Gajeel se azért verte Lucy-t, mert épp szadista kedvében volt, hanem Natsu erejét akarta kihozni. (Igaz a tényen nem változtat, hogy megverte  smirksweat ) Meg ott a tagok elsősorban parancsot teljesítettek. Ez csak egy kis észrevétel részemről.  ikszdé Egy biztos: Sabertooth-ot sokan utálják(köztük én is kivéve Rouge-t, mert ő benne még van valami kis lélek, de a többi tag egy barom) és jól el lesznek verve. Amikor meg Minerva-t verik biztos azt egy tapsvihar fogja követni. Főleg a külföldi fórumokon, ahogy olvasgattam.  ikszdé Bár én is beszállok.  Nyelvesít
Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3538 Dátum: 12 júl 14, 18:23:01 »

Az igaz, hogy a csillagmágusok legnagyobb gyöngéje, hogy kulcsokat kell használniuk, de mint írták páran vannak olyanok akik maguktól is átjönnek ha baj van (Virgo, Horologium, Loki - már ha nincs randija -_-). Viszont a mostani részben Lucy kulcsok nélkül, egyszerűen a nevüket mondva idézte meg Virgo-t és Aries-t. Szóval, akkor most kellenek neki a kulcsok, vagy nem? Mondjuk nem értem, őket miért küldte vissza, vagy miért mentek vissza?

Aquarias-tól tényleg többet várna az ember. Mert oké, kezdetbe nem volt a legjobb a kapcsolatuk, mondván Lucy képtelen pasit fogni, de basszus most amikor elemében volt (szó szerint vízben, vagyis Lucy teljesítette a követelményt, hogy csak vízben idézheti meg őt) akkor fogja magát és lelép, mondván ő és Juvia egyenlő szinten vannak.

Írták páran, hogy remélik Loki, mint a zodiákusok vezetője vagy a király helyre rázza a csillagszemeket. Utóbbi megteheti, előbbi meg inkább bújjon el és számolgasson fűszálakat. Azért a nagy oroszlánunk is hagyta már cserben Lucy-t, szóval ő aztán nem oktathatná ki a többieket. Aki megtehetné a zodiákusok köréből, az Virgo, mert ő tényleg mindig jön ha kell, ha nem.

Azonkívül a két FT-s miért egymásnak estek elsőnek. Én a helyükbe mindenki mást támadtam volna, míg hárman nem maradnak a gömbben, utána meg a gyengébbik gyorsan kiesett volna, míg a másik elveri a másik céhből valót. Persze, ja Makarov kicsit maga alatt vágta a fát, azzal, hogy egymás ellen uszította a két csapatot, de lehetne kicsit több eszük is a lányoknak.

Ezek után remélem a csapatos harcnál FT A vs SB lesz. Mert Sting-re ráférne már egy alapos arc átrendezés Natsu jóvoltából.

Elnézést a kisregényért, de kicsit feldühített, amit Lucy-val tettek... Különösen Sting fennhéjázó arca csapta ki nálam a biztit, de a csillagszemek "tehetetlensége" is dühítő.
Naplózva
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3539 Dátum: 12 júl 14, 18:37:15 »

Hát..kegyetlen egy fejezet volt, remélem Lucy hamar felépül majd.
Ha a FT most a legdühösebb, akkor akár azt is eltudom képzelni hogy Natsu agyában pattognak az erek, s végre a második eredettel felébred a teljes sárkány formája, s gyorsan lerendezi az ellenfelét Kúl s aztán kiint a többi SB-osnak, hogy "Na ki a következő? Így ba**akodjatok velünk." Ördögi S közben akár még a mesterükre is nézhetne, hogy van egy befejezetlen harcuk ikszdé

Ha persze, nem most esik nekik.. de azért valószínűbb hogy most inkább Lucy állapota foglalkoztatja: ) alakulhatna valami köztük...Nyelvesít tökfejkének  benőhetne kicsit a feje lágya.. de azért nem teljesen Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 18:39:55 írta baton » Naplózva
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!