24 máj 19, 18:30:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780656 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #3030 Dátum: 12 máj 28, 08:28:28 »

ebben az utolsó nap dologban nem nagyon hiszek...http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/280/21
5 hajnalt ír, vagyis a mágiajátékok utolsó napján várható az a bizonyos "esemény"
ami pedig, a mai nap eseményeit illeti, el tudok képzelni egy Gray vs. Leon-t, Juvia kezéért, esetleg 1 Rogue vs. Gazille párharcot, vagy mondjuk Luxus-t valamelyik Raven tail-es fenegyerekkel
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3031 Dátum: 12 máj 28, 09:37:22 »

a második nap az july 2... Tehát 5-én lesz vége a játékoknak.... és szokás szerint 7.hó 7-én jön az a bizonyos nap.... tehát a verseny után... viszont az az a nap attól még előb elkell rabolniuk lucyt meg yukino-t...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3032 Dátum: 12 máj 28, 10:38:50 »

Natsu vs Stinget vagy Juvia vs Grayt szeretnék látni =D Azért egy Juvia vs Gray 2. menetre kíváncsi lennék. Anno Graynek épphogy sikerült legyőznie Juviat, úgy hogy Juvia valamannyire visszafogta magát  Gondolkozik
Naplózva


Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #3033 Dátum: 12 máj 28, 11:01:50 »

amúgy azt vágjátok, hogy Titania ezen megmozdulásával a Fairy tali A minimum 50 pont előnnyel nyitja a 4. napot? Ez azért nem semmi

A Gray vs Juvia szerintem nem lenne túl akciódús...Gray az új tartállyal simán befagyasztaná 1 jégtömbbe az exesőasszonyt aztán kézcsókom...lehet, h Juvia visszafogta magát, de Gray marha sokat fejlődött, plusz most még ott van a 2. tartály is, ami Juviának tudtommal nincs...hiába az egykori elemi négyes tagja és Gray-el egy szinten állt az s-osztályú mágusvizsgán, most tuti simán kikapna...a STing Natsu meccs pedig már az első találkozás óta egyértelmű...kb mint a (felkészülni, hülye példa lesz) Megaman NT warriorban Megaman és Protoman csatája...az 1. találkozás óta fújtak egymásra

Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3034 Dátum: 12 máj 28, 11:11:05 »

amúgy azt vágjátok, hogy Titania ezen megmozdulásával a Fairy tali A minimum 50 pont előnnyel nyitja a 4. napot? Ez azért nem semmi

A Gray vs Juvia szerintem nem lenne túl akciódús...Gray az új tartállyal simán befagyasztaná 1 jégtömbbe az exesőasszonyt aztán kézcsókom...lehet, h Juvia visszafogta magát, de Gray marha sokat fejlődött, plusz most még ott van a 2. tartály is, ami Juviának tudtommal nincs...hiába az egykori elemi négyes tagja és Gray-el egy szinten állt az s-osztályú mágusvizsgán, most tuti simán kikapna...a STing Natsu meccs pedig már az első találkozás óta egyértelmű...kb mint a (felkészülni, hülye példa lesz) Megaman NT warriorban Megaman és Protoman csatája...az 1. találkozás óta fújtak egymásra



Natsuék enyhe 16 pontos hátrányban vannak a raven tail-el szemben.....
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3035 Dátum: 12 máj 28, 11:44:39 »

Csak rosszul emlékszel, bizony az ex-esőaszony is megkapta azt a 2. eredetet. Mosolyog

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/264/17

Nem tudom de szerintem kérdéses ez a pontozás, hiszen Tökfej szörnyenként 1 pontról beszél és nem a legtöbbet legyőző személy kap 10 pontot. Az elmondása szerint így a többieknek nem is maradt esélye pontokat szereznie, hacsak újra nem húzzák a templomot. Ha szörnyenkénti pontokban mérik akkor nagyon megugrik a FT A csapata, másrészt bizonyítási lehetőséget is kell biztosítani a többieknek is. Másrészt remélem, hogy Erzát még ezen a napon szorítóba is hívják. Most jó, hogy itt van Wendy, aki kicsit képes helyreállítani az állapotát.
Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #3036 Dátum: 12 máj 28, 11:51:31 »

Szerintem 14 pontos a hátrány, de ezen ne vesszünk össze  Mosolyog
Így is szép, hogy felugrottak a 2. helyre.

