24 máj 20, 07:21:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781274 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3375 Dátum: 12 jún 29, 11:16:16 »

Lehet benne valami, de akkor ők igazából nem idősebbek 80-nál, hanem egyszerűen csak egy másik idősíkból érkeztek és egyszerűen Fried varázsképlete nem tudta "értelmezni" a korukat. ^^
És ez nem is egy olyan rossz ötlet, mert magyarázat lehet arra, Zeref honnan ismeri Natsut.
Viszont kicsit bukó, mert Grandine és Igneel beszélgetése alapján Wendy és Natsu korábban(?) már ismerték egymást és nem volt túl jó viszonyuk. Viszont Wendy nagyon kicsi volt még, amikor Grandine eltűnt és az általunk ismert Wendy és Natsu kiskölyökként is kedves személyiség volt. miből lehetett volna a balhé köztük...?
Sz'al ez egy érdekes dolog. Kíváncsian várom, Mashima-sensei hogy magyarázza meg úgy, hogy érdekes is maradjon. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3376 Dátum: 12 jún 29, 17:51:59 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/69646697/1

Hamar kijött a manga angolul =)
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #3377 Dátum: 12 jún 29, 18:09:11 »

Naa ne már, könyörgöm, Hiro, még egy kicsit rugdosd az istenölőket... Most komoly hogy döntetlen? Ezt már nem hiszem el. Hát Sheilának még semmi baja nem volt, Wendy pedig már alig állt a lábán  smirksweat
Doranbolt milyen kis szemét volt most. Azért ennyivel fedezhette volna az FT-t.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 29, 18:12:53 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3378 Dátum: 12 jún 29, 18:47:35 »

Valaki számított erre, de mégis egy jó lezárást kaptunk, habár Wendy alig állt a lábán a végére de becsületesen küzdött a végsőkig kitartott, amit az ellenfele is becsült benne, és barátsággal váltak el (ennek akár a későbbiekben fontosabb szerepe is lehet). S az egész céh örült hogy ennyit sikerült fejlődnie mióta a céh tagjává vált  Mosolyog
Érdekes fordulatot vett a történet, hogy szegény Gerardra "rászállt" a tanács:|
Azért jöhetne hamarosan egy Natsu fight^^
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3379 Dátum: 12 jún 29, 19:37:44 »

Tetszett a fejezet  Nevet
Wendy szándékosan felgyógyította Sheliát, Shelia fizikai erejét, így a lövése fölé ment a megnövelt erejétől. Viszont ezzel Shelia is fáradt lett, mert erre a támadásra építette fel a mágiáját és Mira szerint Shelia mágiája csak a fizikai sérüléseket gyógyítja, a fáradságot pedig nem. Wendy mágiája ezzel szemben képes elvenni mások fáradságát, még ha saját gyógyításra nem is alkalmas. Kétélű stratégia, de jól jött ki belőle Wendy.  Kúl

Azzal, hogy a Fairy Tail szorgosan gyűjtögeti a pontokat, nagyon érik nekik egy vereség legalább a maradék 2 napon.
De kivel trollkodjon most Mashima? Legyen meg Erza és Natsu első komolyabb veresége? Csináljon Gray elhatározásából viccet? Orga győzze le Laxust a könnyed Raven elleni siker után? Várom már a kifejletet  Nevet

Gérard most elég rossz helyzetben van, és nem biztos, hogy jól fog kijönni belőle, ugyanis a manga 32. kötetének extrái között volt néhány vázlat, terv az arcról, (amiben természetesen már voltak változtatások) és abban Mashima azt tervezi, hogy búcsút int Gérard karakterének. Akit érdekelnek ezek, küldjenek egy PÜ-t.  Mosolyog

Az sem növeli Gérard esélyeit, hogy hogyan járt Sieg Hart nevű karakterőse...
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 29, 19:58:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3380 Dátum: 12 jún 29, 19:42:51 »

Fasza fejezet volt! Azért az a metsujin ougi nem volt gyenge! Nevet Később majd jöhet a metsujin ougi vs metsuryuu ougi Ördögi Mondjuk én már azt várom mikor nyom natsu az új erejével egy villámló tűzsárkányisten módot Nevet Akkor fognak itt potyogni az állak ha hozzácsapja zancrow fekete tüzét is luxus villámaihoz Nyelvesít Azért az ifjabbik berényi is szépen elkezdett akciózni mondjuk a következő fejezet címe ami ugye a kereszteződő érzelmek éjszakája vagy mia  szar tuti leállítja valaki berényi juniort mondjuk makarov Nevet A kérdés, hogy vajon arcadias volt-e akit gerard kiszúrt vagy valaki teljesen más... És ahogy már szóba hoztátok sztem mashima tuti megmutatja majd nekünk a múltat is egy kicsit részlketesebben, hogy mi történt layla halálakor vagy arról hogy mit jelent hogy régen nem jött ki natsu wendyvel meg ilyenek amolyan kishimoto módra...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3381 Dátum: 12 jún 29, 19:52:38 »

Gérard most elég rossz helyzetben van, és nem biztos, hogy jól fog kijönni belőle, ugyanis a manga 32. kötetének extrái között volt néhány vázlat, terve az arcról, (amiben természetesen már voltak változtatások) és abban Mashima azt tervezi, hogy búcsút int Gérard karakterének. Akit érdekelnek ezek, küldjenek egy PÜ-t.  Mosolyog

Azt én is olvastam. Igazából nem lenne rossz fojtatás, főleg a Lucy és Zeref szál. Gérardot meg lesz*rom Nevet Nem arról van szó hogy nem csípem mert amúgy rendes gyerek, de nincs is a kedvenceim közt.

