24 máj 17, 09:03:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778170 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3420 Dátum: 12 júl 06, 18:48:01 »

Fasza fejezet volt!Elfman végképp belezúgott az alvó evergreenbe és a férfi szövege egyből nővé változott Nevet Nevet A hordó szörf érdekes volt főleg hogy erza is hogy beszállt, lucy meg félt a szoknyája miatt mert akkor mindneki a bugyijába bolundult volna Nevet Nevet ezek után asszem elkönyvelhetünk egy kagura & milliana vs erza-t Ördögi Az hogy yukino meg mi a francot csinál az jó kérdés mert kétlem hogy kém lett volna, mert akkro arcadias nem lepődött volna meg annyira hogy van itt egy másik csillagmágus is max átbszták azzal hogy felveszik a királyi seregbe és épp oda jelentkezett yukino de kitudja....
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3421 Dátum: 12 júl 06, 20:36:06 »

Ez a rész nagyon jóra sikeredett. Mosolyog
http://www.mangareader.net/fairy-tail/290/3
Középső képen szépen le lett szedve a maszk. ^^'' De azért Makarovnak jobban elhitték volna mert mégis csak a ''céh''-nek a mestere. Yajima lehet jó kapcsolatba van a Fairy tail-el de a bizalmukat nem nyerte meg még sem. Már nem is fogják.  smirksweat

http://www.mangareader.net/fairy-tail/290/7
Júúj...itt vannak a várva várt szemek. Nevet Ezeket a szemeket vártam már elég régóta és itt is van. Szegény erzát sajnálom ezek után. :/

http://www.mangareader.net/fairy-tail/290/13
Úgy bírom ilyenkor Makarov szemeit. ikszdé Mintha nem is tudom....Nevet Laxus arca is adja. De a legjobb akkor is Mavis. Sajnálom szegényt. Szomorú

http://www.mangareader.net/fairy-tail/290/19
Úgy legyen Sting. Nevet Mármint csak az legyen igaz hogy megküzdötök de nyerni ne nyerj. Ördögi

http://www.mangareader.net/fairy-tail/290/20
Itt szerintem irányítják Yukino-t mert még eddig semmilyen fura jelet nem adott hogy ő '' rossz ''. :/ De kétségeim még vannak e felől. Maradok a semlegesnél még.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3422 Dátum: 12 júl 06, 20:54:01 »

Szerintem is irányítja Arcadios valahogyan. Lehet segítségével fogják Lucyt elrabolni.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3423 Dátum: 12 júl 06, 21:07:49 »

+ az kifelejtettem, hogy natsu hogy betolja már lisannat a hordószörfnél... Nevet Nevet + a csoportos képen ott hordja a tálcát a rave master-s zselé, passz hogy hogy hívják meg ott ül jobb oldalon kinana is, nem feledkezett meg róla mashima...
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3424 Dátum: 12 júl 07, 06:58:31 »

Jó kis fejezet volt, a cím hű volt hozzá, sokféle érzelmet láthattunk ^^

Vajon tényleg honlap fognak Natsuék harcolni? Nevet Elég fura, hogy így spoilerezi, mondjuk már régóta sejthető volt... esetleg Mashima trollkodik egyet és mégsem harcolnak vagy nem a versenyen, hanem utána Nyelvesít

Úgy tűnik a MH nem fog többé jó szemekkel nézni a tündérekre, és ezzel egyre közelebbé válik az Erza vs Kagura harc is feltehetőleg ^^.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3425 Dátum: 12 júl 07, 09:50:52 »

Valóban jó kis fejezetet láthattunk. A legjobb az, hogy a megválaszolatlan kérdések száma csak növekszik:  Kúl

Mi a Lumen Histoire? Mit művelt Gérard, amitől Kagura ennyire kiborult? Ki volt a Zerefhez hasonló sötét energia forrása?
Sütőtök ember-e valójában? Ki a Blue Pegasus titokzatos nyuszija? Mi fog történni x791. 07. 07-n?

Ha Mermaid Heel átmegy utálatba a Fairy Tailt illetően, akkor könnyen lehet, hogy a versenyszámok alatt is keresztbe tesznek nekik, amolyan Ravenes módon. Már látom előre, hogy a kövi napon Lucy lesz a feladatnál és mondjuk Arania
szépen ki fogja őt szemelni. Meglátjuk  Pontosan

Így is még a Fairy Tailt támogató céhek vannak többségben: Lényegben csak a Sabertooth, meg mostantól a Mermaid Heel utálhatja őket.

Yukinora meg van egy roppant egyszerű magyarázat: mivel kirakták a céhéből, miért ne próbálna szerencsét máshol.
Arcadios bandájáról, amúgy se tudja senki, hogy gonosz célokat szövöget, így biztos megtiszteltetésnek venné, hogy a Sakura Szent Lovagszázadba beléphetne.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 07, 09:51:26 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3426 Dátum: 12 júl 07, 10:25:19 »

Az is lehetséges hogy csak belépett. De lehet lucy-t így fogják elcsalni majd elrabolni. És így már kezd összeállni a kép hogy lucy miért sír. Yukino szegény akkor jöhet rá a dolgokra és pont meg fog halni. Tragikus lenne animében. Szomorú
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3427 Dátum: 12 júl 07, 13:59:57 »


Ma van x2012. 07. 07. Nevet

Mi a Lumen Histoire? Mit művelt Gérard, amitől Kagura ennyire kiborult?

