24 máj 20, 07:10:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781264 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2265 Dátum: 12 feb 03, 16:38:55 »

Inkább MangaStreamen olvassátok: http://mangastream.com/read/fairy_tail/92055242/1 Nevet

Juviát meg lehet zabálni, istenem, de édes, ahogy öleli Gray-t, majd' meghaltam rajta. Nevet Lew, ha nagyon unatkozol esetleg... Pirul

Nagyon komoly kis játékot hozott össze Mashima, büszke vagyok rá. Nevet Ja, és Gazille-nak és Luxusnak az a fej bakker. ikszdé

Színes oldalak szépek, csak kicsit rövidnek találtam a fejezetet. Nevet
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2266 Dátum: 12 feb 03, 17:19:33 »

Egyre inkább érdekel ez a manga!
Eddig az elmegy kategóriában volt nálam, de most kezd elmozdulni onnan.

Mavis meg Ámor
Az elején a bemutató ütött! Nevet
Vajon honnan örökölhette a Fairy Tail az egész hangulatát Hümm-hümm
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2267 Dátum: 12 feb 03, 17:27:20 »

Olyan jó hallani, hogy ennyien szeretitek Mavist. Nevet Az én lelkemnek jót tesz, hogy nem csak a vagány nőkért vannak odáig a fiúk, hanem a kicsit (pozitív értelemben) buggyant, kedves, aranyos lányokért is. Pirul

Amúgy egyre jobban kedvelem én is Mavist. Nevet Azt hinné az ember, hogy milyen komoly, közben meg a beszéde végén benyögi, hogy ő különben az FT-n kívüli céheket letojja. Ááá~ ikszdé
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2268 Dátum: 12 feb 03, 17:28:37 »

Most kiderül hogy a Raven Tailosnak is Sharinganja van, de Gray egy Rasengannal majd elintézi Nevet
Am kiváncsi vagyok honnan tudta.

Harag: Ez a barátokkal együtt legyözünk mindenkit, meg az egész Fairy Tail nagyon One Piece feelinges Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2269 Dátum: 12 feb 03, 18:16:46 »

Jó volt ez a mostani fejezet, szerintem elég kreatív próbát hozott össze a mangaka. Az az érzésem, a Raven Taileseknek az a fő céljuk, hogy alázzák a FT-t. Mavis megszólalása vicces volt, és az is, amikor Juvia megölelte Gray-t. -1 pont. És hogy nézett Luxus meg Gazille. (Mondjuk az is tény, hogy ez a próba inkább az okosabb, taktikusabb karaktereknek jó, Natsu, Gazille és Luxus szerintem az egész város elpusztítaná)
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #2270 Dátum: 12 feb 03, 18:21:00 »

Nem semmi fejezet Nevet Natsu lehet, hogy a szaglása alapján megtalálná őket, de lehet szimplán mindenkit felgyújtana az útjában.  smirksweat
Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2271 Dátum: 12 feb 03, 18:49:47 »

Szerintem Graynek ez a verseny tökéletes lesz mert mindig nyugodt a jég varázslataival meg csapdákat és jég klónokat is létre tud hozni. xD
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2272 Dátum: 12 feb 03, 19:03:24 »

Bazze ez a Juvia egyre betegebb! Nevet Azt mondja van itt egy csomó Gray akkor senki sem bánja ha egyet magamhoz veszek erre bumm -1 pont Nevet Nevet Mavis meg csak Mavis, lehet ha ő nem lett volna első meswterként ennyire kattant akkor maga a céh sem lenne de annak meg mi látnánk kárát Nyelvesít Azt azért megnéztem volna én is ha natsu meg bele ebbe, és az első gondolata kapásból a: BASSZÁTOK MEG MI A SZAR EZ?? És kapásból a levegőbe röpití a várost a stadionnal együtt és vége is az egész versenynek Nevet Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2273 Dátum: 12 feb 03, 19:17:07 »

27 oldalas fejezet, színes képekkel és mégis rövidnek éreztem  Nevet

A csapatok képei tetszettek és az is kiderült,hogy Rufus és Rustyrose személyazonossága valóban nagy öröltség volt részemről. SS3 Goku a Sabertoothból miért vág mindig döbbent fejet. Egy vagány mosoly mennyire királyabbul nézne ki.

