24 máj 19, 08:51:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780195 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Rebb
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1950 Dátum: 11 dec 10, 20:11:09 »

Én azon jót mosolyogtam amikor kiderült hogy mennyi idő is voltak ott... Bár várható volt. Nyelvesít
Naplózva
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #1951 Dátum: 11 dec 10, 21:37:37 »

Jó kis fejezet volt ez, végre előkerültek Gerardék:) Meg tudom érteni Erza gyanakvását, mert ez az egész dolog valahogy túl szép hogy igaz legyen, meg Gerard amúgyis rendezett már neki egy ilyen műsort a Mennyország tornyában..Bár itt azért nem vág olyan sunyi fejet mint akkor:D

Ha tényleg minden igaz amit mondtak, még akkor se hiszem hogy ekkora erőtuningot egy "kis" fájdalom árán megkapnak, később még lehetnek gondok az irányításával+ valaki írta is hogy lehet ez az erő "rossz" lesz és bekattannak tőle.

Natsu gyanús nekem, mostanában egyre többször nőzik:D Happy pedig hozta a formáját, szakadtam rajta rendesen^^
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1952 Dátum: 11 dec 10, 22:48:02 »

@Sabaku

Látom neked is feltűnt, hogy a Raven Tailnél hivatalos mágus céh szerepel. Igen érdekes fejlemény. Gondoltak egyet hogy eljátsszák, hogy megjavultak,hogy a legváratlanabb pillanatban csapjanak le a tündérekre?!. Nem rossz ötlet hogyha erre ment ki a dolog. Plusz egyszerűbb "világuralmi" vagy hasonló terveket szövögetni, ha nem akarják a céhedet elpusztítani.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1953 Dátum: 11 dec 11, 08:45:37 »

Egyébként natsunak szerintem nem 2 tárolója van mert amikor az isten ölő ellen harcolt valami olyasmi volt hogy létrehozott egy tárolót amiben a fekete tüzeket tárolja nem?
Chakra Hát igen virgo kicsit beteg.Nevet

Ez mondjuk igen elgondolkodtató, de az új infók alapján akár az is elképzelhatő, hogy akik sárkányölő technikával rendelkeznek azoknak a sárkányok vagy létrehoztak egy plusz tárolót amit valószínűnek tartok vagy a meglévőekből valameliket megváltoztatták amit nem tartok valószínűnek.
Tehát még mindenkinek az eternano (mágikus erő forrása) szükséges, hogy feltöltse az első tárolót addig a sárkányölőknél ott lenne az elméletem szerinti harmadik tároló amit Pl. Natsunál a tűz elfogyasztása tölti fel.

Nem tartom kizártnak, hogy amikor Natsu elfogyasztotta az istenek tüzét vagy szert tett a villámló tűzsárkány erejére akkor akaratlanul is tuningolta magát olyan módon mint most is készülnek.(akaratlanul a második eredetet segítségül hívhatta vagy annak a segítségével olvasztotta magába ezeket a különleges lángokat)

Azt amit mondasz Putir, hogy létrehozott egy plusz tárolót s ott tárolja a különleges tüzeket vagy valami hasonló  Gondolkozik igen valószínű, hogy több lessz a dolog mögött mint másoknál.
Azt sem tartom kizártnak, hogy padlót fog a tuning után Natsu, vagy fény derül a titokra miért is bírja olyan rosszul az utazást. (Felborulna a harmónia a tárolók közt vagy tudom is én)

Mondjuk Luxusba beleültetett Lacrima helyettesítheti az elmélet szerinti sárkányölő tárolót.

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 09:16:41 írta Fr33man » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1954 Dátum: 11 dec 11, 13:05:12 »

@Sabaku

Látom neked is feltűnt, hogy a Raven Tailnél hivatalos mágus céh szerepel. Igen érdekes fejlemény. Gondoltak egyet hogy eljátsszák, hogy megjavultak,hogy a legváratlanabb pillanatban csapjanak le a tündérekre?!. Nem rossz ötlet hogyha erre ment ki a dolog. Plusz egyszerűbb "világuralmi" vagy hasonló terveket szövögetni, ha nem akarják a céhedet elpusztítani.