szerintem Kagura ugyanazokért a dolgokért haragszik Gerardra, amiért korábban Erza
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 07, 14:01:45 írta Serpens92 » Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3428 Dátum: 12 júl 07, 17:13:11 »

Tényleg ma van X2012. 07. 07. Jönnek már a sárkányok , estére itt is lesznek .  ikszdé

A Lumen Histoire számomra továbbra is rejtély , most már egyre jobban érdekel , hogy mi is lehet az .
A Mermaid Heelnek is el lehetne magyarázni , hogy mi a történet , csak lehet , hogy előtte ütnek . Milliana és Erza között meg néznék most egy éjszakai párbeszédet , amibe beszállna Kagura is . A legrosszabb esetben nem aludna senki este a fővárosban .  Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #3429 Dátum: 12 júl 07, 22:01:31 »

Egyre durvábbak lesznek az események, már teljesen fel vagyok pörögve! Remélem a Fairy Tailt hamarosan nagy szerencsétlenség éri, és sokan meghalnak (eddig is sok volt a drámázás, de semminek nem lett tragikus vége, épp ideje lenne). Ez a fejezet már csak akkor tetszett volna jobban, ha amikor Makarov megkéri Laxust, hogy vigasztalja meg Mavist, akkor előtör belőle a perverz. Az vicces lett volna.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3430 Dátum: 12 júl 07, 22:22:44 »

Inkább undorító....

Nekem a Fairy Tail legtöbb tagja már annyira a szívemhez nőtt hogy nem örülnék a haláluknak. Mondjuk van pár kivétel akiket lesz*rnék: Lisanna, Fried, Jet Droy meg a jelentéktelen töltelékek.
Naplózva


hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3431 Dátum: 12 júl 07, 22:52:39 »

Na ez egy eszméletlen jó és tartalmas fejezet volt. Nevet

Most nem azért, de Gerard egy picit béna volt. Általában az ilyen nagyágyúk (legalábbis akinek ekkora ereje van) nem hagyja, hogy a Doranbalt félék csak úgy leleplezzék (vagy egyáltalán, hogy hozzáérjenek), akármennyire is vonják el a figyelmét. Yazima meg rendes volt, még ha csak Makarov miatt is tette. Bár amint láthattuk ez nem sokat ért. Kagura vs Erza harc eléggé érik már. De Miriana nem hinném, hogy Erza ellen fordul.

Mavis nagyon aranyos volt. Nevet  Luxus meg Makarov feje meg mindent vitt. ikszdé
Makarov: "Luxus. Vigasztald meg gyorsan."
Luxus: "Ez túl nagy feladat."    Ezen besírtam. ikszdé

Szerintem Elfman és Evergreen az egyik legjobban eltalált párosítás a mangában. Nagyon összeillenek. Nevet Amint láthattuk Ever is tud aranyos lenni. Mikor alszik. ikszdé Elfman pedig: "Nő" Ô.Ô ikszdé

A buli szokásosan jó volt. Hordószörf. (Kipróbálnám.) ikszdé  Natsunak valahogy sikerül mindig Gazille-t felborítania. ikszdé

Ez a "Levy meséli a story-t" dolog nagyon érdekel. Olyan mint amikor Lucy írja a halott anyukájának a leveleket.
Nekem az az elméletem, hogy Lucy-t lehet, majd halottnak hiszik, miután összeomlik a palota. De igazából átkerülne abba a világba amelybe megnyitnák az átjárót Arcadiasék. Aztán kiderülne, hogy mégsem halt meg és Natsu egyből loholna, hogy megmentse.  Pirul   Plusz ha ebben a világban lennének a sárkányok is akkor találkozhatnának Igneel-ékkel. Nevet Egy kicsit elvetemült elmélet. ikszdé
Amúgy kicsit zavar, hogy Levy múlt időben fogalmaz. Nagyon remélem, hogy nem lesz több időugrás. (max pár hónap)

Remélem Sting-nek igaza lesz és tényleg megküzdenek végre Natsuval. Ha Natsu nem is győz, remélem, hogy legalább egy döntetlen lesz. Mondjuk annak örülnék ha Natsu-t rettenetesen felhúznák és használná az érzelmek lángjait.  >.<#  Valószínűleg hatalmas lenne a pusztítás. Bár így is az lesz. ikszdé

A Sütőtök fejű meg Yukoni pedig csak újabb két kérdőjel a sok kérdés között.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3432 Dátum: 12 júl 08, 00:05:28 »

Nagyon valószínű az szerintem, hogy Natsu nem fog a Sting elleni küzdelemben teljes erőbedobással harcolni, kivéve, ha Sting kellően felbőszíti.
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3433 Dátum: 12 júl 08, 00:30:59 »

Idézet
Most nem azért, de Gerard egy picit béna volt. Általában az ilyen nagyágyúk (legalábbis akinek ekkora ereje van) nem hagyja, hogy a Doranbalt félék csak úgy leleplezzék (vagy egyáltalán, hogy hozzáérjenek), akármennyire is vonják el a figyelmét.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/289/20
Itt mondja, hogy elaltathatná, de a Fairy Tail mágusaként nem nyúlhat egy tanács taghoz se, mert akkor bajba keveri a céht.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3434 Dátum: 12 júl 08, 08:46:47 »

Szerintetek ki lehet a sütőtök fazon? Talán az, aki a kárhozatot hozza majd pár nap múlva vagy Mavis egyik régi ismerőse vagy Zeref? Hmm?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!