24 máj 18, 14:46:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779297 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2145 Dátum: 12 jan 20, 19:18:03 »

CrazyCat, az aláírásod iszonyat mód édes. *-* Zeref és Mavis. *.* Az anime openingjében is nagyon tetszett, ahogy kettejüket mutatják, bár bevallom, párként eddig nem gondoltam rájuk. De nem is rossz ötlet. :3 Apropó, a képhez tudsz linket küldeni priviben? :3 Köszi! :3


Akkor azért volt ismerős az a cicaarc. ikszdé


Ez a manga hej, de jó volt! Nevet Gray nagyon szexi abban a szerelésben, mint mindig. Nevet Szegény Wendy, mindig a legkisebbet bántják. Szomorú


Meglepett, hogy Sherry-nek van húga, az meg még jobban, hogy miért őt nevezték be? Sherry-t a csapatba! >.<#


Az utolsó csapatot tekintve eszembe jutott egy ötlet, ami elég vad, de én simán elképzelhetőnek tartom. Szerintem a Fairy Tail egy részéből verbuválódott össze egy másik csapat, nekem a kövi rész címéről ez ugrott be. Sőt, ha megfigyelitek, a szurkoló csapattagok közül olyan kulcsfigurák nincsenek ott, mint Kana, Juvia(?), Luxus és a Raijinshuu, Gazille, Pantherlily és Mirajane. Nem a fanságom miatt, de Mira (szerencsére) az a fajta "mellék"szereplő, aki úgymond mindenhol ott van, lévén, hogy ő Makarov adminisztrátorfélesége is, legalábbis mindig ott van a közelében. Nevet Pont most felejtené ki őt Mashima? Kötve hiszem, hogy ez véletlen lett volna. Ráadásul Ivan miatt Luxus jelenlétét is szükségesnek érzem ebben az arcban, és mikor lenne nagy az izgalom? Ha Luxi a csatamezőn lenne. Nyelvesít
Ezt támasztja alá az is, hogy Lisannáról és Elfmanről kaptunk infót, a szigetről vagy onnan ahol edzettek, visszatértek, tehát Kanának és Mirának is itt kellene lennie valahol.
Istenem, egy Mira vs. Erza. *_* Nevet Már csak az a kérdés, hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni. Bár Mashima eddig is kitalált valami gagyi magyarázatot mindenre, miért pont most ne tenné? ikszdé
Mondjuk Juvia inkább szurkoljon, hisz érte megy a Gray vs. Leon harc. Nyelvesít


Vaaagy~ Amit még elképzelhetőnek tartok, az az, hogy Gazille a szárnyai alá vett egy céhet, de ez azért negatív, mert ahogy kivettem, kb. Rogue és Sting lehettek azok, akiket Gazille tanított. De ha mégsem, akkor végül is ez is elképzelhető, hogy a tanítványait/tanítványaival benevez(i). Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 19:19:06 írta Nikkie » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2146 Dátum: 12 jan 20, 19:21:38 »

Kíváncsi leszek, ki a maszkos Raven Tail tag. Remélem, nem Luxus. smirksweat A prémes köpeny és világos (szőke?) haj rá emlékeztet. Lehet a féltestvére? Ivannak született egy még egy fia miután elhagyta a Fairy Tailt? Viszont ellene Luxusnak illene harcolni, úgyis elég ritkán látjuk őt. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2147 Dátum: 12 jan 20, 19:31:05 »

Ez az Chakra, így összevág az elméleted az enyémmel, na ezt már szeretem. Kúl Azért egy Luxus, Mira, Fried, Bixlow és Evergreen csapat kicsit ütne. Nevet Főleg a Luxi&Mira része. Szeretet Nevet

Meg most nézem, annak a fickónak a kilétét is homály fedi, akinek a vállán ott volt az a fekete kis f*ka, ami kitolt Wendy-vel. Nevet

És tényleg, amikor hátulról mutatja a prémes fazont, akkor teljesen úgy néz ki, mint Luxi. Én is gondoltam már rá, hogy lehet van egy tesója Luxinak, de én azt hittem, egy húga lenne. ·-·
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2148 Dátum: 12 jan 20, 19:51:58 »

Kár, hogy a prémes csávót hátulról mutatják, mert szerintem előröl akár Gazille is lehetne.

Nikkie tetszik az elméleted a másik csapatról. Mekorra lenne már,ha Laxus alapított volna egy céhet a Raijinshuuval meg bevettek még valakit,hogy meg legyen az 5 ember.  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2149 Dátum: 12 jan 20, 19:57:42 »

Nem csak hátulról mutatják, hanem elölről is, ott viszont csak annyi látszik belőle, hogy van rajta egy maszk.

http://mangastream.com/read/fairy_tail/23344827/17 vagy http://mangastream.com/read/fairy_tail/23344827/19

Gazille elölről már csak azért nem lehetne - szerintem - mivel világos színű, vélhetőleg szőke haja van. Maximum Luxus lehetne. Nevet De az eléggé, hogy is mondjam... meglepő fordulat lenne, azt hiszem.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2150 Dátum: 12 jan 20, 19:59:19 »