Most Luxus-ra és Wendy-re lennék kíváncsi a harcban.
Hogy miért Luxus? szerintem ezt nem kell megmagyaráznom Mosolyog
Wendy-re pedig már régóta kíváncsi vagyok, h mi tudhat 1vs1-ben, plusz szerintem mindenki (főleg Stingék) is meglepődnének, hogy van még 1 sárkányölő (szerintem róla nem tudják, hogy az), ráadásul  neki is felturbóztál a 2. eredetét, plusz kapott 2 új varázslatot, ami még számunkra is ismeretlen.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 28, 12:25:37 írta Hórusz87 » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3037 Dátum: 12 máj 28, 12:16:50 »

1. Raven Tail 36p
2. Fairy Tail A 22p
3. Sabertooth 20p
3. Lamia Scale 20p
5. Mermaid Heel 19p
6. Blue Pegasus 17p
7. Quatro kutyulik 12p
7. Fairy Tail B 12p

Jelenleg ez az állás.
Csatlakozom az előttem szólóhoz és Én is szívesen megnéznék egy meccset Wendy-től Nevet
Esetleg egy Gazille vs. Rogue lenne király Nevet Mivel Gazille NEM kapott 2. eredetet Urtear-tól, ő Lily-vel edzett.
Kíváncsi vagyok, hogy mire lehet képes a a Vassárkány  Pojén
De az még mindig nem tudni, hogy a többiek tudják-e, hogy Natsu mit csinált az ST szálláshelyén :/
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3038 Dátum: 12 máj 28, 12:22:51 »

Amikor Wendy-t és Luxust írtad, az ugrott be, hogy egymás ellen. ikszdé Azért az kicsit érdekes harc lenne. ^^" Lövésem sincs, Mashima-sensei hogy oldaná meg és ki nyerne. Wendy-vel ilyen szinten elég jól belenyúlt a lecsóba, hiszen shounen mangákban kislányokat nem igazán szokás összeverni. ^^" Így vagy marad neki egy viszonylag könnyű győzelem, vagy nem is lesz saját harca, hanem csak majd a csapatos harcban fog rész venni, illetve ha utána lesz még valami nagyobb bunyó (biztos lesz >:->), akkor ott.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3039 Dátum: 12 máj 28, 12:41:51 »

Ha már szóba jött Luxus, vajon használhatja a Fairy Law-t?  Gondolkozik Mert az rendben van hogy kiüti az adott ellenfelét de ha ellövi a küzdőtéren kívül tartózkodó Ravenesek is megjárják =D
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3040 Dátum: 12 máj 28, 13:03:56 »

Ilyen helyen Fairy Law szerintem kizárt. Egyrészt veszélyes, másrészt az ellenfelét nem feltétlen tekinti ellenségnek, így nem biztos, hogy lenne hatása. Azt nem igazán tudjuk, hogy Luxus hogy viszonyul Ivanhoz és a Raven Tailhez.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3041 Dátum: 12 máj 28, 13:15:48 »

Szerintem majd a Sting-Natsu harc elején fog fényderülni Natsu magánakciójára, amikor Sting majd szóbahozza azt... Nevet És akkor lesz nagy ledöbbenés az FT részéről.Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3042 Dátum: 12 máj 28, 13:19:27 »

Ha már Laxus a téma: A Fairy Tail wikia szerint, Mashima eredetileg egy Laxus vs Jura meccset tervezett az első napra és a végeredmény döntetlen lett volna. Az információ valószínűleg a 32. kötetből származhat. Nyilván Mashima meggondolta magát, mert ha így lett volna akkor most nem kellene a Fairy Tailnek megmutatnia, hogy azért ne írjatok le még bennünket, meg a döntetlen egy Szent Mágus ellen az első nap igencsak meglepte volna a közönséget.  Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3043 Dátum: 12 máj 28, 13:41:25 »

Wendy-nek nem árt egy kemény ellenfél. Mert megtapasztalja jobban a csatáknak a nehézségét egy nehéz ellenfél ellen és eröt is meríthet ezekböl. Natsu sem lett rosszabb hogy elgyepálták párszor...a végén úgyis erösebb lesz attól a bizonyos ellenféltöl. Én egy wendy vs lamia scale-s bozontos ellen megnézném. Szerintem kiüti ikszdé. Csapat a csatába mindenképp raven tail ellen kell menniük  mert graynek van mit vissza fizetnie meg alapból is ez jobban illik.
Bastian: hol találod pontosabban a wikia-n ezeket? Soha nem találtam meg ilyesmiket.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #3044 Dátum: 12 máj 28, 13:44:03 »

Szerintem most Erza kidől egy kicsit... vajon visszajön Elfman vagy más fogja helyettesíteni? mondjuk Levi, ő is kapott ebből a 2. erőből elvileg... Levi vs Gajeel Nevet vicces lenne...
Amúgy szerintem túlértékelitek ez a "2. eredetes" erőt, Gray is kapott és azelőtt is jó mágus volt, mégis szinte nem vette hasznát, és Lucy se, csak megerősödött a mágiájuk formája, ahogy láttam, Lucy már könnyedén megidézett két csillagszellemet, Graynek meg a jégmágiája változott meg, nem hiszem, hogy ettől új varázslatokat tanultak volna meg, szerintem ez csak egy erő boost. De pl Laxus és Gajeel, akik 3 hónapot edzhettek, nagyobb előnyben vannak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!