Mashima előtt le a kalappal ez a feladat igen szivatós, és naná,hogy a Raven Tail egy olyan embert küldött aki valahogy rögtön tudja, hogy ki igazi és ki nem. Netán szaglás vagy Nyomkövető mágia? Mindenesetre nagyon átlát a szitán. Amikor megcsapta Grayt akkor a tüskék miatt lehet Take Over vagy szimplán Puding bácsi egy démon vagy szörny a tüskék meg lehet majd szarvak lesznek.

Mavis hozta a kötelezőt. Nagyon csípem  Nevet

Rufus is bejövős mert igen hasonlít Freedre: ész, megfontoltság+ tuti lesz hozzá erő is

Ha Laxus ment volna, akkor az egész várost kisütötte volna az ellenfelekkel együtt, plusz a klónokkal tehát -100000000 pont  ikszdé

Juvia meg Juvia, szokásos öngól Grayel  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2274 Dátum: 12 feb 03, 19:29:52 »

Mashima sensei igencsak sokat assasin creed-ezett multiban! Ott van egy ehhez hasonló team death match fajta, csak az csapatokban megy, és az ellenfél csapat tagjait kell levadászni a városon belül.
Mavis a szokásos, kiköpött az öregapó csak női kiadásban Nevet Hihetetlen rész volt, várjuk a következőt, hogy fogja Gray megoldani ezt a feladatot.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2275 Dátum: 12 feb 03, 19:57:00 »

Az viszont igaz, hogy hiába jó gray hideg feje ehhez a feladatoz natsu ha nem lenne ilyen fórrófejű és hülye sokkla jobb lenne graynél mível ugye ezek a klónok nagyvalószínűséggel csak a külsőt másolták le magyarul szaglással simán kitudná figyelni ki az eredeti... Az már más kérdés, hogy a csoki puding honnan tudta hogy az gray meg lehet rufusnak is van valami trükkje de a többieket kétlem, leon is tuti megszenved ezzel, émg ha jobb is mint gray...
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #2276 Dátum: 12 feb 03, 21:41:17 »

Nekem is először az Assassin's Creed ugrott be a feladatról Nevet
Érdekes alak ez a NarPUDING, valami érzékelő lehet, és úgy tűnik nagyon rá van állva Gray-re.
Juvia adta a szokásos formályát, imádom mikor ezt csinálja Nevet
Kíváncsi vagyok, ki hogy oldja meg a feladatot. Eve-nek nincs több esélye a hómágiájával, de a Mermaid Heel-es és a Quatro Cerberus-os tagról nem sokat tudunk, bár a QC tagjai eléggé kutyafeelingesek, lehet ő is ki tudja majd szagolni, ki az igazi.
Rufus tényleg elég titokzatos alak, és egyelőre bejövős a stílusa.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2277 Dátum: 12 feb 03, 23:00:18 »

Az a Raven tailes annyira tipikus, hogy Grayre vadászik :'D De inkább rá, mint Juviára. Ő annyira cuki volt *-* remélem valaki kiszínezi DA-n az átöletős képet :3
Jó, hogy erre a feladatra nem Natsu vagy Elfman ment xD Ő valszeg egy utacarombólóval indítanak, szerezve ezzel -100 pontot.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2278 Dátum: 12 feb 04, 11:35:47 »

hamisjoe

Nem erre gondoltam hangulat alatt, hanem erre a sok ökörségre! Nevet
Mavis le se tagadhatná, hogy a Fairy Tail első mestere Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #2279 Dátum: 12 feb 04, 18:16:25 »

Az első oldalak bejövősek, bár az exceed-ek színezése egészen érdekes lett. A békamacsek szerintem lány.

Mavis iszonyatosan aranyos! Annyira jó karaktereket talál ki Mashima sensei, nem csoda, hogy még a mellékszereplőknek is hatalmas rajongói táboraik vannak.
Nagyon nagy ötlet ez a város tele klónokkal, alig várom, hogy kiderüljön kinek milyen mágiája van az ismert szereplőkön kívül. Gyanús volt nekem Rufus kijelentése, sanszos, hogy pont ő lesz az, aki majd túszt ejt valamikor... Kanál vizet neki!

Átölelés színezés várók +1 - Juvián a megbánás halvány jele sem látszott, az az igazság, sőt.  smirksweat Gazille és Luxus arckifejezése: priceless!  ikszdé
Nekem is nagyon rövidnek tűnt a fejezet, még nyomtam volna a továbbra párszor...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!