Nekem azért ebben a részben az tetszett legjobban amikor megkapták a ruhákat és milyen aranyosan mutatták amikor a Wendynek szánt ruha Elfman kezébe került. Ez nálam most ütött. Amúgy Natsu nagyon hamar ráérzett arra a fickóra aki valószínűleg lerendezte Wendyt. Ha harcolnak a csapatok egymás ellen akkor ez a fickó holtbiztos, hogy Natsuval fog szembekerülni.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2151 Dátum: 12 jan 20, 20:04:48 »

Fasza fejezet volt! Látom nem csak nekem tűnik az amazon céhnél a csuklyás spiné miliana-nak Nevet Csak a kérdés akkor az hogy mi van wally-ékkal, mert ő csak nem léptek be egy amazon céhbe, mert wally max akkor léphetne ha szép kerek formá lennének és nem pedig kocka  Nevet Nevet Azt én is adom mekkora lenne már ha ideiglenesen másik náven bejelntkezett vcolna egy amolyan fairy b csapat is... Amúgy amikor mavis ott lóbálja a lábát és őt még nem látjuk mert csak a következő oldaon látszik már a lábaiból simán kilehetett találni hogy ő az Nevet A raven-esek meg elég gyösznek néznek ki bár tuti nem azok egyedül a páncélos csávó néz ki brutálnak, a csaj meg mint akiről nemrég vették le a kényszerzubbonyt... A csajos céhnél meg kb aki legelöl áll a fekete hosszú hajú néz ki jól a többi valami iszonyat ronda Nyelvesít
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2152 Dátum: 12 jan 20, 20:12:56 »

@CrazyCat

Tudom, hogy előröl is mutatják, csak azért írtam, hogy kár hogy hátulról látjuk mert az első képen amin van a prémes csávó, úgy tűnik mintha a maszk körül az a fekete szőrzet haj lenne. És ugye a fejezet végén meg hátulról látjuk a csávót,  és ott látszik, hogy nem fekete a haja, szóval valószínűleg nem Gazille az.  Pontosan

A jobb szélső Raven Tail tag úgy néz ki mint Midnight és Medusa(Soul Eater) keresztezése.  smirksweat

A kommentátorokról meg egyből beugrott a torna a Yuyu Hakushoból, ott is poénkodtak.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 20:17:47 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2153 Dátum: 12 jan 20, 20:14:21 »

Raventailal kapcsolatban nekem olyan érzésem volt először, hogy a páncélos Iwan mester lesz, aztán mutatták a tömegben... de a mágiája tárgyak irányításával kapcsolatos és azokon keresztül tud kommunikálni szal lehet mégis csak ő lesz.(annak nem örülnék ha Luxus lenne)
2.-nak beérő csapat remélem a nagyképű harmadik generációs sárkányölők csapata lesz.  Ördögi
A maradék FT tagok meg ha csináltak egy új céhet vagy a torna szabályai engedélyezik egy második csapat indítását is amiről ugye nem volt szó de elképzelhető Nevet akkor jó lenne őket látni meg a tömeget amint meglátják a bevonulásukat.

ui.: 1000% hogy Natsuékat majd a tömeg megszereti ez egy tuti sablon ami a nakamásdologhoz is illik.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2154 Dátum: 12 jan 20, 20:53:35 »

És ha a másik guild esetleg Zerefék ? Ft-én kivűl senki sem látta őt. Ha meg tudta hogy Natsu él biztosan akar vele újra találkozni.
 Nagyon remélem FT szétveri azt az arénát , közönség pörkölödjön egy kicsit  Ördögi .
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #2155 Dátum: 12 jan 20, 21:12:50 »

Én úgy kb. 3 napja kezdtem el olvasni,most lett vége az eddigi fejezeteknek és hogy is mondjam,nagy alkotás lett ez azért.Az arénában várok egy kis megpörkölést,meg kíváncsi vagyok már Natsu új erejére mert nagyon égett a kiváncsiság hogy mennyire nőtt meg a varázserejük  Mosolyog
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2156 Dátum: 12 jan 20, 21:40:15 »

De az a  nyúl mi a  franc? :DD Először Toby most meg a Nyúl??! :DD Ebből szerelem lesz! Nevet
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2157 Dátum: 12 jan 20, 21:40:37 »

Szerintem az utolsó 2 céhben benne lesz a Sabertooth , de mi lehet a másik céh ? Gondolkozik
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2158 Dátum: 12 jan 20, 21:55:39 »

Az lenne a poén ha a Sabertooth nem lenne benne az utolsó két céhben xD viccet félre téve szerintem másodikak lesznek ezért lesz nagy csattanó , hogy az új céh lesz az első . Remélem Natsuék hozzák a " régi " Fairy Tail feelinget Nevet Mindent porig rombolni , egy kis zűrzavart csinálni, ahogy régen is , hogy mindenki megtudja 7 év után a FT a régi Nevet
Kíváncsi vagy ki lehet Raven Tailböl az a középső ember. Laxusra tippeltem először de nem hiszem mert az apjának csak a Lacrimája kellene , aztán meg a haja sem pont olyan, de ha már nála járunk felbukkanhatna valamikor Nevet
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2159 Dátum: 12 jan 20, 22:03:03 »

11 képen ott van Mirajane smirksweat
Szerintem jó rész volt, én is egyböl arra gondoltam, hogy ha a Sabertooth be se jutott volna xD
Erza ruháját meg tudnám szokni Hümm-hümm

Szerk:Csak engem emlékeztet a Raven Tail jobb szélsö tagja midnightra? Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 22:04:20 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!