De Gérard is megjavult, meg Meldy és Urtear is, mégsem bocsátottak meg nekik.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #1955 Dátum: 11 dec 11, 13:07:51 »

Gerardék nem akartak jó céh lenni mert akkor nem ölhetnék a gonoszakat.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1956 Dátum: 11 dec 11, 13:27:49 »

Igazából nem is lehetnek azok, pont erről beszélt Sabaku is,
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1957 Dátum: 11 dec 11, 17:25:34 »

@Sabaku

Látom neked is feltűnt, hogy a Raven Tailnél hivatalos mágus céh szerepel. ...

2 dolog lehet:
- A MangaStream-es kollégák hibáztak és kihagyták a "sötét" szót (mint az előző fejezetben, amikor Arieshez Saggitariust írtak ikszdé persze az nyilvánvaló hiba volt és a magyarban javítottuk is). Viszont technikailag így is igaz, mert a sötét céhek is céhek. Nevet
- Valóban törvényes céh lettek valahogy...

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1958 Dátum: 11 dec 11, 18:18:49 »

Elvileg a Raven Tail nem is sötét céh. Legalábbis Mira rajza szerint független. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/131/13 Lehet hogy ez nem csak arra utal, hogy nem tartoznak semelyik nagy sötét céh alá, hanem hogy egyáltalán nem sötét, de nem is törvényes céh. Pont mint Gérárdék.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 18:20:36 írta Mistich » Naplózva

nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #1959 Dátum: 11 dec 11, 20:55:14 »

Meldy hajának egy kicsit Mavisos beütése van sztem Nevet Ezeke a Raven Tailosok nem néznek ki vmi nagyon erős emberkéknek pont mint Edolasban edo-Erza csapattársai xD Gérardékkal még lesz bonyodalom sztem Nevet Ez a tárolós dolog egy jó ötlet volt bár egy két emberkénél nem tudom elképzelni hogy hogy működne.Jó, Natsut azt már az előző kommentek alapján már elméletileg láttuk a Második Eredeted használni. De akk pl:Lucy? Meg tudna idézni egyszerre 2 csillagszellemet?Vagy Levi? Nála az lenne a legnagyobb képesség evvel a szóhasználós izével hogy :,,DIE''  Ördögi Erza hát azt passzolom így is eléggé jó képessége van.( meg melle  Kúl  Nevet )A többieket meg már nincs kedvem találgatni Nyelvesít
Erzát részben megértem.De akkor is a Nirvánás részben láthatta hogy megjavult bár az emlékei nem voltak meg... Reméljük a börtön nem volt rá rossz hatással. ( vagyis szappanért lehajolás  >.<# xDD)
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1960 Dátum: 11 dec 11, 21:08:43 »

Gerardékat lehet úgy is tekinteni, hogy megjavultak és jót cselekszenek, csak az a baj, hogy megint a saját fejük szerint tevékenykednek. Röviden a tevékenységük közben megint könnyen eltévedhetnek mivel nem mindegy, hogy milyen áron tesznek jót. Ez halmozottan igaz Gerardra és lehet, hogy Erza tekintete azért ilyen szkeptikus a tevékenységükkel kapcsolatban. Fél attól, hogy megint rossz felé indultak el és ez végül megmásíthatatlanul a sötétség felé tereli őket. Nagyon hasonlíthat az esetük a Narutós Pein féle variációjára.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1961 Dátum: 11 dec 11, 21:20:05 »

A Raven Tailről eszembe jutott ez az oldal:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/256/18

Makarov foglya a fejét, lehet azért mert az előző oldalon megtudja Jurától,hogy tényleg hivatalos céh lett a Raven Tail? Gondolkozik
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #1962 Dátum: 11 dec 11, 22:26:46 »

