24 máj 19, 07:35:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780131 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2685 Dátum: 12 ápr 08, 20:09:01 »

Ez már tetszetősebb fejezet volt, leginkább a "kutyulik" vonyítos szurkolása tetszett, mostantól a quatro cerberusnak drukkolok én is Nevet
viszont ezt az egész baljós-jóslatos szálat nem kellett volna a történetbe tenni ...
Azon pedig tényleg meglepődtem, hogy Elfman képes volt belemenni a Bacchus-féle alkuba Nevet jó kis hentai készülhetett volna belőle Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 08, 20:12:55 írta rougon » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2686 Dátum: 12 ápr 08, 20:39:57 »

... Azon pedig tényleg meglepődtem, hogy Elfman képes volt belemenni a Bacchus-féle alkuba Nevet jó kis hentai készülhetett volna belőle Ördögi

És ki mondta, hogy doujinshiként nem fog elkészülni? ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2687 Dátum: 12 ápr 08, 20:48:20 »

És az a sárga madár(?) csak engem zavar már így előre is...? ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/16
Azért Bacchus is laza, még ő is alig tudja visszatartani a röhögést az új céhnevük hallatán. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/20
2. sor jobb szélső kép: Itt kezdett Bacchus kicsit szimpatikus lenni. Eddig nem tudtam eldönteni, hogy rossz fiú vagy csak szimplán egy baromarcú. ^^" De itt ahogy kiveri a víz azért lejött, hogy nem csak egy agyatlan idióta, hanem azért szöget ütött a fejébe, hogy a Gyíkember tüskéi az ő kacsóinak sem tesznek éppen jót. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/23
Még Jasonnek is a torkán akadt a "Király!". Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/26
Szegény Fried... még mindig... ^^" ikszdé
Kérdés, hogy annak a sárga madárnak milyen szerepe lesz? ikszdé Amúgy engem is zavar picit, nem csak téged, Chakra Mosolyog

Ja, nekem Bacchus már a kezdetek óta szimpatikusnak tűnt, a harc stílusa meg enyhén a részeges karatemester című filmre hajaz, ahogy harcolt a részegen Jackie Chan, persze mágia nélkül Nevet

Te, szerintem ez a Jason fickó csak ezt az egy szót ismeri, hogy király Nevet

Fried szerintem már alulról szagolja más lábkörmét XDDD
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2688 Dátum: 12 ápr 08, 20:57:49 »

És ki mondta, hogy doujinshiként nem fog elkészülni? ikszdé

Igaz, azon sem csodálkoznék ha Mashima készítené el Nevet (legalábbis a rajzai alapján van benne késztetés az ilyen munkákra is:D)
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2689 Dátum: 12 ápr 08, 22:51:43 »

Akkor nem csak nekem ugrott be Zeref a csajról... -.-

És az a sárga madár(?) csak engem zavar már így előre is...? ^^"
Nem csak neked, az elég meglepő is volt.

Remélem az a sárga madár nem valami főnix fióka vagy egy lepecsételt főnix akar lenni, ahhoz nagyon hülyén néz ki.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2690 Dátum: 12 ápr 09, 08:57:37 »

Attól eltekintve, hogy a sárga madárnak tényleg elég irritáló feje van, miért ne lehetne főnix fióka? Nevet Rút kiskacsa v2.0 Nevet (majd Natsu megoldja, felgyújtja a madarat és kész is a főnix)
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2691 Dátum: 12 ápr 09, 10:00:19 »

Ez már tetszetősebb fejezet volt, leginkább a "kutyulik" vonyítos szurkolása tetszett, mostantól a quatro cerberusnak drukkolok én is Nevet
Úgy érted, a quatro kutyuliknak szurkolsz.  Nevet
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2692 Dátum: 12 ápr 09, 12:34:45 »

Visszatértem önkéntes mangaszáműzetésemből Nevet Elfman rendesen odatette magát Nevet Bacchus meg egy állat xD Meglátszik Mashima-sensei egy perverz disznó xD Megnézném mit művelne Bacchus Lisannával meg Mira-val Nevet Azzal a királyi testőr vagy ki nagyon irritáló,zúzza már le valaki!
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2693 Dátum: 12 ápr 09, 14:37:11 »

Ha az lenne, nem csak elviszi azt a melltartót trófeának, és itt sem fekszik ki. Bírta volna ő még talpon, ha elég erős a motivációja. Sőt, abból, ahogy megfeküdt, nekem az jött le, hogy hanyatt dobta magát tulajdonképpen. Ha ez egy komoly élethalál harc, én biztos vagyok benne, hogy nem dől ki csak attól, hogy kicsit összekaristolja a kezeit. Meg abban is, hogy ha már megjelent, nem ennyi lesz a szerepe, szerintem rendesen oda fogja még magát valami hamarosan várható komoly harcban, harcsorozatban.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #2694 Dátum: 12 ápr 09, 17:31:54 »

Biztos sokmindenkinek feltűnt, de Lucyn a látomásbeli ruha van.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/13
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/21
Szóval szerintem még ezen a napon beindulnak az események. Ez jó hír lehet azoknak, akik unják versenyt. Nevet
Remélem Bacchusnak még lesz szerepe, én eléggé megkedveltem a karaktert.  ikszdé
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2695 Dátum: 12 ápr 09, 22:12:42 »

És mi van, ha csak 7 nap múlva fog bekövetkezni ez? Mert mondjuk a 7 nap múlva is lehet rajta ez a ruha és akkor történhet meg Mosolyog
Amúgy ja Bacchus nagy arc, én nagyon megkedveltem Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2696 Dátum: 12 ápr 10, 13:43:56 »

A sötétségben rejtőző kapu? Szerintem van valami szörny aminek a kapuját csak egy erös csillagmágus tudja kinyitni PL Lucy. Lehet hogy Laylat is üldözték, esetleg hozzájuk köthető a halála? Gondolkozik
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2697 Dátum: 12 ápr 10, 17:11:57 »

Ez már tetszetősebb fejezet volt, leginkább a "kutyulik" vonyítos szurkolása tetszett, mostantól a quatro cerberusnak drukkolok én is Nevet
Úgy érted, a quatro kutyuliknak szurkolsz.  Nevet

Bárhogy is, jelenleg ők a legjobb arcok, szóval kitartok még így is Nevet
Naplózva
Deriora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 10



« Válasz #2698 Dátum: 12 ápr 10, 23:42:10 »

Simogatta a lelkem ez a fejezet Mosolyog. Egy kicsit izgalmassá tette a történetet a FT rossz kezdése, de Elfman küzdelmével méltóképp indult el a felzárkózás Nevet Örülnék neki, ha még néhány harc beleférne a balhé kirobbanása előtt, hátha Lucy hordja még pár napig ezt a ruhát Nevet Apropó, érdekes, hogy az anime 125. részében is épp ezt viseli Lucy:
Naplózva

gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #2699 Dátum: 12 ápr 14, 01:24:49 »

Biztos sokmindenkinek feltűnt, de Lucyn a látomásbeli ruha van.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/13
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/21
Szóval szerintem még ezen a napon beindulnak az események. Ez jó hír lehet azoknak, akik unják versenyt. Nevet
Remélem Bacchusnak még lesz szerepe, én eléggé megkedveltem a karaktert.  ikszdé

Ez az egyenruhájuk a verseny idejére.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!