Remélem Natsu fog harcolni és kikap, hogy aztán depressziós legyen és Lucy megvigasztalja Nevet

Egyébként a fejezet tetszett Mosolyog Főleg hogy Wendy az egyik kedvencem, és bár nyerni nem tudott de többre értékelem ezt a döntetlent mint Natsu habi győzelmét Zancrow ellen >< Mondjuk jobban belegondolva az se győzelem volt mert Natsu is kifeküdt  Gondolkozik
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3382 Dátum: 12 jún 29, 20:30:49 »

Jó fejezet volt. Nevet Szerintem megérdemelt wendy egy döntetlent mert legalább nem volt istenölő gyalázás. smirksweat
Nem kis problémában van Gérard. ikszdé

Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #3383 Dátum: 12 jún 29, 21:29:07 »

az előző fejezetnél azt gondoltam "na ez egy ino vs sakura paródia lesz."De örülök hogy csak részben volt igazam.
Gérard meg most vagy lebukik,vagy makarov (vagy valaki más) kimenti,vagy nekimegy mindenkinek és meg sem áll a sötét mágia forrásáig,melynek az lesz a vége hogy HATALMAS bajba kerül.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3384 Dátum: 12 jún 29, 21:48:11 »

Jó kis fejezet volt. Nevet
Ez a döntetlen egy korrekt megoldás volt, teljesen ki vagyok békülve vele.
Hát ami azt illeti Gerard engem se izgat. Igazából az egész Gerard és Erza szerelmi szálat nem szeretem, mert szerintem nem illenek össze. Na de ez nem ide tartozik. ikszdé
Mondjuk az elég csúnya volt, hogy ilyen lazán átejtette Doranbalt Gerard-t. Na most aztán vagy kimenti valaki vagy tényleg eliszkol. Ha a Meteor technikáját használja tuti nem érnék utol.

Lew
A Natsu kikap és Lucy megvigasztalja részből csak az nem tetszik, hogy Natsu kikap. ikszdé
Nagyon remélem, hogy nyerni fog, de legalább egy döntetlent kihoz majd. Amúgy azon nevetnék, ha Mashima kicseszne az olvasókkal és Natsu nem Stinggel és Gazille nem Rogou-val küzdene meg. Nem hiszem, hogy azt akarja, hogy a rajongók falnak menjenek, de tőle kitelik ilyen csavar. Nevet
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3385 Dátum: 12 jún 29, 22:06:32 »

Nekem Gerard az egyik kedvenc szereplőm, nagyon nem lenne jó ha Masima kiírná őt... Szerintem is vagy eliszkol, ha már menthetetlen a helyzet, vagy Makarov kimenti.
Amúgy szerintem a játékok lehet véget is érnek most, beindul Arcadios terve, Lucyt elrabolják az éjszaka. Bár mindenképpen jó lenne az a két harc Natsunak és Gazillenak, hogy eltudjuk valahol erősségben helyezni Roguet és Stinget. A Gray-Rufus és a kishölgy-valaki is tuti lesznek, mint harcok szerintem.
Naplózva

Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #3386 Dátum: 12 jún 29, 22:08:55 »

Na, ez egy tetszetős fejezet volt, bár a harc végkimenetele egyáltalán nem volt meglepő. Mondjuk szerintem jobb lett volna egy véres double k.o., de mindegy, így is tetszett, és örülök, hogy most már Wendy sem full értéktelen a harcban.

Gérardot meg remélem minél hamarabb utoléri a balsors, mert rühellem.
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #3387 Dátum: 12 jún 29, 23:07:27 »

Jó fejezet volt. Mosolyog Aranyosak voltak... Gérard meg remélem nagyon sürgősen elmegy a francba, az agyamra megy már. Csak az a gond, hogy most vsz másokat is magával rántana, az első sorban Erzával...
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3388 Dátum: 12 jún 30, 09:10:54 »

Mi ez a tömeges Gérard-utálat...? Érdekes, hogy eddig szinte senkinek sem volt baja vele, most meg hirtelen divat lett. Mosolyog

Viszont az a gond, hogy ha Gérard lebukik, akkor esélyes, hogy a Fairy Tail B-t kizárják és lehet, hogy a Fairy Tail A-t is. A büntetésről nem is beszélve, mivel egy körözött bűnöző volt a soraik között.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3389 Dátum: 12 jún 30, 09:24:23 »

hát öm igen, esélyes nagyon a kizárásuk meg a büntetés ha Gerard lebukik, úgy hogy mentse a bőrét az a nyomorult, én akkor is kedvelem ha most mindenki unszimpatizál vele Nevet
Meg ha megnézzük az utolsó képkockán Erza is kapcsol, lehet hogy valamit kihoz a dologból, vagy ha le is bukik remélem most nem hagyja hogy csak úgy elvigyék mint a Nirvánás esetnél
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!