Szerintem a legmeggyőzőbb érv arra, hogy a Raven Tail törvényes céh lett, az az,hogy még létezik a Fairy Tail, tekintve,hogy ha akarták volna,az elmúlt 7 esztendőben könnyedén elpusztíthatták volna őket. Valószínűleg van valami jó kis tervük, amit majd a Mágia Játékok alatt akarnak életbe léptetni, de ahhoz előbb be kell jutniuk oda, tehát törvényes céh-hé kellett válniuk, hogy beengedjék őket.(bár azt nem tudom,hogy mivel tudták meggyőzni a Tanácsot...talán ott is dívik a korrupció Nevet)

Személy szerint nem bánnám,ha Gérard újra gonosz lenne, mert eddig számomra ő volt az egyetlen, értékelhető ellenség. Ráadásul ezek a Raven Tailesek... A csajnak hátul tetszik az az elmebeteg, üveges tekintete, és Ivan is biztos erős lesz,ha már Makarov fia, de a többiek  Neeem Nem néznek ki éppen világverő alakulatnak (persze lehet,hogy majd jól rám cáfolnak). Már csak abban bízhatok, hogy az elmúlt 7 évben végre felébredt az igazi, "Káoszba taszítom az egész világot" Zeref, mert ha nem... Ilyen sok jól megalkotott, igazán sokszínű és szerethető jó karakter mellé szerintem el kéne pár "jobb" gonosz ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 22:27:50 írta Zayala20 » Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1963 Dátum: 11 dec 12, 00:03:21 »

Már csak abban bízhatok, hogy az elmúlt 7 évben végre felébredt az igazi, "Káoszba taszítom az egész világot" Zeref, mert ha nem...

Hát nem tudom...elvileg Zefer nem azt mondta magáról, hogy ő sose aludt, csak elfelejtette az élet fontosságát vagy mi a csuda? Elvileg azt mondta felesleges volt megkeresni a Zerefet felébresztő kulcsokat. Remélem azért már végre kiderül valamikor, honnan a francból ismeri Natsut:D

A fejezet nekem tetszett, az a kép amit vágtak, mikor kiderült, hogy elvesztettek 3 hónapot:D Virgo lesz a manga alapján a kedvenc csillagszellemem, az az büntetés után sóvárgó tekintet:D Scorpio meg a mostani anime rész után tetszett meg:D Hát a homok nem használ, csá:D Tökéletesen összeillenek Aquariussal:D

Gerárdot már nagyon vártam és örülök, hogy nem halt meg, Visca komolyságából elsőre az esett le hogy Gerardot kivégezték, de szerencsére tévedtem:D Tetszik ez a független céh dolog. Raven Tail is az volt, úgy néz ki azért lettek törvényesek, hogy valamit csináljanak a háttérben, szerintem amiről Gerard megbízta Natsuékat nekik köszönhető.

Meldy és Urtear nagyon jól néznek ki. Meldyre alig ismertem rá, de nagyon aranyos lett a mosolya. Örülök, hogy újra találkozott Juviával.
A kárpótlásnál egyből Lucynak és Natsunak egyszerre jutott eszébe a pénz:D Hogy ezeknek mennyire egy rugóra jár az agyuk:D Natsu meg tényleg sokat legyeskedik mostanában a csajok körül, remélhetőleg ezzel a mangaka azt akarja sugallni, hogy Natsu nem akkora idióta mint pl Luffy a One Piecebe. Bár tudom ez nem a romantikájáról elhíresült manga:D
Várom már a kövi részt.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1964 Dátum: 11 dec 12, 10:50:32 »

Valahogy én is simán eltudom képzelni, hogy gerard kihasználja urtear-éket és ismét rossz lett és jobban is örülnék neki mert a rossz gerard valahogy sztem sojjal jobb mint a ,,jó"... Viszont urtear és meldy tuti jó a történtek alapján viszont rmeélhetőleg gerard csak átbassza őket és zerefet akarja, de nem megölni:P
Naplózva
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!